Nejlepší VPN s vyhrazenými IP / statickými IP adresami

Comp LogoVětšina poskytovatelů VPN používá dynamické adresy IP. Jinými slovy, IP se změní při každém připojení. Dělají to proto, že je obvykle efektivnější než přiřazení statické IP adresy každému uživateli. Obvykle jsou preferovány dynamické adresy. V některých případech však může být výhodnější vyhrazená adresa IP nebo statická adresa IP. Vysvětlíme vám, proč byste ho chtěli použít za okamžik. Nejprve se však podívejte na náš seznam nejlepších VPN, které nabízejí vyhrazené IP / statické IP adresy.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LokalityNe
LogsBrowser
ExtensionsMart
DNS
1NordVPN3,49 $NordVPN87Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
2PureVPN2,88 $SaferVPN180Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
3TorGuard4,99 $TorGuard68Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko

Nyní si povíme o výhodách používání vyhrazené adresy IP. Pokud přistupujete k citlivým systémům, správci sítě se snaží omezit neoprávněný přístup k datům. Z tohoto důvodu vytvoří seznam autorizovaných IP adres. Pokud se připojujete přes dynamickou IP (obvykle sdílenou), určitě se to pokaždé změní. Způsob, jak to vyřešit, je získat vyhrazenou IP. Poté jednoduše poskytněte správcům číslo IP a měli byste se připojit, jak byste očekávali. Je to rozhodně nezbytný nástroj pro vyšší bezpečnostní systémy.

Dalším dobrým důvodem k použití je pomoci vám vyhnout se blacklistům. Zatímco nemusíte dělat nic jiného než chránit své soukromí, ostatní mohou dělat i jiné věci. Bohužel to může způsobit, že skončíte na černých listinách. Použitím vyhrazené adresy IP značně snížíte šanci, že v důsledku aktivity skončíte na černé listině.

Co je nejlepší VPN s vyhrazenými IP / statickými IP adresami?

Chcete-li odpovědět na tuto otázku, je několik důležitých faktorů. Zde jsou kritéria, která používáme.

 • Vyhrazené adresy IP / statické adresy IP, které mají rychlé servery
 • Poskytovatelé, kteří nabízejí vysokou stabilitu sítě, aby se zabránilo přerušenému připojení
 • Více platformové aplikace, které fungují pro různá zařízení, včetně Amazon Firestick
 • Schopnost obejít geo-omezený obsah a bloky
 • Silné šifrování pomocí vojenských komponentů, které vás chrání při používání vyhrazených IP / statických IP adres.
 • Poskytovatelé, kteří svým uživatelům nabízejí přísné zásady bez protokolování.

Nyní se podívejme na nejlepší VPN s vyhrazenými IP / statickými IP adresami.

1. Nejlepší VPN s vyhrazenými IP / statickými IP adresami: NordVPN

NordVPN

Zaregistrujte se na 36 měsíců za pouhých 2,99 $ měsíčně (sleva 75%)

Společnost NordVPN sídlí v Panamě, kde někteří uživatelé upřednostňují použití společnosti VPN, která má skutečné sídlo ve Spojených státech. Zjistíte, že společnost NordVPN má v USA silné zastoupení se servery umístěnými po celé zemi. Členové mají plný přístup do své sítě v USA i mimo ni za velmi dobrou cenu.

Zjistíte, že NordVPN má možná nejlepší kombinaci služeb za cenu, pokud se přihlásíte k odběru dlouhodobějšího účtu. Všichni uživatelé mají plný přístup k síti a vlastnímu softwaru. Můžete se připojit pomocí klienta VPN pro Windows nebo Mac. Mají také snadno použitelnou mobilní aplikaci pro zařízení Android a iOS (iPhone, iPad). Můžete použít rozšíření prohlížeče NordVPN pro Chrome, Firefox nebo Safari. NordVPN nabízí některé pokročilé funkce ochrany osobních údajů, jako je dvojitá VPN, P2P servery a dedikovaná IP, které skutečně pomáhají službě vyniknout.

Chcete získat přístup ke streamovacím službám jako Netflix, Amazon Prime Video nebo BBC iPlayer odkudkoli na světě? Pokud ano, NordVPN je skvělá volba. Jedná se o jedinou službu VPN, která může stále odblokovat Netflix. Můžete se přihlásit k neomezené službě VPN a SmartDNS již od 2,99 $ měsíčně s tříletým členstvím.

Navštivte NordVPN

2. Nejlepší VPN s vyhrazenými IP / statickými IP adresami: PureVPN

PureVPN

Zaregistrujte se na 24 měsíců za pouhých 2,88 $ měsíčně (74% sleva)

PureVPN je v podnikání od roku 2007, což z nich dělá jednoho z nejstarších poskytovatelů VPN na trhu. První spuštění jim pomohlo rozšířit se a inovovat. PureVPN má jednoho z nejlepších VPN klientů dostupných na trhu. Mají také bezplatné aplikace pro iOS i Android.

Inovace je oblast, která pomáhá PureVPN vyniknout z balíčku. Pokračují v přidávání nových funkcí a doplňků do služby. Můžete přidat NAT firewall, vyhrazenou IP adresu, prohlížeč StealthVPN a speciální možnost zvanou vyhrazené streamování, která vám pomůže zrychlit výkon.

PureVPN se v kategorii cen opravdu daří. S pokračujícím růstem služby snížili ceny o více než 50%. Můžete se zaregistrovat k neomezené VPN a přistupovat ke všem jejich serverovým umístěním již od 4,99 $ měsíčně. Roční plán je velkou hodnotou.

Navštivte PureVPN

3. Nejlepší IP / statické IP adresy VPN: TorGuard

TorGuard

TorGuard má solidní kombinaci umístění serveru, silné šifrování a schopnost odblokovat populární streamovací služby, jako jsou Netflix, YouTube Red a Amazon Prime, a také činnosti torrentingu. Přístup k videoobsahu Amazon Prime lze často získat na několika různých místech. Při používání klienta Windows máte možnost anonymně surfovat, chránit WiFi, anonymně torrent, odblokovat základní weby (Google, Facebook Instagram atd.), Zvolit server a další.

Test rychlosti TorGuard Pittsburgh

Služba TorGuard VPN je oblíbenou komunitou pro sdílení souborů. Vše se snadno používá a je jednoduché, takže můžete snadno chránit své soukromí online. Do mobilních verzí jsou často přidány také funkce. Během jejich aktuální propagace se můžete zaregistrovat pro plný přístup až 4,99 $ měsíčně.

Navštivte TorGuard

A tam máte VPN s vyhrazenými IP / statickými IP adresami. S volbami, které jsme právě zmínili, nemůžete pokazit. Pokud však chcete vidět možnosti, najdete další dostupné v našem 10 největším seznamu VPN. Všichni budou dělat to, co mají, ale optimalizovali jsme naše volby pro VPN pomocí vyhrazených IP / statických IP adres. Tímto způsobem budete mít přístup k nejlepším možným rychlostem bez ohledu na to, co plánujete. Pomocí našeho průvodce můžete učinit nejlepší rozhodnutí, abyste pomohli dosáhnout vašich cílů a potřeb.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map