VyprVPN 30-päevane tasuta prooviversioon

VyprVPN pakub praegu kõigile uutele liikmetele a 30-päevane riskivaba prooviperiood nende populaarse VPN-teenuse testimiseks. Varem oli neil tasuta ülempiiriga VPN-konto, mis andis teile võimaluse mõnda testida, kuid see oli üsna piiratud. Ma eelistan nende uut lähenemisviisi, kuna nad on otsustanud katta kõik uued liikmed 30-päevase raha tagastamise garantiiga. Meil on hea meel näha, et garantii ei sisalda mingeid piiranguid. Seal on palju VPN-teenuseid, millel on ribalaius või ühenduse piirid. VyprVPN-i puhul see nii pole. 30-päevasel riskivabal prooviperioodil saate nende võrku ja kohandatud tarkvara täielikult ära kasutada.


Kas soovite võrrelda VyprVPN-i meie parimate VPN-teenustega? Mõlemad pakuvad teenuse testimiseks 30 päeva riskivaba teenust.

RankVPN teenuseVPN fänn
PriceVisit
Saidiserver
AsukohadEi
LogsBrowser
LaiendusedSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 dollaritExpressVPN160MärkeruutMärkeruutMärkeruut
2NordVPN3,49 dollaritNordVPN87MärkeruutMärkeruutMärkeruut
3Privaatne Interneti-juurdepääs3,33 dollaritPIA49MärkeruutMärkeruut

Siit leiate lisateavet tasuta prooviperioodi kohta otse VyprVPN TOS-i lehelt:

Aeg-ajalt võime pakkuda Kuldse Konna teenuste prooviversioone kindlaksmääratud aja jooksul ilma makse nõudmata (tasuta prooviversioon). Jätame endale õiguse oma äranägemise järgi kindlaks teha teie sobivus tasuta prooviversioonile ning tühistada tasuta prooviversioon või seda igal ajal muuta ilma ette teatamata ja vastutuseta..

Tasuta prooviversiooni jaoks peame tasuta prooviversiooni alustamiseks esitama oma makse üksikasjad. Tasuta prooviversiooni lõppedes hakkame teie tellitud teenuse „Kuldne konn“ teenuse eest automaatselt tasu võtma kord kuus, sõltuvalt teie tellimuse tüübist. Esitades oma makse üksikasjad koos tasuta prooviversiooniga, nõustute selle tasuga. Kui otsustate, et te ei soovi saada teenuse Kuldne Konn maksvaks kasutajaks, peate enne tasuta prooviversiooni perioodi lõppu teenuse lõpetama, kasutades meie veebipõhist juhtpaneeli, mis asub aadressil http://www.goldenfrog.com/.

Samuti tahame märkida, et kõigile VyprVPN-i plaanidele on 30 päeva raha tagastamise garantii kõlblik. See tähendab, et olete kaetud, kui registreerute põhi-, profi- või peamiseks kontoks. Soovitame VyprVPN-i proplaani, kuna see sisaldab juurdepääsu kõigile protokollidele (OpenVPN, L2TP, PPTP) ja nende enda Chameleoni protokollile, mis aitab tugevates tulemüürides mööda selliseid riike nagu Hiina. Proplaan pakub kasutajatele ka NAT-tulemüüri kaitset ja kuni 3 samaaegset ühendust. Teil on juurdepääs Windowsi, Maci, iOS-i ja Androidi kohandatud klienttarkvara täielikule valikule. Võite isegi seadistada VyprVPN-i ruuteri läbimiseks.

Lisaks 30-päevasele riskivabale prooviperioodile pakub VyprVPN-i meeskond lahkelt meie külastajatele soodustust nende populaarsele VPN-teenusele. Meeskond Kuldne Konn ei kasuta promokoode. Selle asemel pakuvad nad valitud saitide kaudu aeg-ajalt soodushinda. Meil on au olla valitud ja põnevil, et saaksime sääste oma lugejatega jagada. Teame, et hind on oluline ja me soovime ainult ise raha kokku hoida, mistõttu paneme punkti viimaste VyprVPN allahindluste katmisele, et saaksite nende esimese astme VPN-teenusele juurdepääsu säästmisel võimalikult palju kokku hoida..

Praegune VyprVPN erivarustus sisaldab 80% soodsamalt kaks aastat VPN-i teenust. See hõlmab piiramatut juurdepääsu nende võrgule. Veelkord soovitame Premium-plaani koos täieliku juurdepääsuga nende võrgule, tarkvarale, kõikidele protokollidele ja NAT-i tulemüürile. VyprVPN Premiumi konto sisaldab lisafunktsioone ja kuni 5 samaaegset ühendust vaid 2,50 dollari eest kuus koos meie allahindlusega. Kõigile uutele kasutajatele kehtib 30-päevane raha tagasi garantii, mis on teenuse testimiseks piisavalt aega.

Veelkord ei pea te VyprVPN-i eriliste võimaluste kasutamiseks muretsema sooduskoodi meeldejätmise pärast. Klõpsake lihtsalt VyprVPN-i külastamiseks ülaltoodud pilti reklaamleht.  Kui klõpsate nupul „GET VYPRVPN”, hinnaalandusi hinnatakse allpool näidatud viisil.

Siin on VyprVPN-i reklaamide jaotus:

VyprVPN hinnakujundus

Kuldne Konn pakub kõigile uutele VyprVPN-i liikmetele 30-päevast raha tagasi garantii, nii et teil pole liitumisega midagi riskida. Meil pole põhjust arvata, et soovite tühistada, kuid alati on hea teada, et võite mingil põhjusel õnnetu olla. VyprVPN haldab oma VPN-serverite võrku kogu maailmas, nii et võite oodata VPN-teenuse kvaliteetset teenindust ja klienditeenindust.

Ma annan teile VyprVPNi kiiresti maha. Nad haldavad suurt esimese astme võrku VPN-serveritega üle maailma võtmekohtades. Nad pakuvad Windowsi ja Maci kasutajatele tasuta klienttarkvara. Koos iOS-i ja Androidi mobiilirakendustega. Ühendage OpenVPN, PPTP, L2TP või nende enda Chameleoni protokolliga.

Külastage VyprVPN-i reklaam lehelt ja registreeruge VPN-i teenuse jaoks, et säästa kaheaastasest piiramatust VPN-juurdepääsust 80% soodsamalt. Jälgi @VPNFan rohkemate VPN-tehingute jaoks.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map