Jak sledovat hry NFL zdarma a vyhnout se výpadkům

NFLToto je naše nejoblíbenější roční období, protože sezóna NFL začne ve čtvrtek 5. září. Packers se setkají s medvědy v Chicagu, aby zahájili sezónu 2019. Pokud jste jako většina fotbalových fanoušků, někdy se vám nemusí stát přístup ke hrám, které chcete sledovat. Možná cestujete mimo Spojené státy nebo prostě nemůžete najít dobré pokrytí svého oblíbeného týmu. Znalost, které weby použít spolu s VPN, může oběma těmto situacím pomoci. Správná síť VPN vám také pomůže vyhnout se omezením výpadku NFL.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LokalityNe
LogsBrowser
ExtensionsMart
DNS
1ExpressVPN6,67 $ExpressVPN160Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
2NordVPN3,49 $NordVPN87Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
3Soukromý přístup k internetu3,33 $PIA49Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko

Existuje celá řada způsobů, jak si užít fotbal po celou sezónu. Snad nejoblíbenější je sledování vysílání na hlavních sítích, jako jsou CBS, FOX, ESPN a NFL Network. Pojďme se podívat na některé další způsoby, jak streamovat hru naživo online. Některé jsou zdarma, zatímco jiné vyžadují předplatné.

Verizon – To může být nejlepší způsob, jak si hry zdarma užít. Verizon se spojil s NFL a nabídl výstižně pojmenované Aplikace NFL Pomáhá uživatelům sledovat pokrytí na trhu, prvotní zápasy, play-off hry a Super Bowl. Můžete přidat NFL RedZone za 1,99 $ měsíčně. Připojte se k umístění serveru USA pomocí VPN a stáhněte si mobilní aplikaci NFL a užívejte si hry v telefonu.

Twitch – Twitch.tv je streamovací web, který se běžně používá pro streamování videoher. V tomto případě společnost vysílá 11 bezplatných fotbalových streamů ve čtvrtek večer zdarma. Je omezeno na území USA a USA, takže pokud se nacházíte mimo tuto oblast, budete se tam muset připojit k serveru.

Amazon Prime – S Amazon Prime můžete sledovat všechny zápasy v polovině týdne. Ti, kteří již nemají předsednictví, se mohou přihlásit na 30denní bezplatnou zkušební verzi. Užijte si 30 dní akce NFL zdarma během této doby, dokud jste v USA nebo jste tam připojeni k VPN serveru.

DAZN – Pokud jste se již nějakou dobu pohybovali v oblasti streamování, možná jste už slyšeli o DAZN. Pokud jste v USA a pokusíte se zobrazit web, získáte jednoduše informace o tom, jak sledovat box. Pokud jste však mimo USA nebo se chcete obejít výpadky proudu, máte přístup ke kanadské verzi. Tam můžete sledovat hry NFL a další sporty za 20 $ měsíčně s prvním měsícem zdarma. Navíc můžete získat celý rok za 150 $. Podařilo se nám ověřit, že k jejímu sledování potřebujete IP adresu, která není z nás, takže se nejprve připojte k serveru VPN.

Ostatní streamingové služby – Hulu, Youtube TV, Sling TV, DirecTV Now a PlayStation Vue vám udělují přístup ke hrám NFL. Každý z nich má alespoň 7denní bezplatnou zkušební verzi, takže si můžete hry užívat týden. Nezapomeňte, že možná budete muset před registrací zadat platný PSČ USA (poštovní směrovací číslo) a připojit se k serveru VPN..

Odblokujte hry Blackout NFL

Kromě úspory peněz vám při registraci jedné z výše uvedených metod z jiného regionu pomůžete zabránit výpadkům. Všichni jsme tam byli. Jste připraveni povzbudit váš oblíbený tým, abyste zjistili, že jsou v platnosti omezení NFL. S výše uvedenými metodami a sítí VPN se tak nestane. Jednoduše se připojte k serveru VPN na výše uvedených místech.

Jak používat VPN ke sledování NFL her

Budu používat ExpressVPN příklad, jak používat službu VPN ke sledování vašich oblíbených týmů NFL. Nejprve si budete chtít stáhnout klienta VPN. ExpressVPN nabízí bezplatný klientský software pro Windows, Mac a Linux. Kromě bezplatných aplikací pro iOS a Android.

Nyní, když jste měli možnost stáhnout a nainstalovat software, je čas se připojit. Spusťte klienta ExpressVPN a vyberte umístění serveru. Provedeme vás krok za krokem pomocí jejich klienta Windows.

Rychlostní test ExpressVPN v Londýně

 • Vyberte umístění serveru. Vybrali jsme Londýn, ale ExpressVPN má velkou síť serverů po celém světě.
 • Doporučujeme vybrat OpenVPN (TCP) nebo (UDP). Pro streamování videí z webů, jako je YouTube, používáme OpenVPN (UDP), protože je rychlejší než TCP. Podporují také PPTP, L2TP a SSTP. Pro nejlepší kombinaci rychlosti a ochrany soukromí stále doporučujeme OpenVPN UDP.
 • Klikněte na velké kulaté tlačítko připojení. Po několika sekundách uvidíte štít kolem tlačítka zeleně. Zobrazí se také zpráva s informací, že „VPN je zapnuta“
 • Nyní máte ve Velké Británii IP adresu, pokud to může kdokoli říct online. Jako takový se můžete dostat na jakoukoli stránku, jako byste tam seděli. To samé by platilo, kdybyste se připojili k serveru v USA nebo kdekoli jinde na světě.

Je to tak snadné. Nyní, když máte IP adresu ze serveru ExpressVPN v požadované zóně, můžete procházet Internet, jako kdybyste tam skutečně byli. Totéž platí o jakékoli zemi. Připojte se k americkému serveru a sledujte pokrytí NFL v USA.

To je všechno. Nyní, když máte IP adresu ze serveru ExpressVPN v požadované zóně, můžete procházet Internet, jako kdybyste tam skutečně byli. Totéž platí o jakékoli zemi. Připojte se k americkému serveru a sledujte pokrytí NFL v USA.

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli, aby si mohli užít sezónu NFL. Hodně štěstí vašemu oblíbenému týmu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map