Deathgardeni parimad VPN-id: Bloodharvest

surmakoerDeathgarden: Bloodharvest on mitme mängijaga ellujäämismäng, kus halastamatu jahimees jälitab ja püssitab meeleheitel isendeid, kes üritavad Deathgardenist pääseda. Mängu pani välja Behavior Digital ja see ilmus Steam.com-ile 30. mail 2019. Selles terminaatori stiilis mängus olete üks väheseid, kellele on antud juurdepääs Enklave’ile. Kuna mäng on endiselt uus ja nii kaasahaarav, on suur tõenäosus, et te jääte maha. See on hea põhjus VPN-i kasutamiseks. Selgitame hetkega muud põhjused. Enne kui me seda teeme, tutvuge palun Deathgardeni parimate VPN-idega: Bloodharvest.


RankVPN teenuseVPN fänn
PriceVisit
Saidiserver
AsukohadEi
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 dollaritExpressVPN160MärkeruutMärkeruutMärkeruut
2NordVPN3,49 dollaritNordVPN87MärkeruutMärkeruutMärkeruut
3Privaatne Interneti-juurdepääs2,85 dollaritPIA49MärkeruutMärkeruut
4CyberGhost2,75 dollaritCyberGhost80MärkeruutMärkeruut
5IPVanish3,25 dollaritIPVanish76MärkeruutMärkeruut

Selles mängus olete üks ellujäänutest, kes üritab pääseda enklaavide suhtelisele ohutusele. Muidugi on maailm seatud postapokalüptiliselt teemastatud maailma ja peate vältima halastamatu kiskja päästmist slummide kindlast surmast. Kas teil õnnestub sellest halastamatu jahimehest põgeneda ja Deathgardenit uurida? See mäng on mitme mängijaga ja saate mängida oma sõpradega.

Nüüd, kui näete mõnda mängu aspekti, on VPN-i abil palju võimalusi mängu mängimisel. Kuna saate luua ühenduse ühega, saate oma mängu mängimiseks valida vähem hõivatud piirkonna. Kui mängite tapjat või mõnda ellujäänut, võite väga hästi kokku puutuda viivitusega. See mahajäämus võib teha vahet, kas teil õnnestub põgeneda või jahitakse lõpuks jahimehe poolt. On mõned Interneti-teenuse pakkujad, kes aeg-ajalt mängutegevusi lõikavad. Kuigi see pole tavaline, võib teie mäng kindlasti peatuda. Kuna mõned Interneti-teenuse pakkujad otsivad mustreid, aitab selle lahendada VPN-iga ühenduse loomine liikluse krüptimiseks

Milline on Deathgardeni parim VPN: Bloodharvest?

Deathgardeni: Bloodharvest parim VPN-i määratlemiseks keskendume teguritele, mis on kiiruse ja juurdepääsuga seotud. Ainult nii saame teile öelda, milline on meie vastus.

 • Suured ja stabiilsed võrgud, mis aitavad katkestusi mängu ajal kõrvaldada
 • Pakkujad, kes pakuvad tugevat krüptimist, et aidata vältida DDoS-i rünnakuid ja kaitsta teie privaatsust
 • Kiire serverid erinevates piirkondades, mis aitab teil parimal võimalikul kiirusel rõõmu tunda ja elus hoida, kui mängite Deathgarden: Bloodharvest
 • Pakkujad, kellel on võimalus tulemüüridest mööda pääseda, et pääseksite mängu juurde koolis või mujal, kus te võite olla

Allpool näete mõnda parimat Deathgardeni VPN-i: Bloodharvest.

1. Deathgardeni parim VPN: Bloodharvest: ExpressVPN

ExpressVPN

Registreeruge 12 kuuks ja saate 3-kuulist TASUTA teenust meie hinnatud VPN-is 1

ExpressVPN ühendab kiire VPN-i juurdepääsu MediaStreameriga, mis toimib nutika DNS-teenusena, et blokeerida juurdepääs geopiiratud sisule. VPN-teenus aitab teie ühendust krüptida ja avab reaalajas toimuvate spordiürituste blokeerimise. Nende veebisaidilt leiate isegi nimekirja viimastest reaalajas meelelahutus- ja spordiüritustest. Briti Neitsisaartel viibimine viib ExpressVPN-i väljaspool 5 silma ja 14 silmaga riike. Nad säilitavad logimata jätmise põhimõtteid, mida on aastate jooksul kontrollitud kõrgetasemeliste juriidiliste taotluste kaudu.

ExpressVPN haldab väga suurt VPN-võrku. Väljaspool USA-d on ExpressVPN-i võrgus uhketes võtmekohtades tuhandeid servereid, mis aitavad kaitsta nende kasutajate privaatsust. Saate nende võrku kasutada oma privaatsuse kaitsmiseks, tsensuuri blokeeringu tühistamiseks ja lemmikvoogesitusteenuste vaatamiseks kõikjal.

Ehk on ExpressVPN-i kasutamise suurim eelis nende toetamine laiale seadmele. ExpressVPN pakub kohandatud VPN-i tarkvara Windowsi, Maci, iOS-i ja Androidi jaoks. Ühendage töölaualt ja mobiililt korraga kuni 3 üheaegse ühenduse kaudu. Saate installida ka ExpressVPN-i veebilaienduse Chrome’i või Firefoxi jaoks. Kas soovite kogu oma koduvõrku kaitsta ühe VPN-kontoga? Sel juhul saate kõigi seadistamiseks kasutada ruuterirakendust ExpressVPN. Funktsioon MediaStreamer lisab nutika DNS-i toe mängukonsoolidele (PS4, Xbox One, Nintendo Switch jne), meediumikastidele (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV jne) ja nutiteleritele..

ExpressVPN kupongSäästke 49% ja saate 3 kuud tasuta, kasutades 12 kuud meie hinnatud VPN-i

ExpressVPN esines meie kiiruskatsetel väga hästi. Need on suurepärane valik privaatsuse tagamiseks ja geopiirangute blokeeringu tühistamiseks. Klienditugi on ööpäevaringselt saadaval abi osutamiseks ja kõigile küsimustele vastamiseks. Nautige julgelt parimat VPN-i, kuna ExpressVPN pakub 30-päevast raha tagasi garantii.

Külastage ExpressVPN-i

2. Deathgardeni parim VPN: Bloodharvest: NordVPN

NordVPN

NordVPN asub Panamas, kus mõned kasutajad eelistavad kasutada VPN-i ettevõtet, mille peakontor asub tegelikult Ameerika Ühendriikides. Leiate, et NordVPN-il on USA-s tugev esindatus serveritega, mis asuvad kogu riigis. Liikmetel on täielik juurdepääs oma võrgule USA-s ja mujal väga hea hinnaga.

Leiate, et NordVPN-il on võib-olla parim teenuste kombinatsioon hinnaga, kui tellite pikemaajalise konto. Kõigil kasutajatel on täielik juurdepääs oma võrgule ja kohandatud tarkvarale. Ühenduse loomiseks saate kasutada Windowsi või Maci VPN-klienti. Neil on ka hõlpsasti kasutatav mobiilirakendus nii Androidi kui ka iOS-i (iPhone, iPad) seadmete jaoks.

Kas soovite juurdepääsu voogesitusteenustele nagu Netflix, Amazon Prime Video või BBC iPlayer, kõikjal maailmas? Sel juhul on NordVPN suurepärane valik. Need on üks väheseid VPN-teenuseid, mis saavad endiselt Netflixi blokeeringu lahti võtta. 30-päevase raha tagasi garantii abil saate registreeruda piiramatule VPN- ja SmartDNS-teenusele.

Külastage NordVPN-i

3. Deathgardeni parim VPN: Bloodharvest: PIA

Privaatne Interneti-juurdepääs

Privaatne Interneti-juurdepääs (PIA) annab kasutajatele mõned erinevad võimalused. Erinevalt varasemast ei pea te enam iga VPN-serveri profiili seadistama. Nüüd saate ühenduse luua ükskõik millise serveri asukohaga 33 riigis. Nagu allpool näete, on VIP-meeskond korraldanud oma serverid piirkonna, riigi ja linna järgi. Serveri asukohad on loetletud riikide kaupa tähestikulises järjekorras.

Torrentikasutajaid, kes armastavad privaatset Interneti-ühendust, on palju. Teenus sisaldab funktsiooni, mis peatab teie süsteemi ühenduse, kui ühendus nende teenusega katkeb. Tähendab, kui teie krüptitud VPN-i juurdepääs mingil põhjusel kaotatakse, hoiab see teid turvalisena.

Me kasutame PIA Windowsi klienti ja seadistamise ning kasutamise osas pole sellel eriti palju. Kuid te ei soovi teenust alahinnata. PIA pakub privaatsuse kaitset erineval tasemel, sõltuvalt teie vajadustest. Saate kontrollida krüptimistasemeid ja leida õige tasakaal privaatsuse ja kiiruse vahel. Nagu allpool näete, on PIA-võrk Ameerika Ühendriikide olulistes kohtades üsna kiire.

Kui tegemist on nende Windowsi klientidega, on PIA meeskond lisanud Interneti tapmise lüliti. Tapmislüliti tapab teie Interneti-ühenduse igal ajal, kui VPN ebaõnnestub. See võib tõesti olla kasulik neile, kes soovivad tagada anonüümsuse. Privaatne Interneti-juurdepääs pakub liikmetele 7-päevast raha tagasi garantii.

Külastage privaatset Interneti-ühendust

4. Deathgardeni parim VPN: Bloodharvest: CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost asutati 2001. aastal 7 entusiastliku noore meeskonnaliikme poolt Rumeenias Bukarestis. Sellest ajast peale on ettevõte kasvanud üheks suurimaks VPN-teenuseks maailmas. 50-liikmeliste meeskond on keskendunud kasutajate privaatsuse kaitsmisele. Robert Knapp, asutaja ja tegevjuht, jätkab meeskonna juhtimist ka pärast nende ühinemist Crossrideri grupiga 2017. aastal. Sellest ajast alates on CyberGhost võrk üsna palju laienenud..

CyberGhost pakub kena segu serveri asukohtadest, tugevat krüptimist ja võimalust blokeerida sellised populaarsed voogesitusteenused nagu Netflix, YouTube Red ja Amazon Prime. Mõni kanal võimaldab isegi mitme piirkonna geopiirangute blokeeringu tühistada. Näiteks pääsete juurde Amazon Prime’i videosisule USA-s, Saksamaal või Suurbritannias. Windowsi klient annab teile võimaluse ka anonüümselt surfata, kaitsta WiFi-d, anonüümselt torrenti avada, põhisaitide (Google, Facebook Instagram jne) blokeeringud lahti võtta ja valida server.

CyberGhost VPN klient on üks meie lemmikuid. Seda on väga lihtne kasutada ja see sisaldab mitmeid lisafunktsioone, mis aitavad kaitsta teie veebipõhist privaatsust. Neil on Saksamaal arendusmeeskond, kes lisab pidevalt funktsioone kliendi- ja mobiilirakendustele. Võite registreeruda täieliku juurdepääsu saamiseks CyberGhost võrgule 45-päevase raha tagasi garantii abil.

Külastage CyberGhostit

5. Parim Deathgardeni VPN: Bloodharvest: IPVanish

IPVanish

USA-s asuvad mitmed populaarsed VPN-teenused, kuid mitte ükski kiirem kui IPVanish. Me teame isiklikest kogemustest, et IPVanish töötab üsna hästi, olenemata sellest, millises regioonis riigis viibite. Nende serverid on kiired ja VPN-teenusel on Ameerika Ühendriikides rohkem servereid kui enamikul VPN-i pakkujatest.

Lisaks suurele jalajäljele USA-s majutab IPVanish servereid kõigil mandritel peale Antarktika. Nende VPN-võrk on meie kiiruskatsetel pidevalt olnud Põhja-Ameerika kiireim. Leiate mitu serveri asukohta sellistes riikides nagu USA ja Suurbritannia. Asukoha valimiseks või täpsustamiseks võite valida üksiku serveri. IPVanish sobib suurepäraselt mängude jaoks, kuid populaarsete voogesitusteenuste blokeerimise vabastamiseks võib see osutuda kasutamata.

Kui rääkida väärtusest, on IPVanishit raske ületada. Nad pakuvad piiramatut juurdepääsu oma VPN-võrgule ja kohandatud tarkvarale Windowsi, Maci, iOS-i, Androidi, Amazon Firesticki ja muude jaoks. Võite isegi ruuteri seadistada, et kaitsta kõiki oma võrgus olevaid seadmeid. VPN-teenus on Kodi kasutajate seas üsna populaarne. 7-päevane raha tagasi garantii katab kõik uued liikmed.

Külastage IPVanishi

Kui soovite elus püsida, põgenege jahimehe eest ja vältige hilinemist, kasutades VPN-i Deathgardeni mängimiseks: Bloodharvest on hea mõte. Ükskõik, kas soovite koolis või tööl tulemüüridest mööda pääseda, kaitsta end DDoS-i rünnakute eest või isegi vältida viivitust, saate VPN-i abil kõik need probleemid lahendada. Muidugi on ülal suurepäraseid võimalusi. Sellegipoolest võite alati meie kohta lähemalt vaadata 10 parimat VPN-i nimekiri. Need kõik töötavad hästi, kuid tegime oma otsused, et optimeerida teie mängukogemust kõige paremini Deathgardeniga: Bloodharvest. Nii saate suure kiiruse, vältida viivitust ja vältida DDoS-i rünnakuid ning pääseda kiskja eest. Õige otsuse leidmiseks lugege meie juhendit.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map