Parimad VPN-id Vancouveri jaoks

Vancouver, BCVancouver, Briti Columbia Kanadas on rannikuäärne sadamalinn Kanadas. See on provintsi kõige suurema rahvaarvuga linn ja Suur-Vancouveri piirkonnas elas 2016. aastal 2,463 miljonit elanikku. See teeb sellest riigi suuruselt 3. metroopiirkonna. Piirkonna külastajaid köidab palju asju, sealhulgas tipptasemel spordialad, muuseumid, ajaloolised kohad ja palju muud. Pole tähtis, milleks te Vancouveris viibite, on hea võimalus, et kasutate avalikku WiFi-ühendust. Sel juhul veenduge, et oleksite ühendatud VPN-iga.


RankVPN teenuseVPN fänn
PriceVisit
Saidiserver
AsukohadEi
LogsBrowser
LaiendusedSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 dollaritExpressVPN160MärkeruutMärkeruutMärkeruut
2NordVPN3,49 dollaritNordVPN87MärkeruutMärkeruutMärkeruut
3Privaatne Interneti-juurdepääs3,33 dollaritPIA49MärkeruutMärkeruut
4CyberGhost2,75 dollaritPIA80MärkeruutMärkeruut
5IPVanish4,87 dollaritIPVanish76Märkeruut

Võib-olla soovite linnas kasutada avalikku WiFi-ühendust. See on suurepärane asi, sest on palju kohti, kes seda oma klientidele pakuvad. Ehkki see võib tunduda hea mõte, sobib see suurepäraselt ka küberjaamadele. Keegi ei taha istuda oma hotellituppa ega lemmikkohvikusse ning lasta küberkurjategijatel oma andmeid varastada. Valitud serveriga ühenduse loomisel saate luua turvalise ja krüptitud ühenduse. See tähendab, et küberkurjategijatel on teie tundliku teabe varastamine palju keerulisem.

Teine põhjus VPN-i kasutamiseks Vancouveris on geograafilistest piirangutest hoidumine. Kui olete kunagi olnud spordi elektrikatkestuse tõttu või olete asukoha tõttu blokeeritud nägema midagi, mida soovite näha, on need 2 näidet geoplokkidest, millega võite kokku puutuda. Sel juhul VPN-iga ühenduse loomisel saate blokeeriva tarkvara arvata, et olete kuskil mujal. See aitab teil kõike näha, just nagu eeldate.

Seal on Vancouveris VPN-i kasutamiseks kaks parimat põhjust. Muidugi võite hiljem avastada rohkem. VPN-i kasutamine on hea mõte, kas soovite kaitsta oma privaatsust varaste eest või vältida geopiiranguid. Nüüd, kui näete eeliseid, räägime parimatest võimalustest, mida kasutada. Kõik VPN-id pole ühesugused.

Milline on parim VPN Vancouveri jaoks?

Saame sellele vastata, kasutades meie loendi määramisel järgmisi kriteeriume:

 • Vancouveri serverite kiirus
 • Võrgu stabiilsus ühenduse probleemide piiramiseks
 • Võimalus elektrikatkestustest ja geoplokkidest mööda pääseda
 • Pole logipoliitikat
 • Mitme platvormi tugi mobiilseadmetele
 • Sõjaväelise kvaliteediga krüptimine privaatsuse suureks kaitseks

Hüppame kohe sisse ja heidame pilgu Vancouveri parimatele VPN-idele.

1. Vancouveri parim VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Registreeruge 12 kuuks ja saate 3-kuulist TASUTA teenust meie hinnatud VPN-is 1

ExpressVPN ühendab kiire VPN-i juurdepääsu MediaStreameriga, mis toimib nutika DNS-teenusena, et blokeerida juurdepääs geopiiratud sisule. VPN-teenus aitab teie ühendust krüptida ja avab reaalajas toimuvate spordiürituste blokeerimise. Nende veebisaidilt leiate isegi nimekirja viimastest reaalajas meelelahutus- ja spordiüritustest. Briti Neitsisaartel viibimine viib ExpressVPN-i väljaspool 5 silma ja 14 silmaga riike. Nad säilitavad logimata jätmise põhimõtteid, mida on aastate jooksul kontrollitud kõrgetasemeliste juriidiliste taotluste kaudu.

ExpressVPN haldab väga suurt VPN-võrku. Väljaspool USA-d on ExpressVPN-i võrgus uhketes võtmekohtades tuhandeid servereid, mis aitavad kaitsta nende kasutajate privaatsust. Saate nende võrku kasutada oma privaatsuse kaitsmiseks, tsensuuri blokeeringu tühistamiseks ja lemmikvoogesitusteenuste vaatamiseks kõikjal.

ExpressVPN Vancouveri kiiruskatseRakendus ExpressVPN võimaldab teil valida serveri asukoha kuni linnani, kuid te ei pea konkreetset serverit valima. Selle asemel valib klient teie valitud asukohas kiireima serveri. Samuti peate teadma, et mõnda linna ei kuvata kliendi soovituslikul vahekaardil. Õnneks Vancouveri puhul see nii pole. Klõpsake lihtsalt ülaosas Kanada lipul ja valige üks Vancouveri serveritest. Nagu näete, testisime Vancouveris serverit ja kiirus oli 194,17 Mbps.

Ehk on ExpressVPN-i kasutamise suurim eelis nende toetamine laiale seadmele. ExpressVPN pakub kohandatud VPN-i tarkvara Windowsi, Maci, iOS-i ja Androidi jaoks. Ühendage töölaualt ja mobiililt korraga kuni 3 üheaegse ühenduse kaudu. Saate installida ka ExpressVPN-i veebilaienduse Chrome’i või Firefoxi jaoks. Kas soovite kogu oma koduvõrku kaitsta ühe VPN-kontoga? Sel juhul saate kõigi seadistamiseks kasutada ruuterirakendust ExpressVPN. Funktsioon MediaStreamer lisab nutika DNS-i toe mängukonsoolidele (PS4, Xbox One, Nintendo Switch jne), meediumikastidele (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV jne) ja nutiteleritele..

ExpressVPN kupongSäästke 49% ja saate 3 kuud tasuta, kasutades 12 kuud meie hinnatud VPN-i

ExpressVPN esines meie kiiruskatsetel väga hästi. Need on suurepärane valik privaatsuse tagamiseks ja geopiirangute blokeeringu tühistamiseks. Klienditugi on ööpäevaringselt saadaval abi osutamiseks ja kõigile küsimustele vastamiseks. Nautige julgelt parimat VPN-i, kuna ExpressVPN pakub 30-päevast raha tagasi garantii.

Külastage ExpressVPN-i

2. Parim VPN Vancouveri jaoks: NordVPN

NordVPN

Liituge 36 kuuga ainult 3,49 dollariga kuus (70% allahindlus)

NordVPN asub Panamas, kus mõned kasutajad eelistavad kasutada VPN-i ettevõtet, mille peakontor asub tegelikult Ameerika Ühendriikides. Leiate, et NordVPN-il on USA-s tugev esindatus serveritega, mis asuvad kogu riigis. Liikmetel on täielik juurdepääs oma võrgule USA-s ja mujal väga hea hinnaga.

Leiate, et NordVPN-il on võib-olla parim teenuste kombinatsioon hinnaga, kui tellite pikemaajalise konto. Kõigil kasutajatel on täielik juurdepääs oma võrgule ja kohandatud tarkvarale. Ühenduse loomiseks saate kasutada Windowsi või Maci VPN-klienti. Neil on ka hõlpsasti kasutatav mobiilirakendus nii Androidi kui ka iOS-i (iPhone, iPad) seadmete jaoks.

NordVPN Vancouveri kiiruskatseNordVPN majutab piirkonnas mitmeid servereid. Konsoolil, klõpsates 3 horisontaalset punkti riigist paremal, saate leida serveriala ja vaadata saadaolevate serverite protsenti. Nagu näete, testisime Vancouveris serverit ja allalaadimiskiirus oli 171,44 Mbps.

Kas soovite juurdepääsu voogesitusteenustele nagu Netflix, Amazon Prime Video või BBC iPlayer, kõikjal maailmas? Sel juhul on NordVPN suurepärane valik. Need on üks väheseid VPN-teenuseid, mis saavad endiselt Netflixi blokeeringu lahti võtta. 30-päevase raha tagasi garantii abil saate registreeruda piiramatule VPN- ja SmartDNS-teenusele.

Külastage NordVPN-i

3. Vancouveri parim VPN: PIA

Privaatne Interneti-juurdepääs

Liituge 12 kuuga vaid 3,33 dollariga kuus (allahindlus 72%)

Privaatne Interneti-juurdepääs (PIA) annab kasutajatele mõned erinevad võimalused. Erinevalt varasemast ei pea te enam iga VPN-serveri profiili seadistama. Nüüd saate ühenduse luua ükskõik millise serveri asukohaga 29 riigis. Nagu allpool näete, on VIP-meeskond korraldanud oma serverid piirkonna, riigi ja linna järgi. Serveri asukohad on loetletud riikide kaupa tähestikulises järjekorras.

Torrentikasutajaid, kes armastavad privaatset Interneti-ühendust, on palju. Teenus sisaldab funktsiooni, mis peatab teie süsteemi ühenduse, kui ühendus nende teenusega katkeb. Tähendab, kui teie krüptitud VPN-i juurdepääs mingil põhjusel kaotatakse, hoiab see teid turvalisena.

PIA Vancouveri kiiruskatsePIA Windowsi kliendi kasutamisel pole seadistamisel ja kasutamisel palju vaja. Kuid see ei tähenda, et programm eemaldatakse. PIA pakub privaatsuse kaitset erineval tasemel, sõltuvalt teie vajadustest. Saate kontrollida krüptimistasemeid ja leida õige tasakaal privaatsuse ja kiiruse vahel. Nagu näete, töötas Vancouveri server hästi, allalaadimiskiirusega 78,20 Mbps.

Kui tegemist on nende Windowsi klientidega, on PIA meeskond lisanud Interneti tapmise lüliti. Tapmislüliti tapab teie Interneti-ühenduse igal ajal, kui VPN ebaõnnestub. See võib tõesti olla kasulik neile, kes soovivad tagada anonüümsuse. Privaatne Interneti-juurdepääs pakub liikmetele 30-päevast raha tagasi garantii.

Külastage privaatset Interneti-ühendust

3. Parim VPN Vancouveri jaoks: CyberGhost

CyberGhost

Liituge 36 kuuga vaid 2,75 dollariga kuus (allahindlus 79%)

CyberGhost asutati 2001. aastal 7 entusiastliku noore meeskonnaliikme poolt Rumeenias Bukarestis. Sellest ajast peale on ettevõte kasvanud üheks suurimaks VPN-teenuseks maailmas. 50-liikmeliste meeskond on keskendunud kasutajate privaatsuse kaitsmisele. Robert Knapp, asutaja ja tegevjuht, jätkab meeskonna juhtimist ka pärast nende ühinemist Crossrideri grupiga 2017. aastal. Sellest ajast alates on CyberGhost võrk üsna palju laienenud..

CyberGhost pakub kena segu serveri asukohtadest, tugevat krüptimist ja võimalust blokeerida sellised populaarsed voogesitusteenused nagu Netflix, YouTube Red ja Amazon Prime. Mõni kanal võimaldab isegi mitme piirkonna geopiirangute blokeeringu tühistada. Näiteks pääsete juurde Amazon Prime’i videosisule USA-s, Saksamaal või Suurbritannias. Windowsi klient annab teile võimaluse ka anonüümselt surfata, kaitsta WiFi-sid, torkida anonüümselt, avada põhisaitide (Google, Facebook Instagram jne) blokeeringud ja valida server.

Kiiruskatse CyberGhost VancouverKuna tahtsime Vancouveri piirkonnas asuvat serverit testida, avasime Windowsi kliendi ja laiendasime liidest. Sealt soovite klõpsata vahekaardil „Kõik serverid”, kui see pole veel aktiivne. Kerige alla Kanadani ja klõpsake tähest paremal. See avab Kanadas serverite täieliku loendi. CyberGhost võrk sisaldab Vancouveris mitmeid servereid. Ühendasime ühe neist ja testisime lavastust. Nagu näete, oli meie allalaadimiskiirus 83,88 Mbps.

CyberGhost VPN klient on üks meie lemmikuid. Seda on väga lihtne kasutada ja see sisaldab mitmeid lisafunktsioone, mis aitavad kaitsta teie veebipõhist privaatsust. Neil on Saksamaal arendusmeeskond, kes lisab pidevalt funktsioone kliendi- ja mobiilirakendustele. Võite registreeruda täieliku juurdepääsu saamiseks CyberGhost võrgule 45-päevase raha tagasi garantii abil.

Külastage CyberGhostit

4. Parim VPN Vancouveri jaoks: IPVanish

IPVanish

Liituge 12 kuuga vaid 5,20 dollariga kuus (57% allahindlus)

Sel juhul kasutame Vancouveris asuvaid servereid. IPVanish oli meie viimases kiiruskatses pisut aeglane, kuid need on VPN-teenuse otsimisel siiski suurepärane valik. Neil on Põhja-Ameerikas rohkem serverikohti kui teistel meie nimekirjas olevatel ettevõtetel. See teeb neist Kanada jaoks VPN-i valiku.

Lisaks suurele jalajäljele USA-s majutab IPVanish servereid kõigil mandritel peale Antarktika. Võrk on meie kiiruskatsetel püsivalt olnud kiireim VPN Põhja-Ameerikas ja Euroopas. Leiate mitu serveri asukohta sellistes riikides nagu USA ja Suurbritannia. Saate valida asukoha või individuaalse serveri.

IPVanish Vancouveri kiiruskatseIPVanish majutab Vancouveris 15 serverit ja saate valida, kas soovite ühenduda mõnega neist. Testisime Vancouveris IPVanishi serverit, yvr.c13.ipvanish.com, ja leidis, et kiirus on 102,68 Mbps.

Kui rääkida väärtusest, on IPVanishit raske ületada. Nad pakuvad piiramatut juurdepääsu oma VPN-võrgule ja kohandatud tarkvarale Windowsi, Maci, iOS-i, Androidi, Amazon Firesticki ja muude jaoks. Võite isegi ruuteri seadistada, et kaitsta kõiki oma võrgus olevaid seadmeid. VPN-teenus on Kodi kasutajate seas üsna populaarne. 7-päevane raha tagasi garantii katab kõik uued liikmed.

Külastage IPVanishi

Kui soovite rohkem näha, võite vaadata teisi võimalusi meie saidilt 10 parimat VPN-serverit nimekiri. Sellegipoolest ei arva me, et peaksite seda tegema. Valisime varem need, mis põhinesid usaldusväärsusel, kiirusel, hinnal, turvalisusel ja asukohtadel. Kuna Vancouveri lähedal on palju serveritega pakkujaid, peaksite saama parima kiiruse. Pole tähtis, mida voogesitate, hea kiirus on kõige jaoks ülioluline. Kõigil meie valikutel on suurepärased võrgud, seega pole ühtegi halba. Meie juhend aitab teil valida oma vajadustele parima valiku.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map