Sledujte kriket The Ashes 2019 online

PopelAshes dá Anglii šanci vyrovnat sérii na 32 výher, každý s pěti remízami. Mají pro ně vyříznutou práci, protože Austrálie v posledních dvou kriketových sériích vítězila zády k sobě. Série 2019 se bude konat v Anglii, takže možná výhoda domácího pole jim v letošním roce dá výhodu i ve věcech. První zápasy se budou konat ve dnech 1. až 5. srpna a závěrečné zápasy se budou konat ve dnech 12. až 16. září v Londýně. Sledujte veškeré vzrušení odkudkoli na světě pomocí VPN.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LokalityNe
LogsBrowser
ExtensionsMart
DNS
1ExpressVPN6,67 $ExpressVPN160Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
2NordVPN3,49 $NordVPN87Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
3Soukromý přístup k internetu2,85 $PIA49Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko

Jak sledovat popel odkudkoli

Zdarma pokrytí The Ashes na 9Now:

 1. Přihlásit se ExpressVPN (zahrnuje 30denní bezrizikovou záruku vrácení peněz)
 2. Stáhněte a nainstalujte aplikaci ExpressVPN do svého zařízení
 3. Připojte se k VPN serveru v Austrálii pro 9 Nyní Dosah.
 4. Užijte si přímý přenos do závodu.

Program Ashes 2019

Popel se bude konat na několika místech ve Velké Británii. Pojďme se podívat na hostitelské místo pro každou sadu zápasů.

 • Test 1 – Edgbaston, Birmingham – 1. až 5. srpna
 • Test 2 – Lord’s, London – 14. – 18. srpna
 • Test 3 – Headingley, Leeds – 22. až 26. srpna
 • Test 4 – Old Trafford, Manchester – 4. až 8. září
 • Test 5 – The Oval, London – 12. až 16. září

Jak byste asi mohli hádat, vzhledem k popularitě kriketu na světové scéně, bude událost zahrnovat několik velkých vysílatelů. Pokud se právě nacházíte v oblasti prohlížení, navrhl bych použít VPN k registraci Sky Sports Pass z TEĎ TV. Nabízejí denní vstupenky za 6,99 GBP nebo týdenní vstupenky za 10,99 GBP. Doporučil bych získat týdenní vstupenky na sledování The Ashes. Chcete-li sledovat pokrytí The Ashes na Sky Sports, budete se stále muset připojit k síti VPN ve Velké Británii. Jinak budete blokováni.

Kromě sledování The Ashes on Sky Sports můžete také poslouchat pokrytí v BBC Radio 5 ve Velké Británii a ABC Radio v Austrálii. Kanál 5 bude během akce zajišťovat denní zvýraznění. Pro ty staré uživatele internetu můžete také získat textové pokrytí z webových stránek BBC Sport a ESPN Cricinfo. Australští diváci mohou zachytit všechny akce v devíti sítích. Aussie fanoušci si také mohou stáhnout mobilní aplikaci Cricket Australia Live pro iOS nebo Android. Prostřednictvím aplikace můžete získat pokrytí za 4,99 $ za den nebo 29,99 $ za rok. V tomto případě budete potřebovat roční předplatné, abyste si mohli užívat série The Ashes.

Jak používat VPN k sledování popela

Budu používat ExpressVPN například o tom, jak používat službu VPN pro streamování The Ashes. Nejprve si budete chtít stáhnout klienta VPN. ExpressVPN nabízí bezplatný klientský software pro Windows, Mac a Linux. Kromě bezplatných aplikací pro iOS a Android.

Nyní, když jste měli možnost stáhnout a nainstalovat software, je čas se připojit. Spusťte klienta ExpressVPN a vyberte umístění serveru. Provedeme vás krok za krokem pomocí jejich klienta Windows.

Servery ExpressVPN UK

 • Vyberte umístění serveru. Pro pokrytí Sky Sports Pass musíte použít server ve Velké Británii. Jak jsme zmínili, je to proto, že byste byli mimo tento region blokováni. Z tohoto důvodu můžete vidět, že jsme si vybrali server v Londýně.
 • Doporučujeme vybrat OpenVPN (TCP) nebo (UDP). Pro streamování videí z webů, jako je YouTube, používáme OpenVPN (UDP), protože je rychlejší než TCP. Podporují také PPTP, L2TP a SSTP. Pro nejlepší kombinaci rychlosti a ochrany soukromí stále doporučujeme OpenVPN UDP.
 • Klikněte na velké kulaté tlačítko připojení. Po několika sekundách uvidíte štít kolem tlačítka zeleně. Zobrazí se také zpráva s informací, že „VPN je zapnuta“
 • Nyní máte ve Velké Británii IP adresu, pokud to může kdokoli říct online. Jako takový se můžete dostat na jakoukoli stránku, jako byste tam seděli. To samé by platilo, kdybyste se připojili k serveru v jiné oblasti.

To je všechno. Nyní, když máte IP adresu ze serveru ExpressVPN ve Velké Británii, můžete procházet internet, jako kdybyste tam skutečně byli. Totéž platí pro jakoukoli zemi. Připojte se k serveru ve Velké Británii a sledujte Sky Sports nebo Austrálii a sledujte pokrytí v této oblasti.

Jak již pravděpodobně pravděpodobně víte, dobrá VPN otevře přístup k obsahu po celém světě. Pokud žijete mimo Spojené státy, služba vám může pomoci získat přístup k oblíbeným službám, jako jsou Netflix, Hulu a Pandora. Stále potřebujete účet pro služby, jako je Netflix, ale VPN vám pomůže sledovat americké televizní pořady a filmy na Netflixu, jako byste seděli ve Spojených státech nebo v jakémkoli jiném regionu, ke kterému byste chtěli získat přístup..

Užijte si veškeré vzrušení z roku 2019 The Ashes a zjistěte, zda Anglie dokáže tuto řadu ještě vylepšit. Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli, aby si mohli s kriketovou sérií užívat kdekoli na světě pomocí VPN. Následuj nás @ VPNFan pro nejnovější nabídky a průvodce.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map