Nejlepší VPN pro Washington DC

Washington DCWashington District of Columbia (Washington D.C.) je hlavní město Spojených států. Navzdory své relativně malé velikosti je to šestá nejlidnatější metropolitní oblast v zemi. Existuje mnoho věcí, které z něj činí přitažlivé místo k návštěvě, stejně jako dobré místo pro pořádání konferencí, kongresů a docela málo dalších akcí. Pokud se chystáte navštívit oblast, je velká šance, že budete používat nějakou formu veřejného WiFi. Nejprve se připojte k VPN. Zde jsou některé rychlé VPN k použití ve Washingtonu, DC.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LokalityNe
LogsBrowser
ExtensionsMart
DNS
1ExpressVPN6,67 $ExpressVPN160Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
2NordVPN3,49 $NordVPN87Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
3Soukromý přístup k internetu3,33 $PIA49Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
4CyberGhost2,75 $CyberGhost80Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
5IPVanish5,20 $IPVanish76Zaškrtávací políčko

Se všemi vysoce výkonnými lidmi, politiky a zahraničními hodnostáři budete mít mnoho šancí využít bezplatné WiFi, které nabízí většina podniků. Bohužel to ostatní vědí také. Dokážete si představit, že na zloděje čekají, až využijí připojení, které není zabezpečené. Ve skutečnosti může být v okrese Columbia vyšší pravděpodobnost kvůli všem lidem s vysokým výkonem. To je důvod, proč je používání VPN dobré, protože vám pomáhá zabezpečit citlivá data a chránit vaše soukromí. Nikdo nechce cestovat a nechat se okrást.

Další důvod, proč budete chtít používat VPN, je z důvodu geografických omezení. Jedná se o limity uložené uživateli na základě umístění. Pokud cestujete ze zahraničí, je důležité držet krok se zprávami o vašem regionu. Můžete odtud také streamovat obsah nebo přistupovat k jiné oblasti. Bez použití sítě VPN vám může být zabráněno vidět vše, co chcete vidět. Jednoduše se připojte k serveru v oblasti, kterou chcete zobrazit, a měli byste být v pořádku.

To jsou dva z nejlepších důvodů, proč používat VPN, ale nebuďte překvapeni, pokud najdete další. Ať už jde o zásadní zabezpečení, které poskytuje, nebo o překážky, které můžete překonat, je dobrý nápad se zaregistrovat u poskytovatele VPN. Pokud souhlasíte, měli byste vědět dvě základní věci.

Jaká je nejlepší VPN pro Washington DC?

Zaměřili jsme se na následující kritéria, abychom určili náš seznam nejlepších sítí VPN pro město.

 • Poskytovatelé, kteří vám pomohou obejít výpadky geo bloků / sportů
 • Vysoké úrovně šifrování pro lepší ochranu soukromí v této oblasti
 • Rychlé rychlosti serveru ve městě
 • Stabilita sítě se zastaví odpojením
 • Vybrali jsme pouze VPN, které neuchovávají protokoly využití
 • Mobilní aplikace a podpora pro zařízení Amazon Firestick

Zde je seznam nejlepších VPN služeb pro Washington DC:

1. Nejlepší VPN pro Washington DC: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte se na 12 měsíců a získejte 3 Měsíce ZDARMA na naší VPN s hodnocením # 1

ExpressVPN spojuje rychlý VPN přístup s MediaStreamerem, který funguje jako služba Smart DNS pro odblokování přístupu k geo-omezenému obsahu. Služba VPN pomůže zašifrovat vaše připojení a odblokovat živé sportovní události. Na jejich webových stránkách najdete dokonce i seznam nejnovějších živých zábavních a sportovních akcí. Být na Britských Panenských ostrovech staví ExpressVPN mimo 5 očí a 14 očí zemí. Udržují politiku bez protokolování, která byla v průběhu let ověřována na základě významných právních požadavků.

ExpressVPN spravuje velmi rozsáhlou síť VPN. Síť ExpressVPN se mimo USA může pochlubit tisíci serverů na klíčových místech, což pomáhá chránit soukromí jejich uživatelů. Jejich síť můžete použít k ochraně vašeho soukromí, odblokování cenzury a sledování vašich oblíbených streamovacích služeb odkudkoli.

ExpressVPN Washington DC test rychlostiAplikace ExpressVPN umožňuje vybrat umístění serveru až do města. Klient vybere nejlepší server ve vámi zvoleném umístění. Musíte také vědět, že některá města se na klientské kartě na doporučené kartě nezobrazují. To platí pro Washington DC. Budete chtít vybrat kartu „Vše“, otevřít Ameriku a poté Spojené státy. V tomto okamžiku můžete vybrat umístění serveru USA – Washington DC. Jak vidíte, testovali jsme server v DC a rychlost byla 240,03 Mbps.

Snad největší výhodou použití ExpressVPN je jejich podpora pro širokou škálu zařízení. ExpressVPN nabízí vlastní software VPN pro Windows, Mac, iOS a Android. Připojte se současně ze svého počítače i mobilního telefonu pomocí až 3 současných připojení. Můžete také nainstalovat webové rozšíření ExpressVPN pro Chrome nebo Firefox. Chcete chránit celou svou domácí síť pomocí jediného účtu VPN? Pokud ano, můžete použít routerovou aplikaci ExpressVPN k nastavení všech nastavení. Funkce MediaStreamer přidává podporu inteligentních DNS do herních konzolí (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atd.), Mediálních boxů (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atd.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetřete 49% a získejte 3 měsíce zdarma s 12 měsíci naší # 1 hodnocené VPN

ExpressVPN si v našich rychlostních testech vedl velmi dobře. Jsou skvělou volbou pro ochranu soukromí a odblokování geografických omezení. Zákaznická podpora je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Užijte si nejlepší VPN za méně peněz s jistotou, protože ExpressVPN nabízí 30denní záruku vrácení peněz.

Navštivte ExpressVPN

2. Nejlepší VPN pro Washington DC: NordVPN

NordVPN

Zaregistrujte se na 36 měsíců za pouhých 3,49 $ měsíčně (70% sleva)

Společnost NordVPN sídlí v Panamě, kde někteří uživatelé upřednostňují použití společnosti VPN, která má skutečné sídlo ve Spojených státech. Zjistíte, že společnost NordVPN má v USA silné zastoupení se servery umístěnými po celé zemi. Členové mají plný přístup do své sítě v USA i mimo ni za velmi dobrou cenu.

Zjistíte, že NordVPN má možná nejlepší kombinaci služeb za cenu, pokud se přihlásíte k odběru dlouhodobějšího účtu. Všichni uživatelé mají plný přístup k síti a vlastnímu softwaru. Můžete se připojit pomocí klienta VPN pro Windows nebo Mac. Mají také snadno použitelnou mobilní aplikaci pro zařízení Android i iOS (iPhone, iPad).

NordVPN Washington DC test rychlostiNordVPN hostí řadu serverů v oblasti DC, konkrétně v Manassasu, USA. Z konzoly kliknutím na 3 vodorovné tečky napravo od země můžete najít oblast serveru a zobrazit procenta dostupných serverů. Testovali jsme server USA v Manassasu a rychlost stahování byla 196,83 Mbps.

Chcete získat přístup ke streamovacím službám jako Netflix, Amazon Prime Video nebo BBC iPlayer odkudkoli na světě? Pokud ano, NordVPN je skvělá volba. Jedná se o jedinou službu VPN, která může stále odblokovat Netflix. Můžete se zaregistrovat k neomezené službě VPN a SmartDNS s 30denní zárukou vrácení peněz.

Navštivte NordVPN

3. Nejlepší VPN pro Washington DC: PIA

Soukromý přístup k internetu

Zaregistrujte se na 12 měsíců za pouhých 3,33 $ měsíčně (72% sleva)

Soukromý přístup k internetu (PIA) poskytuje uživatelům několik různých možností. Na rozdíl od minulosti již nemusíte nastavovat profil pro každý server VPN. Nyní se můžete připojit k libovolnému umístění serveru v 33 zemích. Jak vidíte níže, tým PIA uspořádal své servery podle regionu, země a města. Umístění serveru jsou uvedena v abecedním pořadí podle zemí.

Existuje mnoho uživatelů torrentu, kteří milují přístup k soukromému internetu. Služba obsahuje funkci, která zastaví komunikaci vašeho systému, pokud dojde k výpadku připojení k jejich službě. To znamená, že pokud váš šifrovaný přístup VPN z jakéhokoli důvodu bude zrušen, bude to v bezpečí.

PIA Washington DC test rychlostiNaštěstí používáme klienta PIA pro Windows a snadno se nastavuje a používá. To však neznamená, že jí chybí funkce. PIA nabízí různé úrovně ochrany soukromí v závislosti na vašich potřebách. Můžete ovládat úrovně šifrování a najít správnou rovnováhu mezi soukromí a rychlostí. Připojení k serveru v DC nám poskytlo rychlost připojení 61,54 Mbps.

Pokud jde o klienta Windows, tým PIA zahrnoval přepínač zabíjení na internetu. Přepínač kill zabije vaše připojení k internetu kdykoli dojde k selhání VPN. To může být užitečné pro ty, kteří chtějí zajistit anonymitu. Soukromý přístup k internetu nabízí členům 30denní záruku vrácení peněz.

Navštivte soukromý přístup k internetu

4. Nejlepší VPN pro Washington DC: CyberGhost

CyberGhost

Zaregistrujte se na 36 měsíců za pouhých 2,75 $ měsíčně (79% sleva)

CyberGhost byl založen v roce 2001 7 nadšenými mladými členy týmu v rumunské Bukurešti. Od té doby se společnost rozrostla na jednu z největších služeb VPN na světě. Tým 50+ členů se zaměřuje na ochranu soukromí uživatelů. Robert Knapp, spoluzakladatel a generální ředitel, nadále vede tým i poté, co se připojili ke skupině Crossrider v roce 2017. Od té doby se síť CyberGhost poměrně rozšířila.

CyberGhost nabízí pěknou kombinaci umístění serveru, silné šifrování a možnost odblokování populárních streamovacích služeb, jako jsou Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Některé kanály dokonce umožňují odblokování geografických omezení pro více oblastí. Můžete například přistupovat k videoobsahu Amazon Prime v USA, Německu nebo Velké Británii. Klient Windows také umožňuje anonymní surfování, ochranu WiFi, anonymní torrent, odblokování základních webů (Google, Facebook Instagram atd.) A výběr serveru.

Test rychlosti CyberGhost Washington DCProtože jsme chtěli otestovat server v DC, otevřeli jsme klienta Windows a klikli na možnost „Zvolit můj server“. Odtud můžete rozbalit libovolnou zemi a vybrat konkrétní server. Síť CyberGhost zahrnuje řadu serverů ve Washingtonu. Připojili jsme se k jednomu z nich a otestovali výkon. Jak vidíte, naše rychlost stahování byla 63,17 Mbps.

Klient CyberGhost VPN je jedním z našich oblíbených. Používání je velmi snadné a zahrnuje řadu pokročilých funkcí, které pomáhají chránit vaše soukromí online. V Německu mají vývojový tým, který neustále přidává funkce klientovi a mobilním aplikacím. Můžete se zaregistrovat pro plný přístup k síti CyberGhost s 45denní zárukou vrácení peněz.

Navštivte CyberGhost

5. Nejlepší VPN pro Washington DC: IPVanish

IPVanish

Zaregistrujte se na 12 měsíců za pouhých 5,20 $ měsíčně (sleva 57%)

USA jsou domovem několika populárních služeb VPN včetně IPVanish. Z osobní zkušenosti víme, že IPVanish bude fungovat docela dobře bez ohledu na to, ve které oblasti v zemi se nacházíte. Jejich servery jsou rychlé a služba VPN má ve Spojených státech více serverových umístění než většina poskytovatelů VPN.

Spolu s velkou stopou v USA hostí IPVanish servery na všech kontinentech kromě Antarktidy. Síť byla v našich rychlostních testech trvale nejrychlejší VPN v Severní Americe a Evropě. Najdete více umístění serveru v zemích, jako jsou USA a Velká Británie. Můžete vybrat umístění nebo individuální server.

IPVanish Washington DC test rychlostiIPVanish hostuje v Ashvurn více než 75 serverů a můžete se rozhodnout připojit k některému z nich. Když jsme testovali server IPVanish v Ashburn, iad-a06, a zjistili jsme, že rychlost byla 139,91,03 Mbps.

Pokud jde o hodnotu, IPVanish je těžké porazit. Nabízejí neomezený přístup k jejich síti VPN a vlastnímu softwaru pro Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a další. Směrovač můžete dokonce nastavit tak, aby chránil všechna zařízení v síti. Služba VPN je mezi uživateli Kodi velmi populární. 7denní záruka vrácení peněz se vztahuje na všechny nové členy.

Navštivte IPVanish

Pokud hledáte více možností, neváhejte a podívejte se na naše top 10 VPN seznam služeb. Domníváme se však, že budete spokojeni s výše uvedenými možnostmi. Byly vybrány na základě rychlosti, spolehlivosti, ceny a bezpečnosti. Hledali jsme také poskytovatele se servery nacházejícími se ve Washingtonu, DC. Tímto způsobem si můžete být jisti, že dosáhnete nejlepších rychlostí. Všichni samozřejmě mají skvělé sítě. Rychlost je důležitá, pokud plánujete stahování nebo streamování HD obsahu. Poskytovatelé, které jsme zmínili výše, jsou nejlepšími možnostmi, jak toho dosáhnout, bez ohledu na to, jaké populární služby chcete používat. Doufejme, že vám náš průvodce pomůže učinit co nejlepší rozhodnutí.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map