Průvodce nastavením CyberGhost Mac

Jste již členem Cyberghost? Pokud ne, můžete se zaregistrovat pro neomezený přístup k VPN za spravedlivé 2,75 $ měsíčně. Poté, co jste si stáhli instalační program do svého počítače Mac, budete jej muset otevřít, abyste dokončili jeho instalaci. Poté vás krok za krokem provede tímto procesem. Výběrem „Pokračovat“ se přesunete k dalšímu kroku. Začneme tím, že vás přivítáme v CyberGhost a poté vám předložíme kopii jejich TOS, abyste je mohli prozkoumat. Pokud jste spokojeni s TOS. klikněte na „Pokračovat“.


Přečtěte si smluvní podmínky CyberGhost VPNDále si vyberete, kam chcete nainstalovat software CyberGhost VPN. Výchozí nastavení můžete přijmout, pokud nemáte konkrétní místo pro instalaci aplikace.

Instalace aplikace CyberGhost VPN MacPoté můžete zvolit typ instalace, ale doporučujeme nainstalovat pouze výchozí nastavení. Až budete s výběrem spokojeni, klikněte na „Instalovat“

Otevření aplikace CyberGhost VPN MacPo krátké době se zobrazí zpráva o úspěšné instalaci. Klikněte na Zavřít a zobrazí se obrazovka pro ověření aplikace. Po ověření vašeho účtu se zobrazí hlavní panel aplikace.

Ověření vašeho účtu CyberGhost VPN

Než začnete používat službu CyberGhost VPN, musíte svůj účet ověřit. Měli byste si vytvořit účet jako součást vašeho dřívějšího předplatného Premium. Z tohoto důvodu vyberte odkaz „Návrat k přihlášení“ a zadejte své přihlašovací údaje. Budou sestávat buď z vašeho „e-mailu / uživatelského jména“ a „hesla“, které jste vybrali při přihlášení k odběru.

Ověření účtu CyberGhost VPNPo zadání těchto údajů klikněte na tlačítko „Přihlásit se“. Poté se otevře hlavní řídicí panel aplikace pro Mac OS X. Udělejme si chvíli prozkoumat funkce palubní desky.

Hlavní řídicí panel aplikace CyberGhost Mac

Ovládací panel CyberGhost VPN je navržen pro snadné použití. Skládá se z několika základních komponent. Jedná se o následující:

  1. Ovládání aplikace – vrátí aplikaci na panel nabídek Mac. Uvidíme to, když se podíváme na to, jak se rychle připojit pomocí aplikace.
  2. Hlavní nabídka aplikace – umožňuje ovládat nastavené předvolby aplikace, prozkoumat svůj účet, vytvořit lístek, odhlásit se nebo ukončit aplikaci.
  3. Přepínání připojení – usnadňuje připojení a odpojení od zvoleného serveru VPN.
  4. Stav připojení – umožňuje zjistit, zda jste na první pohled chráněni.
   Informační panel CyberGhost VPN Mac OS X
  5. Aktuální nebo poslední spojení – usnadňuje opětovné připojení k dříve používanému serveru VPN.
  6. Místa rychlého připojení – zahrnují nejlepší, aktuální nebo poslední a všechny vytvořené oblíbené položky.
  7. Tab – rozšiřuje řídicí panel aplikace CyberGhost, aby vám umožnil přístup k dalším serverům VPN a pokročilým funkcím připojení.

Vaše první připojení CyberGhost VPN

Vaše první připojení CyberGhost VPN nemohlo být snazší. Jednoduše přepněte připojení na „Zapnuto“. Ve výchozím nastavení se připojíte k nejlepšímu (nejrychlejšímu) umístění z vaší aktuální polohy pro obecné surfování po internetu. Určuje to na základě vzdálenosti od vás, hodnoty ping a načtení% serverů VPN nejblíže k vám.

Vaše první připojení CyberGhost VPNProtože se jedná o vaše první připojení, budete muset CyberGhostu povolit, aby na vašem počítači Mac založil službu VPN. Budete také muset zadat své systémové heslo, pokud jej nechcete ručně zadat pro každé připojení, které vytvoříte. Po poskytnutí těchto oprávnění bude připojení dokončeno. Než se podíváme na další způsoby, jak se můžete připojit ke službě CyberGhost VPN, můžete se podívat na jeho hlavní nabídku, další nastavení a další předvolby připojení.

Nabídka aplikace CyberGhost VPN Mac OS X

K nabídce se dostanete výběrem ikony ozubeného kola na hlavním panelu. Tato nabídka obsahuje následující prvky:

 • Preference – která otevře obrazovku nastavení. Tato obrazovka je rozdělena do tří karet: Obecné, Účet a Připojení.
 • Účet – zobrazuje informace o vašem účtu, umožňuje jej spravovat a v případě potřeby vám umožňuje odhlásit se. Toto je stejná obrazovka jako na kartě účtu nastavení VPN.
 • Poslat zpětnou vazbu – otevře formulář lístku, který vám umožní korespondovat s týmem podpory CyberGhost VPN. Můžete odeslat užitečnou zpětnou vazbu nebo vytvořit podporu lístek.
 • Nápověda a FAQ CyberGhost – otevře webovou stránku, kde najdete odpovědi na otázky, které můžete mít.
 • Odhlásit se – umožňuje odhlásit se z jednoho účtu do jiného, ​​pokud je to potřeba.
 • Ukončete CyberGhost VPN – zavře aplikaci Mac OS X a odebere ji z panelu nabídek aplikace.

Nyní podrobněji prozkoumáme Nastavení (Nastavení). Jak jsme již dříve uvedli, tato obrazovka má tři karty: Obecné, Účet a Připojení. Karta Obecné je rozdělena do dvou kategorií: runtime a podpora.

Nabídka aplikace CyberGhost VPN Mac OS X

Kategorie runtime vám umožňuje zvolit spuštění aplikace při spuštění, takže jste vždy chráněni, když jste připojeni k Internetu se správným nastavením síťového připojení. Umožňuje také automaticky kontrolovat aktualizace, abyste měli nejnovější verzi softwaru. Jinak můžete ručně vyhledat a nainstalovat nové aktualizace. Alternativně můžete nainstalovat vydání Beta, ale uvědomte si, že tato vydání mohou být nestabilní.

Druhou kategorií je podpora. To vám umožní otevřít FAQ a znalostní databázi CyberGhost VPN. Rovněž vám umožní vytvořit podpůrný lístek, který vám v případě potřeby poskytne odpovědi na vaše problémy. Tato karta také zobrazuje informace o verzi a obsahuje odkazy na zásady ochrany osobních údajů společnosti CyberGhost. Nakonec, pokud jste změnili polohu nebo velikost okna aplikace, můžete ji odtud obnovit na výchozí hodnotu.

Druhá karta je stejná jako položka nabídky Účet. Zobrazuje váš účet „Uživatelské jméno“. „E-mailová adresa“, „Plán“, „Datum vypršení platnosti“ a „Počet nainstalovaných souběžných zařízení. Je to také odkaz na web CyberGhost, který spravuje váš účet. Nakonec se můžete ze svého účtu odhlásit. Nezapomeňte, že pokud tak učiníte, budete se muset při příštím použití služby přihlásit.

Nastavení účtu CyberGhost VPN a test připojeníPoslední karta umožňuje spustit test připojení a nastavit, pokud máte nějaké problémy s připojením k síti VPN CyberGhost. Kontroluje, zda můžete dosáhnout jejich sítě, stability vašeho internetového připojení a zda máte nějaké problémy s připojením k rozhraní CyberGhost API. Pokud projdete všemi těmito testy, neměli byste mít žádné problémy s připojením ke službě VPN CyberGhost VPN.

Pokročilé funkce aplikace CyberGhost VPN Mac

Pokročilé funkce aplikace pro Mac OS X jsou přístupné rozšířením hlavního panelu pomocí malé záložky na levé spodní straně. Jsou rozděleny do dvou kategorií: Pravidla připojení a Inteligentní sítě.

Funkce připojení

Funkce připojení jsou možnosti na straně serveru, které můžete nastavit a které vám pomohou zvýšit celkovou bezpečnost a soukromí při používání sítě VPN CyberGhost. Zahrnují následující:

 • Blokovat reklamy – zastaví nepříjemné vyskakovací reklamy a videa, které mohou vést k méně zaplněným webům a rychlejšímu načítání.
 • Blokovat škodlivé weby – filtruje weby před dosažením pomocí pravidel brány firewall, abyste byli při používání sítě CyberGhost bezpečnější.
 • Komprese dat – komprimuje některé obrázky a další velké prvky, aby se snížilo využití internetového provozu. To je užitečné, pokud máte placený datový tarif.
 • Blokujte online sledování – zabraňuje známým sledovačům vytvářet profily vašich internetových preferencí a provozu.
 • Automatické přesměrování HTTPS – zajišťuje end-to-end šifrování do cílových adres URL, pokud jsou k dispozici.

Pokročilé funkce aplikace CyberGhost VPN MacVětšinu z nich byste pravděpodobně měli využít, protože všichni mohou zlepšit vaši celkovou zkušenost s používáním služby CyberGhost VPN. Výjimkou může být šifrování, které byste neměli nastavit, pokud máte neomezené používání Internetu prostřednictvím vašeho poskytovatele internetových služeb.

Pravidla inteligentní sítě

Ve vašem zařízení jsou implementována inteligentní pravidla, která zajišťují, že budete při používání Internetu vždy připojeni ke službě CyberGhost. První z nich je automatické připojení při spuštění. Nastavení tohoto a automatického spuštění zajistí, že při spuštění počítače Mac se také spustí služba CyberGhost a připojí vás k naposledy připojenému umístění VPN..

Inteligentní pravidla aplikace CyberGhost VPN pro MacDalší pravidla se týkají síťových připojení. Můžete si vybrat, jak bude tento software zpracovávat Open Wi-Fi, heslo Encrypted Wi-Fi a známé sítě. Vaše volby jsou následující:

 • Ignorovat připojení – se nikdy nedoporučuje, protože se můžete kdykoli ručně odpojit.
 • Vždy se připojte – je dobrou volbou pro nezabezpečené sítě Wi-Fi.
 • Zeptej se mě – a dovolte mi rozhodnout se pro jednotlivé sítě.

Preferujeme volbu zeptejte se, protože rádi sledujeme divoké sítě Wi-Fi, k nimž by se naše zařízení mohlo pokusit získat přístup. Doporučujeme proto požádat nebo se vždy připojit ke všem, zejména k otevřeným nezabezpečeným sítím Wi-Fi.

Připojení ke službě CyberGhost pomocí aplikace pro Mac

Prověřili jsme nabídku aplikace, další funkce zabezpečení a předvolby sítě. Nyní se podívejme na různé způsoby, jak můžeme pomocí služby CyberGhost surfovat po internetu, a také provést jiné účely využití. Nejprve si všimneme, že se můžete kdykoli vrátit k nejlepšímu serveru jeho výběrem z maim dashboardu nebo z nabídky Quick-connect. To znamená, že můžeme snadno najít a připojit se k rychlému serveru pro obecné surfování po internetu pomocí několika kliknutí. Nejprve vyberte odkaz „Nejlepší umístění“. Poté zapněte připojení VPN.

Obnovení nejlepšího připojení jako pečlivě vybrané umístění v aplikaci CyberGhost VPN MacK oblíbeným položkám se také můžete připojit z nabídky umístění rychlého připojení. Oblíbené položky jsou rozděleny do kategorií Obecné (Všechny servery), Stahování a Streamování. usnadnit přístup k rychlému serveru pro účely VPN. Odpovídají seznamům serverů, ze kterých si můžete vybrat na rozšířeném hlavním panelu aplikace CyberGhost VPN.

Rozšíření CyberGhost VPN Mac DashboardVe výchozím nastavení patří následující:

 • Obecné (všechny servery) – zahrnují servery VPN ve Francii, Německu a Spojených státech.
 • Streamování – servery zahrnují servery optimalizované pro BBB – iPlayer ve Velké Británii a Netflix ve Spojených státech.

Zde jsme se připojili k obecnému serveru ve Spojených státech pomocí našeho seznamu oblíbených.

Připojení k rychlému serveru v USA pomocí oblíbených položekPo přidání nových oblíbených položek se podíváme na naše oblíbené později, abychom zjistili, jak vytvoření nových oblíbených položek může zjednodušit používání sítě CyberGhost VPN v síti..

Výběr nového umístění připojení ze všech serverů

K určité zemi se můžete připojit nejen pomocí seznamu všech serverů, ale také jednotlivých místních serverů ve vybrané zemi. Další výhodou výběru našeho umístění pomocí seznamu všech serverů je, že můžeme vidět další síťová data. Tato data zahrnují: počet uživatelů, vzdálenost od nás, procento zatížení místní sítě a stav oblíbené pro zemi i jednotlivé servery v zemi.

Připojení k lokálnímu serveru uvnitř konkrétní země

Chcete-li získat přístup k jednotlivému seznamu serverů pro zemi, vyberte zemi, pro kterou chcete zobrazit seznam serverů, a klikněte na šipku vpravo napravo od ní. Otevře se rozbalený seznam serverů pro danou zemi.

Připojení ke konkrétnímu albánskému serveru VPN: Krok 1Zde je rozšířený seznam pro Albánii. Nyní můžete vidět vzdálenost, procentuální zatížení a stav oblíbené pro každý jednotlivý server v bance serveru Albánie. Vidíme, že servery jsou všechny stejné vzdálenosti a že server Tirana-S02-i06 má v tuto chvíli nejnižší zatížení, takže jsme ho vybrali pro připojení k.

Připojení ke konkrétnímu albánskému serveru VPN: Krok 2Toto připojení lze provést dvojitým kliknutím na výběr serveru a přepnutím připojení na „Zapnuto“. Kliknutím na hvězdu vedle tyrkys-S02-i01 ji vyberete jako novou oblíbenou položku. Svítí šedě, což znamená, že je nyní oblíbená. Nakonec vyberte zpět nebo Všechny servery pro návrat do seznamu všech zemí.

Připojení k novému VPN serveru v jiné zemi

Odtud se můžete připojit ke zvolené zemi. Software pro vás vybere individuální server ve vámi vybrané zemi. Obdobně to dělá z připojení k nejlepšímu serveru z vašeho místa. Zde jsme se připojili k australskému serveru VPN výběrem dvojitého kliknutí na něj. Všimněte si, že nahradila náš albánský server VPN. To je jedna z výhod seznamů v tom, že usnadňují přepínání serverů bez nutnosti odpojení od aktuálního serveru.

Připojení k novému VPN serveru v jiné zemiNyní se podívejme na další seznam, který usnadňuje výběr rychlého serveru podle účelu VPN. Účelem, který služba CyberGhost VPN podporuje, je stahování souborů a streamování různých geo-knihoven médií.

Připojení k serveru optimalizovanému pro stahování souborů

Kliknutím na seznam Pro stahování otevřete seznam zemí, přes které CyberGhost umožňuje stahování souborů (P2P). Obvykle se jedná o země s méně omezujícími pravidly týkajícími se (P2P) provozu. Zde jsme pro náš provoz vybrali Nizozemsko. Software poté vybere rychlý server optimalizovaný pro stahování v pobočkách bank Nizozemského serveru VPN a dokončí naše síťové připojení CyberGhost. Klikněte na hvězdu vedle Nizozemska a zvýhodněte ji pro stahování souborů.

Připojení k nizozemskému VPN serveru optimalizovanému pro stahování souborůPřipojení k serveru optimalizovanému pro streamování mediálních služeb

Připojení pro streamované mediální služby je stejně snadné jako výběr země pro stahování souborů. Rozdíl je v tom, že pro média (tj. USA – Netflix), které chceme streamovat, vybereme zemi i službu. Zde jsme se rozhodli připojit k BBC – iPlayer ve Velké Británii. Všimněte si, že software nahradil náš server pro stahování souborů serverem optimalizovaným pro BBC – iPlayer ve Velké Británii. Také si všimněte, že začátky jak pro USA, tak pro Netflix a UK – BBC iPlayer jsou oblíbené. To je označeno šedými hvězdami vedle nich.

Připojení k serveru VPN optimalizovanému pro streamování médiíJiž dříve jsme se zmínili o tom, že se podíváme na náš seznam oblíbených položek poté, co jsme prozkoumali různé způsoby připojení k síti VPN CyberGhost. Můžete vidět, že náš seznam oblíbených obsahuje nyní dvě nové oblíbené položky, které byly vytvořeny, když jsme zkoumali připojení k síti CyberGhost.

Oblíbené aplikace CyberGhost VPN Mac MacTirana-S02-i01 se nyní objevuje v naší obecné kategorii. To znamená, že můžeme zahrnout také oblíbené jednotlivé servery i země. Také vidíme, že seznam má nyní zemi, která je oblíbená pro stahování souborů, Nizozemsko.

Vytvořte rychlé připojení k síti CyberGhost

Vytváření nových oblíbených položek vám umožňuje využít výhod nabídky panelu Mac k rychlému vytvoření připojení ke službě CyberGhost VPN. Všimněte si, že naše poslední připojení bylo optimalizováno pro server BBC -iPlayer, jak ukazuje kontrola vedle něj. Předpokládejme, že jsme se chtěli připojit k serveru v Německu. Vše, co musíme udělat, je vybrat jej v našem seznamu rychlých připojení.

Vytváření rychlých připojení k síti CyberGhost VPN

Přepnutím připojení na „Zapnuto“ je změna našeho serveru dokončena. a upozornění, že naše ikona aplikace na liště se změní na žlutou. Jeho výběr ukazuje naše aktuální spojení. Stejně tak bychom se mohli snadno odpojit od německého serveru a vybrat si rychlý server pro stažení nebo pro streamování USA – Netflix pomocí ikony nabídky nabídky.

Navštivte CyberGhost

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map