Parimad Prantsusmaa VPN-id

Pariisi piltSiin on meie Pariisi VPN-teenuste 5 parima loendi ülevaade.


 1. ExpressVPNMeie parim valik. Pariisis kiireimad VPN-serverid geopiirangute blokeerimise tühistamiseks ja teie privaatsuse kaitsmiseks.
 2. NordVPN – Turvalised VPN-serverid Pariisis.
 3. Surfshark – Lihtne kasutada koos VPN-serveritega Prantsusmaal.
 4. Privaatne Interneti-juurdepääs – P2P sõbralik piirkonna serveritega.
 5. CyberGhost – Ideaalne algajatele, Pariisi serveritele.

Pariis on Prantsusmaa pealinn ja rahvastik. Paljud peavad seda kultuuri ja moe tipptasemel. Alates toidust kuni keeleni kuni Eiffeli torni on linnal kogu maailmas reisijatele palju atraktiivseid külgi. Ükskõik, kas plaanite sinna kolida, puhkusele minna või isegi koosolekule või konverentsile, leiate, et avaliku WiFi kasutamine on tavaline. Kuid te ei soovi VPN-i kasutamata ühenduse luua.

Pariisi linn sai alguse 3. sajandist eKr, kui seda asustatud keldi Senonesi alamharu nimega Parisii asustas. Seda nimetatakse sageli Valguse linnaks, kuna need olid üks esimesi linnu, kus võeti kasutusele gaasi tänavavalgustid, ja nende juhtrolli tõttu valgustusajastu ajal. Selle majandusel on aja jooksul palju elemente, sealhulgas kalandus, kaubandus, kaubandus, turism ja muud.

1700. aastate lõpus asus linn paljudes giljotiini- ja Prantsuse revolutsioonis tehtud lõikudes. Aastal 1793 hukati viimane Prantsuse kuningas ja alles 1804. aastal, kui Prantsusmaa esimene konsulaar võimu haaras. Linn on tuntud ka Louvre’i ja paljude teiste kuulsate vaatamisväärsuste poolest. Pole tähtis, mida soovite Pariisis teha, olete selle kindlasti leidnud.

Kuna see on nii rahvusvaheline sihtkoht, käivad linnast läbi kogu aeg paljud rändurid. Kuigi teha on palju, peate võib-olla kasutama aeg-ajalt paljude kaupmeeste pakutavat tasuta WiFi-d. Ehkki mugav, ei tohiks te ilma VPN-ita avalikku WiFi-ühendust kasutada. Selle põhjuseks on asjaolu, et vargad ootavad teie isiklikku teavet varastama. Kui teie andmed pole krüptitud, olete rünnaku suhtes haavatav.

Järgmine VPN-i kasutamise põhjus on aidata teil geograafilistest piirangutest mööda pääseda. Need on plokid, mille võivad paigutada asutused või riigid ja mis piiravad seda, kuhu võite minna ja mida mitte. Kui ühendate VPN-iga, aitab see teil seda tüüpi piirangutest lahti saada. Nii ei pea te tegelema blokeeringutega.

Ja seal on teil kaks stsenaariumi, kus VPN-i kasutamine on hea mõte. Pärast registreerumist võite leida ka muid kasutusvõimalusi. Alates teie privaatsuse kaitsest kuni piiratud sisu blokeeringu vabastamiseni pakub VPN teile kaitset. Kui nõustute, peaksite pakkuja valimisel teadma mõnda asja. Muidu ei tee see teile palju head.

Hüppame kohe sisse ja heidame pilgu Pariisi parimatele VPN-idele.

1. Parim VPN Pariisis: ExpressVPN

ExpressVPN

Registreeruge 12 kuuks ja saate 3-kuulist TASUTA teenust meie hinnatud VPN-is 1

ExpressVPN ühendab kiire VPN-i juurdepääsu MediaStreameriga, mis toimib nutika DNS-teenusena, et blokeerida juurdepääs geopiiratud sisule. VPN-teenus aitab teie ühendust krüptida ja avab reaalajas toimuvate spordiürituste blokeerimise. Nende veebisaidilt leiate isegi nimekirja viimastest reaalajas meelelahutus- ja spordiüritustest. Briti Neitsisaartel viibimine viib ExpressVPN-i väljaspool 5 silma ja 14 silmaga riike. Nad säilitavad logimata jätmise põhimõtteid, mida on aastate jooksul kontrollitud kõrgetasemeliste juriidiliste taotluste kaudu.

ExpressVPN haldab väga suurt VPN-võrku. Väljaspool USA-d on ExpressVPN-i võrgus uhketes võtmekohtades tuhandeid servereid, mis aitavad kaitsta nende kasutajate privaatsust. Saate nende võrku kasutada oma privaatsuse kaitsmiseks, tsensuuri blokeeringu tühistamiseks ja lemmikvoogesitusteenuste vaatamiseks kõikjal.

ExpressVPN Pariisi kiiruskatseRakendus ExpressVPN võimaldab teil valida serveri asukoha kuni linnani, kuid te ei pea konkreetset serverit valima. Selle asemel valib klient teie valitud asukohas kiireima serveri. Samuti peate teadma, et mõnda linna ei kuvata kliendi soovituslikul vahekaardil. See kehtib Pariisi kohta. Soovite valida vahekaardi „Kõik”, avada Euroopa ja seejärel avada Prantsusmaa. Sel hetkel saate valida Pariisi serveri asukoha. Nagu näete, testisime Prantsusmaal Pariisis serverit ja kiirus oli 269,05 Mbps.

Ehk on ExpressVPN-i kasutamise suurim eelis nende toetamine laiale seadmele. ExpressVPN pakub kohandatud VPN-i tarkvara Windowsi, Maci, iOS-i ja Androidi jaoks. Ühendage töölaualt ja mobiililt korraga kuni 3 üheaegse ühenduse kaudu. Saate installida ka ExpressVPN-i veebilaienduse Chrome’i või Firefoxi jaoks. Kas soovite kogu oma koduvõrku kaitsta ühe VPN-kontoga? Sel juhul saate kõigi seadistamiseks kasutada ruuterirakendust ExpressVPN. Funktsioon MediaStreamer lisab nutika DNS-i toe seadmetele nagu mängukonsoolid (PS4, Xbox One, Nintendo Switch jne), meediumikastidele (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV jne) ja nutiteleritele..

ExpressVPN kupongSäästke 49% ja saate 3 kuud tasuta, kasutades 12 kuud meie hinnatud VPN-i

ExpressVPN esines meie kiiruskatsetel väga hästi. Need on suurepärane valik privaatsuse tagamiseks ja geopiirangute blokeeringu tühistamiseks. Klienditugi on ööpäevaringselt saadaval abi osutamiseks ja kõigile küsimustele vastamiseks. Nautige julgelt parimat VPN-i, kuna ExpressVPN pakub 30-päevast raha tagasi garantii.

Vaadake ExpressVPN pakkumisi

2. Parim VPN Pariisis: NordVPN

NordVPN

Liituge 36 kuuga ainult 3,49 dollariga kuus (70% allahindlus)

NordVPN asub Panamas, kus mõned kasutajad eelistavad kasutada VPN-i ettevõtet, mille peakontor asub tegelikult Ameerika Ühendriikides. Leiate, et NordVPN-il on USA-s tugev esindatus serveritega, mis asuvad kogu riigis. Liikmetel on täielik juurdepääs oma võrgule USA-s ja mujal väga hea hinnaga.

Leiate, et NordVPN-il on võib-olla parim teenuste kombinatsioon hinnaga, kui tellite pikemaajalise konto. Kõigil kasutajatel on täielik juurdepääs oma võrgule ja kohandatud tarkvarale. Ühenduse loomiseks saate kasutada Windowsi või Maci VPN-klienti. Neil on ka hõlpsasti kasutatav mobiilirakendus nii Androidi kui ka iOS-i (iPhone, iPad) seadmete jaoks.

Pariisi kiiruskatse NordVPNNordVPN majutab Pariisis mitmeid servereid. Konsoolil, klõpsates 3 horisontaalset punkti riigist paremal, saate leida serveriala ja vaadata saadaolevate serverite protsenti. Testisime Pariisis prantsuse serverit ja allalaadimiskiirus oli 186,14 Mbps.

Kas soovite juurdepääsu voogesitusteenustele nagu Netflix, Amazon Prime Video või BBC iPlayer, kõikjal maailmas? Sel juhul on NordVPN suurepärane valik. Need on üks väheseid VPN-teenuseid, mis saavad endiselt Netflixi blokeeringu lahti võtta. 3-aastase liikmelisusega saate registreeruda piiramatule VPN- ja SmartDNS-teenusele alates vaid 3,49 dollarist kuus.

Vaadake NordVPN-pakkumisi

3. Parim VPN Pariisis: Surfshark

Surfshark

Liituge 24 kuuga vaid 1,99 dollariga kuus (allahindlus 83%)

Surfshark käivitas oma VPN-teenuse 2018. aastal. Sellest ajast alates on ettevõte kogukonnas üsna suure hoobi teinud. Meeskond kasvab jätkuvalt ja lisab oma kiirele võrgule serveri asukohti. Nad on keskendunud privaatsusele ja väärtusele. Teenus sisaldab lisafunktsioone, näiteks CleanWeb (blokeerib reklaamid ja pahavara), Whitelister (jagatud tunneldamine), MultiHop topelt VPN, tapmislüliti, privaatne DNS ja lekkekaitse.

Kogu maailmas asuva suure serverivõrgu, tugeva krüptimise ja võimalusega blokeerida sellised populaarsed voogesitusteenused nagu Netflix, YouTube Premium ja Amazon Prime on teenuse nautimiseks palju võimalusi. Amazon Prime Video’ile pääsete juurde mitmes piirkonnas, sealhulgas USA-s, Saksamaal ja Suurbritannias. Windowsi klient annab teile võimaluse luua ühendus füüsiliste serverite asukohtade, virtuaalserverite (kõige paremini geograafiliste piirangute vabastamiseks), P2P kasutamist toetavate serverite ja MultiHop-serveritega.

Surfsharki Pariisi kiiruskatsePariisiga seotud testide jaoks tahtsime valida selles piirkonnas asuva serveri. Pärast sisselogimist klõpsake lihtsalt vahekaardil asukoht ja tippige asukoht otsinguribale. Sealt saate luua ühenduse Prantsusmaal asuva serveriga. Kui ühendasime serveri ja testisime Pariisi, oli kiirus 219,37 Mbps.

Väärtuse ja funktsioonide poolest on Surfshark suurepärane võimalus neile, kes soovivad kaitsta oma privaatsust ja avada piirangud. Kõik nende VPN-i rakendused olid loodud sarnase kasutajaliidesega ja neid on lihtne kasutada. 2-aastase tellimusega saate registreeruda piiramatule VPN-i kontole vaid 1,99 dollari eest kuus.

Vaadake Surfsharki pakkumisi

4. Pariisi parim VPN: PIA

Privaatne Interneti-juurdepääs

Liituge 12 kuuga vaid 3,33 dollariga kuus (67% allahindlus)

Privaatne Interneti-juurdepääs (PIA) annab kasutajatele mõned erinevad võimalused. Erinevalt varasemast ei pea te enam iga VPN-serveri profiili seadistama. Nüüd saate ühenduse luua ükskõik millise serveri asukohaga 33 riigis. Nagu allpool näete, on VIP-meeskond korraldanud oma serverid piirkonna, riigi ja linna järgi. Serveri asukohad on loetletud riikide kaupa tähestikulises järjekorras.

Torrentikasutajaid, kes armastavad privaatset Interneti-ühendust, on palju. Teenus sisaldab funktsiooni, mis peatab teie süsteemi ühenduse, kui ühendus nende teenusega katkeb. Tähendab, kui teie krüptitud VPN-i juurdepääs mingil põhjusel kaotatakse, hoiab see teid turvalisena.

PIA Pariisi kiiruskatsePIA Windowsi kliendi kasutamisel on seadistamine ja kasutamine lihtne. Ärge laske sellel lihtsusel panna teid arvama, et see on põhiline. PIA pakub privaatsuse kaitset erineval tasemel, sõltuvalt teie vajadustest. Saate kontrollida krüptimistasemeid ja leida õige tasakaal privaatsuse ja kiiruse vahel. Nagu näete, näitas meie kiiruskatse, et PIA töötas Pariisiga ühendatud ajal kiirusel 103,10 Mbps.

Kui tegemist on nende Windowsi klientidega, on PIA meeskond lisanud Interneti tapmise lüliti. Tapmislüliti tapab teie Interneti-ühenduse igal ajal, kui VPN ebaõnnestub. See võib tõesti olla kasulik neile, kes soovivad tagada anonüümsuse. Privaatne Interneti-juurdepääs pakub VPN-i alates vaid 3,33 dollarist kuus.

Vaadake PIA-pakkumisi

5. Parim VPN Pariisis: CyberGhost

CyberGhost

Liituge 36 kuuga vaid 2,75 dollariga kuus (allahindlus 79%)

CyberGhost asutati 2001. aastal 7 entusiastliku noore meeskonnaliikme poolt Rumeenias Bukarestis. Sellest ajast peale on ettevõte kasvanud üheks suurimaks VPN-teenuseks maailmas. 50-liikmeliste meeskond on keskendunud kasutajate privaatsuse kaitsmisele. Robert Knapp, asutaja ja tegevjuht, jätkab meeskonna juhtimist ka pärast nende ühinemist Crossrideri grupiga 2017. aastal. Sellest ajast alates on CyberGhost võrk üsna palju laienenud..

CyberGhost pakub kena segu serveri asukohtadest, tugevat krüptimist ja võimalust blokeerida sellised populaarsed voogesitusteenused nagu Netflix, YouTube Red ja Amazon Prime. Mõni kanal võimaldab isegi mitme piirkonna geopiirangute blokeeringu tühistada. Näiteks pääsete juurde Amazon Prime’i videosisule USA-s, Saksamaal või Suurbritannias. Windowsi klient annab teile võimaluse ka anonüümselt surfata, kaitsta WiFi-sid, torkida anonüümselt, avada põhisaitide (Google, Facebook Instagram jne) blokeeringud ja valida server.

CyberGhost Paris kiiruskatseKuna tahtsime Pariisis serverit testida, avasime Windowsi kliendi ja laiendasime liidest. Sealt soovite klõpsata vahekaardil Kõik serverid, kui see pole veel aktiivne. Kerige alla Prantsusmaale ja klõpsake tähest paremal. See avab täieliku loetelu serveritest riigis. Ühendasime ühe neist ja testisime lavastust. Nagu näete, oli meie allalaadimiskiirus 56,63 Mbps.

CyberGhost VPN klient on üks meie lemmikuid. Seda on väga lihtne kasutada ja see sisaldab mitmeid lisafunktsioone, mis aitavad kaitsta teie veebipõhist privaatsust. Neil on Saksamaal arendusmeeskond, kes lisab pidevalt funktsioone kliendi- ja mobiilirakendustele. Nende praeguse reklaamimise ajal saate registreeruda täieliku juurdepääsu saamiseks CyberGhost võrgule alates 2,75 dollarist kuus.

Vaadake CyberGhost pakkumisi

Kui otsite rohkem võimalusi, tutvuge meiega 10 parimat VPN-i teenuste loetelu. Arvame, et olete siiski rahul nende võimalustega, mille teile eespool andsime. Need valiti kiiruse, töökindluse, hinna ja turvalisuse põhjal. Otsisime ka pakkujaid, kelle serverid asuvad Pariisis. Nii võite olla kindel, et saavutate parima kiiruse. Muidugi on neil kõigil suurepärased võrgud. Kiirus on oluline, kui plaanite HD-sisu alla laadida või voogesitada. Pakutajad, keda me eespool mainisime, on selleks parimad võimalused, olenemata sellest, milliseid populaarseid teenuseid soovite kasutada. Loodetavasti aitab meie juhend teil teha parimat võimalikku otsust.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map