Parimad USA VPN-id

ÜhendriigidSelle ajaloo jooksul on paljud reisijad külastanud Ameerika Ühendriike. See on maailmas kõige asustatud riik, kus elab umbes 325 miljonit inimest. USA on ka suuruselt 4. maismaad maailmas. Leiate mitmesuguseid kliimasid alates suvel eriti kuumast kuni talvel eriti külmadeni. Kuulsate saitide nägemisest kuni ärireisini võite alati midagi teha. Enne kaitsmata WiFi-võrkude kasutamist soovitame siiski ühendada VPN-iga. Siin on mõned USA-s kasutatavad kiired VPN-id.


RankVPN teenuseVPN fänn
PriceVisit
Saidiserver
AsukohadEi
LogsBrowser
LaiendusedSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 dollaritExpressVPN160MärkeruutMärkeruutMärkeruut
2NordVPN3,49 dollaritNordVPN87MärkeruutMärkeruutMärkeruut
3Privaatne Interneti-juurdepääs3,33 dollaritPIA49MärkeruutMärkeruut
4CyberGhost2,75 dollaritPIA112MärkeruutMärkeruut
5IPVanish5,20 dollaritIPVanish76Märkeruut

USA-l on mitu hüüdnime, sealhulgas Ameerika, USA, USA, sulatusahi, võimaluste maa ja mitmed teised. Riik kuulutas oma iseseisvuse Suurbritanniast välja 1776. aastal ja koosnes sel ajal 13 kolooniast. Sealt laienes riik piirilt piirile ja kaugemale. Aastal 1959 andis USA valitsus Hawaiile osariigi 50 osariigi valmimiseks.

Läbi aastate on USA olnud suurriik. See on ka üks kapitalismi ja vabaduse tippmudeleid kogu maailmas. Maailma 35 suurimast ettevõttest 15 on ameeriklased. Mõned kõige ikoonilisemad arhitektuur ja kuulsamad saidid asuvad USA-s. Nagu arvata võis, leiate kindlasti piirkondlikke erinevusi olenevalt sellest, kus elate või külastate.

Kiire internet on saadaval enamikus riigis ja paljud asutused ja riiklikud ketid pakuvad oma klientidele tasuta WiFi-ühendust. Kui kasutate Internetti mis tahes põhjusel, soovite kaitsta oma privaatsust VPN-iga. Nagu iga suurema ala puhul, on ka küberkuritegevus Ameerika Ühendriikide suurtes linnades üha kasvav probleem. Tegelikult teatas New Yorgi linnapea, et nad kavatsevad kasutusele võtta avalikud küberturbe tööriistad, et hoida elanikke häkkimise eest. VPN-i kasutamisel loote turvalise ja krüptitud ühenduse teie valitud serveriga. See muudab kurjategijate jaoks teie haavatavate andmete varastamise palju keerukamaks.

Teine põhjus VPN-i kasutamiseks USA-s on geograafilistest piirangutest hoidumine. USA ei piira Interneti kasutamist ainult sisu alusel. Kui külastate mõnda muud riiki, võib teil seal viibimise ajal tekkida probleem oma lemmikusisu juurde pääsemiseks. Selle probleemi lahendamiseks looge lihtsalt ühendus VPN-serveriga selles piirkonnas, millele soovite juurde pääseda. See aitab teil kõigist geopiirangutest mööda pääseda.

Milline on USA jaoks parim VPN?

Meie Ameerika Ühendriikide parimate VPN-ide loend põhineb järgmistel kriteeriumidel:

 • Kiiruskatsed tehti New Yorgis, Los Angeleses ja Chicagos
 • Testitud iga VPN-võrgu töökindlust HD-sisu voogesituse jaoks
 • Kanalite ja spordiürituste live -piirangute blokeeringu edukas avamine
 • Tugev krüptimine neile, kes on keskendunud privaatsuse kaitsele
 • Eelistame pakkujaid, kes ei pea kasutusloke
 • Mobiilirakendused ja Amazon Firesticki tugi voogesituse jaoks

Ilma edasise viivituseta on siin nimekiri parimatest VPN-teenustest, mida USA-s kasutada:

1. USA parim VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Registreeruge 12 kuuks ja saate 3-kuulist TASUTA teenust meie hinnatud VPN-is 1

ExpressVPN ühendab kiire VPN-i juurdepääsu MediaStreameriga, mis toimib nutika DNS-teenusena, et blokeerida juurdepääs geopiiratud sisule. VPN-teenus aitab teie ühendust krüptida ja avab reaalajas toimuvate spordiürituste blokeerimise. Nende veebisaidilt leiate isegi nimekirja viimastest reaalajas meelelahutus- ja spordiüritustest. Briti Neitsisaartel viibimine viib ExpressVPN-i väljaspool 5 silma ja 14 silmaga riike. Nad säilitavad logimata jätmise põhimõtteid, mida on aastate jooksul kontrollitud kõrgetasemeliste juriidiliste taotluste kaudu.

ExpressVPN haldab väga suurt VPN-võrku. Väljaspool USA-d on ExpressVPN-i võrgus uhketes võtmekohtades tuhandeid servereid, mis aitavad kaitsta nende kasutajate privaatsust. Saate nende võrku kasutada oma privaatsuse kaitsmiseks, tsensuuri blokeeringu tühistamiseks ja lemmikvoogesitusteenuste vaatamiseks kõikjal.

Rakendus ExpressVPN võimaldab teil valida serveri asukoha kuni linnani, kuid te ei pea konkreetset serverit valima. Selle asemel valib klient teie valitud asukohas kiireima serveri. Samuti peate teadma, et mõnda linna ei kuvata kliendi soovituslikul vahekaardil. Konkreetse asukoha leidmiseks valige vahekaart „Kõik”, avage Põhja-Ameerika ja seejärel Ameerika Ühendriigid. Sel hetkel saate valida USA serveri asukoha. Testisime servereid NYC-s, Dallases ja LA-s. Serveri asukohad toimisid meie testides hästi. ExpressVPN oli kiireim VPN igas linnas.

USA kiiruskatse ExpressVPN

Ehk on ExpressVPN-i kasutamise suurim eelis nende toetamine laiale seadmele. ExpressVPN pakub kohandatud VPN-i tarkvara Windowsi, Maci, iOS-i ja Androidi jaoks. Ühendage töölaualt ja mobiililt korraga kuni 3 üheaegse ühenduse kaudu. Saate installida ka ExpressVPN-i veebilaienduse Chrome’i või Firefoxi jaoks. Kas soovite kogu oma koduvõrku kaitsta ühe VPN-kontoga? Sel juhul saate kõigi seadistamiseks kasutada ruuterirakendust ExpressVPN. Funktsioon MediaStreamer lisab nutika DNS-i toega mängukonsoolide (PS4, Xbox One, Nintendo Switch jne), meediumikastide (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV jne) ja nutitelerite jaoks..

ExpressVPN kupongSäästke 49% ja saate 3 kuud tasuta, kasutades 12 kuud meie hinnatud VPN-i

ExpressVPN esines meie kiiruskatsetel väga hästi. Need on suurepärane valik privaatsuse tagamiseks ja geopiirangute blokeeringu tühistamiseks. Klienditugi on ööpäevaringselt saadaval abi osutamiseks ja kõigile küsimustele vastamiseks. Nautige julgelt parimat VPN-i, kuna ExpressVPN pakub 30-päevast raha tagasi garantii.

Külastage ExpressVPN-i

2. USA parim VPN: NordVPN

NordVPN

Liituge 36 kuuga ainult 3,49 dollariga kuus (70% allahindlus)

NordVPN asub Panamas, kus mõned kasutajad eelistavad kasutada VPN-i ettevõtet, mille peakontor asub tegelikult Ameerika Ühendriikides. Leiate, et NordVPN-il on USA-s tugev esindatus serveritega, mis asuvad kogu riigis. Liikmetel on täielik juurdepääs oma võrgule USA-s ja mujal väga hea hinnaga.

Leiate, et NordVPN-il on võib-olla parim teenuste kombinatsioon hinnaga, kui tellite pikemaajalise konto. Kõigil kasutajatel on täielik juurdepääs oma võrgule ja kohandatud tarkvarale. Ühenduse loomiseks saate kasutada Windowsi või Maci VPN-klienti. Neil on ka hõlpsasti kasutatav mobiilirakendus nii Androidi kui ka iOS-i (iPhone, iPad) seadmete jaoks.

Testisime serverite jõudlust New Yorgis, Dallases ja Los Angelsis. Nagu allolevalt pildilt näha, olid numbrid head. NordVPN-iga ühenduses olles ei tohiks teil olla probleeme teha mida iganes soovite.

USA kiiruskatse NordVPN

Kas soovite juurdepääsu voogesitusteenustele nagu Netflix, Amazon Prime Video või BBC iPlayer, kõikjal maailmas? Sel juhul on NordVPN suurepärane valik. Need on üks väheseid VPN-teenuseid, mis saavad endiselt Netflixi blokeeringu lahti võtta. 30-päevase raha tagasi garantii abil saate registreeruda piiramatule VPN- ja SmartDNS-teenusele.

Külastage NordVPN-i

3. USA parim VPN: PIA

Privaatne Interneti-juurdepääs

Liituge 12 kuuga vaid 3,33 dollariga kuus (allahindlus 72%)

Privaatne Interneti-juurdepääs (PIA) annab kasutajatele mõned erinevad võimalused. Erinevalt varasemast ei pea te enam iga VPN-serveri profiili seadistama. Nüüd saate ühenduse luua ükskõik millise serveri asukohaga 29 riigis. VIP-meeskond on korraldanud oma serverid piirkonna, riigi ja linna järgi. Serveri asukohad on loetletud riikide kaupa tähestikulises järjekorras. Kui olete asukoha valinud, saate hõlpsalt ühenduda asukohtadega USA-s.

Torrentikasutajaid, kes armastavad privaatset Interneti-ühendust, on palju. Teenus sisaldab funktsiooni, mis peatab teie süsteemi ühenduse, kui ühendus nende teenusega katkeb. Tähendab, kui teie krüptitud VPN-i juurdepääs mingil põhjusel kaotatakse, hoiab see teid turvalisena.

Me kasutame PIA Windowsi klienti ja seadistamise ning kasutamise osas pole sellel eriti palju. Kuid te ei soovi teenust alahinnata. PIA pakub privaatsuse kaitset erineval tasemel, sõltuvalt teie vajadustest. Saate kontrollida krüptimistasemeid ja leida õige tasakaal privaatsuse ja kiiruse vahel. Nagu allpool näete, on PIA võrk esindatud Ameerika Ühendriikide peamistes kohtades.

PIA USA kiiruskatse

Kui tegemist on nende Windowsi klientidega, on PIA meeskond lisanud Interneti tapmise lüliti. Tapmislüliti tapab teie Interneti-ühenduse igal ajal, kui VPN ebaõnnestub. See võib tõesti olla kasulik neile, kes soovivad tagada anonüümsuse. Privaatne Interneti-juurdepääs pakub liikmetele 30-päevast raha tagasi garantii.

Külastage privaatset Interneti-ühendust

4. USA parim VPN: CyberGhost

CyberGhost

Liituge 36 kuuga vaid 2,75 dollariga kuus (allahindlus 79%)

CyberGhost asutati 2001. aastal 7 entusiastliku noore meeskonnaliikme poolt Rumeenias Bukarestis. Sellest ajast peale on ettevõte kasvanud üheks suurimaks VPN-teenuseks maailmas. 50-liikmeliste meeskond on keskendunud kasutajate privaatsuse kaitsmisele. Robert Knapp, asutaja ja tegevjuht, jätkab meeskonna juhtimist ka pärast nende ühinemist Crossrideri grupiga 2017. aastal. Sellest ajast alates on CyberGhost võrk üsna palju laienenud..

CyberGhost pakub kena segu serveri asukohtadest, tugevat krüptimist ja võimalust blokeerida sellised populaarsed voogesitusteenused nagu Netflix, YouTube Red ja Amazon Prime. Mõni kanal võimaldab isegi mitme piirkonna geopiirangute blokeeringu tühistada. Näiteks pääsete juurde Amazon Prime’i videosisule USA-s, Saksamaal või Suurbritannias. Windowsi klient annab teile võimaluse ka anonüümselt surfata, kaitsta WiFi-d, anonüümselt torrenti avada, põhisaitide (Google, Facebook Instagram jne) blokeeringud lahti võtta ja valida server.

Taas ühendasime CyberGhost võrgu testimiseks New Yorgis, Dallases ja Los Angeleses asuvate VPN-serveritega. Nagu allpool näete, oli jõudlus mõistlik kõigis kolmes linnas. See on üks põhjustest, miks soovitame VPN-teenust paljudel eesmärkidel.

CyberGhost USA kiiruskatse

CyberGhost VPN klient on üks meie lemmikuid. Seda on väga lihtne kasutada ja see sisaldab mitmeid lisafunktsioone, mis aitavad kaitsta teie veebipõhist privaatsust. Neil on Saksamaal arendusmeeskond, kes lisab pidevalt funktsioone kliendi- ja mobiilirakendustele. Võite registreeruda täieliku juurdepääsu saamiseks CyberGhost võrgule 45-päevase raha tagasi garantii abil.

Külastage CyberGhostit

5. USA parim VPN: IPVanish

IPVanish

Liituge 12 kuuga vaid 5,20 dollariga kuus (57% allahindlus)

IPVanish pakub piirkonnas mitmeid servereid, nii et teil ei tohiks seal probleeme olla. Kiiret kiirust võib oodata ka erinevates maailma piirkondades. Seetõttu valime Virginias viibimisel ühe oma kasutusvõimalusena IPVanishi.

Lisaks üsna väikesele levialale erinevates Euroopa piirkondades, majutab IPVanish servereid kõigil mandritel peale Antarktika. Võrk toodab suuri kiirusi ja need on meie kiiruskatsetel head. Saate rippmenüüst valida asukoha või üksiku serveri.

Me just mainisime, et IPVanishil on kogu piirkonnas servereid ja need on kõik teile kättesaadavad. Kui näete serverit, mille serverinimes on a-täht, on see kiireim võrgus. Testisime New Yorgis, Dallases ja Los Angeleses asuvate serverite jaoks IPVanishi ja leidsime kiiruse vahemikus 97–110 Mbps.

IPVanish USA kiiruskatse

Kui rääkida väärtusest, on IPVanishit raske ületada. Nad pakuvad piiramatut juurdepääsu oma VPN-võrgule ja kohandatud tarkvarale Windowsi, Maci, iOS-i, Androidi, Amazon Firesticki ja muude jaoks. Võite isegi ruuteri seadistada, et kaitsta kõiki oma võrgus olevaid seadmeid. VPN-teenus on Kodi kasutajate seas üsna populaarne. 7-päevane raha tagasi garantii katab kõik uued liikmed.

Külastage IPVanishi

Ehkki arvame, et oleme andnud teile parimad võimalused Ameerika Ühendriikides kasutamiseks, olete alati teretulnud tutvuma meiega 10 parimat VPN-i nimekiri. Kuid me ei arva, et peate seda tegema. Meie valikute hulka kuuluvad kiirus, hind, turvalisus, töökindlus ja isegi serveri asukohad. Pole tähtis, kuhu USA-s lähete, ei tohiks teil lähedase serveri leidmisega probleeme olla. Nii saate parima võimaliku kiiruse kõikjal USA-s.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map