Nejlepší VPN pro Wisconsin

WisconsinWisconsin je stát nacházející se v severo-centrální části USA. Je to odhadovaná populace 5,8 milionu lidí. Lidé navštěvují tento skvělý stav z mnoha různých důvodů. Mezi ně patří venku, jídlo, obchodní příležitosti a další. Pokud se chystáte být jedním z návštěvníků, budete muset vždy, když používáte veřejné WiFi, používat VPN. Pomůže to chránit vaše soukromí na letišti, v hotelu, restauraci nebo kdekoli jinde. Zde jsou některé z nejlepších sítí VPN, které se ve Wisconsinu používají.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LokalityNe
LogsBrowser
ExtensionsMart
DNS
1ExpressVPN6,67 $ExpressVPN160Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
2NordVPN3,49 $NordVPN87Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
3CyberGhost2,75 $CyberGhost80Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
4PureVPN2,88 $SaferVPN180Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
5Surfshark3,49 $Surfshark68Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko

Wisconsin je často nazýván zemí sýra. Je známo mnoho věcí, ale naštěstí jedna z nich není ostrahou. Protože Wisconsin je americkým státem, vláda nesleduje bez rozdílu. To však neznamená, že jste v bezpečí. Pomocí sítě VPN můžete vytvořit zabezpečené a šifrované připojení. To znamená, že pokud se vás nevládní subjekty pokusí sledovat, bude pro vás mnohem obtížnější,

Použití VPN z druhého důvodu skutečně funguje dobře. To vám pomůže obejít geo-omezení, firewally a sportovní výpadky. Stejně jako dříve byste se připojili k serveru VPN, ale tentokrát byste použili server v jiné oblasti. Tímto způsobem byste si mohli prohlížet obsah tak, jak byste normálně.

Co je nejlepší VPN pro Wisconsin?

Můžete očekávat, že ve Wisconsinu uvidíte mnoho skvělých věcí. Ačkoli byste se nemuseli starat o vládní dohled, soustředíme se nejprve na odblokovací faktory, které nám pomohou určit nejlepší VPN pro Wisconsin.

 • Poskytovatelé, kteří mají VPN servery s dobrým výkonem v oblasti Wisconsinu
 • Schopnost odblokovat geografická omezení a brány firewall v oblasti
 • Mobilní aplikace a podpora pro zařízení Amazon Firestick
 • Vysoká stabilita sítě, která vám pomůže vyhnout se problémům s připojením
 • Poskytovatelé s přísnou politikou bez protokolů
 • Silné šifrování na vojenské úrovni pro soukromí uživatele

A nyní se blíže podíváme na některé z nejlepších VPN pro Wisconsin.

1. Nejlepší VPN pro Wisconsin: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte se na 12 měsíců a získejte 3 Měsíce ZDARMA na naší VPN s hodnocením # 1

ExpressVPN spojuje rychlý VPN přístup s MediaStreamerem, který funguje jako služba Smart DNS pro odblokování přístupu k geo-omezenému obsahu. Služba VPN pomůže zašifrovat vaše připojení a odblokovat živé sportovní události. Na jejich webových stránkách najdete dokonce i seznam nejnovějších živých zábavních a sportovních akcí. Být na Britských Panenských ostrovech staví ExpressVPN mimo 5 očí a 14 očí zemí. Udržují politiku bez protokolování, která byla v průběhu let ověřována na základě významných právních požadavků.

ExpressVPN spravuje velmi rozsáhlou síť VPN. Síť ExpressVPN se mimo USA může pochlubit tisíci serverů na klíčových místech, což pomáhá chránit soukromí jejich uživatelů. Jejich síť můžete použít k ochraně vašeho soukromí, odblokování cenzury a sledování vašich oblíbených streamovacích služeb odkudkoli.

Aplikace ExpressVPN umožňuje vybrat umístění serveru až do města, ale nemusíte si vybírat konkrétní server. Místo toho klient vybere nejrychlejší server ve vámi vybraném umístění. Musíte také vědět, že některá města se na klientské kartě na doporučené kartě nezobrazují. Možná zjistíte, že problém se servery v této oblasti. Jednoduše vyberte kartu „Vše“, otevřete Ameriku a poté otevřete USA. V této chvíli můžete vybrat servery. Když jsme testovali server v Chicagu, Illinois a testovali rychlost do Milwaukee, Madison a Green Bay. Výkon byl vynikající s rychlostmi od 103 Mbps do 116 Mbps.

ExpressVPN Wisconsin test rychlosti

Snad největší výhodou použití ExpressVPN je jejich podpora pro širokou škálu zařízení. ExpressVPN nabízí vlastní software VPN pro Windows, Mac, iOS a Android. Připojte se současně ze svého počítače i mobilního telefonu pomocí až 3 současných připojení. Můžete také nainstalovat webové rozšíření ExpressVPN pro Chrome nebo Firefox. Chcete chránit celou svou domácí síť pomocí jediného účtu VPN? Pokud ano, můžete použít routerovou aplikaci ExpressVPN k nastavení všech nastavení. Funkce MediaStreamer přidává podporu inteligentního DNS pro zařízení, jako jsou herní konzole (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atd.), Mediální krabice (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atd.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetřete 49% a získejte 3 měsíce zdarma s 12 měsíci naší # 1 hodnocené VPN

ExpressVPN si v našich rychlostních testech vedl velmi dobře. Jsou skvělou volbou pro ochranu soukromí a odblokování geografických omezení. Zákaznická podpora je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Užijte si nejlepší VPN za méně peněz s důvěrou, protože ExpressVPN nabízí 30denní záruku vrácení peněz.

Získejte ExpressVPN

2. Nejlepší VPN pro Wisconsin: NordVPN

NordVPN

Zaregistrujte se na 36 měsíců za pouhých 3,49 $ měsíčně (70% sleva)

Společnost NordVPN sídlí v Panamě, kde někteří uživatelé upřednostňují použití společnosti VPN, která má skutečné sídlo ve Spojených státech. Zjistíte, že společnost NordVPN má v USA silné zastoupení se servery umístěnými po celé zemi. Členové mají plný přístup do své sítě v USA i mimo ni za velmi dobrou cenu.

Zjistíte, že NordVPN má možná nejlepší kombinaci služeb za cenu, pokud se přihlásíte k odběru dlouhodobějšího účtu. Všichni uživatelé mají plný přístup k síti a vlastnímu softwaru. Můžete se připojit pomocí klienta VPN pro Windows nebo Mac. Mají také snadno použitelnou mobilní aplikaci pro zařízení Android i iOS (iPhone, iPad).

NordVPN hostí řadu serverů v Chicagu (nejbližší oblast). Z konzoly kliknutím na 3 vodorovné tečky napravo od země můžete najít oblast serveru a zobrazit procenta dostupných serverů. Testovali jsme server umístěný v Chicagu, Illinois a testovali rychlost do Milwaukee, Madison a Green Bay. Rychlost stahování se pohybovala mezi 106 Mbps a 126 Mbps.

NordVPN Wisconsin test rychlosti

Chcete získat přístup ke streamovacím službám jako Netflix, Amazon Prime Video nebo BBC iPlayer odkudkoli na světě? Pokud ano, NordVPN je skvělá volba. Jedná se o jedinou službu VPN, která může stále odblokovat Netflix. Můžete se zaregistrovat k neomezené službě VPN a SmartDNS s 30denní zárukou vrácení peněz.

Navštivte NordVPN

3. Nejlepší VPN pro Wisconsin: CyberGhost

CyberGhost

Zaregistrujte se na 36 měsíců za pouhých 2,75 $ měsíčně (79% sleva)

CyberGhost byl založen v roce 2001 7 nadšenými mladými členy týmu v rumunské Bukurešti. Od té doby se společnost rozrostla na jednu z největších služeb VPN na světě. Tým 50+ členů se zaměřuje na ochranu soukromí uživatelů. Robert Knapp, spoluzakladatel a generální ředitel, nadále vede tým i poté, co se připojili ke skupině Crossrider v roce 2017. Od té doby se síť CyberGhost poměrně rozšířila.

CyberGhost nabízí pěknou kombinaci umístění serveru, silné šifrování a možnost odblokování populárních streamovacích služeb, jako jsou Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Některé kanály dokonce umožňují odblokování geografických omezení pro více oblastí. Můžete například přistupovat k videoobsahu Amazon Prime v USA, Německu nebo Velké Británii. Klient Windows také umožňuje anonymní surfování, ochranu WiFi, anonymní torrent, odblokování základních webů (Google, Facebook Instagram atd.) A výběr serveru.

Protože jsme chtěli otestovat server v Chicagu, otevřeli jsme klienta Windows a rozšířili rozhraní. Odtud budete chtít kliknout na kartu Všechny servery, pokud ještě není aktivní. Přejděte dolů do USA a klikněte napravo od hvězdy. Tím se zobrazí úplný seznam serverů v USA. Síť CyberGhost zahrnuje několik serverů v Chicagu (protože je nejbližší). Připojili jsme se k jednomu z nich a otestovali představení na Milwaukee, Madison a Green Bay. Jak vidíte, naše rychlost stahování byla od 102 Mbps do 109 Mbps.

Rychlostní test CyberGhost Wisconsin

Klient CyberGhost VPN je jedním z našich oblíbených. Používání je velmi snadné a zahrnuje řadu pokročilých funkcí, které pomáhají chránit vaše soukromí online. V Německu mají vývojový tým, který neustále přidává funkce klientovi a mobilním aplikacím. Můžete se zaregistrovat pro plný přístup k síti CyberGhost s 45denní zárukou vrácení peněz.

Navštivte CyberGhost

4. Nejlepší VPN pro Wisconsin: PureVPN

PureVPN

PureVPN je v podnikání od roku 2007, což z nich dělá jednoho z nejstarších poskytovatelů VPN na trhu. První spuštění jim pomohlo rozšířit se a inovovat. PureVPN má jednoho z nejlepších VPN klientů dostupných na trhu. Mají také bezplatné aplikace pro iOS i Android.

Inovace je oblast, která pomáhá PureVPN vyniknout z balíčku. Pokračují v přidávání nových funkcí a doplňků do služby. Můžete přidat NAT firewall, vyhrazenou IP adresu, prohlížeč StealthVPN a speciální možnost zvanou vyhrazené streamování, která vám pomůže zrychlit výkon.

Protože jsme chtěli otestovat server v Chicagu ve státě Illinois, otevřeli jsme klienta Windows a klikli na možnost „Nástroj pro výběr země“. Odtud můžete rozbalit libovolnou zemi a vybrat konkrétní server pomocí karty „Procházet všechny servery“. Síť PureVPN má v Chicagu několik serverů. Připojili jsme se k jednomu z nich a otestovali představení na Milwaukee, Madison a Green Bay. Jak vidíte, naše rychlost stahování byla od 40 Mbps do 74 Mbps.

PureVPN Wisconsin test rychlosti

PureVPN se v kategorii cen opravdu daří. S pokračujícím růstem služby snížily ceny o více než 74%. Můžete se zaregistrovat k neomezené VPN a přistupovat ke všem jejich serverovým umístěním již od 2,88 $ měsíčně.

Navštivte PureVPN

5. Nejlepší VPN pro Wisconsin: Surfshark

Surfshark

Surfshark zahájil svou VPN službu v roce 2018. Od té doby společnost udělala v komunitě docela šplouchnutí. Tým neustále roste a přidává místa a je silně zaměřen na tvorbu cen a soukromí. Má také píšťalky a zvonky, které byste očekávali u větších služeb

S více než 500 servery v 50 zemích, silným šifrováním a možností odblokování populárních streamovacích služeb, jako jsou Netflix, YouTube Red a Amazon Prime, mají mnoho příležitostí, aby si své služby užily. Máte dokonce možnost sledovat některé ze služeb, které jsou k dispozici ve více regionech. Můžete například přistupovat k videoobsahu Amazon Prime v USA, Německu nebo Velké Británii. Klient Windows také vám dává možnost surfovat soukromě, chránit váš WiFi provoz, anonymně torrent a další, když si vyberete server.

Pro naše testy ve Wisconsinu jsme chtěli vybrat server umístěný v Chicagu. Jakmile se přihlásíte, jednoduše hledejte Chicago ve vyhledávací liště. Odtud se můžete připojit k tam umístěnému serveru. Připojili jsme se k serveru v Chicagu a otestovali rychlosti do Milwaukee, Madison a Green Bay. Výsledkem byly rychlosti v rozmezí od 42 Mbps do 68 Mbps.

Surfshark Wisconsin test rychlosti

Pokud jde o peníze a funkce, je Surfshark dobrou volbou pro ty, kteří tam nemusí nutně vyžadovat vysokorychlostní připojení. Vše se snadno používá a neměli byste mít žádné problémy. Můžete se zaregistrovat na neomezený účet s neomezeným počtem zařízení a být si jisti, protože Surfshark má 30denní záruku na peníze.

Navštivte Surfshark

Jak vidíte výše, existuje několik skvělých možností VPN, které můžete použít ve Wisconsinu. Je zřejmé, že to přináší výhody. Doufáme, že už jsme vám ukázali, proč je to důležité. Pokud chcete více možností, neváhejte se podívat na naše top 10 seznam VPN. Všechny tyto možnosti budou fungovat dobře. by mělo fungovat dobře, ale my jsme se rozhodli na základě řady faktorů. Takto jsme optimalizovali naše volby pro Wisconsin. Bez ohledu na to, co tam plánujete, ochrana VPN je dobrý nápad. Pomocí našeho průvodce můžete chránit své soukromí a dělat nejlepší možné rozhodnutí.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map