Parimad VPN-id tapmislülitiga

VPN-i tapmislülitiMeil on hea meel näha suurenevat arvu VPN-teenuseid, mis pakuvad täiustatud privaatsusfunktsioone. Üks olulisemaid funktsioone, mida nad saavad paljudele kasutajatele pakkuda, on VPN-i tapmislüliti. Näete seda ka Interneti-tapmise lülitina. Idee on tappa teie Interneti-ühendus igal ajal, kui VPN langeb. Mõni lubab teil määrata konkreetsed rakendused, teised aga blokeerivad teie Interneti-ühenduse kõik koos, kuni VPN taastab ühenduse. Siit leiate kiire ülevaate meie loendist parimatest VPN-idest, millel on tapmislüliti funktsioon.


RankVPN teenuseVPN fänn
PriceVisit
Saidiserver
AsukohadEi
LogsBrowser
LaiendusedSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 dollaritExpressVPN160MärkeruutMärkeruutMärkeruut
2NordVPN3,49 dollaritNordVPN87MärkeruutMärkeruutMärkeruut
3CyberGhost2,75 dollaritCyberGhost112MärkeruutMärkeruut
4IPVanish4,87 dollaritIPVanish76Märkeruut
5Privaatne Interneti-juurdepääs3,33 dollaritPIA52MärkeruutMärkeruut

Samuti leiate, et ka paljudel VPN-i tapmislüliti funktsioonidega ettevõtetel on logimisreeglid. Nii tapmislülitus kui ka kohustus mitte logida kasutajate tegevusi oma võrku on tugevad märgid sellest, et pakkuja suhtub teie privaatsusse tõsiselt. Vaatame lühidalt mõnda VPN-i teenust, millel on VPN-i tapmise lüliti funktsioonid. Seejärel käsitleme iga pakkuja funktsioone koos logimispoliitika üksikasjadega, kuna ma arvan, et paljud VPN-i kasutajad soovivad võimalikult kõrget privaatsust..

Ilma täiendava viivituseta tutvume parimate tapmislülitiga VPN-idega lähemalt:

1. Parim tapmislülitiga VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Registreeruge 12 kuuks ja saate 3-kuulist TASUTA teenust meie hinnatud VPN-is 1

ExpressVPN on üks tuntumaid VPN-i pakkujaid maailmas. Nad suhtuvad kasutaja privaatsusse tõsiselt ja on astunud mitmeid samme, et veenduda, et kasutajate privaatsus on esmatähtis. Alustuseks ei pea ExpressVPN tegevuste logisid. Liikmete kasutamist nende võrgus ei jälgita. Nad astuvad selle sammu veelgi kaugemale, lisades tugeva privaatsuse tagamiseks krüptimise ja lisafunktsioonid, näiteks Network Locki, kui ühendus katkeb.

ExpressVPN-i võrgu lukk

Siit leiate lähemalt ExpressVPN võrgu lukustuse (tapmislüliti) sätte nende Windowsi VPN-kliendi vahekaardil Üldine. Siin saate funktsiooni seada nii, et VPN-ühenduse katkemise korral ei saaks teie süsteem suhelda.

Võrgulukk on vaikimisi lubatud, nii et funktsiooni kasutamiseks ei pea te midagi tegema. Nagu on näidatud võrguluku kohal oleval pildil, “tagab teie Interneti-liiklus läbi ExpressVPN turvalise tunneli ja peatab kogu liikluse, kui ExpressVPN ootamatult katkeb”. Oleme testinud tapmislüliti funktsiooni ja see töötab hästi. Võrgu lukustamise funktsiooni saate seadistada ka ExpressVPN Maci, Linuxi ja ruuteri rakendustes.

Ehk on ExpressVPN-i kasutamise suurim eelis nende toetamine laiale seadmele. ExpressVPN pakub kohandatud VPN-i tarkvara Windowsi, Maci, iOS-i ja Androidi jaoks. Ühendage töölaualt ja mobiililt korraga kuni 3 üheaegse ühenduse kaudu. Saate installida ka ExpressVPN-i veebilaienduse Chrome’i või Firefoxi jaoks. Kas soovite kogu oma koduvõrku kaitsta ühe VPN-kontoga? Sel juhul saate kõigi seadistamiseks kasutada ruuterirakendust ExpressVPN. Funktsioon MediaStreamer lisab nutika DNS-i toe seadmetele nagu mängukonsoolid (PS4, Xbox One, Nintendo Switch jne), meediumikastidele (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV jne) ja nutiteleritele..

ExpressVPN kupongSäästke 49% ja saate 3 kuud tasuta, kasutades 12 kuud meie hinnatud VPN-i

ExpressVPN esines meie kiiruskatsetel väga hästi. Need on suurepärane valik privaatsuse tagamiseks ja geopiirangute blokeeringu tühistamiseks. Klienditugi on ööpäevaringselt saadaval abi osutamiseks ja kõigile küsimustele vastamiseks. Nautige julgelt parimat VPN-i, kuna ExpressVPN pakub 30-päevast raha tagasi garantii.

Külastage ExpressVPN-i

2. Parim tapmislülitiga VPN: NordVPN

NordVPN

Liituge 36 kuuga vaid 2,99 dollariga kuus (75% allahindlus)

NordVPN asub Panamas, kus mõned kasutajad eelistavad kasutada VPN-i ettevõtet, mille peakontor asub tegelikult Ameerika Ühendriikides. Leiate, et NordVPN-il on USA-s tugev esindatus serveritega, mis asuvad kogu riigis. Liikmetel on täielik juurdepääs oma võrgule USA-s ja mujal väga hea hinnaga.

Leiate, et NordVPN-il on võib-olla parim teenuste kombinatsioon hinnaga, kui tellite pikemaajalise konto. Kõigil kasutajatel on täielik juurdepääs oma võrgule ja kohandatud tarkvarale. Ühenduse loomiseks saate kasutada Windowsi või Maci VPN-klienti. Neil on ka hõlpsasti kasutatav mobiilirakendus nii Androidi kui ka iOS-i (iPhone, iPad) seadmete jaoks.

Interneti-tapmislüliti NordVPN

NordVPN on välja töötanud Interneti-tapavahetuse funktsiooni ja toetab praegu nende kohandatud rakendusi Windowsi ja Maci jaoks. Neil on ka rakenduste tapmise lüliti, mis võimaldab teil valida, millistes rakendustes VPN-i languse korral ühendus hävitada.

Kas soovite juurdepääsu voogesitusteenustele nagu Netflix, Amazon Prime Video või BBC iPlayer, kõikjal maailmas? Sel juhul on NordVPN suurepärane valik. Need on üks väheseid VPN-teenuseid, mis saavad endiselt Netflixi blokeeringu lahti võtta. 3-aastase liikmelisusega saate registreeruda piiramatule VPN- ja SmartDNS-teenusele alates kõigest 2,99 dollarist kuus.

Külastage NordVPN-i

3. Parim tapmislülitiga VPN: CyberGhost

CyberGhost

Liituge 36 kuuga vaid 2,75 dollariga kuus (allahindlus 79%)

CyberGhost asutati 2001. aastal 7 entusiastliku noore meeskonnaliikme poolt Rumeenias Bukarestis. Sellest ajast peale on ettevõte kasvanud üheks suurimaks VPN-teenuseks maailmas. 50-liikmeliste meeskond on keskendunud kasutajate privaatsuse kaitsmisele. Robert Knapp, asutaja ja tegevjuht, jätkab meeskonna juhtimist ka pärast nende ühinemist Crossrideri grupiga 2017. aastal. Sellest ajast alates on CyberGhost võrk üsna palju laienenud..

CyberGhost pakub kena segu serveri asukohtadest, tugevat krüptimist ja võimalust blokeerida sellised populaarsed voogesitusteenused nagu Netflix, YouTube Red ja Amazon Prime. Mõni kanal võimaldab isegi mitme piirkonna geopiirangute blokeeringu tühistada. Näiteks pääsete juurde Amazon Prime’i videosisule USA-s, Saksamaal või Suurbritannias. Windowsi klient annab teile võimaluse ka anonüümselt surfata, kaitsta WiFi-sid, torkida anonüümselt, avada põhisaitide (Google, Facebook Instagram jne) blokeeringud ja valida server.

Automaatne tapmislüliti CyberGhost

CyberGhost sisaldab automaatset tapmislülitit nii nende Windowsi kui ka Maci klientides. Selle funktsiooni leiate sätete alt. Interneti-liikluse automaatse blokeerimise lubamisel tuvastatakse VPN-i ühenduvusprobleem.

CyberGhost VPN klient on üks meie lemmikuid. Seda on väga lihtne kasutada ja see sisaldab mitmeid lisafunktsioone, mis aitavad kaitsta teie veebipõhist privaatsust. Neil on Saksamaal arendusmeeskond, kes lisab pidevalt funktsioone kliendi- ja mobiilirakendustele. Nende praeguse reklaamimise ajal saate registreeruda täieliku juurdepääsu saamiseks CyberGhost võrgule alates 2,75 dollarist kuus.

Külastage CyberGhostit

4. Parim tapmislülitiga VPN: IPVanish

IPVanish

Liituge 12 kuuga vaid 4,87 dollariga kuus (60% allahindlus)

IPVanish on meie saidi kõrgeima reitinguga VPN-teenus mitmel põhjusel. Lisaks kiireima võrgu olemasolule pühendub IPVanish ka kasutajate privaatsusele. Alustuseks ei logi kasutaja tegevused oma võrku. Nad astuvad sammu edasi, pakkudes Windowsi ja Mac OS X jaoks VPN-tapalülitit. Nad on üks väheseid VPN-teenuseid, mis pakuvad seda funktsiooni Maci kasutajatele.

IPVanish VPN tapmise lüliti

Vaatame nende VPN-kliendi IPVanishi ühenduse seadete lehte. Siin saate määrata funktsiooni oma võrgu tapmiseks, kui VPN-ühendus katkeb.

Nagu ülal näete, on IPVanishil ka võimalus oma IP-aadressi perioodiliselt muuta. Saate panna kliendi muutma teie IP-aadressi kindla intervalliga. Võite valida ka teistsuguse pordi numbri ja kasutada UDP asemel TCP-d. Ehkki soovitan parima jõudluse saavutamiseks jääda OpenVPN (UDP) ühenduste külge.

Kui rääkida väärtusest, on IPVanishit raske ületada. Nad pakuvad piiramatut juurdepääsu oma VPN-võrgule ja kohandatud tarkvarale Windowsi, Maci, iOS-i, Androidi, Amazon Firesticki ja muu jaoks hinnaga 7,50 dollarit kuus ehk 58,49 dollarit aastas. See teenib aastaplaanil vaid 4,87 dollarit kuus. 7-päevane raha tagasi garantii katab kõik uued liikmed.

Külastage IPVanishi

5. Parim tapmislülitiga VPN: PIA

Privaatne Interneti-juurdepääs

Liituge 24 kuuga vaid 3,49 dollariga kuus (allahindlus 65%)

Lõpetame oma nimekirja privaatse Interneti-juurdepääsuga. Paremalt tuntud kui PIA, on ettevõte väga tuntud oma pühendumuse eest kasutaja privaatsusele. Nad olid esimeste seas, kes pakkusid VPN-i tapmislüliti funktsiooni ja toetavad seda nii Windowsi kui ka Mac-i opsüsteemides. Siin on mõned üksikasjad otse PIA-st:

Interneti tapmise lüliti aktiveerib VPN-ühenduse katkestamise kaitse. Kui katkestate VPN-i ühenduse, lakkab teie Interneti-ühendus töötamast. Kui desaktiveerite tapmislüliti režiimi või väljute rakendusest, aktiveerib see tavalise Interneti-ühenduse uuesti.

Kasutajad, kes võivad olla ühendatud kahe ühendusega üheaegselt (nt juhtmega ja traadita), ei tohiks seda funktsiooni kasutada, kuna see peatab ainult ühe aktiivse ühenduse tüübi.

PIA VPN-i tapmislüliti

PIA ei peatu sellega, kuna neil on range sisselogimisreeglid ja mitu täiustatud funktsiooni, mis aitavad teie privaatsust kaitsta. Vaatame nende kliendi seadete lehte. Nagu näete, pakub privaatne Interneti-juurdepääs ka DNS-i lekkekaitset, mis aitab vältida teie DNS-i päringute lekkimist nende VPN-i kasutamisel. Neil on ka seadete ekraan „Krüptimine”, mis võimaldab teil seadistada andmete krüptimist, andmete autentimist ja ühenduse loomiseks kasutatavat käepigistuse meetodit..

Kui tegemist on nende Windowsi klientidega, on PIA meeskond lisanud Interneti tapmise lüliti. Tapmislüliti tapab teie Interneti-ühenduse igal ajal, kui VPN ebaõnnestub. See võib tõesti olla kasulik neile, kes soovivad tagada anonüümsuse. Privaatne Interneti-juurdepääs pakub VPN-i alates vaid 2,50 dollarist kuus.

Külastage privaatset Interneti-ühendust

Võite lugeda meie nimekirja 10 parimat VPN-i Teenused pakuvad rohkem võimalusi, kuid soovitan ülaltoodud teenuseid neile, kes soovivad täiendavaid turvafunktsioone. Valisime need teiste juhtivate VPN-teenuste hulgast, tuginedes privaatsusele (logimata jätmise põhimõtted ja krüptimine), VPN-i tapmislüliti funktsioonile, P2P / faili ühiskasutuse toetamisele, serveri asukohtade kättesaadavusele võtmekohtades, jõudlusele, töökindlusele ja hinnale. Otsisime ka hulga serveritega ja rohke ribalaiusega teenuseid pakkuvaid teenuseid. Soovite usaldusväärset VPN-i pakkujat, kes aitab teie veebipõhist privaatsust kaitsta.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map