Jak hrát Final Fantasy 14 (FFXIV) s VPN

Final Fantasy 14 - FFXIVFinal Fantasy 14, nebo FFXIV, je nejnovější z populární série MMORPG, která existuje již dlouhou dobu. Tato hra je k dispozici na Windows, PS4 a PS3. Při hraní her FFXIV a dalších online her můžete zaznamenat zpoždění, útoky DDoS a pomalé připojení. K vyřešení tohoto problému bych doporučil VPN. VPN změní vaši IP adresu na jinou IP, kterou vyberete. Pomůže to zabránit útokům DDoS. Pokud zvolíte IP v blízkosti serveru, na kterém hrajete, budete mít méně zpoždění a užít si rychlejší připojení.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LokalityNe
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 $ExpressVPN160Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
2NordVPN3,49 $NordVPN87Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
3Soukromý přístup k internetu2,85 $PIA49Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
4CyberGhost2,75 $CyberGhost80Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
5IPVanish3,25 $IPVanish76Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko

Jak používat VPN k hraní Final Fantasy XIV

Budu používat ExpressVPN například, jak používat službu VPN pro hraní Final Fantasy 14 online. Nejprve si budete chtít stáhnout klienta VPN. ExpressVPN nabízí bezplatný klientský software pro Windows, Mac a Linux. Kromě bezplatných aplikací pro iOS a Android.

Nyní, když jste měli možnost stáhnout a nainstalovat software, je čas se připojit. Spusťte klienta ExpressVPN a vyberte umístění serveru. Provedeme vás krok za krokem pomocí jejich klienta Windows.

Umístění serveru ExpressVPN

 • Protože se mnoho hráčů rádi připojuje k serverům v USA, použili jsme tuto zemi jako průvodce. ExpressVPN má rozsáhlou síť serverů po celém světě.
 • Doporučujeme vybrat OpenVPN (TCP) nebo (UDP). Pro streamování videí z webů, jako je YouTube, používáme OpenVPN (UDP), protože je rychlejší než TCP. Podporují také PPTP, L2TP a SSTP. Pro nejlepší kombinaci rychlosti a ochrany soukromí stále doporučujeme OpenVPN UDP.
 • Klikněte na velké kulaté tlačítko připojení. Po několika sekundách uvidíte štít kolem tlačítka zeleně. Zobrazí se také zpráva s informací, že „VPN je zapnuta“
 • Nyní máte v USA IP adresu, pokud to může kdokoli říct online. Jako takový se můžete dostat na jakoukoli stránku, jako byste tam seděli. Totéž by platilo, kdybyste se připojili k serveru ve Velké Británii nebo kdekoli jinde na světě.

Je to tak snadné. Nyní, když máte adresu IP ze serveru ExpressVPN v USA, můžete hrát, procházet internet nebo sledovat pořady, jako byste tam skutečně byli. Připojení k serveru ve Velké Británii by vám také poskytlo plný přístup k místům blokujícím geo. Totéž platí pro jakoukoli zemi.

Jak již pravděpodobně pravděpodobně víte, dobrá VPN otevře přístup k obsahu po celém světě. Pokud žijete mimo Spojené státy, služba vám může pomoci získat přístup k oblíbeným službám, jako jsou Netflix, Hulu a Pandora. Stále potřebujete účet pro služby, jako je Netflix, ale VPN vám pomůže sledovat americké televizní pořady a filmy na Netflixu, jako byste seděli ve Spojených státech nebo v jakémkoli jiném regionu, ke kterému byste chtěli získat přístup..

Final Fantasy 14 Highlights hry

Final Fantasy XIV je hra, ve které můžete bojovat proti davům, dělat události, plnit úkoly, hrát v osudech, řemeslech, prozkoumávat sklepení a pracovat na shromáždění s ostatními na večírcích. Všechny tyto věci vám EXP. Než to uděláte, koupíte si a poté získáte předplatné ke hře FFXIV. Můžete si ji koupit pro Windows, PS4 nebo PS3 na takových místech Pára, Amazon a Gamestop. Poté spustíte hru a necháte ji procházet staženými soubory. Poté se přihlásíte a budete si moci vytvořit postavu podle svého výběru a upravit ji. Vybraný znak může být jedním z více závodů. Seznam obsahuje:

Elezen: Tato rasa by se nejvíce podobala elfům z FFXI. Být velmi nepřátelský k ostatním rasám, protože oni byli věřil být první závod v zemi Eorza. Dva kmeny, které tyto závody mají, jsou obrovští soupeři.

 • divoký les
 • Duskwight

Hyur: Tato rasa je jako lidská rasa od FFXI. Tato rasa je v Eorze nejběžnější, protože tyto dva kmeny se rozdělily, aby vytvořily města všude.

 • Highlanders
 • Midlanders

Lalfella: Tento závod je jako Tarutaru z FFXI. Tento závod je nejmenší závod. To je nevede k nevýhodě, protože se utvářejí v obratnosti a inteligenci.

 • Plainsfolk
 • Dunesfolk

Roegadyn: Tento závod je jako Galka z FFXI, ale nyní existuje ženská verze. Toto je největší závod. Byli ze Severního moře.

 • Mořští vlci
 • Hellgaurd

Miqo’te: Tento závod je jako Mithra z FFXI, ale teď je tu mužská verze. Tento kočičí závod jsou lovci, kteří jsou normálně osamělí.

 • Hledači slunce
 • Strážci měsíce

Au Ra: Zatím to není k dispozici, ale tato postava přichází s FFXIV Heavensward. Tento závod nebyl nikdy viděn v žádné jiné verzi. Je to plaz plazů se šupinami, rohy a ocasy. Jsou ze země Othard.

 • Raen Tribe
 • Xaela Tribe

Nedělejte si starosti se statistikami postavy, stejně jako s jejich vzhledem, protože statistiky nejsou o moc lepší než kterákoli jiná rasa. Chcete-li jít spolu se závody existují města, budete mít možnost bojovat mimo města. Ve městě budete také moci nakupovat, prodávat a řemeslně vyrábět. Každé město má také své vlastní úkoly pro boj. Každá úloha má různá množství TP, MP a HP, když úlohu vylepšíte o EXP. Mezi hlavní města a jejich pracovní místa patří:

UL ‘dah: Toto město je spíš jako Sandoria z FFXI v aspektech, které jsou obrovské. Město je velké pro obchod. Vůdcem tohoto města je žena Lalfella s mužem Roegadynem, protože tam byl generál armády a osobní ochránce. Tvorba zahrnuje zlatnictví, alchymii, těžbu a tkaní. Pracovní místa zahrnují:

 • Thaumaturge: Při použití této úlohy kouzlení budete chtít sledovat svého MP, abyste určili, jaké kouzlo se má obsadit příště. Při sesílání pomocí tohoto kouzla na kouzlo Power House udržujte odstup. Používá MP.
 • Pugilista: Boj z ruky do ruky je nejlepším přínosem Pugilisty. Zůstaňte v těsné blízkosti a při této práci udělejte obrovské škody. Používá TP.
 • Gladiátor: Skutečný tank (práce, která vyžaduje spoustu poškození). S mečem a štítem budete bojovat na bojišti o slávu. Udržujte protivníka blízko. Používá TP.

Gridania: Toto město je jako Windurst od FFXI kvůli vnějšímu pocitu. Toto město je podle mého názoru velmi obtížné navigovat, dokud se nedozvíš, kde je všechno. Vůdci tohoto města jsou rodina Miqo’te. Jedna z nich má více síly než druhá 2, protože je také vojenským vůdcem. Tvorba ve městě zahrnuje tesařství, kožedělný průmysl a botaniky. Pracovní místa zahrnují:

 • Lukostřelci: Při použití této luky a šípy budete moci střílet a zabíjet davy z velkých vzdáleností. Dbejte na to, abyste si udrželi vzdálenost, protože tato práce není souběžně stíhačkou. Používá TP.
 • Lucerny: Když bojujete se svým Lancem, budete muset být stateční, protože s tímto stíhačem na hlavu nebude žádná bezpečnost. Budete také chtít udržovat blízkost, protože jakmile se dostanou pryč, nebudete moci na ně zaútočit. Používá TP
 • Kejklíři: K použití této úlohy budete muset být rychle. Možná nebudete schopni utrpět tolik škod, ale budete moci uzdravit ostatní i sebe sama. Tato práce je také kouzlem, takže si udržujte odstup. Používá MP.

Limsa Lominsa: Toto město je nejvíce podobné Bastokovi z FFXI v případě, že se jedná o město určené hlavně pro přístav a je dost malé. Toto město se skládá z pirátů. Vedoucí města, vysoká žena Elezen, je také vojenským vůdcem. Tvorba zde zahrnuje výrobu zbroje, kovářství, výrobu jídla jako kulinářské a rybaření. Pracovní místa zahrnují:

 • Marauders: Vynesete svou sekeru na bojiště. S touto sekerou budete moci poškodit protivníka s obrovským množstvím poškození spolu s tím, že ho budete moci vzít také. Jedná se o práci s blízkým dosahem, takže udržujte soupeře blízko. Používá TP.
 • Arcanisté: Budeš bojovat a uzdravovat se svou knihou kouzel a svou šelmou, kterou vyvoláš. Tato práce je v dosahu i ruce. Se zvolanou šelmou můžete jít ruku v ruce, ale kromě toho si udržujte svou vzdálenost. Použije MP.
 • Rouge: Budete muset být tajemní jako noc, stejně tichí jako list padající na zem a stejně rychle jako gepard, abyste mohli hrát tuto práci. Jste jako zloděj FFXI. Jste se svými dvěma dýkami bojovat proti sobě. Tímto se budete chtít držet blízko soupeře. Používá TP.

Mezi další práce patří Black Mage, Paladin, White Mage, Monk, Warrior, Dragoon, Bard, Summoner, Scholar a Ninja. Tyto úlohy jsou však zvláštní, protože k jejich získání vyžadují určitou úroveň vyrovnání. Jeden úkol bude muset být 15 a druhý musí být 30, aby získal požadovanou práci. Úloha na úrovni 30 bude sdílet nové statistiky a úrovně s novou úlohou, což znamená, že pokud na jedné úrovni vykážete druhou na druhou.

Brzy vyjdou také tři nová pracovní místa a nové oblasti, které zdvojnásobí velikost FFXIV. V současné době můžete jezdit a bojovat pouze s Chocobo. S novou expanzí budete také moci létat po celém světě.

Final Fantasy 14 je populární MMORPG. Vychází nová expanze, díky níž bude ještě lepší. Úkoly jsou skvělé pro hraní jako. Celkově je FFXIV zábavná online hra, kterou si vy i vaši přátelé budete milovat.

Ještě jednou doporučuji používat službu VPN pro hraní FFXIV online. Síť VPN vám poskytne adresu IP ze zvoleného umístění serveru. Zlepší výkon a sníží zpoždění. Elitní hráči také ocení přidanou ochranu před útoky DDoS.

Užijte si veškeré vzrušení při hraní Final Fantasy 14 online. Prosím, sdílejte tento příspěvek se svými přáteli, aby si mohli užívat FFXIV odkudkoli na světě pomocí VPN. Následuj nás @ VPNFan pro nejnovější nabídky a průvodce.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map