Parimad Portugali VPN-id

Portugal ööselPortugali Vabariik, mida tavaliselt nimetatakse lihtsalt Portugaliks, asub Euroopas Pürenee poolsaarel. Ainus riik, mida see põhja ja idaga piirneb, on Hispaania. Selles elab 10,2 miljonit inimest ja paljud tegurid tõmbavad piirkonda külastajaid, ettevõtteid ja palju muud. Kui olete huvitatud neist üheks saamiseks, leiate palju teha ja suurepäraseid Interneti kiirusi. Kuid te ei soovi avalikku WiFi-d kasutada ilma VPN-i kasutamata. Lähemalt sellest varsti. Esmalt heitke pilk meie Portugali parimate VPN-ide loendisse.


RankVPN teenuseVPN fänn
PriceVisit
Saidiserver
AsukohadEi
LogsBrowser
LaiendusedSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 dollaritExpressVPN160MärkeruutMärkeruutMärkeruut
2IPVanish4,87 dollaritIPVanish76Märkeruut
3CyberGhost2,75 dollaritCyberGhost112MärkeruutMärkeruut
4HMA Pro VPN4,29 dollaritHideMyAss280
5PureVPN2,88 dollaritSaferVPN180MärkeruutMärkeruut

Õnneks selle kauni riigi külastajate ja elanike jaoks pole valitsuse nuhkimine asi, mille pärast peate muretsema. Sellegipoolest peate seal viibimise ajal olema hoolikas oma privaatsusest. Kuna külastajaid on pidevalt, on küberkurjategijatel sageli võimalus teie andmeid varastada. Seetõttu on VPN-i kasutamise suurim põhjus oma privaatsuse kaitsmine. VPN-i kasutamine loob turvalise ja krüptitud ühenduse teie valitud serveriga. See teeb neil andmetele kättesaamise palju keerukamaks.

Portugali valitsus ei filtreerita tavaliselt veebisaite, kuid see ei tähenda, et te ei puutuks kokku geopiirangutega. Väljaande Global Voices andmetel sulges valitsus Wikileaksi portugali versiooni Tugaleaks pangakonto, kuna pidas seda 2012. aastal terroristlikuks organisatsiooniks. Kuigi see on olnud mõni aasta, näitab see potentsiaali veel. Kui soovite pääseda juurde mõne muu piirkonna sisule, blokeeritakse see teil tavaliselt. Sel juhul ühendaksite nende plokkide vältimiseks ühenduse mõne teise piirkonna VPN-serveriga. Kui see on tehtud, peaksite saama sisu vaadata justkui seal.

Milline on Portugali jaoks parim VPN?

Sellele küsimusele vastuse leidmisel keskendusime Portugali parimate VPN-ide loendi koostamisel järgmistele kriteeriumidele.

 • VPN-võrgu töökindlus pikkade ühendusaegade tagamiseks
 • Võimalus blokeerida geograafiliselt piiratud sisu
 • Portugalis VPN-serverites tehtud kiiruskatsed
 • Tugevad krüptimistasemed privaatsuse paremaks kaitsmiseks
 • Rangete logide puudumise poliitika
 • Mobiilirakendused ja tugi Amazon Firesticki seadmetele

Ilma edasise viivituseta on siin parimad võimalused Portugali jaoks

1. Portugali parim VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Registreeruge 12 kuuks ja saate 3-kuulist TASUTA teenust meie hinnatud VPN-is 1

ExpressVPN ühendab kiire VPN-i juurdepääsu MediaStreameriga, mis toimib nutika DNS-teenusena, et blokeerida juurdepääs geopiiratud sisule. VPN-teenus aitab teie ühendust krüptida ja avab reaalajas toimuvate spordiürituste blokeerimise. Nende veebisaidilt leiate isegi nimekirja viimastest reaalajas meelelahutus- ja spordiüritustest. Briti Neitsisaartel viibimine viib ExpressVPN-i väljaspool 5 silma ja 14 silmaga riike. Nad säilitavad logimata jätmise põhimõtteid, mida on aastate jooksul kontrollitud kõrgetasemeliste juriidiliste taotluste kaudu.

ExpressVPN haldab väga suurt VPN-võrku. Väljaspool USA-d on ExpressVPN-i võrgus uhketes võtmekohtades tuhandeid servereid, mis aitavad kaitsta nende kasutajate privaatsust. Saate nende võrku kasutada oma privaatsuse kaitsmiseks, tsensuuri blokeeringu tühistamiseks ja lemmikvoogesitusteenuste vaatamiseks kõikjal.

Portugali ExpressVPN kiiruskatse

Rakendus ExpressVPN võimaldab teil valida serveri asukoha kuni linnani, kuid te ei saa konkreetset serverit valida. Selle asemel valib klient serveri teie valitud asukohas. Samuti peate teadma, et mõnda linna ei kuvata kliendi soovituslikul vahekaardil. See probleem võib ilmneda Portugali serverites. Valige lihtsalt vahekaart „Kõik”, avage Euroopa ja avage siis Portugal. Sel hetkel saate seal serverid valida. Portugalis Lissabonis serveri testimisel saime päris häid tulemusi. Nagu näete, oli meie kiiruskatse tulemuseks 89,98 Mbps.

Ehk on ExpressVPN-i kasutamise suurim eelis nende toetamine laiale seadmele. ExpressVPN pakub kohandatud VPN-i tarkvara Windowsi, Maci, iOS-i ja Androidi jaoks. Ühendage töölaualt ja mobiililt korraga kuni 3 üheaegse ühenduse kaudu. Saate installida ka ExpressVPN-i veebilaienduse Chrome’i või Firefoxi jaoks. Kas soovite kogu oma koduvõrku kaitsta ühe VPN-kontoga? Sel juhul saate kõigi seadistamiseks kasutada ruuterirakendust ExpressVPN. Funktsioon MediaStreamer lisab nutika DNS-i toe seadmetele nagu mängukonsoolid (PS4, Xbox One, Nintendo Switch jne), meediumikastidele (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV jne) ja nutiteleritele..

ExpressVPN kupongSäästke 49% ja saate 3 kuud tasuta, kasutades 12 kuud meie hinnatud VPN-i

ExpressVPN esines meie kiiruskatsetel väga hästi. Need on suurepärane valik privaatsuse tagamiseks ja geopiirangute blokeeringu tühistamiseks. Klienditugi on ööpäevaringselt saadaval abi osutamiseks ja kõigile küsimustele vastamiseks. Nautige julgelt parimat VPN-i, kuna ExpressVPN pakub 30-päevast raha tagasi garantii.

Külastage ExpressVPN-i

2. Portugali parim VPN: IPVanish

IPVanish

Liituge 12 kuuga vaid 4,87 dollariga kuus (60% allahindlus)

Portugal ei ole suur riik, kuid mitmed VPN-i pakkujad pakuvad riigi pealinnas Lissabonis servereid. Muidugi hõlmab see IPVanishit. Kiiret kiirust võib oodata ka erinevates maailma piirkondades. Seetõttu valime IPVanishi veel ühe oma avamisvõimalusena, mida Portugalis olles kasutada.

Lisaks üsna väikesele levialale erinevates Euroopa piirkondades, majutab IPVanish servereid kõigil mandritel peale Antarktika. Leiate suurepäraseid kiirusi ja need on meie kiiruskatsetel head. Saate rippmenüüst valida asukoha või üksiku serveri.

IPVanish Portugal kiiruskatse

Me just mainisime, et IPVanishil on serverid üle kogu Euroopa ja need kõik on saadaval. Kui näete mõnda serverit, mille serverinime osana on täht “a”, on need kiireimad võrgus. Kui testisime ühte IPVanishi serverit Lissabonis, saime väga auväärse 59,55 Mbps, nagu näete allpool.

Kui rääkida väärtusest, on IPVanishit raske ületada. Nad pakuvad piiramatut juurdepääsu oma VPN-võrgule ja kohandatud tarkvarale Windowsi, Maci, iOS-i, Androidi, Amazon Firesticki ja muu jaoks hinnaga 7,50 dollarit kuus ehk 58,49 dollarit aastas. See teenib aastaplaanil vaid 4,87 dollarit kuus. 7-päevane raha tagasi garantii katab kõik uued liikmed.

Külastage IPVanishi

3. Portugali parim VPN: CyberGhost

CyberGhost

Liituge 36 kuuga vaid 2,75 dollariga kuus (allahindlus 79%)

CyberGhost asutati 2001. aastal 7 entusiastliku noore meeskonnaliikme poolt Rumeenias Bukarestis. Sellest ajast peale on ettevõte kasvanud üheks suurimaks VPN-teenuseks maailmas. 50-liikmeliste meeskond on keskendunud kasutajate privaatsuse kaitsmisele. Robert Knapp, asutaja ja tegevjuht, jätkab meeskonna juhtimist ka pärast nende ühinemist Crossrideri grupiga 2017. aastal. Sellest ajast alates on CyberGhost võrk üsna palju laienenud..

CyberGhost pakub kena segu serveri asukohtadest, tugevat krüptimist ja võimalust blokeerida sellised populaarsed voogesitusteenused nagu Netflix, YouTube Red ja Amazon Prime. Mõni kanal võimaldab isegi mitme piirkonna geopiirangute blokeeringu tühistada. Näiteks pääsete juurde Amazon Prime’i videosisule USA-s, Saksamaal või Suurbritannias. Windowsi klient annab teile võimaluse ka anonüümselt surfata, kaitsta WiFi-sid, torkida anonüümselt, avada põhisaitide (Google, Facebook Instagram jne) blokeeringud ja valida server.

CyberGhost Portugal kiiruskatse

Kuna tahtsime Portugalis serverit testida, avasime Windowsi kliendi ja laiendasime liidest. Sealt soovite klõpsata vahekaardil Kõik serverid, kui see pole veel aktiivne. Kerige allapoole Portugali ja klõpsake tärnist paremal. See avab täieliku loetelu serveritest riigis. CyberGhost võrk sisaldab mõnda serverit Portugalis ja on saadaval oleva võrgu tõttu kiire. Ühendasime serveriga Lissabonis (Portugal) ja kiirus oli 55,22 Mbps.

CyberGhost VPN klient on üks meie lemmikuid. Seda on väga lihtne kasutada ja see sisaldab mitmeid lisafunktsioone, mis aitavad kaitsta teie veebipõhist privaatsust. Neil on Saksamaal arendusmeeskond, kes lisab pidevalt funktsioone kliendi- ja mobiilirakendustele. Nende praeguse reklaamimise ajal saate registreeruda täieliku juurdepääsu saamiseks CyberGhost võrgule alates 2,75 dollarist kuus.

Külastage CyberGhostit

4. Portugali parim VPN: HMA

HMA VPN

Liituge 36 kuuga vaid 2,99 dollariga kuus (75% allahindlus)

HideMyAss toodi ellu 2005. aastal, kui Inglismaal 16-aastane õpilane Jack Cator otsustas, et soovib luua teenuse, mis aitab inimestel tsensuuri vältida. Täpsemalt, Jack ei pääsenud sotsiaalmeedia saitidele ja võrgumängudele, kuna need olid koolivõrgus blokeeritud. HMA lisas esimese kuu jooksul sadu tuhandeid kasutajaid ja sellest ajast on kasvanud üheks suurimaks VPN-teenuseks maailmas, millel on üle 350 serveri asukoha. HMA Pro VPN-i emaettevõte Privax liitus AVG meeskonnaga 2015. aastal.

HMA Portugali kiiruskatse

Neile, kellele meeldib kõige rohkem serverikohti, on teie parim valik HideMyAss. Pidage ainult meeles, et HMA logib kasutaja tegevust, mis on mõnede VPN-i kasutajate jaoks murettekitav. HMA võõrustab mõnda VPN-serverit Portugalis, eriti Lissabonis. Sealse serveriga ühenduse loomiseks peate minema “asukoharežiimi” ja alustamiseks valima “Muuda asukohta”. Seejärel klõpsake vahekaardil Linnad ja otsige Portugali. Ühendasime sealse serveriga testimiseks ja leidsime, et kiirus on kindel 55,83 Mbps.

2016. aastal näitasid HMA ja veel mõned juhtivad VPN-i pakkujad oma kohandatud klienttarkvara lihtsustamisel. Tulemuseks on terve rida kohandatud rakendusi, mis muudavad HMA-võrguga ühenduse loomise ja ühenduse krüptimise hõlpsaks igal kasutajal. Neil on saadaval tarkvara Windowsi, Maci, Androidi ja iOS-i jaoks. HMA-ga saate ühenduse luua ka ruuteri kaudu. HMA pakub piiramatut juurdepääsu VPN-ile alates vaid 4,99 dollarist kuus ja pakub kõigile uutele kasutajatele 30-päevast riskivaba raha tagasi garantii.

Külastage Peida minu perse

5. Portugali parim VPN: PureVPN

PureVPN

Liituge 24 kuuga vaid 2,88 dollariga kuus (74% allahindlus)

PureVPN on tegutsenud alates 2007. aastast, tehes neist ühe vanima VPN-i pakkuja turul. Varane algus on aidanud neil laieneda ja uuendusi teha. PureVPN-il on üks parimaid turul saadaolevaid VPN-kliente. Neil on ka tasuta rakendused nii iOS-i kui ka Androidi jaoks.

Innovatsioon on valdkond, mis aitab PureVPN-il pakendist eristuda. Nad jätkavad teenuse uute funktsioonide ja lisandmoodulite lisamist. Toimivuse kiirendamiseks võite lisada NAT-tulemüüri, pühendatud IP-aadressi, StealthVPN-brauseri ja spetsiaalse suvandiga voogesituse..

PureVPN Portugali kiiruskatse

Kuna tahtsime Portugalis mõnda serverit testida, avasime Windowsi jaoks rakenduse ja klõpsasime suvandil „Riigi valiku tööriist”. Sealt saate laiendada mis tahes riiki ja vahekaardi “Sirvi kõiki servereid” abil valida konkreetse serveri. PureVPN-võrgul on riigis mitu serverit. Ühendasime ühe neist ja testisime lavastust. Nagu näete, oli meie allalaadimiskiirus alumisel küljel kiirusel 14,68 Mbps.

PureVPN saab hinnakategoorias tõesti hästi hakkama. Teenuse kasvades on nad hinnakujundust vähendanud üle 50%. Saate registreeruda piiramatule VPN-ile ja pääseda juurde kõigile nende serveri asukohtadele alates 4,99 dollarist kuus. Aastaplaan on suur väärtus.

Külastage PureVPN-i

Pole tähtis, miks te Portugalis VPN-i kasutate, loodame, et näete, miks on oluline, miks on oluline seda seal kasutada. Neile, kes eelistaksid muid, kui ülaltoodud variante, võite julgelt tutvuda meie teenusepakkujatega 10 parimat VPN-i loendit. Ehkki need on ka head, tegime oma konkreetsed valikud mitme teguri põhjal, sealhulgas hind, võrgu suurus, stabiilsus, asukohad, kiirused, turvalisus ja muu. Kuna meie nimekiri on optimeeritud, võite olla kindel hea kiiruse osas. Need on tänapäeval olulised, hoolimata sellest, mida teete. Selle juhendi abil saate teha teadliku otsuse parimate võimaluste kohta.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map