Hrajte League of Legends (LoL) s VPN

League of LegendsLeague of Legends je jednou z nejpopulárnějších MOBA, multiplayerové online bojové arény, her. LoL vznikl v roce 2009 a od té doby se stal motorem hry, jakou je dnes. Je to jedna z nejpopulárnějších herních událostí v Esports. Hra se stala populární díky dané strategii. Je postaven na místě, kde může hrát online mnoho různých úrovní dovedností. Hra vás naučí, jak hrát, a umožňuje vám zdokonalovat své dovednosti online s týmem, aby se dostal na vrchol. Hra je globální a přináší s ní určité problémy se zpožděním a pomalým spojením. K tomuto problému bych doporučil dobrou VPN.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LokalityNe
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 $ExpressVPN160Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
2NordVPN3,49 $NordVPN87Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
3Soukromý přístup k internetu2,85 $PIA49Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
4CyberGhost2,75 $CyberGhost80Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
5IPVanish3,25 $IPVanish76Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko

Jak používat VPN k hraní League of Legends

Budu používat ExpressVPN například, jak používat službu VPN pro hraní LoL online. Nejprve si budete chtít stáhnout klienta VPN. ExpressVPN nabízí bezplatný klientský software pro Windows, Mac a Linux. Kromě bezplatných aplikací pro iOS a Android.

Nyní, když jste měli možnost stáhnout a nainstalovat software, je čas se připojit. Spusťte klienta ExpressVPN a vyberte umístění serveru. Provedeme vás krok za krokem pomocí jejich klienta Windows.

Umístění serveru ExpressVPN

 • Protože se mnoho hráčů rádi připojuje k serverům v USA, použili jsme tuto zemi jako průvodce. ExpressVPN má rozsáhlou síť serverů po celém světě.
 • Doporučujeme vybrat OpenVPN (TCP) nebo (UDP). Pro streamování videí z webů, jako je YouTube, používáme OpenVPN (UDP), protože je rychlejší než TCP. Podporují také PPTP, L2TP a SSTP. Pro nejlepší kombinaci rychlosti a ochrany soukromí stále doporučujeme OpenVPN UDP.
 • Klikněte na velké kulaté tlačítko připojení. Po několika sekundách uvidíte štít kolem tlačítka zeleně. Zobrazí se také zpráva s informací, že „VPN je zapnuta“
 • Nyní máte v USA IP adresu, pokud to může kdokoli říct online. Jako takový se můžete dostat na jakoukoli stránku, jako byste tam seděli. Totéž by platilo, kdybyste se připojili k serveru ve Velké Británii nebo kdekoli jinde na světě.

Je to tak snadné. Nyní, když máte adresu IP ze serveru ExpressVPN v USA, můžete hrát, procházet internet nebo sledovat pořady, jako byste tam skutečně byli. Připojení k serveru ve Velké Británii by vám také poskytlo plný přístup k místům blokujícím geo. Totéž platí pro jakoukoli zemi.

Jak již pravděpodobně pravděpodobně víte, dobrá VPN otevře přístup k obsahu po celém světě. Pokud žijete mimo Spojené státy, služba vám může pomoci získat přístup k oblíbeným službám, jako jsou Netflix, Hulu a Pandora. Stále potřebujete účet pro služby, jako je Netflix, ale VPN vám pomůže sledovat americké televizní pořady a filmy na Netflixu, jako byste seděli ve Spojených státech nebo v jakémkoli jiném regionu, ke kterému byste chtěli získat přístup..

Highlights hry League of Legends

VPN vám umožní změnit vaši IP adresu na IP v místě, které si vyberete. Pokud vyberete umístění poblíž serveru, na kterém hrajete, můžete omezit zpoždění a urychlit hraní. Protože jsou data šifrována, pomůže vám obejít omezení brány firewall v práci nebo ve škole. Hráči Pro si užijí zvláštní ochranu, kterou VPN poskytuje proti útokům DDoS.

League of Legends je hra, ve které jste vyvolán. Vyvoláváte šampiona, aby pomohl vašemu týmu. Pouze jeden člověk může hrát ve vašem týmu současně. Existuje více než 150 šampionů. Každý z nich má své vlastní vzhledy a stojí za to různé částky měny ve hře. Každou postavu můžete získat zdarma hraním a odemykáním. Můžete je vyzkoušet v rotaci volného hráče.

Mistři budou mít různé statistiky, aby jim pomohli. Mají také speciální schopnosti a / nebo magii, které mohou být použity k pomoci týmu a zranit nepřítele. Ty sahají od léčivé magické schopnosti po mocnou lomítko fyzické schopnosti. Každý šampion se specializuje na magické nebo fyzické útoky, přičemž jen několik z nich má kombinaci obou. To spolu s ostatními statistikami za šampiona je to, co je řadí do jedné ze šesti herních kategorií.

League of Legends Champions:

 • Tanky: Tito mocní šampióni jsou silní v obraně a obvykle pomalí. Před pádem mohou mít hodně poškození. Tito vítězové jsou skvělí ve vedení poplatků a v obranných bodech, ale mohou být ohromeni rozptýlenými a rychlými postavami.
 • Bojovníci: Tyto postavy jsou vyváženější. Mají rovnoměrný útok a obranu. Jsou rychlejší než tanky, ale ne tak defenzivní. Bojovníci jsou velmi blízko, protože tam mohou využít dovednosti jak k útoku, tak k obraně, aby svrhli nepřátele.
 • Mágové: Tyto postavy skvěle způsobují poškození. Mají skvělé statistiky útoku, ale nízkou obranu. Mágové také používají manu na všechno, takže budete chtít dávat pozor a v případě potřeby ji zachovat. Jsou skvělí, když zůstanou na dálku a vytáhnou soupeře.
 • Vrazi: Všechny tyto postavy jsou o mobilitě a útoku. Tito šampióni jsou nejrychlejší a nejsmrtelnější. Jejich hlavním pádem je, že jsou docela rozmrzelý. Pokud nejsou opatrní, mohou být tanky odstraněny velmi rychle. Zároveň mohou velmi rychle sundat tanky.
 • Střelec: Jde o křehké bojovníky. Nemohou tak dobře zasáhnout, ale mohou vzdorovitě poškodit. Mají velmi vysoký výstupní výkon. Tito šampióni jsou nejlépe za svým týmem a střílí na soupeře.
 • Podporuje: To jsou šampióni, kteří rozdrtí zbytek týmu. Možná to nejsou nejlepší bojovníci, ale jsou skvělí pro pomoc týmu. Celkově se tým může zlepšit díky závazku podpůrné povahy. Mohou změnit hru tím, že svému týmu dají sílu, zdraví, magii a další.

Spolu s těmito šampiony získáte přisluhovače, kteří jsou jako menší postavy, které umístíte do jízdních pruhů, aby vám pomohly porazit a bránit se. Obhajujete struktury zvané věžičky a Nexus. Věžičky hájí vás a vaše nepřátelské základny palbou na ně. Tyto struktury musí být zničeny, aby prošly touto částí mapy. Nexus je poslední bod, který musí být zničen. Mapy jsou arénami League of Legends.There jsou také relikvie na těchto mapách. Relics vám dá zdraví, zvýší vaše statistiky, sníží nepřátelské statistiky a další věci.

League of Legends Maps:

 • Crystal Scar: Tato těžařská oblast je ve válce. Vy a vaši 4 spojenci budete na kruhové mapě, abyste porazili své nepřátele Nexus s počátečním zdravotním stavem 500. K tomu budete muset převzít kontrolu nad jedním bodem a jednou pod kontrolou soupeři Nexus ztratí zdraví.
 • Vyjící propast: Toto je nejchladnější oblast, která má jediný úzký most, ve kterém se bojovala epická válka. Na tomto jednom mostě se budete snažit zahnat své nepřátele porazením svých věží a Nexus.
 • Předvolání Rift: Toto je vzdálený les. Toto je nejstarší, nejpoužívanější a největší pravidelná mapa. Vy a spojenci projdete bludištěm, abyste se dostali k věží nepřátel a Nexus je zničil a vyhrál.
 • Twisted Treeline: Toto je temný les. To je místo, kam půjdete jedním ze dvou směrů k nepřátelům Turrets a Nexus, abyste je zničili. Nezapomeňte také chránit svou základnu, protože tato menší mapa vás postaví do útočné i obranné pozice.
 • Magma Chamber: Tato hora je plná lávy. Jak vyhrajete, je zabití 100 nepřátelských přisluhovačů, zničení věží nebo získání první krve na 1v1 / 2v2. Toto je otevřené pouze na turnajích, i když se jedná o největší mapu.
 • Řeznický most: Tento most dohlíží na jatka. Býval to velký most vedoucí k chrámu, ale nyní se používá k boji. Je to jedinečný most, na který týmy vévodí.

Existuje mnoho způsobů, jak hrát. Můžete si koupit předměty, které vám pomohou vyhrát. Položky lze vyměnit za zlato. Vyděláváte zlato porazením monster v džungli, dalších šampionů, přisluhovačů. a věžičky. Položky vám buffy na pomoc vaší postavy v průběhu zápasu. Brzy budete chtít pěstovat zlato a pokusit se najít řadu věcí, které vám pomohou vyhrát. Způsob, jakým hrajete, ovlivní, které položky dostanete. V League of Legends hraje pět hlavních rolí.

Role League of Legends:

 • ADC: To znamená nést poškození útoku. Jsou to postavy, které skvěle zabíjejí. Mají vysoký poškozený výkon, ale obvykle nemohou zasáhnout. Tuto roli obvykle plní střelec.
 • Podpěra, podpora: Jsou odpovědní za ochranu a pomoc ADC, které je obvykle v horním nebo dolním pruhu. Skvěle vyhazují soupeře z rovnováhy a pomáhají ADC využít ho.
 • Jungler: Tyto postavy jsou zodpovědné za získání XP a buffů od monster v džungli. Měli by se vyrovnat mnohem rychleji a stát se mocnými v pozdní hře. Spolu s tím by měli získat řadu bonusů pro tým.
 • Nádrž: Hrají roli štítu. Jsou skvělí v blokování oponentů v pohybu minulosti. Spolu s tím mohou odstranit ADC, protože mohou vydržet útoky. Možná nebudou mít vysoké poškození, ale jejich obrana jim umožňuje přežít dostatečně dlouho, aby vyřadili ADC.
 • APC: To znamená schopnost přenášet sílu. Bojují více sami o sobě. APC jsou velmi silné a nepotřebují podporu, kterou ADC provádí. Využívají svých schopností k poškození nepřátel. Obvykle jsou ve středním pruhu, ale jejich schopnosti jim dávají šanci být v jiných.

LoL je populární MOBA, která má 150+ šampionů. Existuje mnoho strategií, které můžete použít. Vy a vaši přátelé můžete spolu bojovat na mapách jako tým. League of Legends je zábavná hra, o které jsem si jist, že se vám bude líbit.

Ještě jednou doporučuji používat službu VPN pro hraní League of Legends online. Síť VPN vám poskytne adresu IP ze zvoleného umístění serveru. Zlepší výkon a sníží zpoždění. Elitní hráči také ocení přidanou ochranu před útoky DDoS.

Užijte si všechny akce, když hrajete League of Legends online. Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli, aby si mohli užívat LoL odkudkoli na světě pomocí VPN. Následuj nás @ VPNFan pro nejnovější nabídky a průvodce.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map