Parimad BT lairiba VPN-id

BT lairibaBT Broadband on Ühendkuningriigis abonentidele saadaval. Kuigi see on suurepärane ja annab teile suuri kiirusi, võib aeg-ajalt esineda mitmeid probleeme. Kui arvate, et selle kasutamisel on teie privaatsus kaitstud, olete eksinud. Tõsi on see, et BT saab teie liiklust kindlasti jälgida. See on vaid üks põhjus, miks soovite VPN-i oma teenuse kasutamisel kasutada. Räägime hetkega teistest rohkem. Esiteks vaadake palun meie parimate BT lairiba VPN-ide loendit.


RankVPN teenuseVPN fänn
HindVisitServer
AsukohadEi
LogsBrowser
LaiendusedSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 dollaritExpressVPN160MärkeruutMärkeruutMärkeruut
2NordVPN3,49 dollaritNordVPN87MärkeruutMärkeruutMärkeruut
3Privaatne Interneti-juurdepääs2,85 dollaritPIA49MärkeruutMärkeruut
4CyberGhost2,75 dollaritCyberGhost80MärkeruutMärkeruut
5IPVanish3,25 dollaritIPVanish76Märkeruut

Nagu me mainisime, on BT Broadbandi üheks suureks probleemiks jälgimisvõime. See on VPN-i kasutamise suurim põhjus, et saaksite oma privaatsust kaitsta. Isegi kui arvate, et te ei tee midagi valesti, on privaatsusel kindlasti tähtis. See, et teil pole “midagi varjata”, ei tähenda, et peaksite kellegagi jälitama. Valitud VPN-serveriga ühenduse loomisel saate luua turvalise ja krüptitud ühenduse. See krüptimiskiht muudab kellegi teie tegevuse jälgimise palju raskemaks, hoolimata sellest, mida teete.

Järgmine VPN-i kasutamise põhjus on abinõude vältimine. Nagu ka ülalpool, jälgib BT teadaolevalt kasutajaid. See tähendab ka, et nad otsivad teie liikluses mustreid. Kui nad näevad, et kasutate midagi konkreetselt veebisaidilt, siis tõenäoliselt nad selle saidi „kurnavad“. Teisisõnu võivad need aeglustada teie liiklust indekseerimiseks. Sel juhul saate VPN-i abil takistada BT-l liikluse nägemist. Seetõttu saate takistada neil teie ühendust kuristamast.

Milline on parim BT lairiba VPN?

Sellele küsimusele õigesti vastamiseks peame vaatama mõnda erinevat tegurit. Sel juhul on turvalisus kõige olulisem. Ainult kriteeriume heites saab teada, milline on parim BT lairiba VPN.

 • Tugev sõjalise kvaliteediga komponentidega krüptimine, mis kaitseb kasutajat uteliailta
 • Kasutajatele pakutav range sisselogimiskeelu poliitika, mis aitab kaitsta nende privaatsust
 • Võimalus takistada teenusepakkujal teie tegevust segamast
 • Mobiilirakendused ja tugi Amazon Firesticki seadmetele
 • Võrgu kõrge stabiilsus aitab lahtiühenemisi vältida

Vaatame põhjalikumalt parimaid VPN-e, mida BT lairiba jaoks kasutada.

1. BT lairiba parim VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Registreeruge 12 kuuks ja saate 3-kuulist TASUTA teenust meie hinnatud VPN-is 1

ExpressVPN ühendab kiire VPN-i juurdepääsu MediaStreameriga, mis toimib nutika DNS-teenusena, et blokeerida juurdepääs geopiiratud sisule. VPN-teenus aitab teie ühendust krüptida ja avab reaalajas toimuvate spordiürituste blokeerimise. Nende veebisaidilt leiate isegi nimekirja viimastest reaalajas meelelahutus- ja spordiüritustest. Briti Neitsisaartel viibimine viib ExpressVPN-i väljaspool 5 silma ja 14 silmaga riike. Nad säilitavad logimata jätmise põhimõtteid, mida on aastate jooksul kontrollitud kõrgetasemeliste juriidiliste taotluste kaudu.

ExpressVPN haldab väga suurt VPN-võrku. Väljaspool USA-d on ExpressVPN-i võrgus uhketes võtmekohtades tuhandeid servereid, mis aitavad kaitsta kasutaja privaatsust. Saate ühenduse luua nende VPN-võrguga, et kaitsta oma privaatsust, vabastada tsensuur ja blokeerida lemmik voogesitusteenused ükskõik kust.

Ehk on ExpressVPN-i kasutamise suurim eelis nende toetamine laiale seadmele. ExpressVPN pakub kohandatud VPN-i tarkvara Windowsi, Maci, iOS-i ja Androidi jaoks. Ühendage töölaud ja mobiil korraga kuni 3 samaaegse ühenduse kaudu. Saate installida ka ExpressVPN-i veebilaienduse Chrome’i või Firefoxi jaoks. Kas soovite kogu oma koduvõrku kaitsta ühe VPN-kontoga? Sel juhul saate selle seadistamiseks kasutada ruuterirakendust ExpressVPN. Funktsioon MediaStreamer lisab nutika DNS-i toe seadmetele nagu mängukonsoolid (PS4, Xbox One, Nintendo Switch jne), meediumikastidele (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV jne) ja nutiteleritele..

ExpressVPN kupongSäästke 49% ja saate 3 kuud tasuta, kasutades 12 kuud meie hinnatud VPN-i

ExpressVPN esines meie kiiruskatsetel väga hästi. Need on suurepärane valik privaatsuse tagamiseks ja geopiirangute blokeeringu tühistamiseks. Klienditugi on ööpäevaringselt saadaval abi osutamiseks ja kõigile küsimustele vastamiseks. Nautige julgelt parimat VPN-i, kuna ExpressVPN pakub 30-päevast raha tagasi garantii.

Külastage ExpressVPN-i

2. Parim BT lairiba VPN: NordVPN

NordVPN

Liituge 36 kuuga vaid 2,99 dollariga kuus (75% allahindlus)

NordVPN asub Panamas, kus mõned kasutajad eelistavad kasutada VPN-i ettevõtet, mille peakontor asub tegelikult Ameerika Ühendriikides. Leiate, et NordVPN-il on USA-s tugev esindatus serveritega, mis asuvad kogu riigis. Liikmetel on täielik juurdepääs oma võrgule USA-s ja mujal väga hea hinnaga.

Leiate, et NordVPN-il on võib-olla parim teenuste kombinatsioon hinnaga, kui tellite konto pikemaks ajaks. Kõigil kasutajatel on täielik juurdepääs oma võrgule ja kohandatud tarkvarale. Ühenduse loomiseks saate kasutada Windowsi või Maci VPN-klienti. Neil on ka hõlpsasti kasutatav mobiilirakendus Androidi ja iOS-i (iPhone, iPad) seadmetele. Chrome’i, Firefoxi või Safari jaoks saate kasutada brauserilaiendit NordVPN. NordVPN pakub mõnda täiustatud privaatsusfunktsiooni, näiteks topelt VPN, P2P servereid ja pühendatud IP-d, mis tõepoolest aitab teenusel silma paista.

Kas soovite juurdepääsu voogesitusteenustele nagu Netflix, Amazon Prime Video või BBC iPlayer, kõikjal maailmas? Sel juhul on NordVPN suurepärane valik. Need on üks väheseid VPN-teenuseid, mis saavad endiselt Netflixi blokeeringu lahti võtta. 3-aastase liikmelisusega saate registreeruda piiramatule VPN- ja SmartDNS-teenusele alates kõigest 2,99 dollarist kuus.

Külastage NordVPN-i

3. Parim BT lairiba VPN: CyberGhost

CyberGhost

Liituge 36 kuuga vaid 2,75 dollariga kuus (allahindlus 79%)

CyberGhost asutati 2001. aastal 7 entusiastliku noore meeskonnaliikme poolt Rumeenias Bukarestis. Sellest ajast peale on ettevõte kasvanud üheks suurimaks VPN-teenuseks maailmas. 50-liikmeliste meeskond on keskendunud kasutajate privaatsuse kaitsmisele. Robert Knapp, asutaja ja tegevjuht, jätkab meeskonna juhtimist ka pärast nende ühinemist Crossrideri grupiga 2017. aastal. Sellest ajast alates on CyberGhost võrk üsna palju laienenud..

CyberGhost pakub kena segu serveri asukohtadest, tugevat krüptimist ja võimalust blokeerida sellised populaarsed voogesitusteenused nagu Netflix, YouTube Red ja Amazon Prime. Mõni kanal võimaldab isegi mitme piirkonna geopiirangute blokeeringu tühistada. Näiteks pääsete juurde Amazon Prime’i videosisule USA-s, Saksamaal või Suurbritannias. Windowsi klient annab teile võimaluse ka anonüümselt surfata, kaitsta WiFi-sid, torkida anonüümselt, avada põhisaitide (Google, Facebook Instagram jne) blokeeringud ja valida server.

CyberGhost VPN klient on üks meie lemmikuid. Seda on väga lihtne kasutada ja see sisaldab mitmeid lisafunktsioone, mis aitavad kaitsta teie veebipõhist privaatsust. Neil on Saksamaal arendusmeeskond, kes lisab pidevalt funktsioone kliendi- ja mobiilirakendustele. Nende praeguse reklaamimise ajal saate registreeruda täieliku juurdepääsu saamiseks CyberGhost võrgule alates 2,75 dollarist kuus.

Külastage CyberGhostit

4. Parim BT lairiba VPN: IPVanish

IPVanish

Liituge 12 kuuga vaid 4,87 dollariga kuus (60% allahindlus)

IPVanish on väga populaarne teenus ja sellel on palju servereid üle kogu maailma. Pole tähtis, millisel mandril te viibite, saate seal olevate serverite abil suurepärase jõudluse. Need on tavaliselt kiired ja pakkujal on üks suuremaid võrke maailmas.

Koos oma suure maailmavõrguga võõrustab IPVanish servereid kõigil mandritel peale Antarktika. Nagu me mainisime, on nad tavaliselt üks kiiremaid pakkujaid turul. On teada, et paljudes riikides on mitu serveri asukohta. Asukoha valimiseks või täpsustamiseks võite valida üksiku serveri. IPVanish sobib suurepäraselt teie privaatsuse kaitsmiseks, kuid populaarsete voogedastusteenuste blokeerimise vabastamiseks võib see juhtuda.

Kui rääkida väärtusest, on IPVanishit raske ületada. Nad pakuvad piiramatut juurdepääsu oma VPN-võrgule ja kohandatud tarkvarale Windowsi, Maci, iOS-i, Androidi, Amazon Firesticki ja muu jaoks hinnaga 7,50 dollarit kuus ehk 58,49 dollarit aastas. See teenib aastaplaanil vaid 4,87 dollarit kuus. 7-päevane raha tagasi garantii katab kõik uued liikmed.

Külastage IPVanishi

5. Parim BT lairiba VPN: PIA

Privaatne Interneti-juurdepääs

Liituge 24 kuuga vaid 3,49 dollariga kuus (allahindlus 65%)

Privaatne Interneti-juurdepääs (PIA) annab kasutajatele mõned erinevad võimalused. Erinevalt varasemast ei pea te enam iga VPN-serveri profiili seadistama. Nüüd saate ühenduse luua ükskõik millise serveri asukohaga 33 riigis. VIP-meeskond on korraldanud oma serverid piirkonna, riigi ja linna järgi. Kiirus on kiire, et enamuse ajast on kiire.

Torrentikasutajaid, kes armastavad privaatset Interneti-ühendust, on palju. Teenus sisaldab funktsiooni, mis peatab teie süsteemi ühenduse, kui ühendus nende teenusega katkeb. Tähendab, kui teie krüptitud VPN-i juurdepääs mingil põhjusel kaotatakse, hoiab see teid turvalisena.

PIA pakub Windowsi klienti ja muid rakendusi, mis on lihtsad ja hõlpsasti kasutatavad. Kuid te ei soovi seda alahinnata. PIA pakub privaatsuse kaitset erineval tasemel, sõltuvalt teie vajadustest. Krüptimistasemeid saate juhtida, et aidata teil leida õige tasakaal privaatsuse ja kiiruse vahel.

Kui tegemist on nende Windowsi klientidega, on PIA meeskond lisanud Interneti tapmise lüliti. Tapmislüliti tapab teie Interneti-ühenduse igal ajal, kui VPN ebaõnnestub. See võib tõesti olla kasulik neile, kes soovivad tagada anonüümsuse. Privaatne Interneti-juurdepääs pakub VPN-i alates 3,49 dollarist kuus koos 7-päevase raha tagastamise garantiiga.

Külastage privaatset Interneti-ühendust

Alates BT peatamisest teie tegevuse jälgimisel kuni nende peksmise lõpetamiseni peate kindlasti kasutama VPN-i. Oleme eespool pakkunud teile suurepäraseid võimalusi. See tähendab, et leiate teisi meie seast 10 parimat VPN-i nimekiri. Nad teevad kõik ära, kuid me tegime konkreetselt oma valikud BT Broadbandi jõudluse optimeerimiseks. Nii saate parima kaitse. Meie juhendit lugedes saate teha otsuse, mis aitab teil täita oma vajadusi ja leida teile sobiv pakkuja.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map