Warframe’i parimad VPN-id

SõjaraamWarframe on ühistegevuses tasuta mängitav kolmanda isiku veebimäng, mis on loodud arenevas teadusmaailmas. Selle andis välja Digital Extremes 25. märtsil 2013 Steamil. See tähendab, et see on saadaval ainult personaalarvutite jaoks. Mõnusas pidevalt arenevas maailmas liikudes on teil kindlasti lõbus ja liituge sõpradega. Mäng on muidugi populaarne, mis tähendab, et mäng on aeg-ajalt hõivatud. See on suur põhjus, miks soovitame mängu mängimisel kasutada VPN-i. Selle kasutamiseks on ka muid põhjuseid, kuid me räägime teile neist hetkega lähemalt. Kõigepealt vaatame aga läbi Warframe’i parimad VPN-id.


RankVPN teenuseVPN fänn
PriceVisit
Saidiserver
AsukohadEi
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 dollaritExpressVPN160MärkeruutMärkeruutMärkeruut
2NordVPN3,49 dollaritNordVPN87MärkeruutMärkeruutMärkeruut
3Privaatne Interneti-juurdepääs2,85 dollaritPIA49MärkeruutMärkeruut
4CyberGhost2,75 dollaritCyberGhost80MärkeruutMärkeruut
5IPVanish3,25 dollaritIPVanish76MärkeruutMärkeruut

Selles mängus saate luua ühe 30-st “sõjaraamist”. Igaüks neist on täielikult kohandatav oma ainulaadsete võimetega, nii et saate luua endale sobivaima. Kuna tegemist on avatud maailma paigutusega, on teil Parkouri liikumine ladus ja saate hõlpsalt libistada läbi mängu avatud maailmade. Sõna otseses mõttes ei takista miski teist ja teie sõpradest maailma domineerimist.

Nüüd, kui näete mõnda mängu aspekti, on VPN-i abil palju võimalusi mängu mängimisel. Kuna saate luua ühenduse ühega, saate valida vähem hõivatud piirkonna, kus oma mängu mängida. Ükskõik, kas mängite ise või koos sõpradega, võite selle mängu populaarsuse osas väga hiljaks jääda. Muidugi võib mahajäämus teha vahet võistlemisel või surnuks vaenlaste tapmisel. Kui te pole sellest teadlik, võivad mõned Interneti-teenuse pakkujad aeg-ajalt hasartmänge laiendada. Kui see teiega juhtub, võib teie mäng peatuda. Kuna me teame, et mõned Interneti-teenuse pakkujad otsivad mustreid, aitab VPN-iga ühenduse loomine liikluse krüptimiseks seda probleemi lahendada.

Milline on Warframe’i parim VPN?

Vaatame läbi mõned erinevad kriteeriumid, mis aitavad meil otsustada, milline on Warframe’i jaoks parim VPN. Keskendume teguritele, mis on seotud kiiruse ja juurdepääsuga.

 • Kiire serverid erinevates piirkondades, mis aitab teil kasutada Warframe’i mängimisel parimat võimalikku kiirust
 • Pakkujad, kellel on võimalus tulemüüridest mööda pääseda, et pääseksite mängu juurde koolis või mujal
 • Võrgu kõrge stabiilsus, mis aitab katkestada mängimise ajal katkestused
 • Pakkujad, kes pakuvad tugevat krüptimist teie privaatsuse kaitsmiseks ja DDoS-i rünnakute ärahoidmiseks
 • Pakkujad, kellel on võimalus tulemüüridest mööda pääseda, et pääseksite mängu juurde koolis või mujal

Allpool näete mõnda parimat Warframe’i VPN-i.

1. Warframe’i parim VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Registreeruge 12 kuuks ja saate 3-kuulist TASUTA teenust meie hinnatud VPN-is 1

ExpressVPN ühendab kiire VPN-i juurdepääsu MediaStreameriga, mis toimib nutika DNS-teenusena, et blokeerida juurdepääs geopiiratud sisule. VPN-teenus aitab teie ühendust krüptida ja avab reaalajas toimuvate spordiürituste blokeerimise. Nende veebisaidilt leiate isegi nimekirja viimastest reaalajas meelelahutus- ja spordiüritustest. Briti Neitsisaartel viibimine viib ExpressVPN-i väljaspool 5 silma ja 14 silmaga riike. Nad säilitavad logimata jätmise põhimõtteid, mida on aastate jooksul kontrollitud kõrgetasemeliste juriidiliste taotluste kaudu.

ExpressVPN haldab väga suurt VPN-võrku. Väljaspool USA-d on ExpressVPN-i võrgus uhketes võtmekohtades tuhandeid servereid, mis aitavad kaitsta kasutaja privaatsust. Saate ühenduse luua nende VPN-võrguga, et kaitsta oma privaatsust, vabastada tsensuur ja blokeerida lemmik voogesitusteenused ükskõik kust.

Ehk on ExpressVPN-i kasutamise suurim eelis nende toetamine laiale seadmele. ExpressVPN pakub kohandatud VPN-i tarkvara Windowsi, Maci, iOS-i ja Androidi jaoks. Ühendage töölaud ja mobiil korraga kuni 3 samaaegse ühenduse kaudu. Saate installida ka ExpressVPN-i veebilaienduse Chrome’i või Firefoxi jaoks. Kas soovite kogu oma koduvõrku kaitsta ühe VPN-kontoga? Sel juhul saate selle seadistamiseks kasutada ruuterirakendust ExpressVPN. Funktsioon MediaStreamer lisab nutika DNS-i toe seadmetele nagu mängukonsoolid (PS4, Xbox One, Nintendo Switch jne), meediumikastidele (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV jne) ja nutiteleritele..

ExpressVPN kupongSäästke 49% ja saate 3 kuud tasuta, kasutades 12 kuud meie hinnatud VPN-i

ExpressVPN esines meie kiiruskatsetel väga hästi. Need on suurepärane valik privaatsuse tagamiseks ja geopiirangute blokeeringu tühistamiseks. Klienditugi on ööpäevaringselt saadaval abi osutamiseks ja kõigile küsimustele vastamiseks. Nautige julgelt parimat VPN-i, kuna ExpressVPN pakub 30-päevast raha tagasi garantii.

Külastage ExpressVPN-i

2. Warframe’i parim VPN: NordVPN

NordVPN

NordVPN asub Panamas, kus mõned kasutajad eelistavad kasutada VPN-i ettevõtet, mille peakontor asub tegelikult Ameerika Ühendriikides. Leiate, et NordVPN-il on USA-s tugev esindatus serveritega, mis asuvad kogu riigis. Liikmetel on täielik juurdepääs oma võrgule USA-s ja mujal väga hea hinnaga.

Leiate, et NordVPN-il on võib-olla parim teenuste kombinatsioon hinnaga, kui tellite pikemaajalise konto. Kõigil kasutajatel on täielik juurdepääs oma võrgule ja kohandatud tarkvarale. Ühenduse loomiseks saate kasutada Windowsi või Maci VPN-klienti. Neil on ka hõlpsasti kasutatav mobiilirakendus Androidi ja iOS-i (iPhone, iPad) seadmetele. Chrome’i, Firefoxi või Safari jaoks saate kasutada brauserilaiendit NordVPN. NordVPN pakub mõnda täiustatud privaatsusfunktsiooni, näiteks topelt VPN, P2P servereid ja pühendatud IP-d, mis tõesti aitavad teenusel silma paista.

Kas soovite juurdepääsu voogesitusteenustele nagu Netflix, Amazon Prime Video või BBC iPlayer, kõikjal maailmas? Sel juhul on NordVPN suurepärane valik. Need on üks väheseid VPN-teenuseid, mis saavad endiselt Netflixi blokeeringu lahti võtta. 30-päevase raha tagasi garantii abil saate registreeruda piiramatule VPN- ja SmartDNS-teenusele.

Külastage NordVPN-i

3. Warframe’i parim VPN: PIA

Privaatne Interneti-juurdepääs

Privaatne Interneti-juurdepääs (PIA) annab kasutajatele mõned erinevad võimalused. Erinevalt varasemast ei pea te enam iga VPN-serveri profiili seadistama. Nüüd saate ühenduse luua ükskõik millise serveri asukohaga 33 riigis. VIP-meeskond on korraldanud oma serverid piirkonna, riigi ja linna järgi. Kiirus on kiire, et enamuse ajast on kiire.

Torrentikasutajaid, kes armastavad privaatset Interneti-ühendust, on palju. Teenus sisaldab funktsiooni, mis peatab teie süsteemi ühenduse, kui ühendus nende teenusega katkeb. Tähendab, kui teie krüptitud VPN-i juurdepääs mingil põhjusel kaotatakse, hoiab see teid turvalisena.

PIA pakub Windowsi klienti ja muid rakendusi, mis on lihtsad ja hõlpsasti kasutatavad. Kuid te ei soovi seda alahinnata. PIA pakub privaatsuse kaitset erineval tasemel, sõltuvalt teie vajadustest. Krüptimistasemeid saate juhtida, et aidata teil leida õige tasakaal privaatsuse ja kiiruse vahel.

Kui tegemist on nende Windowsi klientidega, on PIA meeskond lisanud Interneti tapmise lüliti. Tapmislüliti tapab teie Interneti-ühenduse igal ajal, kui VPN ebaõnnestub. See võib tõesti olla kasulik neile, kes soovivad tagada anonüümsuse. Privaatne Interneti-juurdepääs pakub liikmetele 7-päevast raha tagasi garantii.

Külastage privaatset Interneti-ühendust

4. Warframe’i parim VPN: CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost asutati 2001. aastal 7 entusiastliku noore meeskonnaliikme poolt Rumeenias Bukarestis. Sellest ajast peale on ettevõte kasvanud üheks suurimaks VPN-teenuseks maailmas. 50-liikmeliste meeskond on keskendunud kasutajate privaatsuse kaitsmisele. Robert Knapp, asutaja ja tegevjuht, jätkab meeskonna juhtimist ka pärast nende ühinemist Crossrideri grupiga 2017. aastal. Sellest ajast alates on CyberGhost võrk üsna palju laienenud..

CyberGhost pakub kena segu serveri asukohtadest, tugevat krüptimist ja võimalust blokeerida sellised populaarsed voogesitusteenused nagu Netflix, YouTube Red ja Amazon Prime. Mõni kanal võimaldab isegi mitme piirkonna geopiirangute blokeeringu tühistada. Näiteks pääsete juurde Amazon Prime’i videosisule USA-s, Saksamaal või Suurbritannias. Windowsi klient annab teile võimaluse ka anonüümselt surfata, kaitsta WiFi-d, anonüümselt torrenti avada, põhisaitide (Google, Facebook Instagram jne) blokeeringud lahti võtta ja valida server.

CyberGhost VPN klient on üks meie lemmikuid. Seda on väga lihtne kasutada ja see sisaldab mitmeid lisafunktsioone, mis aitavad kaitsta teie veebipõhist privaatsust. Neil on Saksamaal arendusmeeskond, kes lisab pidevalt funktsioone kliendi- ja mobiilirakendustele. Võite registreeruda täieliku juurdepääsu saamiseks CyberGhost võrgule 45-päevase raha tagasi garantii abil.

Külastage CyberGhostit

5. Warframe’i parim VPN: IPVanish

IPVanish

USA-s asuvad mitmed populaarsed VPN-teenused, kuid mitte ükski kiirem kui IPVanish. Me teame isiklikest kogemustest, et IPVanish töötab üsna hästi, olenemata sellest, millises regioonis riigis viibite. Nende serverid on kiired ja VPN-teenusel on Ameerika Ühendriikides rohkem servereid kui enamikul VPN-i pakkujatest.

Lisaks suurele jalajäljele USA-s majutab IPVanish servereid kõigil mandritel peale Antarktika. Nende VPN-võrk on meie kiiruskatsetel pidevalt olnud Põhja-Ameerika kiireim. Leiate mitu serveri asukohta sellistes riikides nagu USA ja Suurbritannia. Asukoha valimiseks või täpsustamiseks võite valida üksiku serveri. IPVanish sobib suurepäraselt mängude jaoks, kuid populaarsete voogesitusteenuste blokeerimise vabastamiseks võib see osutuda kasutamata.

Kui rääkida väärtusest, on IPVanishit raske ületada. Nad pakuvad piiramatut juurdepääsu oma VPN-võrgule ja kohandatud tarkvarale Windowsi, Maci, iOS-i, Androidi, Amazon Firesticki ja muude jaoks. Võite isegi ruuteri seadistada, et kaitsta kõiki oma võrgus olevaid seadmeid. VPN-teenus on Kodi kasutajate seas üsna populaarne. 7-päevane raha tagasi garantii katab kõik uued liikmed.

Külastage IPVanishi

Alates üksi mängimisest kuni sõpradega mängimiseni, kasutades VPN-i Warframe’i mängimiseks. Kui proovite koolis või tööl tulemüüridest mööda pääseda ja kaitsta ennast DDoS-i rünnakute eest või isegi vältida viivitust, saate ühe abil need probleemid lahendada. Nagu näete, on ülal kindlasti mõned suurepärased võimalused, kuid kui soovite muid võimalusi, näete valikuid alati meie 10 parimat VPN-i nimekiri. Võite oodata, et need on head valikud, kuid me tegime oma otsused, et teie mängukogemust Warframe’i abil kõige paremini optimeerida. Nii saate suure kiiruse, vältida viivitust ja vältida DDoS-i rünnakuid. Meie juhendit lugedes saame aidata suure otsuse tegemisel.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map