Jak hrát nebe nebe s VPN

Nebeský mužNo Man’s Sky je nová online hra pro více hráčů. Očekává se, že bude vydán 9. srpna 2016. Obloha No Man’s Sky je otevřená světová průzkumná hra. Je určen pro PS4 a PC. Podle vývojového týmu bude asi 18 milionů planet, což činí tuto hru jedinečnou. Můžete hrát samostatně nebo s přáteli. Vzhledem k tomu, že Sky No Man’s Sky je velmi populární hra, můžete zažít určité zpoždění, pomalé spojení a možná i firewally, které vám brání ve hře. K vyřešení těchto problémů bych doporučil VPN.


Síť VPN vám umožní změnit IP adresu na jiné místo z vybraného serveru. Pokud vyberete umístění v blízkosti herního serveru, na kterém hrajete, budete mít zkrácenou prodlevu a rychlejší doby připojení. Také proto, že to není vaše veřejná IP adresa, budete moci obejít všechny brány firewall, které vám brání v hraní No Man’s Sky z práce nebo školy. Konkurenční hráči ocení také dodatečnou ochranu DDoS.

RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LokalityNe
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 $ExpressVPN160Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
2NordVPN3,49 $NordVPN87Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
3Soukromý přístup k internetu2,85 $PIA49Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
4CyberGhost2,75 $CyberGhost80Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
5IPVanish3,25 $IPVanish76Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko

Obloha Žádného člověka nezačala na náhodné planetě a pravděpodobnost, že se někdo na stejné planetě rozmnoží, je malá. Musíte prozkoumat buď najít loď, ukrást loď, nebo se usadit na planetě. Tato planeta, na které skončí, bude pravděpodobně neplodná, ale pokud existují nějaká zvířata a rostliny, budete chtít být opatrní. Některá zvířata jsou nepřátelská, zatímco některé rostliny jsou jedovaté. Hlavním důvodem, proč se těmto věcem vyhýbat, jsou Sentinely. Jsou to policie vesmíru. Strážci nejsou všude, ale jsou velmi vytrvalí. Pokud si pohráváte se zvířaty, rostlinami nebo zdroji na planetě, budete hledaným mužem. Nebudete pronásledováni, pokud si jen trochu pohráváte s planetou, ale čím více budete dělat, tím více budete loveni. Pokud jste chtěli, budete po celou dobu na útěku před policií a můžete být dokonce považováni za vesmírného piráta.

Pokud nechcete být pronásledováni, neměli byste dělat nic nezákonného. A pokud přemýšlíte, jak vyděláváte peníze, aniž byste se účastnili pirátství, pak se nemusíte čeho bát. Můžete se stát lovcem odměn a sbírat odměny ostatním hráčům a botům.

Další možností, jak vydělat peníze (jednotky), je prodej zbraní, lodí a zdrojů na trhu. Můžete také obchodovat s lidmi. Boti používají obchodní cesty, takže pokud je najdete, pak byste mohli být schopni vydělat spoustu peněz tím, že drancujete své lodě. Chcete-li získat položky k obchodu, budete je muset řemeslo. Budete také muset použít své zdroje, abyste pomohli vylepšit vaši loď a dovednosti, abyste získali schopnost lépe a cenněji vyrábět věci.

Na Sky No Man’s Sky je nejdůležitější vaše loď. Budete potřebovat, aby vaše loď zaútočila na protivníky, obhajovala se a cestovala vesmírem. Chcete-li cestovat, budete muset mít palivo a spravovat ho dostatečně dobře, abyste se vyhnuli uvíznutí. Abychom přežili, budete se muset starat o svou loď a upgradovat ji. Naraz můžete mít pouze jednu loď, takže kdykoli si koupíte novou loď, ztratíte svou starou.

Na obloze žádného člověka vás způsob hry ovlivní. Pokud hrajete karty správně, budete moci získat frakci vesmíru, která vám pomůže a pomůže při vašich dobrodružstvích. Tyto frakce vám mohou opravdu pomoci, pokud jste v těsné špetce a potřebujete zálohu.

Poznámka: Nebeský muž není online multiplayer, ale protože velikost vesmíru je tak velká, bude pro vás těžké najít jiné hráče online. Pokud jde o setkání s přáteli, budete mít štěstí. Od nynějška budete muset najít stejnou planetu a pak se na ni deformovat. Jakmile budete spolu, můžete si navzájem pomáhat a pokusit se porazit své nepřátele pomocí týmové práce.

Sky No Man’s Sky je online multiplayer, který má asi 18 milionů planet. Budete muset přežít pomocí svého rozumu. Můžete se spojit s frakcemi a dalšími lidmi a dobýt nepřátele. Budete létat kolem vesmíru při hledání objevovat co nejvíce planet, jak můžete. Když najdete své přátele a tým společně, získáte obrovskou výhodu. S touto výhodou budete ještě efektivnější pirát, nájemný lovec nebo cokoli jiného, ​​čím se chcete snažit. Celkově je No Man’s Sky velmi zábavná a zajímavá hra, kterou si jistě budete vy i vaši přátelé užít.

Ještě jednou doporučuji používat VPN pro hraní No Man’s Sky. Síť VPN vám poskytne adresu IP ze zvoleného umístění serveru. Zlepší také výkon snížením pingu a snížením zpoždění. VPN vás také ochrání před útoky DDoS. Pomůže vám to překonat geografická omezení a brány firewall ve škole nebo v práci.

Jak používat VPN k hraní nebe nikoho

Budu používat IPVanish například, jak používat službu VPN k hraní hry No Man’s Sky online. Nejprve si budete chtít stáhnout klienta VPN. IPVanish nabízí bezplatný klientský software pro Windows, Mac a Linux. Kromě bezplatných aplikací pro iOS a Android.

Nyní, když jste měli možnost stáhnout a nainstalovat software, je čas se připojit. Spusťte klienta IPVanish a vyberte umístění serveru. Provedeme vás krok za krokem pomocí jejich klienta Windows.

IPVanish americké servery

 • Protože se mnoho hráčů rádi připojuje k serverům v USA, použili jsme tuto zemi jako průvodce. IPVanish má rozsáhlou síť serverů po celém světě.
 • Doporučujeme vybrat IKEv2 nebo OpenVPN (UDP). Pro streamování fotbalových her nebo videí z webů, jako je Netflix, používáme OpenVPN (UDP). Podporují také PPTP a L2TP. Protokoly IKEv2 a OpenVPN poskytují pěknou kombinaci vysokých rychlostí a ochrany soukromí.
 • Klikněte na připojit. Po několika sekundách uvidíte tlačítko v pravé horní části zelené. To znamená, že nyní máte IP adresu z USA. Také si všimnete umístění serveru a IP adresy v horní části klienta.
 • Nyní máte v USA IP adresu, pokud to může kdokoli říct online. Jako takový se můžete dostat na jakoukoli stránku, jako byste tam seděli. Totéž by platilo, kdybyste se připojili k serveru ve Velké Británii nebo kdekoli jinde na světě.

Je to tak snadné. Nyní, když máte adresu IP ze serveru IPVanish v USA, můžete hrát, procházet internet nebo sledovat pořady, jako byste tam skutečně byli. Připojení k serveru ve Velké Británii by vám také poskytlo plný přístup k místům blokujícím geo. Totéž platí pro jakoukoli zemi.

Jak již pravděpodobně pravděpodobně víte, dobrá VPN otevře přístup k obsahu po celém světě. Pokud žijete mimo Spojené státy, služba vám může pomoci získat přístup k oblíbeným službám, jako jsou Netflix, Hulu a Pandora. Stále potřebujete účet pro služby, jako je Netflix, ale VPN vám pomůže sledovat americké televizní pořady a filmy na Netflixu, jako byste seděli ve Spojených státech nebo v jakémkoli jiném regionu, ke kterému byste chtěli získat přístup..

Jak používat VPN pro hraní Sky PS4 od No Man’s

Opět budu používat IPVanish jako příklad toho, jak pomocí služby VPN zahrát na vaší herní konzoli Sky No Man’s Sky. Jsou to moje oblíbené VPN pro hraní, protože IPVanish spravuje velmi rychlou síť, díky které je služba skvělou volbou pro hráče.

Prvním krokem k nastavení pomocí IPVanish je obvykle stažení klientského softwaru pro váš systém. IPVanish nabízí bezplatný klientský software pro Windows, Mac a Linux. Kromě bezplatných aplikací pro iOS a Android. Je zřejmé, že to nebude fungovat pro PS4, Xbox One nebo Nintendo, protože herní konzole postrádají nativní podporu VPN. Naštěstí stále existuje způsob, jak zašifrovat váš herní provoz a odeslat jej přes VPN. Odpovědí je spuštění VPN přes váš router.

Připojení FlashRouters IPVanish

V závislosti na značce a modelu routeru, který používáte, může podporovat služby VPN třetích stran. Pokud ano, můžete od poskytovatele VPN získat potřebné informace k nastavení připojení prostřednictvím routeru. Jinak vřele doporučuji FlashRouters. Tým FlashRouters přijímá oblíbené směrovače značek a bliká pomocí firmwaru DD-WRT nebo Tomato. To umožňuje zařízením mít mnohem více funkcí, než jaké mají nainstalované tovární firmware. Všechny FlashRoutery jsou předkonfigurovány s podporou VPN.

Užijte si veškeré vzrušení při hraní hry No Man’s Sky online. Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli, aby si mohli hrát hry odkudkoli na světě pomocí VPN. Následuj nás @ VPNFan pro nejnovější nabídky a průvodce.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map