Podívejte se na USA Netflix v Austrálii

Netflix se chystá představit svou oblíbenou službu streamování v Austrálii.  Netflix Austrálie bude spuštěn 24. března. Přestože oficiální cena a sestava kanálů dosud nebyly uvolněny, zdá se, že unikly Imgur a Reddit dříve dnes. Pokud jsou úniky správné, Australané mohou očekávat, že služba bude k dispozici za 9,99 až 14,99 $ měsíčně. Je zřejmé, že knihovna obsahu je omezená. To ponechá mnoho uživatelů, kteří chtějí více. Naštěstí můžete sledovat Netflix USA z Austrálie. Užijte si více tahů a televizních pořadů mimo USA.


Austrálie

Zde je rychlý pohled na uniklé ceny. Pokud se skutečná cena nebo funkce liší, zajistíme odpovídajícím způsobem příspěvek. Všechny ceny jsou uvedeny v australských dolarech.

 • Standardní rozlišení na 1 obrazovce najednou – 9,99 $
 • Vysoké rozlišení (HD) na 2 obrazovkách současně – 11,99 $
 • Ultra vysoké rozlišení (4 kB) na 4 obrazovkách současně – 14,99 $

Slabou stránkou Netflix Australia je počet dostupných titulů. Z toho, co jsme doposud přečetli, se očekávaný počet titulů při spuštění pohybuje kolem 1600. To je ve srovnání s číslem blížícím se 10 000 titulů pro diváky ve Spojených státech. Odpověď na získání přístupu k dalšímu obsahu je pomocí VPN. Po připojení k serveru VPN můžete sledovat obsah USA Netflix v Austrálii nebo odkudkoli na světě.

Netflix nabízí přes 15 000 titulů k přenosu mezi regiony, které podporují. Trik je schopen přepínat mezi regiony kdykoli budete chtít. Pomocí sítě VPN můžete vybrat server VPN v zemi, ve které je film nebo show k dispozici moreflicks.com vám pomůže najít obsah v každé oblasti. Umožní vám hledat obsah v několika zemích včetně Argentiny, Rakouska, Belgie, Brazílie, Kanady, Kolumbie, Dánska, Finska, Německa, Irska, Lucemburska, Mexika, Nizozemska, Norska, Švédska, Švýcarska, Velké Británie a USA. Jsem si jistý, že do seznamu přidají Austrálii a Nový Zéland.

Nejlepší VPN pro streamování v USA Netflix

Nejprve budete chtít najít spolehlivou službu VPN. V tomto případě budete chtít, aby jeden s rychlými VPN servery v USA a dalších oblastech Netflixu sledoval filmy a pořady v různých zemích. To trochu zužuje možnosti. Naštěstí existují známé VPN s velkými sítěmi a dobrým výkonem.

RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LokalityNe
LogsBrowser
ExtensionsMart
DNS
1ExpressVPN6,67 $ExpressVPN160Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
2NordVPN3,49 $NordVPN87Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
3Soukromý přístup k internetu2,85 $PIA49Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko

Jak používat VPN k sledování US Netflix

Budu používat IPVanish například, jak používat službu VPN ke sledování Netflix v USA a dalších regionech. Nejprve si budete chtít stáhnout klienta VPN. IPVanish nabízí bezplatný klientský software pro Windows, Mac a Linux. Kromě bezplatných aplikací pro iOS a Android.

Nyní, když jste měli možnost stáhnout a nainstalovat software, je čas se připojit. Spusťte klienta IPVanish a vyberte umístění serveru. Provedeme vás krok za krokem pomocí jejich klienta Windows.

IPVanish Windows client v2.0

 • Vyberte umístění serveru. Vybrali jsme Atlanta, ale IPVanish má rozsáhlou síť serverů po celém světě.
 • Doporučujeme vybrat OpenVPN (TCP) nebo (UDP). Pro streamování videí z webů, jako je YouTube, používáme OpenVPN (UDP). Podporují také PPTP a L2TP. Pro nejlepší ochranu soukromí stále doporučujeme OpenVPN.
 • Klikněte na připojit. Po několika sekundách se tlačítko v horní části změní na zelené a zobrazí se „Odpojit“. Také si všimnete umístění serveru a IP adresy v horní části klienta.
 • Nyní se nacházíme v USA, pokud to může kdokoli říct online. Jako takový se můžeme dostat na jakékoli místo, jako by seděli v Atlantě. Totéž by platilo, kdybychom se připojili k serveru v Kanadě nebo kdekoli jinde na světě.

To je všechno. Nyní, když máte adresu IP ze serveru IPVanish ve Spojených státech, můžete procházet internet, jako kdybyste tam skutečně byli. Totéž platí pro jakoukoli zemi. Připojte se k serveru ve Velké Británii a sledujte BBC iPlayer nebo jinou zemi a sledujte oblasti Netflixu.

Jak již pravděpodobně pravděpodobně víte, dobrá VPN otevře přístup k obsahu po celém světě. Pokud žijete mimo Spojené státy, služba vám může pomoci získat přístup k oblíbeným službám, jako jsou Netflix, Hulu a Pandora. Stále potřebujete účet pro služby, jako je Netflix, ale VPN vám pomůže sledovat americké televizní pořady a filmy na Netflixu, jako byste seděli ve Spojených státech nebo v jakémkoli jiném regionu, ke kterému byste chtěli získat přístup..

Užijte si sledování US Netflix z Austrálie. Nezapomeňte vyzkoušet i další regiony. Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli, aby si mohli pomocí Netflixu vychutnat úplný katalog filmů a originálních pořadů z libovolného místa na světě pomocí VPN. Následuj nás @ VPNFan pro nejnovější nabídky a průvodce.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map