Parimad 888Poker VPN-id

888poker888Poker on veebipokkeri saal ja võrk, mille omanik on 888 Holdings. Sellele pääsete juurde Windowsi, macOS, Android ja iOS allalaaditavate pokkeriklientide kaudu. 888poker asutati 2002. aastal ja asub Gibralteris. Kui kavatsete mängida 888Pokeri veebisaidil, peate kasutama VPN-i. Räägime sellest hetkega lähemalt. Enne kui me seda teeme, tutvuge siiski 888Pokeri parimate VPN -idega.


RankVPN teenuseVPN fänn
HindVisitServer
AsukohadEi
LogsBrowser
LaiendusedSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 dollaritExpressVPN160MärkeruutMärkeruutMärkeruut
2NordVPN3,49 dollaritNordVPN87MärkeruutMärkeruutMärkeruut
3Privaatne Interneti-juurdepääs2,85 dollaritPIA49MärkeruutMärkeruut
4CyberGhost2,75 dollaritCyberGhost80MärkeruutMärkeruut
5IPVanish3,25 dollaritIPVanish76Märkeruut

Teie peamine põhjus VPN-i kasutamiseks 888Poker mängimise ajal on aidata teil kaitsta ja kaitsta oma privaatsust. Muidugi on sellega seotud päris raha, vähemalt siis, kui teete oma esimese sissemakse. Ilma ühegi ühenduseta on teil oht, et keegi teie kontot häkkib või teie isikliku teabe varastab. Sellega loote privaatse ja krüptitud ühenduse teie valitud serveriga. See muudab teie tundlike andmete haldamise kellelgi palju raskemaks. Muidugi ei takista see teid konto tagakiusamisest häkkimast, kuid oluline on silma peal hoida.

Teine põhjus VPN-i kasutamiseks koos 888Pokeriga on võrgu- või geopiirangute vältimine. Internetis hasartmänge piiravad mitmed erinevad organisatsioonid ja isegi valitsused. Kui viibite ühes neist kohtadest, on teil kindlasti probleeme. Sel juhul soovite luua ühenduse mõne teise piirkonna VPN-iga. See paneb blokeeriva tarkvara arvama, et asute kuskil mujal. Sellest hetkest alates peaksite saama mängida kõiki neid 888Pokereid, mida soovite mängida.

Milline on 888Pokeri jaoks parim VPN?

888Pokeri kõige olulisemate tegurite uurimisel tuleb juurdepääsu ja turvalisust kaaluda võrdselt. Pärast nende vaatamist võime teile öelda, milline on 888Pokeri jaoks parim VPN.

 • Võimalus 888Pokerit mängides geo- ja võrgupiirangutest mööda pääseda
 • Kiire serverid, mis toimivad 888Pokeriga hästi
 • Suured ja stabiilsed võrgud ühenduse loomiseks
 • Vargad on tugev sõjalise kvaliteediga krüptimine, mis aitab kaitsta teie privaatsust ja makseteavet
 • Kasutajatele pakutakse ranget sisselogimisreeglit

Vaatame põhjalikumalt parimaid VPN-e, mida kasutada koos 888Pokeriga.

1. Parim 888Pokeri VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Registreeruge 12 kuuks ja saate 3-kuulist TASUTA teenust meie hinnatud VPN-is 1

ExpressVPN ühendab kiire VPN-i juurdepääsu MediaStreameriga, mis toimib nutika DNS-teenusena, et blokeerida juurdepääs geopiiratud sisule. VPN-teenus aitab teie ühendust krüptida ja avab reaalajas toimuvate spordiürituste blokeerimise. Nende veebisaidilt leiate isegi nimekirja viimastest reaalajas meelelahutus- ja spordiüritustest. Briti Neitsisaartel viibimine viib ExpressVPN-i väljaspool 5 silma ja 14 silmaga riike. Nad säilitavad logimata jätmise põhimõtteid, mida on aastate jooksul kontrollitud kõrgetasemeliste juriidiliste taotluste kaudu.

ExpressVPN haldab väga suurt VPN-võrku. Väljaspool USA-d on ExpressVPN-i võrgus uhketes võtmekohtades tuhandeid servereid, mis aitavad kaitsta kasutaja privaatsust. Saate ühenduse luua nende VPN-võrguga, et kaitsta oma privaatsust, vabastada tsensuur ja blokeerida lemmik voogesitusteenused ükskõik kust.

Ehk on ExpressVPN-i kasutamise suurim eelis nende toetamine laiale seadmele. ExpressVPN pakub kohandatud VPN-i tarkvara Windowsi, Maci, iOS-i ja Androidi jaoks. Ühendage töölaud ja mobiil korraga kuni 3 samaaegse ühenduse kaudu. Saate installida ka ExpressVPN-i veebilaienduse Chrome’i või Firefoxi jaoks. Kas soovite kogu oma koduvõrku kaitsta ühe VPN-kontoga? Sel juhul saate selle seadistamiseks kasutada ruuterirakendust ExpressVPN. Funktsioon MediaStreamer lisab nutika DNS-i toe seadmetele nagu mängukonsoolid (PS4, Xbox One, Nintendo Switch jne), meediumikastidele (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV jne) ja nutiteleritele..

ExpressVPN kupongSäästke 49% ja saate 3 kuud tasuta, kasutades 12 kuud meie hinnatud VPN-i

ExpressVPN esines meie kiiruskatsetel väga hästi. Need on suurepärane valik privaatsuse tagamiseks ja geopiirangute blokeeringu tühistamiseks. Klienditugi on ööpäevaringselt saadaval abi osutamiseks ja kõigile küsimustele vastamiseks. Nautige julgelt parimat VPN-i, kuna ExpressVPN pakub 30-päevast raha tagasi garantii.

Külastage ExpressVPN-i

2. Parim 888Poker VPN: NordVPN

NordVPN

Liituge 36 kuuga vaid 2,99 dollariga kuus (75% allahindlus)

NordVPN asub Panamas, kus mõned kasutajad eelistavad kasutada VPN-i ettevõtet, mille peakontor asub tegelikult Ameerika Ühendriikides. Leiate, et NordVPN-il on USA-s tugev esindatus serveritega, mis asuvad kogu riigis. Liikmetel on täielik juurdepääs oma võrgule USA-s ja mujal väga hea hinnaga.

Leiate, et NordVPN-il on võib-olla parim teenuste kombinatsioon hinnaga, kui tellite konto pikemaks ajaks. Kõigil kasutajatel on täielik juurdepääs oma võrgule ja kohandatud tarkvarale. Ühenduse loomiseks saate kasutada Windowsi või Maci VPN-klienti. Neil on ka hõlpsasti kasutatav mobiilirakendus Androidi ja iOS-i (iPhone, iPad) seadmetele. Chrome’i, Firefoxi või Safari jaoks saate kasutada brauserilaiendit NordVPN. NordVPN pakub mõnda täiustatud privaatsusfunktsiooni, näiteks topelt VPN, P2P servereid ja pühendatud IP-d, mis tõepoolest aitab teenusel silma paista.

Kas soovite juurdepääsu voogesitusteenustele nagu Netflix, Amazon Prime Video või BBC iPlayer, kõikjal maailmas? Sel juhul on NordVPN suurepärane valik. Need on üks väheseid VPN-teenuseid, mis saavad endiselt Netflixi blokeeringu lahti võtta. 3-aastase liikmelisusega saate registreeruda piiramatule VPN- ja SmartDNS-teenusele alates kõigest 2,99 dollarist kuus.

Külastage NordVPN-i

3. Parim 888Pokeri VPN: CyberGhost

CyberGhost

Liituge 36 kuuga vaid 2,75 dollariga kuus (allahindlus 79%)

CyberGhost asutati 2001. aastal 7 entusiastliku noore meeskonnaliikme poolt Rumeenias Bukarestis. Sellest ajast peale on ettevõte kasvanud üheks suurimaks VPN-teenuseks maailmas. 50-liikmeliste meeskond on keskendunud kasutajate privaatsuse kaitsmisele. Robert Knapp, asutaja ja tegevjuht, jätkab meeskonna juhtimist ka pärast nende ühinemist Crossrideri grupiga 2017. aastal. Sellest ajast alates on CyberGhost võrk üsna palju laienenud..

CyberGhost pakub kena segu serveri asukohtadest, tugevat krüptimist ja võimalust blokeerida sellised populaarsed voogesitusteenused nagu Netflix, YouTube Red ja Amazon Prime. Mõni kanal võimaldab isegi mitme piirkonna geopiirangute blokeeringu tühistada. Näiteks pääsete juurde Amazon Prime’i videosisule USA-s, Saksamaal või Suurbritannias. Windowsi klient annab teile võimaluse ka anonüümselt surfata, kaitsta WiFi-d, anonüümselt torrenti avada, põhisaitide (Google, Facebook Instagram jne) blokeeringud lahti võtta ja valida server.

CyberGhost VPN klient on üks meie lemmikuid. Seda on väga lihtne kasutada ja see sisaldab mitmeid lisafunktsioone, mis aitavad kaitsta teie veebipõhist privaatsust. Neil on Saksamaal arendusmeeskond, kes lisab pidevalt funktsioone kliendi- ja mobiilirakendustele. Nende praeguse reklaamimise ajal saate registreeruda täieliku juurdepääsu saamiseks CyberGhost võrgule alates 2,75 dollarist kuus.

Külastage CyberGhostit

4. Parim 888Pokeri VPN: IPVanish

IPVanish

Liituge 12 kuuga vaid 4,87 dollariga kuus (60% allahindlus)

IPVanish on väga populaarne teenus ja sellel on palju servereid üle kogu maailma. Pole tähtis, millisel mandril te viibite, saate seal olevate serverite abil suurepärase jõudluse. Need on tavaliselt kiired ja pakkujal on üks suuremaid võrke maailmas.

Koos oma suure maailmavõrguga võõrustab IPVanish servereid kõigil mandritel peale Antarktika. Nagu me mainisime, on nad tavaliselt üks kiiremaid pakkujaid turul. On teada, et paljudes riikides on mitu serveri asukohta. Asukoha valimiseks või täpsustamiseks võite valida üksiku serveri. IPVanish sobib suurepäraselt teie privaatsuse kaitsmiseks, kuid populaarsete voogedastusteenuste blokeerimise vabastamiseks võib see juhtuda.

Kui rääkida väärtusest, on IPVanishit raske ületada. Nad pakuvad piiramatut juurdepääsu oma VPN-võrgule ja kohandatud tarkvarale Windowsi, Maci, iOS-i, Androidi, Amazon Firesticki ja muu jaoks hinnaga 7,50 dollarit kuus ehk 58,49 dollarit aastas. See teenib aastaplaanil vaid 4,87 dollarit kuus. 7-päevane raha tagasi garantii katab kõik uued liikmed.

Külastage IPVanishi

5. Parim 888Poker VPN: PIA

Privaatne Interneti-juurdepääs

Liituge 24 kuuga vaid 3,49 dollariga kuus (allahindlus 65%)

Privaatne Interneti-juurdepääs (PIA) annab kasutajatele mõned erinevad võimalused. Erinevalt varasemast ei pea te enam iga VPN-serveri profiili seadistama. Nüüd saate ühenduse luua ükskõik millise serveri asukohaga 33 riigis. VIP-meeskond on korraldanud oma serverid piirkonna, riigi ja linna järgi. Kiirus on kiire, et enamuse ajast on kiire.

Torrentikasutajaid, kes armastavad privaatset Interneti-ühendust, on palju. Teenus sisaldab funktsiooni, mis peatab teie süsteemi ühenduse, kui ühendus nende teenusega katkeb. Tähendab, kui teie krüptitud VPN-i juurdepääs mingil põhjusel kaotatakse, hoiab see teid turvalisena.

PIA pakub Windowsi klienti ja muid rakendusi, mis on lihtsad ja hõlpsasti kasutatavad. Kuid te ei soovi seda alahinnata. PIA pakub privaatsuse kaitset erineval tasemel, sõltuvalt teie vajadustest. Krüptimistasemeid saate juhtida, et aidata teil leida õige tasakaal privaatsuse ja kiiruse vahel.

Kui tegemist on nende Windowsi klientidega, on PIA meeskond lisanud Interneti tapmise lüliti. Tapmislüliti tapab teie Interneti-ühenduse igal ajal, kui VPN ebaõnnestub. See võib tõesti olla kasulik neile, kes soovivad tagada anonüümsuse. Privaatne Interneti-juurdepääs pakub VPN-i alates 3,49 dollarist kuus koos 7-päevase raha tagasi garantiiga.

Külastage privaatset Interneti-ühendust

Neile, kes on pokkerimängijad ja tahavad 888Pokeris mängida, peate kasutama VPN-i. Nagu näete, oleme ülal näidanud teile suurepäraseid võimalusi. Ülaltoodud valikuid saate vaadata ka meie saidil 10 parimat VPN-i nimekiri. Nad kõik töötavad ootuspäraselt, kuid me tegime konkreetselt oma valikud töötada, kui mängite 888Poker. Nii saate VPN-i abil pokkerit mängida igal pool. Meie juhendit lugedes saame aidata teil teha teadlikke otsuseid, et need teie vajadustele kõige paremini vastaksid.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map