VPN-të më të mira për Myrtle Beach

Myrtle BeachMyrtle Beach, Karolina e Jugut është një qytet plazhi i vendosur në pjesën veriore të shtetit, në Bregun Atlantik. Që nga vitet 1950, shumë kanë ardhur në këtë qytet të vogël që normalisht ka një popullsi prej 32k banorësh. Megjithatë, gjatë Verës, ata numra shpërthejnë për shkak të vendndodhjes ideale dhe të gjithë turistëve. Nëse jeni një nga njerëzit që pëlqeni të vizitoni qytetin ose po mendoni për të, ju sugjerojmë të lidheni me një VPN. Ne mund t’ju tregojmë më shumë për këtë në një moment. Megjithatë, para se të bëjmë, ne kërkojmë që të hidhni një sy në VPN-të më të mira për Myrtle Beach.


Shërbimi i tifozëveVPN RankVPN
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3.49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Cyberghost$ 2.75Cyberghost112checkboxcheckbox
4IPVanish$ 4.87IPVanish76checkbox
5Qasje në Internet private$ 3.33ANP52checkboxcheckbox

Ka disa arsye shumë të mira për t’u lidhur me një VPN nëse planifikoni të bëni një vizitë në Myrtle Beach, SC. Siç mund ta dini, Myrtle Beach është një vend i madh për festa për shumë shtete në pjesën Lindore të SHBA. Kjo do të thotë që ju mund të gjeni një festë në qytet dhe të gjitha llojet e marrëzisë në çdo kohë të caktuar. Shumë biznese atje ofrojnë WiFi falas për të tërhequr ata turistë. Fatkeqësisht, kjo do të thotë që edhe hajdutët janë atje, gati për të përfituar. Kur lidheni me një VPN, ju krijoni një shtresë të kriptimit që do t’ju ndihmojë të mbroni ju. Kjo do ta bëjë shumë më të ashpër që dikush të vjedh të dhënat tuaja personale.

Një arsye tjetër e mirë për të përdorur një VPN ndërsa ka për t’ju ndihmuar të merrni rreth blloqeve gjeo-tokësore. Ndërsa nuk do të duhet të shqetësoheni për censurimin ndërsa jeni në Myrtle Beach, shikimi i shfaqjeve tuaja të preferuara nëse janë nga jashtë mund të jetë një problem. Meqenëse qyteti merr shumë udhëtarë ndërkombëtarë, nuk është e vështirë të shihet se si mund të ndodhte kjo. Mënyra për të zgjidhur atë është të lidheni me një VPN. Thjesht zgjidhni një server në rajonin nga i cili dëshironi të shikoni dhe do të jeni të gjithë të vendosur. Ajo që bën është të bëjë që softueri të mendojë se jeni i vendosur diku tjetër.

Cila është VPN më e mirë për Myrtle Beach?

Mënyra më e mirë për t’iu përgjigjur kësaj pyetjeje përfshin disa faktorë. Në këtë rast, siguria ka të ngjarë më e rëndësishmja. Vetëm duke hedhur një vështrim në kriteret mund të përcaktojmë se cili është VPN më i mirë për Myrtle Beach.

 • Kriptim i fortë me përbërës të gradës ushtarake për të ndihmuar në mbrojtjen e përdoruesit nga sulmet në internet ndërsa ndodhet në Myrtle Beach
 • Politika e rreptë e mos-logave të ofruara për përdoruesit për të ndihmuar në mbrojtjen e intimitetit të tyre
 • Aftësia për të marrë rreth zjarrit të hoteleve ndërsa ndodhen në Myrtle Beach dhe rajonin
 • Serverë me shpejtësi të lartë që performojnë mirë në testet e shpejtësisë në qytet dhe rajon
 • Aplikacione celulare dhe mbështetje për pajisjet Amazon Firestick
 • Stabilitet i lartë i rrjetit për t’ju ndihmuar të shmangni shkëputjet

Le të hedhim një vështrim më të thelluar në VPN-të më të mira për t’u përdorur ndërsa ndodhen në Myrtle Beach, SC.

1. VPN më e mirë për Myrtle Beach: ExpressVPN

ExpressVPN

Regjistrohuni për 12 muaj dhe merrni 3 MUAJ FALAS në VPN tonë të vlerësuar me # 1

ExpressVPN bashkon qasje të shpejtë në VPN me MediaStreamer i cili vepron si një shërbim Smart DNS për të zhbllokuar qasjen në përmbajtje gjeo-kufizuar. Shërbimi VPN do të ndihmojë në kriptimin e lidhjes tuaj dhe zhbllokimin e ngjarjeve sportive të drejtpërdrejta. Ju madje mund të gjeni një listë të argëtimit më të fundit dhe ngjarjeve sportive në faqen e internetit të tyre. Të qenit në Ishujt e Virgjër Britanikë e vendos ExpressVPN jashtë 5 syve dhe 14 vendeve të syve. Ata mbajnë një politikë pa log që është verifikuar përmes kërkesave ligjore të profileve të larta ndër vite.

ExpressVPN menaxhon një rrjet shumë të madh VPN. Përtej SHBA, rrjeti ExpressVPN krenohet me mijëra servera në vendet kryesore për të ndihmuar në mbrojtjen e intimitetit të përdoruesit. Ju mund të lidheni me rrjetin e tyre VPN për të mbrojtur privatësinë tuaj, zhbllokoni censurimin dhe shikoni shërbimet tuaja të preferuara të transmetimit nga kudo.

Test i shpejtësisë së ExpressVPN Myrtle BeachAplikacioni ExpressVPN ju lejon të zgjidhni një vendndodhje të serverit në qytet, por nuk keni nevojë të zgjidhni një server specifik. Në vend të kësaj, klienti do të zgjedhë serverin më të shpejtë në vendndodhjen tuaj të zgjedhur. Ju gjithashtu duhet të dini se disa qytete nuk janë paraqitur në skedën e rekomanduar brenda klientit. Ju mund ta gjeni atë problem me serverat në zonë. Thjesht zgjidhni butonin “Të gjitha”, hapni SH.B.A. dhe pastaj hapni Atlanta. Në këtë pikë, ju mund të zgjidhni serverët atje. Kur testuam një server atje në Columbia, SC, shpejtësia ishte 108.29 Mbps.

Ndoshta avantazhi më i madh i përdorimit të ExpressVPN është mbështetja e tyre për një gamë të gjerë pajisjesh. ExpressVPN ofron softuer VPN me porosi për Windows, Mac, iOS dhe Android. Lidhni desktopin dhe celularin tuaj në të njëjtën kohë me deri në 3 lidhje të njëkohshme. Mund të instaloni gjithashtu zgjerimin e uebit të ExpressVPN për Chrome ose Firefox. Dëshironi të mbroni të gjithë rrjetin tuaj në shtëpi me një llogari të vetme VPN? Nëse kështu, mund të përdorni aplikacionin e routerit ExpressVPN për ta vendosur atë. Karakteristika MediaStreamer shton mbështetje Smart DNS në pajisjet si konzollat ​​e lojërave (PS4, Xbox One, Nintendo Switch, etj.), Kutitë e mediave (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV, etj), dhe TV Smart.

Kuponi ExpressVPNKurseni 49% dhe merrni 3 muaj falas me 12 muaj të VPN tonë të vlerësuar # 1

ExpressVPN performoi shumë mirë në testet tona të shpejtësisë. Ato janë një zgjedhje e shkëlqyeshme për intimitetin dhe zhbllokimin e kufizimeve gjeo-gjeografike. Mbështetja e klientit është në dispozicion 24/7 për të ofruar ndihmë dhe për t’iu përgjigjur pyetjeve. Shijoni VPN-në më të mirë për më pak me besim pasi ExpressVPN ofron një garanci të kthimit të parave 30-ditore.

Vizitoni ExpressVPN

2. VPN më e mirë për Myrtle Beach: NordVPN

NordVPN

NordVPN është me qendër në Panama të cilën disa përdorues preferojnë të përdorin një kompani VPN e cila është me seli në Shtetet e Bashkuara. Do të gjeni që NordVPN ka një prani të fortë në SH.B.A. me serverë të vendosur në të gjithë vendin. Anëtarët kanë qasje të plotë në rrjetin e tyre në SH.B.A. dhe më gjerë për një çmim shumë të mirë.

Do të gjeni që NordVPN ka ndoshta përzierjen më të mirë të shërbimeve për çmimin nëse regjistroheni në një llogari për një periudhë më të gjatë kohore. Të gjithë përdoruesit kanë qasje të plotë në rrjetin e tyre dhe softuerin personal. Mund të lidheni duke përdorur klientin VPN për Windows ose Mac. Ata gjithashtu kanë një aplikacion mobil të lehtë për t’u përdorur për pajisjet Android dhe iOS (iPhone, iPad). Ju mund të përdorni shtrirjen e shfletuesit NordVPN për Chrome, Firefox ose Safari. NordVPN ofron disa veçori të përparuara të intimitetit si servera të dyfishtë VPN, P2P dhe IP të përkushtuar që me të vërtetë ndihmon shërbimin të veçohet.

Test i shpejtësisë NordVPN Myrtle BeachNordVPN pret një numër servers në Atlanta. Nga tastiera, duke klikuar në 3 pikat horizontale në të djathtë të vendit, mund të lokalizoni zonën e serverit dhe të shihni përqindjet e serverëve në zonë. Shpejtësia e shkarkimit ishte 109.94 Mbps.

Dëshironi të përdorni shërbime streaming si Netflix, Amazon Prime Video, ose iPlayer të BBC nga kudo në botë? Nëse kështu, NordVPN është një zgjedhje e shkëlqyeshme. Ata janë një nga shërbimet e vetme VPN që ende mund të zhbllokojnë Netflix. Ju mund të regjistroheni për shërbim të pakufizuar VPN dhe SmartDNS me një garanci të kthimit të parave 30-ditore.

Vizitoni NordVPN

3. VPN më e mirë për Myrtle Beach: CyberGhost

Cyberghost

CyberGhost u themelua në vitin 2001 nga 7 anëtarë të ekipit të rinj entuziast në Bukuresht, Rumani. Që nga ajo kohë kompania është rritur në një nga shërbimet më të mëdha VPN në botë. Ekipi i 50 anëtarëve është i përqendruar në mbrojtjen e intimitetit të përdoruesve. Robert Knapp, bashkëthemelues dhe CEO, vazhdon të udhëheqë ekipin edhe pasi ata u bashkuan me grupin Crossrider në 2017. Që nga ajo kohë rrjeti CyberGhost është zgjeruar mjaft.

CyberGhost ofron një përzierje të këndshme të vendndodhjeve të serverëve, enkriptim të fortë dhe aftësi për të zhbllokuar shërbimet e transmetimit popullor si Netflix, YouTube Red dhe Amazon Prime. Disa prej kanaleve madje ju lejojnë të zhbllokoni kufizimet e gjeo-zonave për rajone të shumta. Për shembull, mund të hyni në përmbajtje video të Prime Prime në SH.B.A., Gjermani ose MB. Klienti i Windows gjithashtu ju jep mundësinë të shfletoni në mënyrë anonime, të mbroni WiFi, të përralloni në mënyrë anonime, të zhbllokoni faqet e internetit themelore (Google, Facebook Instagram, etj.), Dhe të zgjidhni një server.

Test i shpejtësisë CyberGhost Myrtle BeachMeqenëse donim të testonim një server në Atlanta, hapëm klientin Windows dhe klikuam në opsionin “Zgjidhni serverin tim”. Nga atje ju mund të zgjeroni çdo vend dhe të zgjidhni një server specifik. Rrjeti CyberGhost përfshin një numër serverësh në Atlanta. Ne u lidhëm me njërën prej tyre dhe testuam performancën në Columbia, SC. Siç mund ta shihni, shpejtësia jonë e shkarkimit ishte 107.61 Mbps.

Klienti CyberGhost VPN është një nga të preferuarat tona. Shtë shumë e lehtë për t’u përdorur dhe përfshin një numër karakteristikash të përparuara për t’ju ndihmuar në mbrojtjen e intimitetit tuaj në internet. Ata kanë një ekip zhvillimi në Gjermani që po shton vazhdimisht veçori të klientit dhe aplikacioneve celular. Ju mund të regjistroheni për qasje të plotë në rrjetin CyberGhost me një garanci të kthimit të parave prej 45 ditësh.

Vizitoni CyberGhost

4. VPN më e mirë për Myrtle Beach: IPVanish

IPVanish

IPVanish është një shërbim shumë i njohur dhe ka shumë serverë të vendosur në të gjithë botën. Pavarësisht se në cilin kontinent jeni, ju mund të keni një performancë të qëndrueshme nga serverët atje. Ato janë zakonisht të shpejta, dhe ofruesi ka një nga rrjetet më të mëdha në botë.

Së bashku me rrjetin e saj të madh botëror, IPVanish pret serverë në çdo kontinent tjetër përveç Antarktidës. Siç e përmendëm, ata zakonisht janë një nga ofruesit më të shpejtë në treg. Shtë i njohur për vendndodhjen e shumëfishtë të serverave në një numër vendesh. Ju mund të zgjidhni një vendndodhje ose të merrni më specifik duke zgjedhur një server individual. IPVanish është e shkëlqyeshme për mbrojtjen e intimitetit tuaj, por mund të goditet dhe të humbasë për zhbllokimin e shërbimeve popullore të transmetimit.

Test i shpejtësisë IPVanish Myrtle BeachIPVanish ka serverë në të gjithë rajonin dhe ata janë të gjithë në dispozicion për ju. Nëse ndodh që të shihni një server që ka shkronjën “a” si pjesë e emrit të serverit të tij, ato janë më të shpejtë në rrjet. Ne u lidhëm me një server IPVanish në Atlanta. Shpejtësia ishte 106.25 Mbps.

Kur është fjala për vlerën IPVanish është e vështirë për tu mposhtur. Ata ofrojnë qasje të pakufizuar në rrjetin e tyre VPN dhe programet personalë për Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick dhe më shumë. Ju madje mund të vendosni ruterin tuaj për të mbrojtur çdo pajisje në rrjetin tuaj. Shërbimi VPN është mjaft popullor në mesin e përdoruesve të Kodi. Një garanci prej 7 ditësh për kthimin e parave përfshin të gjithë anëtarët e rinj.

Vizitoni IPVanish

5. VPN më e mirë për Myrtle Beach: PIA

Qasje në Internet private

Qasja në Internet private (PIA) u jep përdoruesve disa mundësi të ndryshme. Ndryshe nga e kaluara, nuk keni më nevojë të vendosni një profil për secilin server VPN. Tani, mund të lidheni me cilindo nga vendet e serverëve të tyre në 33 vende. Ekipi i PIA ka organizuar serverat e tij sipas rajonit, vendit dhe qytetit. Ju do të gjeni shpejtësinë të jetë e shpejtë shumicën e kohës.

Ka shumë përdorues torrentësh që e duan hyrjen private në internet. Shërbimi përfshin një veçori që do të ndalojë komunikimin e sistemit tuaj nëse lidhja me shërbimin e tyre bie. Do të thotë nëse qasja juaj e koduar në VPN është rënë për ndonjë arsye, kjo do t’ju mbajë të sigurt.

PIA ofron një klient Windows dhe aplikacione të tjera që janë të thjeshta dhe të thjeshta për t’u përdorur. Sidoqoftë, nuk do të doni ta nënvlerësoni atë. PIA ofron nivele të ndryshme të mbrojtjes së intimitetit në varësi të nevojave tuaja. Ju mund të kontrolloni nivelet e kriptimit për t’ju ndihmuar të gjeni ekuilibrin e duhur midis intimitetit dhe shpejtësisë.

Test i shpejtësisë së PIA Myrtle BeachPIA ofron një klient Windows dhe aplikacione të tjera që janë të thjeshta dhe të thjeshta për t’u përdorur. Sidoqoftë, nuk do të doni ta nënvlerësoni atë. PIA ofron nivele të ndryshme të mbrojtjes së intimitetit në varësi të nevojave tuaja. Ju mund të kontrolloni nivelet e kriptimit për t’ju ndihmuar të gjeni ekuilibrin e duhur midis intimitetit dhe shpejtësisë. Ne u lidhëm me një server në Atlanta dhe dolëm me një shpejtësi prej 108.63 Mbps.

Kur bëhet fjalë për klientin e tyre në Windows, ekipi i PIA ka përfshirë një ndërprerës të vrasjeve në internet. Ndërprerësi i vrasjes do të vrasë lidhjen tuaj të internetit në çdo kohë që VPN dështon. Kjo mund të vijë me të vërtetë e dobishme për ata që duan të sigurojnë anonimatin. Qasja në Internet private u ofron anëtarëve një garanci të kthimit të parave 30-ditore.

Vizitoni Qasje në Internet privat

Pavarësisht nëse po vizitoni Myrtle Beach, SC, për herë të parë ose është një nga pikat tuaja të preferuara, vërtet duhet të lidheni me një VPN. Siç mund ta shihni më lart, ne ju kemi dhënë disa mundësi të shkëlqyera. Sigurisht, ka edhe mundësi të tjera në dispozicion në tonat top 10 VPN listë. Edhe pse ata do të punojnë të gjithë, ne kemi optimizuar zgjedhjet tona posaçërisht për të punuar ndërsa vizituam Myrtle Beach dhe rajonin. Në atë mënyrë, do të keni akses në shpejtësitë më të mira dhe mbrojtjen në dispozicion. Kur hidhni një sy në udhëzuesin tonë, ne mund t’ju ndihmojmë të gjeni vendimin e duhur.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map