Jak sledovat NBA TV a vyhnout se výpadkům

NBA TVNBA má globální následky, takže není divu, že se rozhodli zahájit NBA TV naživo. To z nich dělá první lineární sportovní ligu, která překoná vrchol. Nabízí více než 100 živých her na trhu, originální programování a video na vyžádání. Pokud chcete sledovat vaši oblíbenou týmovou hru a jste řezačem kabelů, musíte mít předplatné k síti a být umístěni mimo primární trh. Nyní můžete získat nepřetržitý přístup k televizi NBA již od 6,99 $ měsíčně, nebo 59,99 $ ročně. Jak byste asi mohli hádat, jedná se o hodnotnou verzi pro sledování basketbalových her této sezóny. Správná síť VPN vám pomůže vyhnout se omezením výpadku TV NBA a geo-omezením, pokud cestujete mimo oblast.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LokalityNe
LogsBrowser
ExtensionsMart
DNS
1ExpressVPN6,67 $ExpressVPN160Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
2NordVPN3,49 $NordVPN87Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
3Soukromý přístup k internetu2,85 $PIA49Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko

Ve srovnání s League Pass, nízké náklady na NBA TV zní jako smlouva. Pojďme se podívat, co služba nabízí.

 • Živé hry NBA na jakémkoli zařízení v HD, WNBA, NBA G League a NBA Summer League.
 • Sledujte každou hru NBA Finals od roku 2000 do roku 1919.
 • Živé hry NBA (pokud nejste na trhu).
 • Exkluzivní přehlídky NBA, jako jsou například Court Court, The Warm Up, Basketball Stories, NBA Crunchtime, Shaqtin F blázen, NBA Game Time, Say What, High Tops a mnoho dalších.

Některé z představení, které jsme právě zmínili, se dělají ve formátu časopisu. Jak vidíte, NBA se snaží, aby více lidí získalo přístup k profesionální národní asociaci basketbalu. Přihlášení k odběru NBA TV Live vám dává možnost upgradovat i na některé další plány. Pokud si přejete upgradovat, najdete níže uvedené ceny. Vezměte prosím na vědomí, že můžete také získat jednorázový nákup některých jedinečných funkcí, které byste našli u týmu nebo ligy.

 • NBA League Pass bez reklam – 249,99 $
 • NBA League Pass (streamujte každou hru) – 199,99 $
 • NBA Team Pass (streamujte jeden tým) – 11,99 $
 • NBA League Pass Audio (zvukové zdroje) – 9,99 $

Jak sledovat NBA TV odkudkoli

Zde je průvodce sledováním akce v televizi NBA.

 1. Přihlásit se ExpressVPN (zahrnuje 30denní bezrizikovou záruku vrácení peněz)
 2. Stáhněte a nainstalujte aplikaci ExpressVPN do svého zařízení.
 3. Připojte se k VPN serveru v USA pro NBA TV Dosah. Samozřejmě budete chtít změnit servery, pokud chcete sledovat tým na trhu, ke kterému se připojujete.
 4. Užijte si přímý přístup NBA TV k přímému přenosu.

Sezóna 2019 NBA začíná samozřejmě v pondělí 30. září výstavní hrou mezi Šanghajskými žraloky proti raketám Houston. Finále začíná 4. června 2020.

Jak používat VPN ke sledování NBA TV

Budu používat ExpressVPN například, jak používat službu VPN ke sledování televizních her NBA. Nejprve si budete chtít stáhnout klienta VPN. ExpressVPN nabízí bezplatný klientský software pro Windows, Mac a Linux. Kromě bezplatných aplikací pro iOS a Android.

Nyní, když jste měli možnost stáhnout a nainstalovat software, je čas se připojit. Spusťte klienta ExpressVPN a vyberte umístění serveru. Provedeme vás krok za krokem pomocí jejich klienta Windows.

Klient ExpressVPN Windows

 • Vyberte umístění serveru. V závislosti na tom, jaké hry chcete sledovat, se budete muset připojit k serveru na jiném místě. Jen se ujistěte, že je v USA. Jak jsme zmínili, je to proto, že byste byli blokováni mimo zemi nebo na cílovém trhu.
 • Doporučujeme vybrat OpenVPN (TCP) nebo (UDP). Pro streamování videí z webů, jako je YouTube, používáme OpenVPN (UDP), protože je rychlejší než TCP. Podporují také PPTP, L2TP a SSTP. Pro nejlepší kombinaci rychlosti a ochrany soukromí stále doporučujeme OpenVPN UDP.
 • Klikněte na velké kulaté tlačítko připojení. Po několika sekundách uvidíte štít kolem tlačítka zeleně. Zobrazí se také zpráva s informací, že „VPN je zapnuta“
 • Nyní máte v USA IP adresu, pokud to může kdokoli říct online. Můžete se tak dostat na jakékoli místo nebo sledovat NBA TV, jako byste tam seděli. To samé by platilo, kdybyste se připojili k serveru v jiné oblasti.

A je to tak jednoduché. Sledování vašeho oblíbeného týmu na televizi NBA je pomocí této metody snadné. Pokud jste z USA a máte přístup k přihlašovacímu jménu, stačí změnit regiony.

Nenechte si ujít žádnou z her, které najdete v televizi NBA. Použijte VPN a sledujte, zda budou týmy hrát ve finále. Prosím, sdílejte tento příspěvek se svými přáteli, aby si mohli vychutnat plyny NBA TV. Následuj nás @ VPNFan pro nejnovější recenze a propagace VPN od předních poskytovatelů.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map