Jak hrát Monster Hunter World s VPN

Monster Hunter WorldMonster Hunter World (MHW) je nový název franšízy. Jedná se o hru ve stylu vysokého bojového průzkumu. MHW je velmi technické a docela tvrdé, jak jste na úrovni. Hra byla vydána po celém světě 26. ledna a má online režim. Můžete se dostat na server s až 16 lidmi a dokončit lovecký úkol se čtyřmi z nich. Tyto zápasy jsou těžké a pro vítězství budete muset mít dobrou týmovou práci. S hrou, která má tolik online orientované hry, musí být zpoždění a pomalé spojení. K vyřešení těchto problémů bych doporučil použít VPN.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LokalityNe
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 $ExpressVPN160Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
2NordVPN3,49 $NordVPN87Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
3Soukromý přístup k internetu2,85 $PIA49Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
4CyberGhost2,75 $CyberGhost80Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
5IPVanish3,25 $IPVanish76Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko

Jak používat VPN ke hře Monster Hunter World (PC)

Budu používat ExpressVPN například, jak používat službu VPN pro hraní Monster Hunter online. Nejprve si budete chtít stáhnout klienta VPN. ExpressVPN nabízí bezplatný klientský software pro Windows, Mac a Linux. Kromě bezplatných aplikací pro iOS a Android.

Nyní, když jste měli možnost stáhnout a nainstalovat software, je čas se připojit. Spusťte klienta ExpressVPN a vyberte umístění serveru. Provedeme vás krok za krokem pomocí jejich klienta Windows.

Umístění serveru ExpressVPN

 • Protože se mnoho hráčů rádi připojuje k serverům v USA, použili jsme tuto zemi jako průvodce. ExpressVPN má rozsáhlou síť serverů po celém světě.
 • Doporučujeme vybrat OpenVPN (TCP) nebo (UDP). Pro streamování videí z webů, jako je YouTube, používáme OpenVPN (UDP), protože je rychlejší než TCP. Podporují také PPTP, L2TP a SSTP. Pro nejlepší kombinaci rychlosti a ochrany soukromí stále doporučujeme OpenVPN UDP.
 • Klikněte na velké kulaté tlačítko připojení. Po několika sekundách uvidíte štít kolem tlačítka zeleně. Zobrazí se také zpráva s informací, že „VPN je zapnuta“
 • Nyní máte v USA IP adresu, pokud to může kdokoli říct online. Jako takový se můžete dostat na jakoukoli stránku, jako byste tam seděli. Totéž by platilo, kdybyste se připojili k serveru ve Velké Británii nebo kdekoli jinde na světě.

Je to tak snadné. Nyní, když máte adresu IP ze serveru ExpressVPN v USA, můžete hrát, procházet internet nebo sledovat pořady, jako byste tam skutečně byli. Připojení k serveru ve Velké Británii by vám také poskytlo plný přístup k místům blokujícím geo. Totéž platí pro jakoukoli zemi.

Jak již pravděpodobně pravděpodobně víte, dobrá VPN otevře přístup k obsahu po celém světě. Pokud žijete mimo Spojené státy, služba vám může pomoci získat přístup k oblíbeným službám, jako jsou Netflix, Hulu a Pandora. Stále potřebujete účet pro služby, jako je Netflix, ale VPN vám pomůže sledovat americké televizní pořady a filmy na Netflixu, jako byste seděli ve Spojených státech nebo v jakémkoli jiném regionu, ke kterému byste chtěli získat přístup..

Jak používat VPN ke hře Monster Hunter (Xbox One a PS4)

Ještě jednou použiji ExpressVPN jako příklad použití služby VPN pro hraní hry Monster Hunter World na vaší herní konzoli. Jsou to moje oblíbené VPN pro hraní, protože ExpressVPN spravuje velmi rozsáhlou síť, díky níž je služba skvělou volbou pro hráče..

Prvním krokem k nastavení pomocí ExpressVPN je obvykle stažení klientského softwaru pro váš systém. ExpressVPN nabízí bezplatný klientský software pro Windows, Mac a Linux. Kromě bezplatných aplikací pro iOS a Android. Je zřejmé, že to nebude fungovat pro PS4, Xbox One nebo Nintendo, protože herní konzole postrádají nativní podporu VPN. Naštěstí stále existuje způsob, jak zašifrovat váš herní provoz a odeslat jej přes VPN. Odpovědí je spuštění VPN přes váš router. Poznámka: Pokud nepotřebujete šifrování, můžete použít funkci ExpressVPN MediaStramer (Smart DNS) bez nutnosti konfigurace routeru. Podporuje širokou škálu herních konzolí.

Směrovací aplikace ExpressVPN

V závislosti na značce a modelu routeru, který používáte, může podporovat služby VPN třetích stran. Pokud ano, můžete od poskytovatele VPN získat potřebné informace k nastavení připojení prostřednictvím routeru. Jinak vřele doporučuji FlashRouters. Tým FlashRouters přijímá oblíbené směrovače značek a bliká pomocí firmwaru DD-WRT nebo Tomato. To umožňuje zařízením mít mnohem více funkcí, než jaké mají nainstalované tovární firmware. Všechny FlashRoutery jsou předkonfigurovány s podporou VPN.

Světové hry Monster Hunter

Síť VPN vám umožní změnit vaši IP adresu na jinou IP výběrem místa na dostupných místech. Pokud vyberete umístění poblíž serveru, na kterém hrajete, měli byste mít lepší výkon a méně zpoždění. Vzhledem k tomu, že se nejedná o vaši IP adresu, můžete překonat všechna geografická omezení nebo omezení vaší pracovní nebo školní brány firewall, abyste mohli hrát online. Elitní hráči budou mít také rádi přidanou ochranu před útoky DDoS, které VPN poskytuje.

Monster Hunter World je zaměřen na boj. V důsledku toho existuje mnoho příšer, které loví, zbraně, které se mají používat, buffingové schopnosti a sady brnění. Začnete hru s docela obecnou postavou, ale při hraní budete lovit monstra, abyste tam získali kůže, šupiny, zuby a další materiály. Abyste tyto příšery zabili, musíte je studovat. Všichni mají svůj vlastní pocit. Každé monstrum je jiné a v důsledku toho existuje mnoho strategií, jak je porazit. Spolu s tím má každá příšera slabá místa, která vám budou ukázána při boji. Pokud je vaše číslo poškození, které jste uvedli, vždy oranžové, pak budete vědět, že jste monstra našli slabinu. Protože jsou příšery odlišné, doporučuje se hráči, aby se na ně vplížili a pozorovali, abyste na ně mohli zaútočit na jejich nejslabší.

Pokud jste někdy ztratili stopu monstra, kterou bojujete, můžete ji označit na mapě a skauti vám je pomohou vystopovat. Pokud stále máte těžký čas, možná budete chtít zavolat Palicoes, což jsou podpůrné postavy. Můžete se také pokusit dostat do vyvýšené polohy pomocí slingeru. Použijte také položky, které shromáždíte, abyste vytvořili lektvary zdraví a nadšence, které vám mohou pomoci. Pokud jste stále v cestě přes hlavu, můžete vyzvat hráče, aby vám pomohli s použitím SOS erupce. Možná se také obáváte rozpadu kořisti, ale nebojte se ve světě Monster Hunter World, kde se každý dostane do kořisti.

Smithy vám pomůže porazit monstra. Je to proto, že můžete pomocí zbraní, které vyděláte, vyřizovat zbraně a brnění. To vám pomůže porazit více příšer v celé hře. Existuje celá řada zbraní a brnění s mnoha herními styly. Ve hře jsou určité typy zbraní.

Druhy zbraní:

Světlo:

 • Meč a štít: Jedná se o zbraňovou třídu, která má dobré obranné a útočné výstupy. Má jedinečnou schopnost umožnit vám používat předměty, zatímco váš štít je venku.
 • Dual Blades: Jedná se o zbraň s vysokou pohyblivostí a útoky s nízkým výkonem. Po přistání dostatečného množství těchto útoků můžete přejít do režimu Demon. Tento pohyb vám umožní uvolnit útok na monstrum s vysokým poškozením.
 • Dlouhý meč: Jedná se o vysoký útok s nízkou obranou. Má dlouhý dosah se spoustou komba.
 • Light Bowgun: Je to zbraň s vysokou pohyblivostí, která dokáže použít mnoho typů munice, ale není tak výkonná.

Těžký:

 • Heavy Bowgun: Jedná se o nízkou mobilitu, zbraň s dlouhým doletem. Může být vybaven pro podporu týmu nebo být poškozenou zbraní.
 • Lance: Je to obranná zbraň s nízkou pohyblivostí. S touto zbraní můžete tankovat spoustu škod, zatímco stále vyhodíte nějaké slušné škody.
 • Hammer: Jedná se o vysoce poškozenou zbraň, která má velmi nízký dosah. Je dobré vyrazit monstrum tím, že ho udeříte přes hlavu.
 • Gunlance: Je to zbraň s nízkou pohyblivostí, která má větší poškození než kopí, ale má méně obranných schopností.
 • Velký meč: Má obrovské poškození, ale je také velmi pomalý. Je to velmi technické a načasování je důležité.

Technický:

 • Switch Axe: jedná se o transformující zbraň s vysokým poškozením. Nemáte tak vysokou mobilitu v mečovém režimu, ale v axovém režimu je pohyb dobrý.
 • Hunting Horn: Je to podpůrná zbraň, která pomůže vašemu týmu tím, že hraje písně, které je buff.
 • Charge blade: Jedná se o vysoce poškozenou zbraň, která je velmi technická. Má dva režimy včetně sekery a meče & štít.
 • Bow: je to vysoce pohyblivá zbraň, která vás udržuje na středním doletu. Má také nízkou obranu. Existuje mnoho typů šipek, které umožňují různé vlivy na stav.
 • Insect Glaive: Je to zbraň typu spear, která vás neustále ve vzduchu. Můžete rozpoutat hmyz, abyste získali příšery od netvora, se kterým bojujete. Spolu s tím budete pravděpodobně během bitvy připevněni na monstrum.

Prostředí v Monster Hunter World je velmi rozmanité. Každý má své vlastní příšery a svůj vlastní vzhled. Existují čtyři hlavní oblasti a pátá oblast monsterského šéfa. Oblasti a jejich příšery následují.

Oblasti hry:

Starověký les: Tato oblast je obrovský les, který je téměř nedotčený.

 • Skvělí Jagars
 • Pukei-Pukei Tobi-Kadachi
 • Anjanath
 • Rathalos

Divoký odpad: Tato oblast je oblast pouště / savany.

 • Diablos
 • Kulu-Ya-Ku
 • Barroth
 • Jyuratodus
 • Rathian

Korálová vysočina: Je to horská oblast s pocitem typu oceánu. Vypadá to, jako by se oceán stal zemí.

 • Tzitzi-Ya-Ku
 • Pailumu
 • Legiana

Rotten Vale: Je to údolí smrti, kde leží mnoho starých mrtvol.

 • Velký Girros
 • Raobaan
 • Odofaron
 • Vaal Hazzak

????: Tato oblast je domovem dvou extrémně silných draků.

 • Teostra: Je to starší drak plamenů.
 • Kushala Daora: Je to starší drak větru.

Monster Hunter je plný obsahu a vývojáři přicházejí s ještě více oblastmi a příšerami. Hra je velmi technická, ale zábavná. Má různé způsoby hraní a žádný způsob není nutně lepší než jiný. Je k dispozici na PS4, Xbox One a PC. Monster Hunter World je hra, kterou si určitě budete spolu s přáteli hrát spolu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map