Parimad Buffalo VPN-id

Buffalo, New YorkBuffalo New Yorgis on Erie maakonna maakonna asukoht ja asub Erie järvel. See on osariigi suuruselt teine ​​linn ja umbes 257 000 elanikuga riigi 81. kõige suurema rahvaarvuga linn. Metroopiirkonnas elab aga üle 1,2 miljoni. Linn on kaubanduse ja reisimise peamine värav, kuna see asub USA – Kanada piiril. Kui plaanite reisida linna, leiate palju ettevõtteid, mis pakuvad tasuta WiFi-ühendust. See tähendab, et te ei taha seda kasutada ilma VPN-i kasutamata. Siin on mõned Buffalo parimad VPN-id.


RankVPN teenuseVPN fänn
PriceVisit
Saidiserver
AsukohadEi
LogsBrowser
LaiendusedSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 dollaritExpressVPN160MärkeruutMärkeruutMärkeruut
2NordVPN3,49 dollaritNordVPN87MärkeruutMärkeruutMärkeruut
3Privaatne Interneti-juurdepääs3,33 dollaritPIA49MärkeruutMärkeruut
4CyberGhost2,75 dollaritCyberGhost80MärkeruutMärkeruut
5IPVanish5,20 dollaritIPVanish76Märkeruut

Kogu kaubanduse tõttu võite kihla vedada, et paljud kohalikud ettevõtted pakuvad tasuta WiFi-ühendust. See sobib lihtsalt linna külalistele. Kahjuks meeldib see ka kurjategijatele. See on esimene põhjus VPN-i kasutamiseks Buffalo ajal. Kui loote ühenduse teie valitud VPN-serveriga, loote turvalise ühenduse. See muudab küberkurjategijate jaoks teie isiklike andmete varastamise palju raskemaks.

Teine põhjus VPN-i kasutamiseks on teema, mis võib spordifännidele südamelähedane olla. Kui olete linnas ja soovite vaadata kohalikku mängu veebis, peatavad meediaettevõtted teid selle vaatamisest. Muidugi nimetavad need ettevõtted elektrikatkestuseks. Paljud spordisõbrad teavad neist kõike. Kui kasutate VPN-i ühenduse loomiseks erinevas piirkonnas asuva serveriga, saate neist geopiirangutest mööda minna. See paneb blokeeriva tarkvara arvama, et asute teises kohas.

Ehkki VPN-i kasutamiseks on ka muid eesmärke, on need kaks peamist põhjust. Pärast registreerumist võite leida muid kasutusvõimalusi. Alates privaatsuse kaitsmisest kuni geopiirangute juurde liikumiseni pakub teenus teile katet. Kui olete teenuse valimiseks valmis, peaksite teadma mõnda asja. Selle kõige olulisem osa on krüpteerimisprotokollide kasutamine.

Milline on parim Buffalo VPN?

Linna parimate VPN-ide loendi määramisel keskendusime järgmistele kriteeriumidele:

 • Võimalus vaadata populaarset geograafiliselt blokeeritud sisu ja spordi tegelikke elektrikatkestusi
 • Sõjaväelise klassi krüptimine, mis aitab kaitsta teie privaatsust
 • Kiired serverid, mis toimivad Buffalo piirkonnas hästi
 • Suur ja kindel võrgu stabiilsus katkestuste katkestamiseks
 • mitut platvormi hõlmavad mobiilirakendused, sealhulgas Amazon Firesticki seadmed
 • Pole logipoliitikat

Ilma edasise viivituseta on siin Buffalo parimate VPN-teenuste loend:

1. Parim Buffalo VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Säästke 49% ja saate 3 kuud tasuta, kasutades 12 kuud meie hinnatud VPN-i

ExpressVPN ühendab kiire VPN-i juurdepääsu MediaStreameriga, mis toimib nutika DNS-teenusena, et blokeerida juurdepääs geopiiratud sisule. VPN-teenus aitab teie ühendust krüptida ja avab reaalajas toimuvate spordiürituste blokeerimise. Nende veebisaidilt leiate isegi nimekirja viimastest reaalajas meelelahutus- ja spordiüritustest. Briti Neitsisaartel viibimine viib ExpressVPN-i väljaspool 5 silma ja 14 silmaga riike. Nad säilitavad logimata jätmise põhimõtteid, mida on aastate jooksul kontrollitud kõrgetasemeliste juriidiliste taotluste kaudu.

ExpressVPN haldab väga suurt VPN-võrku. Väljaspool USA-d on ExpressVPN-i võrgus uhketes võtmekohtades tuhandeid servereid, mis aitavad kaitsta nende kasutajate privaatsust. Saate nende võrku kasutada oma privaatsuse kaitsmiseks, tsensuuri blokeeringu tühistamiseks ja lemmikvoogesitusteenuste vaatamiseks kõikjal.

ExpressVPN Buffalo kiiruskatseRakendus ExpressVPN võimaldab teil valida serveri asukoha kuni linnani, kuid te ei pea konkreetset serverit valima. Selle asemel valib klient teie valitud asukohas kiireima serveri. Samuti peate teadma, et mõnda linna ei kuvata kliendi soovituslikul vahekaardil. Muidugi ei kehti see New Yorgi kohta. Soovite valida vahekaardi „Kõik”, avada Ameerika ja seejärel avada Ameerika Ühendriigid. Sel hetkel saate valida USA – New Yorgi serveri asukoha. Nagu näete, testisime serverit New Yorgis ja kiirus oli 280,44 Mbps.

Ehk on ExpressVPN-i kasutamise suurim eelis nende toetamine laiale seadmele. ExpressVPN pakub kohandatud VPN-i tarkvara Windowsi, Maci, iOS-i ja Androidi jaoks. Ühendage töölaualt ja mobiililt korraga kuni 3 üheaegse ühenduse kaudu. Saate installida ka ExpressVPN-i veebilaienduse Chrome’i või Firefoxi jaoks. Kas soovite kogu oma koduvõrku kaitsta ühe VPN-kontoga? Sel juhul saate kõigi seadistamiseks kasutada ruuterirakendust ExpressVPN. Funktsioon MediaStreamer lisab nutika DNS-i toe mängukonsoolidele (PS4, Xbox One, Nintendo Switch jne), meediumikastidele (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV jne) ja nutiteleritele..

ExpressVPN kupongSäästke 49% ja saate 3 kuud tasuta, kasutades 12 kuud meie hinnatud VPN-i

ExpressVPN esines meie kiiruskatsetel väga hästi. Need on suurepärane valik privaatsuse tagamiseks ja geopiirangute blokeeringu tühistamiseks. Klienditugi on ööpäevaringselt saadaval abi osutamiseks ja kõigile küsimustele vastamiseks. Nautige julgelt parimat VPN-i, kuna ExpressVPN pakub 30-päevast raha tagasi garantii.

Külastage ExpressVPN-i

2. Buffalo parim VPN: NordVPN

NordVPN

Liituge 36 kuuga ainult 3,49 dollariga kuus (70% allahindlus)

NordVPN asub Panamas, kus mõned kasutajad eelistavad kasutada VPN-i ettevõtet, mille peakontor asub tegelikult Ameerika Ühendriikides. Leiate, et NordVPN-il on USA-s tugev esindatus serveritega, mis asuvad kogu riigis. Liikmetel on täielik juurdepääs oma võrgule USA-s ja mujal väga hea hinnaga.

Leiate, et NordVPN-il on võib-olla parim teenuste kombinatsioon hinnaga, kui tellite pikemaajalise konto. Kõigil kasutajatel on täielik juurdepääs oma võrgule ja kohandatud tarkvarale. Ühenduse loomiseks saate kasutada Windowsi või Maci VPN-klienti. Neil on ka hõlpsasti kasutatav mobiilirakendus nii Androidi kui ka iOS-i (iPhone, iPad) seadmete jaoks.

Kiiruskatse NordVPN BuffaloNordVPN hostib New Yorgis mitmeid servereid (kuna see on lähim asukoht). Konsoolil, klõpsates 3 horisontaalset punkti riigist paremal, saate leida serveriala ja vaadata saadaolevate serverite protsenti. Testisime Buffalos asuvat serverit ja leiti, et jõudluseks on 181,20 Mbps.

Kas soovite juurdepääsu voogesitusteenustele nagu Netflix, Amazon Prime Video või BBC iPlayer, kõikjal maailmas? Sel juhul on NordVPN suurepärane valik. Need on üks väheseid VPN-teenuseid, mis saavad endiselt Netflixi blokeeringu lahti võtta. 30-päevase raha tagasi garantii abil saate registreeruda piiramatule VPN- ja SmartDNS-teenusele.

Külastage NordVPN-i

3. Parim Buffalo VPN: PIA

Privaatne Interneti-juurdepääs

Liituge 12 kuuga vaid 3,33 dollariga kuus (allahindlus 72%)

Privaatne Interneti-juurdepääs (PIA) annab kasutajatele mõned erinevad võimalused. Erinevalt varasemast ei pea te enam iga VPN-serveri profiili seadistama. Nüüd saate ühenduse luua ükskõik millise serveri asukohaga 29 riigis. Nagu allpool näete, on VIP-meeskond korraldanud oma serverid piirkonna, riigi ja linna järgi. Serveri asukohad on loetletud riikide kaupa tähestikulises järjekorras.

Torrentikasutajaid, kes armastavad privaatset Interneti-ühendust, on palju. Teenus sisaldab funktsiooni, mis peatab teie süsteemi ühenduse, kui ühendus nende teenusega katkeb. Tähendab, kui teie krüptitud VPN-i juurdepääs mingil põhjusel kaotatakse, hoiab see teid turvalisena.

PIA Buffalo kiiruskatseMe kasutame PIA Windowsi klienti ja seadistamise ning kasutamise osas pole sellel eriti palju. Selle lihtsus ei tähenda, et klient pole rikkalik. PIA pakub privaatsuse kaitset erineval tasemel, sõltuvalt teie vajadustest. Saate kontrollida krüptimistasemeid ja leida õige tasakaal privaatsuse ja kiiruse vahel. Nagu näete, näitas meie kiiruskatse, et PIA töötas NYC-ga ühendatuna kiirusel 144,33 Mbps.

Kui tegemist on nende Windowsi klientidega, on PIA meeskond lisanud Interneti tapmise lüliti. Tapmislüliti tapab teie Interneti-ühenduse igal ajal, kui VPN ebaõnnestub. See võib tõesti olla kasulik neile, kes soovivad tagada anonüümsuse. Privaatne Interneti-juurdepääs pakub liikmetele 30-päevast raha tagasi garantii.

Külastage privaatset Interneti-ühendust

4. Parim Buffalo VPN: CyberGhost

CyberGhost

Liituge 36 kuuga vaid 2,75 dollariga kuus (allahindlus 79%)

CyberGhost asutati 2001. aastal 7 entusiastliku noore meeskonnaliikme poolt Rumeenias Bukarestis. Sellest ajast peale on ettevõte kasvanud üheks suurimaks VPN-teenuseks maailmas. 50-liikmeliste meeskond on keskendunud kasutajate privaatsuse kaitsmisele. Robert Knapp, asutaja ja tegevjuht, jätkab meeskonna juhtimist ka pärast nende ühinemist Crossrideri grupiga 2017. aastal. Sellest ajast alates on CyberGhost võrk üsna palju laienenud..

CyberGhost pakub kena segu serveri asukohtadest, tugevat krüptimist ja võimalust blokeerida sellised populaarsed voogesitusteenused nagu Netflix, YouTube Red ja Amazon Prime. Mõni kanal võimaldab isegi mitme piirkonna geopiirangute blokeeringu tühistada. Näiteks pääsete juurde Amazon Prime’i videosisule USA-s, Saksamaal või Suurbritannias. Windowsi klient annab teile võimaluse ka anonüümselt surfata, kaitsta WiFi-d, anonüümselt torrenti avada, põhisaitide (Google, Facebook Instagram jne) blokeeringud lahti võtta ja valida server.

Kiiruskatse CyberGhost BuffaloKuna tahtsime Buffalo lähedal asuvat serverit testida, avasime Windowsi kliendi ja laiendasime liidest. Sealt soovite klõpsata vahekaardil „Kõik serverid”, kui see pole veel aktiivne. Kerige alla USA-ni ja klõpsake tärnist paremal. See avab USA serverite täieliku loendi. CyberGhost võrk hõlmab mitmeid New Yorgi servereid. Ühendasime ühe neist ja testisime lavastust. Nagu näete, oli meie allalaadimiskiirus 93,46 Mbps.

CyberGhost VPN klient on üks meie lemmikuid. Seda on väga lihtne kasutada ja see sisaldab mitmeid lisafunktsioone, mis aitavad kaitsta teie veebipõhist privaatsust. Neil on Saksamaal arendusmeeskond, kes lisab pidevalt funktsioone kliendi- ja mobiilirakendustele. Võite registreeruda täieliku juurdepääsu saamiseks CyberGhost võrgule 45-päevase raha tagasi garantii abil.

Külastage CyberGhostit

5. Parim Buffalo VPN: IPVanish

IPVanish

Liituge 12 kuuga vaid 5,20 dollariga kuus (57% allahindlus)

USA-s asuvad mitmed populaarsed VPN-teenused, sealhulgas IPVanish. Me teame isiklikest kogemustest, et IPVanish töötab üsna hästi, olenemata sellest, millises regioonis riigis viibite. Nende serverid on kiired ja VPN-teenusel on Ameerika Ühendriikides rohkem servereid kui enamikul VPN-i pakkujatest.

Lisaks suurele jalajäljele USA-s majutab IPVanish servereid kõigil mandritel peale Antarktika. Nende VPN-võrk on meie kiiruskatsetel olnud pidevalt Põhja-Ameerika kiireimaid. Leiate mitu serveri asukohta sellistes riikides nagu USA ja Suurbritannia. Asukoha valimiseks või täpsustamiseks võite valida üksiku serveri. IPVanish sobib suurepäraselt mängude jaoks, kuid populaarsete voogesitusteenuste blokeerimise vabastamiseks võib see osutuda kasutamata.

IPVanish Buffalo kiiruskatseIPVanish majutab NYC-s üle 100 serveri ja saate valida, kas soovite ühenduda mõnega neist. Soovitame valida selline, mis algab serveri nimes tähega “a”. Näiteks nyc.a01.ipvanish.com. Enamikul juhtudest leiate kiireimad “a” serverid. Testisime NYC-s IPVanish-serverit ja leidsime, et meie kaabel-Interneti-ühenduse kiirus on 80,93 Mbps.

Kui rääkida väärtusest, on IPVanishit raske ületada. Nad pakuvad piiramatut juurdepääsu oma VPN-võrgule ja kohandatud tarkvarale Windowsi, Maci, iOS-i, Androidi, Amazon Firesticki ja muude jaoks. Võite isegi ruuteri seadistada, et kaitsta kõiki oma võrgus olevaid seadmeid. VPN-teenus on Kodi kasutajate seas üsna populaarne. 7-päevane raha tagasi garantii katab kõik uued liikmed.

Külastage IPVanishi

Kui otsite muid võimalusi, võite alati tutvuda meiega 10 parimat VPN-i teenuste loetelu. Teie pakutavad võimalused peaksid siiski teie vajadustele vastama. Valisime need kiiruse, töökindluse, hinna ja turvalisuse põhjal. Otsisime ka pakkujaid, kelle serverid asuvad Buffalos või selle läheduses. Nii saate parima kiiruse. Muidugi on neil kõigil suurepärased võrgud. Kiirus on oluline, kui plaanite HD-sisu alla laadida või voogesitada. Pakutajad, keda me eespool mainisime, on selleks parimad võimalused, olenemata sellest, milliseid populaarseid teenuseid soovite kasutada. Loodetavasti saate meie juhendi abil teha parima võimaliku otsuse.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map