Nejlepší VPN pro War Thunder

Válečná bouřeWar Thunder je extrémně komplexní bezplatná hra na platformě MMO. Byl vyvinut společností Gaijin Entertainment a byl vydán 15. srpna 2013. V současné době je k dispozici pro Windows, Mac, Linux, PS4 a Xbox One. Je věnována letectví, obrněným vozidlům a námořním plavidlům od 2. světové války a studené války. I přes svůj věk je to velmi populární a určitě si můžete hrát se svými přáteli online. To samozřejmě znamená, že se ve hře můžete čas od času setkat. Za tímto účelem musíte použít VPN. Existují i ​​jiné důvody, proč použít jeden, ale o nich vysvětlíme více za chvíli. Nejprve se však podívejme na nejlepší VPN pro War Thunder.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LokalityNe
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 $ExpressVPN160Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
2NordVPN3,49 $NordVPN87Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
3Soukromý přístup k internetu2,85 $PIA49Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
4CyberGhost2,75 $CyberGhost80Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
5IPVanish3,25 $IPVanish76Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko

Tato hra byla vytvořena nadšenci druhé světové války a studené války. Uvnitř si můžete vybrat z více než 1 000 vozidel v široké škále bojových situací. Můžete najít tryskající pronásledovatele z proudového bombardéru, bránit své spoluhráče na zemi, pokusit se potopit nepřátelskou válečnou loď a další. Pokud jste fanouškem vojenských her, zejména těch MMO, pak vám nebude chybět.

Nyní, když vidíte některé aspekty hry, existuje několik způsobů, jak vám VPN při hraní hry pomůže. Protože se můžete připojit k jednomu, vybrat si méně zaneprázdněný region pro hraní vaší hry. Ať už hrajete sami nebo s přáteli, můžete se velmi dobře setkat se zpožděním s popularitou této hry. Samozřejmě může zpoždění znamenat rozdíl mezi konkurenčním hraním nebo vystřelením na kováře. Protože někteří poskytovatelé internetových služeb mohou čas od času omezit herní aktivity, může se vaše hra zastavit, pokud se tak stane. Protože víme, že poskytovatelé internetových služeb mohou hledat vzory, pomůže vám tento problém vyřešit i připojení k síti VPN za účelem zašifrování provozu..

Co je nejlepší VPN pro War Thunder?

War Thunder je velmi pohlcující a má mnoho vysoce podrobných vozidel. proto se zaměříme na faktory, které se týkají rychlosti a přístupu. Tímto způsobem vám můžeme sdělit, jaká je nejlepší VPN pro War Thunder.

 • Poskytovatelé s možností obcházet brány firewall během práce nebo ve škole, takže máte přístup ke hře kdekoli jste
 • Rychlé servery v různých oblastech vám poskytnou nejlepší možné rychlosti při hraní hry War Thunder
 • Vysoká stabilita sítě, která zabraňuje odpojení při hraní hry
 • Poskytovatelé se silným vojenským šifrováním, které vás chrání před útoky DDoS a chrání vaše soukromí

Níže vidíte některé z nejlepších VPN pro War Thunder.

1. Nejlepší VPN pro War Thunder: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte se na 12 měsíců a získejte 3 Měsíce ZDARMA na naší VPN s hodnocením # 1

ExpressVPN spojuje rychlý VPN přístup s MediaStreamerem, který funguje jako služba Smart DNS pro odblokování přístupu k geo-omezenému obsahu. Služba VPN pomůže zašifrovat vaše připojení a odblokovat živé sportovní události. Na jejich webových stránkách najdete dokonce i seznam nejnovějších živých zábavních a sportovních akcí. Být na Britských Panenských ostrovech staví ExpressVPN mimo 5 očí a 14 očí zemí. Udržují politiku bez protokolování, která byla v průběhu let ověřována na základě významných právních požadavků.

ExpressVPN spravuje velmi rozsáhlou síť VPN. Síť ExpressVPN se mimo USA může pochlubit tisíci serverů na klíčových místech, což pomáhá chránit soukromí jejich uživatelů. Jejich síť můžete použít k ochraně vašeho soukromí, odblokování cenzury a sledování vašich oblíbených streamovacích služeb odkudkoli.

Snad největší výhodou použití ExpressVPN je jejich podpora pro širokou škálu zařízení. ExpressVPN nabízí vlastní software VPN pro Windows, Mac, iOS a Android. Připojte se současně ze svého počítače i mobilního telefonu pomocí až 3 současných připojení. Můžete také nainstalovat webové rozšíření ExpressVPN pro Chrome nebo Firefox. Chcete chránit celou svou domácí síť pomocí jediného účtu VPN? Pokud ano, můžete použít routerovou aplikaci ExpressVPN k nastavení všech nastavení. Funkce MediaStreamer přidává podporu inteligentních DNS do herních konzolí (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atd.), Mediálních boxů (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atd.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetřete 49% a získejte 3 měsíce zdarma s 12 měsíci naší # 1 hodnocené VPN

ExpressVPN si v našich rychlostních testech vedl velmi dobře. Jsou skvělou volbou pro ochranu soukromí a odblokování geografických omezení. Zákaznická podpora je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Užijte si nejlepší VPN za méně peněz s důvěrou, protože ExpressVPN nabízí 30denní záruku vrácení peněz.

Navštivte ExpressVPN

2. Nejlepší VPN pro War Thunder: NordVPN

NordVPN

Společnost NordVPN sídlí v Panamě, kde někteří uživatelé upřednostňují použití společnosti VPN, která má skutečné sídlo ve Spojených státech. Zjistíte, že společnost NordVPN má v USA silné zastoupení se servery umístěnými po celé zemi. Členové mají plný přístup do své sítě v USA i mimo ni za velmi dobrou cenu.

Zjistíte, že NordVPN má možná nejlepší kombinaci služeb za cenu, pokud se přihlásíte k odběru dlouhodobějšího účtu. Všichni uživatelé mají plný přístup k síti a vlastnímu softwaru. Můžete se připojit pomocí klienta VPN pro Windows nebo Mac. Mají také snadno použitelnou mobilní aplikaci pro zařízení Android i iOS (iPhone, iPad).

Chcete získat přístup ke streamovacím službám jako Netflix, Amazon Prime Video nebo BBC iPlayer odkudkoli na světě? Pokud ano, NordVPN je skvělá volba. Jedná se o jedinou službu VPN, která může stále odblokovat Netflix. Můžete se zaregistrovat k neomezené službě VPN a SmartDNS s 30denní zárukou vrácení peněz.

Navštivte NordVPN

3. Nejlepší VPN pro War Thunder: PIA

Soukromý přístup k internetu

Soukromý přístup k internetu (PIA) poskytuje uživatelům několik různých možností. Na rozdíl od minulosti již nemusíte nastavovat profil pro každý server VPN. Nyní se můžete připojit k libovolnému umístění serveru v 33 zemích. Jak vidíte níže, tým PIA uspořádal své servery podle regionu, země a města. Umístění serveru jsou uvedena v abecedním pořadí podle zemí.

Existuje mnoho uživatelů torrentu, kteří milují přístup k soukromému internetu. Služba obsahuje funkci, která zastaví komunikaci vašeho systému, pokud dojde k výpadku připojení k jejich službě. To znamená, že pokud váš šifrovaný přístup VPN z jakéhokoli důvodu bude zrušen, bude to v bezpečí.

Používáme klienta PIA pro Windows a není toho moc co do nastavení a použití. Službu však nebudete chtít podceňovat. PIA nabízí různé úrovně ochrany soukromí v závislosti na vašich potřebách. Můžete ovládat úrovně šifrování a najít správnou rovnováhu mezi soukromí a rychlostí. Jak vidíte níže, síť PIA je v klíčových místech po celých Spojených státech poměrně rychlá.

Pokud jde o klienta Windows, tým PIA zahrnoval přepínač zabíjení na internetu. Přepínač kill zabije vaše připojení k internetu kdykoli dojde k selhání VPN. To může být užitečné pro ty, kteří chtějí zajistit anonymitu. Soukromý přístup k internetu nabízí členům 7denní záruku vrácení peněz.

Navštivte soukromý přístup k internetu

4. Nejlepší VPN pro War Thunder: CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost byl založen v roce 2001 7 nadšenými mladými členy týmu v rumunské Bukurešti. Od té doby se společnost rozrostla na jednu z největších služeb VPN na světě. Tým 50+ členů se zaměřuje na ochranu soukromí uživatelů. Robert Knapp, spoluzakladatel a generální ředitel, nadále vede tým i poté, co se připojili ke skupině Crossrider v roce 2017. Od té doby se síť CyberGhost poměrně rozšířila.

CyberGhost nabízí pěknou kombinaci umístění serveru, silné šifrování a možnost odblokování populárních streamovacích služeb, jako jsou Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Některé kanály dokonce umožňují odblokování geografických omezení pro více oblastí. Můžete například přistupovat k videoobsahu Amazon Prime v USA, Německu nebo Velké Británii. Klient Windows také umožňuje anonymní surfování, ochranu WiFi, anonymní torrent, odblokování základních webů (Google, Facebook Instagram atd.) A výběr serveru.

Klient CyberGhost VPN je jedním z našich oblíbených. Používání je velmi snadné a zahrnuje řadu pokročilých funkcí, které pomáhají chránit vaše soukromí online. V Německu mají vývojový tým, který neustále přidává funkce klientovi a mobilním aplikacím. Můžete se zaregistrovat pro plný přístup k síti CyberGhost s 45denní zárukou vrácení peněz.

Navštivte CyberGhost

5. Nejlepší VPN pro War Thunder: IPVanish

IPVanish

USA jsou domovem několika populárních služeb VPN, ale žádná rychleji než IPVanish. Z osobní zkušenosti víme, že IPVanish bude fungovat docela dobře bez ohledu na to, ve které oblasti v zemi se nacházíte. Jejich servery jsou rychlé a služba VPN má ve Spojených státech více serverových umístění než většina poskytovatelů VPN.

Spolu s velkou stopou v USA hostí IPVanish servery na všech kontinentech kromě Antarktidy. Jejich síť VPN byla v našich rychlostních testech trvale nejrychlejší v Severní Americe. Najdete více umístění serveru v zemích, jako jsou USA a Velká Británie. Místo můžete vybrat nebo získat konkrétnější výběrem jednotlivého serveru. IPVanish je vynikající pro hraní her, ale může být zasažen pro odblokování populárních streamovacích služeb.

Pokud jde o hodnotu, IPVanish je těžké porazit. Nabízejí neomezený přístup k jejich síti VPN a vlastnímu softwaru pro Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a další. Směrovač můžete dokonce nastavit tak, aby chránil všechna zařízení v síti. Služba VPN je mezi uživateli Kodi velmi populární. 7denní záruka vrácení peněz se vztahuje na všechny nové členy.

Navštivte IPVanish

Když procházíte hrou, která odstartuje historická plavidla ve vlastních historických vozidlech a plavidlech, je dobré hrát VPN pomocí hry VPN Thunder. Je to proto, že můžete narazit na zpoždění. Kromě toho vám pomůže obejít brány firewall ve škole nebo v práci. Použití jednoho vám také umožní chránit se před útoky DDoS. Všechny tyto problémy můžete vyřešit pomocí VPN. I když výše jsou některé skvělé možnosti, budete chtít vidět naše možnosti top 10 VPN seznam. Můžete očekávat, že všichni budou dobře fungovat, ale my jsme se rozhodli, že budeme pracovat nejlépe s War Thunder. Tímto způsobem můžete získat skvělé rychlosti, vyhnout se zpoždění, zabránit útokům DDoS a ujistit se, že porazíte davy namísto jiného. Přečtěte si našeho průvodce, který vám pomůže dělat nejlepší možná rozhodnutí a najít řešení, které je pro vás to pravé.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map