Průvodce nastavením CyberGhost pro iOS

K použití aplikace pro iOS budete potřebovat účet CyberGhost. Můžete se přihlásit k odběru služby a užívat si neomezeného přístupu k VPN za spravedlivé 2,75 $ měsíčně. Jakmile stáhnete a otevřete aplikaci pro iOS, budete muset dát CyberGhost VPN přístup, který potřebuje k vytvoření sítě VPN v zařízení iOS. Můžete jí také povolit, aby vás v případě potřeby informoval o zabezpečení veřejných sítí Wi-Fi.


Ověření vašeho účtu CyberGhost VPN v zařízení iOSKdyž narazíte na obrazovku vytvoření účtu, otevřete přihlašovací obrazovku kliknutím na odkaz „Již máte účet“. Zadejte „uživatelské jméno / e-mail“ a „heslo“, které jste vytvořili při přihlášení k odběru prémiového účtu. Klepnutím na přihlášení otevřete hlavní panel aplikace. Než uvidíme, jak snadné je použití softwaru pro připojení k síti CyberGhost VPN, prozkoumejme jeho hlavní nabídku, která obsahuje také nastavení aplikace.

Nabídka CyberGhost Menu a nastavení aplikací pro iOS

Klepnutím na ikonu nabídky (tři vodorovné čáry) otevřete nabídku aplikace. V nabídce se zobrazí následující položky:

 • Uživatelské jméno – aktuálně přihlášeného účtu.
 • Odhlásit se – umožňuje snadno přepínat účty.
 • Spravovat účet – odkaz, který otevře stránku vašeho účtu na webu CyberGhost VPN, takže můžete upravit svůj plán nebo přidat nebo odebrat zařízení.

Nabídka CyberGhost VPN a nastavení aplikace pro iOS

 • Nastavení – je rozdělen na účet a ochranu Wi-Fi a informace o verzi.
  • Informace o účtu – zahrnuje: uživatelské jméno, informace o plánu, počet připojených zařízení a počet zbývajících dnů do obnovy. Obsahuje také odkaz na správu účtu.
  • Ochrana Wi-Fi – umožňuje automaticky chránit sítě Wi-Fi. Můžete upravit, jak software reaguje na otevřené, zabezpečené heslem a známé sítě. Možnosti pro všechny zahrnují: Zeptat se, Vždy se připojit, Ukončit připojení a Nikdy chránit. Doporučujeme, abyste si je nastavili tak, aby se ptali, nebo vždy chránili, abyste byli v bezpečí.
  • Informace o podpoře – zobrazuje informace o verzi aplikace, odkaz TOS a odkaz na zásady ochrany osobních údajů. Má také přepínač pro odesílání anonymních dat týmu podpory CyberGhost VPN, který jim pomáhá udržovat jejich síť. Nakonec můžete analyzovat své připojení odtud.
 • FAQ – otevře databázi znalostí o podpoře webových stránek a FAQ.
 • Zpětná vazba – otevře výzvu, která vám umožní navrhnout vylepšení aplikace nebo vytvořit lístek podpory pro problém, se kterým se setkáte.

Vytváření spojení s aplikací CyberGhost VPN iOS

Software CyberGhost umožňuje připojení různými způsoby. V seznamu Všechny servery můžete vytvořit připojení k určitým zemím nebo serverům VPN. Kromě toho můžete použít přístupové servery se seznamem streamů optimalizované pro různé zdroje kouřící média, jako je Netflix. Nakonec si můžete vytvořit seznam svých oblíbených připojení VPN a rychle zabezpečit svůj internetový provoz pomocí služby CyberGhost VPN.

Nejlepší připojení CyberGhost VPN

Nejjednodušší způsob, jak se připojit ke službě CyberGhost, je umožnit mu vybrat nejlepší server pro obecné surfování. To pouze vyžaduje, abyste klepnutím na připojení přepnuli na „Zapnuto“. Software vás poté připojí k nejrychlejšímu serveru z vašeho aktuálního umístění. Používá vzdálenost, odpověď ping a procentuální zatížení serveru, aby pomohla najít nejlepší server.

Připojení k nejlepšímu serveru pomocí aplikace CyberGhost VPN iOSPřipojení podle země se seznamem všech serverů

Výběr konkrétní země vyžadoval jen několik klepnutí na obrazovku. Nejprve se odpojte od aktuálního připojení. Poté vyberte poslední připojení a otevřete seznam serverů. Nakonec klepněte na název země a připojte se k VPN serveru v tomto místě.

Připojení ke konkrétní zemi pomocí seznamu všech serverůSoftware pro vás automaticky vybere server. Zde jsme se připojili k serveru VPN v Kanadě, jak je znázorněno, jakmile se od něj odpojíme.

Výběr serverů VPN ze seznamu CyberGhost VPN All Server List

Vyberte naše poslední připojení Kanada znovu otevře obrazovku výběru Sever. Dalším způsobem, jak můžete použít seznam Všechny servery, je vybrat konkrétní server ve vybrané zemi, ke kterému chcete získat přístup. Klepnutím na ikonu rozšíření serveru (tři tečky) vpravo od umístění v Kanadě se otevře obrazovka, která vám umožní vybrat konkrétní server z Kanady..

Připojení k síti CyberGhost VPN pomocí seznamu všech serverůMůžete si také oblíbit konkrétní server VPN, například Montreal-S01-i07. Všimněte si bílé vyplněné hvězdy. Můžete také vidět, že jsme se skutečně připojili k vybranému serveru VPN, protože nyní se zobrazuje jako server našeho posledního úspěšného připojení poté, co klepneme na připojení „Vypnuto“.

Streamování s aplikací CyberGhost pro iOS

Nyní se připojme k VPN optimalizované pro streamování v konkrétních zemích, jako jsou Spojené státy americké. Nejprve klepněte na ikonu seznamu (šipka dolů) vpravo od našeho posledního připojení. Otevře se seznam serverů. Klepněte na seznam Streamování. potom klepněte na Spojené státy americké.

Výběr streamingového mediálního serveru pomocí aplikace iOS CyberGhostTo nás spojilo s VPN serverem v Dallasu, TX. Po odpojení můžete vidět, že se jedná o server optimalizovaný pro streamování ve Spojených státech.

Připojení pomocí vašeho oblíbeného seznamu VPN Sever

Posledním způsobem, jak se můžete připojit k serveru VPN, je nejprve vytvořit seznam vašich oblíbených serverů a umístění VPN. Pomocí těchto seznamů můžete rychle zabezpečit svůj internetový provoz pomocí služby CyberGhost VPN. Všimněte si, že Montrealský server, který jsme nastavili jako oblíbený, se nyní může připojit přímo z našeho seznamu oblíbených.

Připojení k vašim oblíbeným serverům VPN CyberGhostTaké můžete vidět, že jsou k dispozici také Spojené státy americké (streamování). Po připojení k tomu vidíte, že nás tentokrát připojilo k serveru v New Yorku. Odpojení ukazuje, že se jedná o další server v síti CyberGhost, který byl optimalizován pro streamování ve Spojených státech.

Navštivte CyberGhost

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map