VPN më të mira për Mod Garry

Mod GarryGarry’s Mod është një lojë me rërë fizike që është zhvilluar nga Facepunch Studios. Ai shpërndahet nga Steam në mënyrë që kjo të thotë se është i disponueshëm vetëm në sistemin operativ Windows. Ajo u lëshua në nëntor të 2006. Pavarësisht nga mosha e lojës, ka kaq shumë gjëra që mund të bësh që i bën mundësitë të pafundme. Kjo do të thotë që ju keni potencialin për të mbetur në vonesë. Kjo është një arsye e mirë për të përdorur një VPN kur luani. Ndërsa ka arsye të tjera që ne do t’ju shpjegojmë brenda një moment, ju lutemi shikoni VPN-të tona më të mira për listën Mod të Garry.


Shërbimi i tifozëveVPN RankVPN
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160checkboxcheckboxcheckbox
2NordVPN$ 3.49NordVPN87checkboxcheckboxcheckbox
3Qasje në Internet private$ 2.85ANP49checkboxcheckbox
4Cyberghost$ 2.75Cyberghost80checkboxcheckbox
5IPVanish$ 3.25IPVanish76checkboxcheckbox

Siç mund të prisni, kjo lojë merret shumë me ndërtimin. Nuk ka synime apo synime të paracaktuara. Në vend të kësaj, ata ju japin mjetet dhe ju lejojnë të luani. Mund të krijoni sende dhe t’i bashkoni ato në çdo konfigurim që dëshironi. Mund të luani ose jashtë linje, ose mund të bashkoheni me mijëra të tjerë që luajnë çdo ditë. Nëse jeni një ndërtues i tmerrshëm, mund të vendosni një larmi personazhesh në pozicione të çmendura. Sidoqoftë, gjithmonë mund të bëni më shumë me mjetet që ju japin.

Tani që shihni disa nga aspektet e lojës, ka disa mënyra se si një VPN do t’ju ndihmojë kur bëni lojën. Për shkak se ju mund të lidheni me një, për të zgjedhur një rajon më pak të zënë për të luajtur lojën tuaj in. Kjo është e shkëlqyeshme nëse njerëzit në serverin tuaj po ndërtojnë gjëra të mëdha ose marrin shumë burime. Meqenëse loja mund të luhet me lojtarë të shumtë, kjo patjetër që mund të shkaktojë vonesë. Sigurisht, vonesa mund të bëjë ndryshimin midis bërjes së projekteve tuaja për të punuar si duhet ose duke i shkatërruar ato. Për më tepër, nëse Ofruesi i Shërbimit tuaj të Internetit rrit aktivitetin e lojës, bota juaj mund të ndalet. Meqenëse e dimë se disa ISP kërkojnë modele, lidheni me VPN për të koduar trafikun tuaj dhe për të zgjidhur këtë çështje.

Cili është VPN më i Mirë për Mod Garry?

Duke parë aspektet e shpejtësisë dhe të qasjes për lojën, ne do t’i përdorim ato për të na ndihmuar të përcaktojmë përgjigjen. Vetëm atëherë mund t’ju tregojmë se cili është VPN më i mirë për Garry’s Mod.

 • Stabilitet i lartë i rrjetit dhe një numër i madh i serverëve të qëndrueshëm për t’ju ndihmuar të mbani një lidhje të vazhdueshme
 • Ofruesit me aftësinë për të marrë rreth firewalls për të luajtur kudo
 • Serverë me shpejtësi të lartë në rajone të ndryshme për t’ju ndihmuar të shijoni shpejtësitë më të mira të mundshme
 • Kriptim i fortë për të ndihmuar në mbrojtjen e intimitetit tuaj dhe parandalimin e sulmeve DDoS
 • Politika e rreptë e mos-logave për t’ju ndihmuar gjithashtu të mbroni ju

Më poshtë, mund të shihni disa nga VPN-të më të mira për Garry’s Mod.

1. VPN më e mirë për Mod Garry: ExpressVPN

ExpressVPN

Regjistrohuni për 12 muaj dhe merrni 3 MUAJ FALAS në VPN tonë të vlerësuar me # 1

ExpressVPN bashkon qasje të shpejtë në VPN me MediaStreamer i cili vepron si një shërbim Smart DNS për të zhbllokuar qasjen në përmbajtje gjeo-kufizuar. Shërbimi VPN do të ndihmojë në kriptimin e lidhjes tuaj dhe zhbllokimin e ngjarjeve sportive të drejtpërdrejta. Ju madje mund të gjeni një listë të argëtimit më të fundit dhe ngjarjeve sportive në faqen e internetit të tyre. Të qenit në Ishujt e Virgjër Britanikë e vendos ExpressVPN jashtë 5 syve dhe 14 vendeve të syve. Ata mbajnë një politikë pa log që është verifikuar përmes kërkesave ligjore të profileve të larta ndër vite.

ExpressVPN menaxhon një rrjet shumë të madh VPN. Përtej SHBA, rrjeti ExpressVPN krenohet me mijëra servera në vendet kryesore për të ndihmuar në mbrojtjen e intimitetit të përdoruesit. Ju mund të lidheni me rrjetin e tyre VPN për të mbrojtur privatësinë tuaj, zhbllokoni censurimin dhe shikoni shërbimet tuaja të preferuara të transmetimit nga kudo.

Ndoshta avantazhi më i madh i përdorimit të ExpressVPN është mbështetja e tyre për një gamë të gjerë pajisjesh. ExpressVPN ofron softuer VPN me porosi për Windows, Mac, iOS dhe Android. Lidhni desktopin dhe celularin tuaj në të njëjtën kohë me deri në 3 lidhje të njëkohshme. Mund të instaloni gjithashtu zgjerimin e uebit të ExpressVPN për Chrome ose Firefox. Dëshironi të mbroni të gjithë rrjetin tuaj në shtëpi me një llogari të vetme VPN? Nëse kështu, mund të përdorni aplikacionin e routerit ExpressVPN për ta vendosur atë. Karakteristika MediaStreamer shton mbështetje Smart DNS për pajisjet si konzollat ​​e lojërave (PS4, Xbox One, Nintendo Switch, etj.), Kutitë e mediave (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV, etj), dhe TV Smart.

Kuponi ExpressVPNKurseni 49% dhe merrni 3 muaj falas me 12 muaj të VPN tonë të vlerësuar # 1

ExpressVPN performoi shumë mirë në testet tona të shpejtësisë. Ato janë një zgjedhje e shkëlqyeshme për intimitetin dhe zhbllokimin e kufizimeve gjeo-gjeografike. Mbështetja e klientit është në dispozicion 24/7 për të ofruar ndihmë dhe për t’iu përgjigjur pyetjeve. Shijoni VPN-në më të mirë për më pak me besim pasi ExpressVPN ofron një garanci të kthimit të parave 30-ditore.

Vizitoni ExpressVPN

2. VPN më e mirë për Gar’s Mod: NordVPN

NordVPN

NordVPN është me qendër në Panama të cilën disa përdorues preferojnë të përdorin një kompani VPN e cila është me seli në Shtetet e Bashkuara. Do të gjeni që NordVPN ka një prani të fortë në SH.B.A. me serverë të vendosur në të gjithë vendin. Anëtarët kanë qasje të plotë në rrjetin e tyre në SH.B.A. dhe më gjerë për një çmim shumë të mirë.

Do të gjeni që NordVPN ka ndoshta përzierjen më të mirë të shërbimeve për çmimin nëse regjistroheni në një llogari më afatgjatë. Të gjithë përdoruesit kanë qasje të plotë në rrjetin e tyre dhe softuerin personal. Mund të lidheni duke përdorur klientin VPN për Windows ose Mac. Ata gjithashtu kanë një aplikacion të lehtë për t’u përdorur celular për pajisjet Android dhe iOS (iPhone, iPad). Ju mund të përdorni shtrirjen e shfletuesit NordVPN për Chrome, Firefox ose Safari. NordVPN ofron disa veçori të përparuara të intimitetit, si servera të dyfishtë VPN, P2P dhe IP të dedikuar që me të vërtetë ndihmojnë shërbimin të dalë në pah.

Dëshironi të përdorni shërbime streaming si Netflix, Amazon Prime Video, ose iPlayer të BBC nga kudo në botë? Nëse kështu, NordVPN është një zgjedhje e shkëlqyeshme. Ata janë një nga shërbimet e vetme VPN që ende mund të zhbllokojnë Netflix. Ju mund të regjistroheni për shërbim të pakufizuar VPN dhe SmartDNS me një garanci të kthimit të parave 30-ditore.

Vizitoni NordVPN

3. VPN më e mirë për Gar’s Mod: PIA

Qasje në Internet private

Qasja në Internet private (PIA) u jep përdoruesve disa mundësi të ndryshme. Ndryshe nga e kaluara, nuk keni më nevojë të vendosni një profil për secilin server VPN. Tani, mund të lidheni me cilindo nga vendet e serverëve të tyre në 33 vende. Ekipi i PIA ka organizuar serverat e tyre sipas rajonit, vendit dhe qytetit. Ju do të gjeni shpejtësinë të jetë e shpejtë shumicën e kohës.

Ka shumë përdorues torrentësh që e duan hyrjen private në internet. Shërbimi përfshin një veçori që do të ndalojë komunikimin e sistemit tuaj nëse lidhja me shërbimin e tyre bie. Do të thotë nëse qasja juaj e koduar në VPN është rënë për ndonjë arsye, kjo do t’ju mbajë të sigurt.

PIA ofron një klient Windows dhe aplikacione të tjera që janë të thjeshta dhe të thjeshta për t’u përdorur. Sidoqoftë, nuk do të doni ta nënvlerësoni atë. PIA ofron nivele të ndryshme të mbrojtjes së intimitetit në varësi të nevojave tuaja. Ju mund të kontrolloni nivelet e kriptimit për t’ju ndihmuar të gjeni ekuilibrin e duhur midis intimitetit dhe shpejtësisë.

Kur bëhet fjalë për klientin e tyre në Windows, ekipi i PIA ka përfshirë një ndërprerës të vrasjeve në internet. Ndërprerësi i vrasjes do të vrasë lidhjen tuaj të internetit në çdo kohë që VPN dështon. Kjo mund të vijë me të vërtetë e dobishme për ata që duan të sigurojnë anonimatin. Qasja në Internet private u ofron anëtarëve një garanci të kthimit të parave 30-ditore.

Vizitoni Qasje në Internet privat

4. VPN më e mirë për Mod Garry: CyberGhost

Cyberghost

CyberGhost u themelua në vitin 2001 nga 7 anëtarë të ekipit të rinj entuziast në Bukuresht, Rumani. Që nga ajo kohë kompania është rritur në një nga shërbimet më të mëdha VPN në botë. Ekipi i 50 anëtarëve është i përqendruar në mbrojtjen e intimitetit të përdoruesve. Robert Knapp, bashkëthemelues dhe CEO, vazhdon të udhëheqë ekipin edhe pasi ata u bashkuan me grupin Crossrider në 2017. Që nga ajo kohë rrjeti CyberGhost është zgjeruar mjaft.

CyberGhost ofron një përzierje të këndshme të vendndodhjeve të serverëve, enkriptim të fortë dhe aftësi për të zhbllokuar shërbimet e transmetimit popullor si Netflix, YouTube Red dhe Amazon Prime. Disa prej kanaleve madje ju lejojnë të zhbllokoni kufizimet e gjeo-zonave për rajone të shumta. Për shembull, mund të hyni në përmbajtje video të Prime Prime në SH.B.A., Gjermani ose MB. Klienti i Windows gjithashtu ju jep mundësinë të shfletoni në mënyrë anonime, të mbroni WiFi, të përralloni në mënyrë anonime, të zhbllokoni faqet e internetit themelore (Google, Facebook Instagram, etj.), Dhe të zgjidhni një server.

Klienti CyberGhost VPN është një nga të preferuarat tona. Shtë shumë e lehtë për t’u përdorur dhe përfshin një numër karakteristikash të përparuara për t’ju ndihmuar në mbrojtjen e intimitetit tuaj në internet. Ata kanë një ekip zhvillimi në Gjermani që po shton vazhdimisht veçori të klientit dhe aplikacioneve celular. Ju mund të regjistroheni për qasje të plotë në rrjetin CyberGhost me një garanci të kthimit të parave prej 45 ditësh.

Vizitoni CyberGhost

5. VPN më e mirë për Gar’s Mod: IPVanish

IPVanish

SH.B.A. është shtëpi për disa shërbime të njohura VPN, por asnjë më shpejt sesa IPVanish. Ne e dimë nga përvoja personale që IPVanish do të funksionojë mjaft mirë pa marrë parasysh se në cilin rajon të vendit ku ndodhen. Serverët e tyre janë të shpejtë dhe shërbimi VPN ka më shumë vendndodhje të serverëve në Shtetet e Bashkuara se sa ofruesit e VPN.

Së bashku me një gjurmë të madhe në SHBA, IPVanish pret serverë në çdo kontinent përveç Antarktidës. Rrjeti i tyre VPN ka qenë vazhdimisht më i shpejtë në Amerikën e Veriut në testet tona të shpejtësisë. Do të gjeni vendndodhje të shumta serverash në vende si SH.B.A. dhe MB. Ju mund të zgjidhni një vendndodhje ose të merrni më specifik duke zgjedhur një server individual. IPVanish është i shkëlqyeshëm për lojëra, por mund të goditet dhe të humbasë për zhbllokimin e shërbimeve popullore të transmetimit.

Kur është fjala për vlerën IPVanish është e vështirë për tu mposhtur. Ata ofrojnë qasje të pakufizuar në rrjetin e tyre VPN dhe programet personalë për Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick dhe më shumë. Ju madje mund të vendosni ruterin tuaj për të mbrojtur çdo pajisje në rrjetin tuaj. Shërbimi VPN është mjaft popullor në mesin e përdoruesve të Kodi. Një garanci prej 7 ditësh për kthimin e parave përfshin të gjithë anëtarët e rinj.

Vizitoni IPVanish

Pavarësisht nëse jeni një ndërtues i rëndë apo dikush që thjesht po mashtron, Mod Garry është padyshim një lojë që do dëshironi të përdorni një VPN. Askush nuk dëshiron të mbetet aq i dobët sa nuk mund të shijosh lojën. Nëse ju jeni duke u përpjekur të merrni rreth firewalls në shkollë ose punë, duke mbrojtur veten nga sulmet DDoS, duke shmangur vonesën duke përdorur një, mund të zgjidhë të gjitha ato çështje. Edhe pse ka disa opsione të shkëlqyera më lart, mund të ndjeheni të lirë të hidhni një vështrim në zgjedhjet tona top 10 VPN listë. Ato janë zgjedhje të mira, por ne kemi marrë vendimet tona për të optimizuar më së miri përvojën tuaj të lojrave me Mod Garry’s. Ju mund të siguroni shpejtësitë më të mira të mundshme, të shmangni vonesën dhe të parandaloni sulmet DDoS. Kur lexoni udhëzuesin tonë, ne mund t’ju ndihmojmë të merrni vendimin më të mirë të mundshëm.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map