Podívejte se na turnaj NBA HORSE Live Online

NBAV roce 2020 se samozřejmě změní svět sportu. Je to z důvodu bezprecedentního románu Coronavirus, známého také jako Covid-19. Proto NBA pořádá svůj první „HORSE“ turnaj v historii. HORSE je basketbalová soutěž, která se koná mezi hráči. Uskuteční se v průběhu několika dnů, počínaje nedělí 12. dubna od 19:00 do 21:00 a přehráváním od 9 do 11 hodin EST. Mistrovská hra skončí ve čtvrtek 16. dubna a končí v 23 hodin. Turnaj se bude konat na ESPN. Jste-li v USA, budete k ní mít přístup. Pokud jste však mimo zemi, musíte se pro sledování turnaje připojit k VPN.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LokalityNe
LogsBrowser
ExtensionsMart
DNS
1ExpressVPN6,67 $ExpressVPN160Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
2NordVPN3,49 $NordVPN87Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
3Soukromý přístup k internetu2,85 $PIA49Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko

Jak jsme již zmínili, rok 2020 je z mnoha důvodů podivný. Kvůli viru byly téměř všechny sporty zrušeny. Tento turnaj je určen pro charitativní účely se státní farmou (sponzorem), která věnuje více než 200 tisíc účastníků na charitativní účely zaměřené na úsilí o reakci na koronaviry. V tomto turnaji soutěží 8 lidí, z nichž každý hraje na svých domácích kurtech. Někteří jsou NBA, zatímco jiní jsou WNBA. Zde je pohled na skupinu 1.

 • Chauncey Billups
 • Tamika Catchings
 • Mike Conley Jr.
 • Trae Youngová

Zde je pohled na účastníky skupiny 2.

 • Zach LaVine
 • Chris Paul
 • Paul Pierce
 • Allie Quigley

V tomto turnaji je zakázáno dunking. Hráči musí před každým výstřelem popsat každý pokus o výstřel a uvést typ skóre, které hodlají dosáhnout. První hráč v každé hře, který nashromáždí písmena „H-O-R-S-E“ (obdržíte dopis za každý zmeškaný výstřel) poté, co se neshoduje s pěti výstřely, je vyloučen. Znovu to můžete sledovat, pouze pokud máte přístup k ESPN.

Jak sledovat turnaj NBA HORSE 2020 od kdekoli

Pokud máte přihlašovací údaje pro ESPN, postupujte podle pokynů níže.

 1. Přihlásit se ExpressVPN (zahrnuje 30denní bezrizikovou záruku vrácení peněz).
 2. Stáhněte a nainstalujte aplikaci ExpressVPN do svého zařízení
 3. Připojte se k serveru VPN v USA, abyste mohli získat pokrytí turnaje.
 4. Můžete se přihlásit k aplikaci nebo webu ESPN Go, pokud máte přihlašovací údaje.
 5. Užijte si turnaj.

Jak používat VPN k sledování 2020 NBA HORSE turnaje

Budeme používat ExpressVPN například o tom, jak používat službu VPN ke streamování turnaje NBA HORSE v roce 2020. Nejprve si budete chtít stáhnout klienta VPN. ExpressVPN nabízí bezplatný klientský software pro Windows, Mac a Linux. Kromě bezplatných aplikací pro iOS a Android.

Po stažení a instalaci softwaru je čas na připojení. Spusťte klienta ExpressVPN a vyberte umístění serveru. Provedeme vás krok za krokem pomocí jejich klienta Windows.

 • Vyberte umístění serveru. Budete se chtít připojit k serveru VPN v USA. Jak jsme zmínili, je to proto, že byste byli mimo tento region blokováni. Z tohoto důvodu jsme si vybrali server v USA.
 • Doporučujeme vybrat OpenVPN (TCP) nebo (UDP). Pro streamování videí z webů, jako je YouTube, používáme OpenVPN (UDP), protože je rychlejší než TCP. Podporují také PPTP, L2TP a SSTP. Pro nejlepší kombinaci rychlosti a ochrany soukromí stále doporučujeme OpenVPN UDP.
 • Klikněte na velké kulaté tlačítko připojení. Po několika sekundách uvidíte štít kolem tlačítka zeleně. Zobrazí se také zpráva s informací, že „VPN je zapnuta“
 • Nyní máte v USA IP adresu, pokud to může kdokoli říct online. Z tohoto důvodu se můžete dostat na jakékoli místo, jako byste tam seděli. To samé by platilo, kdybyste se připojili k serveru v jiné oblasti.

To je všechno. Nyní, když máte adresu IP ze serveru ExpressVPN v USA, můžete procházet internet, jako kdybyste tam skutečně byli. Totéž platí pro jakoukoli zemi. Připojte se k serveru ve Velké Británii a sledujte Sky Sports nebo jiné, podle toho, kde chcete sledovat.

Dobří poskytovatelé VPN otevřený přístup k obsahu po celém světě. Pokud žijete mimo Spojené státy, služba vám může pomoci získat přístup k oblíbeným službám, jako jsou Netflix, Hulu a Pandora. Stále potřebujete účet pro služby, jako je Netflix, ale VPN vám pomůže sledovat americké televizní pořady a filmy na Netflixu, jako byste seděli ve Spojených státech nebo v jakémkoli jiném regionu, ke kterému byste chtěli získat přístup..

Užijte si první turnaj HORSE 2020 a uvidíte, který hráč vyhraje. Budou hráči WNBA schopni překonat hráče NBA? Nalaďte se, abyste to zjistili. Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli, aby si mohli užít turnaj HORSE 2020 kdekoli na světě s VPN. Následuj nás @ VPNFan pro nejnovější nabídky, průvodce a zprávy.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map