McAfee Bezpečné připojení VPN Recenze

VPN McAfee Safe Connect VPNMcAfee Safe Connect VPN je populární antivirovou společností, která pronikla dále do oblasti zabezpečení. Rozvětvení do dalších oblastí bezpečnosti se stalo běžným u společností. Nabízí software pro PC, Android a iOS. Zdá se však, že vylučuje podporu operačních systémů OSX a Linux. Jak se dalo očekávat, web vypadá ostře, protože má za sebou financování antivirového softwaru. Tato VPN má cenu, o které budeme za chvíli mluvit více. Také jsme si všimli, že verze pro Android má něco přes 500 000 stažení. V této recenzi uvedeme McAfee Safe Connect VPN skrze tempo a uvidíme, jak to drží.


Ceny

Pokud jde o stanovení cen, McAfee Safe Connect VPN má dva plány, jak můžete vidět na obrázku níže.

Cena VPN pro bezpečné připojení McAfee

Můžete získat měsíc služby za 7,99 USD. Můžete však získat rok služby za 47,99 USD USD. To vyjde asi na 50% úsporu oproti verzi za měsíc. To začíná po sedmidenní zkušební době. Nabízejí také 30denní záruku vrácení peněz.

O společnosti

Na rozdíl od některých jiných společností, které vytvářejí VPN, je McAfee docela dobře známá. Je pojmenován pro zakladatele, Johna McAfeeho, a je provozován bezpečnostní společností, kterou prodal. Není divu, že McAfee se nachází v USA. To je trochu znepokojivé, protože to ponechává otevřenost zemím „14 očí“. To jsou země, které si navzájem sdílejí informace. Pokud k nim má přístup jedna země, existuje jich také 13 dalších. To nás rozhodně znervózňuje.

Bezpečnostní

Bezpečnost je něco, co považujeme za velmi důležité. Hledání informací o VPN však není snadné. Zjistili jsme, že používá 256bitové šifrování AES bankovní třídy. Neexistují žádné další možnosti, které můžete vybrat. Zatímco některé společnosti vám říkají, že neposkytují žádné protokoly, McAfee není jednou z nich. Nedělají žádné kosti ohledně skutečnosti, že shromažďují údaje o vás. Určitě vedou protokoly o připojení a činnosti, jakož i další informace, které vás snadno a snadno identifikují. Jejich zásady rovněž naznačují, že informace, které shromažďují, prodávají třetím stranám.

Funkce

Pokud jde o funkce, McAfee Safe Connect VPN nabízí velmi málo. Nepodařilo se nám najít seznam toho, co by kromě toho nabídlo členovi AES 256bitové zabezpečení a nabídnout 23 různých umístění. Nabízí až 5 různých, což může uživateli umožnit odblokování některých streamovacích služeb. Samozřejmě, McAfee hovoří o udržení jejich uživatelů v bezpečí. Vzhledem k informacím, které shromažďují a uchovávají, je však těžké vidět, že dělají cokoli.

Umístění serveru a země

K tématu míst a zemí existuje seznam 23 míst. Nicméně bez ohledu na to, jakou verzi používáte, aplikace zřejmě neuvádí, ve kterých městech jsou servery. Umožňuje se podívat na místa, která nabízí. Jsou to Austrálie, Brazílie, Kanada, Švýcarsko, Německo, Dánsko, Španělsko, Finsko, Francie, Velká Británie, HongKong, Irsko, Itálie, Japonsko, Mexiko, Nizozemsko, Norsko, Nový Zéland, Rumunsko, Švédsko, Singapur a USA. Jak vidíte, existuje několik krajů, ke kterým máte přístup.

Praktické testování

Pokud jde o McAfee Safe Connect VPN, je snadné jej používat a jednotně napříč platformami. Začněte podle pokynů.

 1. Zaregistrujte se do servisu.
 2. Stáhněte si aplikaci pro PC, iOS nebo Android.
 3. Po přihlášení do konzoly vyberte umístění, které chcete použít.
 4. Klikněte na tlačítko „Start Protection“

Konzola McAfee

Nyní, když jste se připojili, je čas vyzkoušet rychlost. Upozorňujeme, že jsme se pokusili použít verzi systému Windows a dostali jsme následující zprávu.

Z tohoto důvodu jsme použili verzi pro Android, jak vidíte níže. VPN ukazuje docela rozdíl v rychlosti. I když je to stále velká ztráta, je dost rychlé udělat cokoli, co chcete.

McAfee VPN nejrychlejší

Proč byste měli používat VPN

Protože tolik zařízení nyní nabízí bezplatné Wi-Fi, budete při připojení používat VPN. Zatímco WiFi je skvělé, kyberzločinci si myslí, že je také skvělé. Připojením k serveru podle vašeho výběru vytvoříte zabezpečené a šifrované připojení. Tímto způsobem výrazně omezíte riziko, že zločinci nebo počítačovníci ukradnou vaše soukromé informace.

Dalším důvodem pro použití VPN je pomoci vám obejít geo-omezení. Bez ohledu na to, kde jste, připojení k serveru tam pomůže. Důvodem je to, že díky tomu si blokovací software myslí, že se nacházíte někde jinde. To může být skutečná výhoda, pokud se pokoušíte získat přístup k určitým regionům nebo pokud vám blokuje prohlížení obsahu. Stačí se připojit k serveru a můžete začít procházet nebo prohlížet obsah, ke kterému chcete přistupovat.

A co úniky?

Jedním z našich oblíbených testů je zkouška těsnosti. Bez ohledu na to, jak dobře VPN tvrdí, že je, nebude vás chránit, pokud dojde k úniku DNS. Protože účelem VPN je chránit vás, úniky DNS znamenají, že vaši skutečnou IP adresu nebo umístění lze snadno zjistit. Proto obvykle testujeme všechny VPN v našich recenzích. Jak můžete vidět v testu, který jsme spustili, McAfee VPN neproniká. To je určitě něco, co bychom rádi viděli.

Měl bych použít tuto VPN?

Nakonec bude tato VPN dělat to, co říká, že to udělá a pomůže vám obejít geo-omezení. Pokud se však obáváte o soukromí, budete chtít zůstat stranou tohoto. Přiznávají, že prodávají vaše informace a rozhodně vedou záznamy nejen o vašich spojeních, ale o vaší činnosti. Pokud děláte věci, které mohou být považovány za „šedé zóny“, není to dobrá volba. Existuje spousta dalších možností, které neukládají protokoly ani neprodávají vaše informace.

Závěrečné myšlenky ohledně technologie McAfee Safe Connect VPN

Existuje několik věcí, které činí používání této VPN špatnou volbou. Mezi ně patří uchovávání protokolů, lokalizace centrály (USA), příslib plně spolupracovat se zákony USA, prodej vašich informací třetím stranám a další. Nemusí to však být špatné, pokud se snažíte odblokovat obsah nebo chránit počítač před hackery. Má slušnou rychlost a pokud byste chtěli použít něco jako SoundCloud, Pandora nebo jiné, měli byste být schopni obejít geo-omezení. Doporučujeme, abyste se podívali na naše 10 nejlepších VPN pro další možnosti.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map