Nejlepší VPN pro Vancouver

Vancouver, BCVancouver, Britská Kolumbie v Kanadě je pobřežní přístavní město v západní Kanadě. Je to nejlidnatější město v provincii a oblast Velkého Vancouveru měla v roce 2016 populaci 2,463 milionu obyvatel. Díky tomu je 3. největší oblastí metra v zemi. Existuje mnoho věcí, které přitahují návštěvníky této oblasti, včetně špičkových sportů, muzeí, historických památek a dalších. Bez ohledu na to, pro co budete ve Vancouveru, existuje velká šance, že budete používat veřejné WiFi. Pokud ano, nezapomeňte se připojit k VPN.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LokalityNe
LogsBrowser
ExtensionsMart
DNS
1ExpressVPN6,67 $ExpressVPN160Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
2NordVPN3,49 $NordVPN87Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
3Soukromý přístup k internetu3,33 $PIA49Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
4CyberGhost2,75 $PIA80Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
5IPVanish4,87 $IPVanish76Zaškrtávací políčko

Možná budete chtít používat veřejné WiFi ve městě. To je skvělá věc, protože existuje spousta míst, která ji nabízejí svým patronům. I když to může znít jako dobrý nápad, je to také skvělé pro kybernetických. Nikdo nechce sedět ve svém hotelovém pokoji nebo oblíbené kavárně a nechat zloděje ukrást jejich data. Připojením k serveru podle vašeho výběru vytvoříte zabezpečené a šifrované připojení. To znamená, že pro kyberkrkoty je mnohem obtížnější ukrást vaše citlivé informace.

Druhým důvodem, proč používat VPN ve Vancouveru, je pomoci vám obejít geo-omezení. Pokud jste někdy narazili na sportovní výpadek nebo jste byli zablokováni, když neviděli něco, co chcete vidět kvůli poloze, jedná se o 2 příklady geobloků, s nimiž se můžete setkat. Když se v tomto případě připojíte k VPN, můžete si software pro blokování myslet, že jste někde jinde. To vám pomůže vidět vše, tak, jak očekáváte.

Zde máte dva nejlepší důvody, proč používat VPN ve Vancouveru. Samozřejmě se můžete dozvědět více později. Ať už chcete chránit své soukromí před zloději nebo se obejít geografickým omezením, je dobrý nápad používat VPN. Nyní, když vidíte výhody, pojďme mluvit o nejlepších možnostech použití. Ne všechny VPN jsou stejné.

Jaká je nejlepší VPN pro Vancouver?

Můžeme na to odpovědět pomocí následujících kritérií, která pomohou určit náš seznam:

 • Rychlost serverů Vancouver
 • Stabilita sítě pro omezení problémů s připojením
 • Schopnost obejít výpadky proudu a geobloky
 • Žádné zásady protokolu
 • Podpora více platforem pro mobilní zařízení
 • Šifrování vojenské třídy pro skvělou ochranu soukromí

Pojďme se hned podívat a podívat se na nejlepší VPN pro Vancouver.

1. Nejlepší VPN pro Vancouver: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte se na 12 měsíců a získejte 3 Měsíce ZDARMA na naší VPN s hodnocením # 1

ExpressVPN spojuje rychlý VPN přístup s MediaStreamerem, který funguje jako služba Smart DNS pro odblokování přístupu k geo-omezenému obsahu. Služba VPN pomůže zašifrovat vaše připojení a odblokovat živé sportovní události. Na jejich webových stránkách najdete dokonce i seznam nejnovějších živých zábavních a sportovních akcí. Být na Britských Panenských ostrovech staví ExpressVPN mimo 5 očí a 14 očí zemí. Udržují politiku bez protokolování, která byla v průběhu let ověřována na základě významných právních požadavků.

ExpressVPN spravuje velmi rozsáhlou síť VPN. Síť ExpressVPN se mimo USA může pochlubit tisíci serverů na klíčových místech, což pomáhá chránit soukromí jejich uživatelů. Jejich síť můžete použít k ochraně vašeho soukromí, odblokování cenzury a sledování vašich oblíbených streamovacích služeb odkudkoli.

Rychlostní test ExpressVPN VancouverAplikace ExpressVPN umožňuje vybrat umístění serveru až do města, ale nemusíte si vybírat konkrétní server. Místo toho klient vybere nejrychlejší server ve vámi vybraném umístění. Musíte také vědět, že některá města se na klientské kartě na doporučené kartě nezobrazují. Naštěstí to není případ Vancouveru. Jednoduše klikněte na kanadskou vlajku nahoře a vyberte jeden ze serverů Vancouver. Jak vidíte, testovali jsme server ve Vancouveru a rychlost byla 194,17 Mbps.

Snad největší výhodou použití ExpressVPN je jejich podpora pro širokou škálu zařízení. ExpressVPN nabízí vlastní software VPN pro Windows, Mac, iOS a Android. Připojte se současně ze svého počítače i mobilního telefonu pomocí až 3 současných připojení. Můžete také nainstalovat webové rozšíření ExpressVPN pro Chrome nebo Firefox. Chcete chránit celou svou domácí síť pomocí jediného účtu VPN? Pokud ano, můžete použít routerovou aplikaci ExpressVPN k nastavení všech nastavení. Funkce MediaStreamer přidává podporu inteligentních DNS do herních konzolí (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atd.), Mediálních boxů (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atd.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetřete 49% a získejte 3 měsíce zdarma s 12 měsíci naší # 1 hodnocené VPN

ExpressVPN si v našich rychlostních testech vedl velmi dobře. Jsou skvělou volbou pro ochranu soukromí a odblokování geografických omezení. Zákaznická podpora je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Užijte si nejlepší VPN za méně peněz s jistotou, protože ExpressVPN nabízí 30denní záruku vrácení peněz.

Navštivte ExpressVPN

2. Nejlepší VPN pro Vancouver: NordVPN

NordVPN

Zaregistrujte se na 36 měsíců za pouhých 3,49 $ měsíčně (70% sleva)

Společnost NordVPN sídlí v Panamě, kde někteří uživatelé upřednostňují použití společnosti VPN, která má skutečné sídlo ve Spojených státech. Zjistíte, že společnost NordVPN má v USA silné zastoupení se servery umístěnými po celé zemi. Členové mají plný přístup do své sítě v USA i mimo ni za velmi dobrou cenu.

Zjistíte, že NordVPN má možná nejlepší kombinaci služeb za cenu, pokud se přihlásíte k odběru dlouhodobějšího účtu. Všichni uživatelé mají plný přístup k síti a vlastnímu softwaru. Můžete se připojit pomocí klienta VPN pro Windows nebo Mac. Mají také snadno použitelnou mobilní aplikaci pro zařízení Android i iOS (iPhone, iPad).

Test rychlosti NordVPN VancouverNordVPN hostí řadu serverů v této oblasti. Z konzoly kliknutím na 3 vodorovné tečky napravo od země můžete najít oblast serveru a zobrazit procenta dostupných serverů. Jak vidíte, testovali jsme server ve Vancouveru a rychlost stahování byla 171,44 Mbps.

Chcete získat přístup ke streamovacím službám jako Netflix, Amazon Prime Video nebo BBC iPlayer odkudkoli na světě? Pokud ano, NordVPN je skvělá volba. Jedná se o jedinou službu VPN, která může stále odblokovat Netflix. Můžete se zaregistrovat k neomezené službě VPN a SmartDNS s 30denní zárukou vrácení peněz.

Navštivte NordVPN

3. Nejlepší VPN pro Vancouver: PIA

Soukromý přístup k internetu

Zaregistrujte se na 12 měsíců za pouhých 3,33 $ měsíčně (72% sleva)

Soukromý přístup k internetu (PIA) poskytuje uživatelům několik různých možností. Na rozdíl od minulosti již nemusíte nastavovat profil pro každý server VPN. Nyní se můžete připojit k libovolnému umístění serveru v 29 zemích. Jak vidíte níže, tým PIA uspořádal své servery podle regionu, země a města. Umístění serveru jsou uvedena v abecedním pořadí podle zemí.

Existuje mnoho uživatelů torrentu, kteří milují přístup k soukromému internetu. Služba obsahuje funkci, která zastaví komunikaci vašeho systému, pokud dojde k výpadku připojení k jejich službě. To znamená, že pokud váš šifrovaný přístup VPN z jakéhokoli důvodu bude zrušen, bude to v bezpečí.

PIA Vancouver test rychlostiPři použití klienta PIA pro Windows není nastavení a použití příliš mnoho. To však neznamená, že je program stržen. PIA nabízí různé úrovně ochrany soukromí v závislosti na vašich potřebách. Můžete ovládat úrovně šifrování a najít správnou rovnováhu mezi soukromí a rychlostí. Jak vidíte, server ve Vancouveru fungoval dobře s rychlostí stahování 78,20 Mbps.

Pokud jde o klienta Windows, tým PIA zahrnoval přepínač zabíjení na internetu. Přepínač kill zabije vaše připojení k internetu kdykoli dojde k selhání VPN. To může být užitečné pro ty, kteří chtějí zajistit anonymitu. Soukromý přístup k internetu nabízí členům 30denní záruku vrácení peněz.

Navštivte soukromý přístup k internetu

3. Nejlepší VPN pro Vancouver: CyberGhost

CyberGhost

Zaregistrujte se na 36 měsíců za pouhých 2,75 $ měsíčně (79% sleva)

CyberGhost byl založen v roce 2001 7 nadšenými mladými členy týmu v rumunské Bukurešti. Od té doby se společnost rozrostla na jednu z největších služeb VPN na světě. Tým 50+ členů se zaměřuje na ochranu soukromí uživatelů. Robert Knapp, spoluzakladatel a generální ředitel, nadále vede tým i poté, co se připojili ke skupině Crossrider v roce 2017. Od té doby se síť CyberGhost poměrně rozšířila.

CyberGhost nabízí pěknou kombinaci umístění serveru, silné šifrování a možnost odblokování populárních streamovacích služeb, jako jsou Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Některé kanály dokonce umožňují odblokování geografických omezení pro více oblastí. Můžete například přistupovat k videoobsahu Amazon Prime v USA, Německu nebo Velké Británii. Klient Windows také umožňuje anonymní surfování, ochranu WiFi, anonymní torrent, odblokování základních webů (Google, Facebook Instagram atd.) A výběr serveru.

Test rychlosti CyberGhost VancouverProtože jsme chtěli otestovat server v oblasti Vancouveru, otevřeli jsme klienta Windows a rozšířili rozhraní. Odtud budete chtít kliknout na kartu Všechny servery, pokud ještě není aktivní. Přejděte dolů do Kanady a klikněte napravo od hvězdy. Tím se zobrazí úplný seznam serverů v Kanadě. Síť CyberGhost zahrnuje řadu serverů ve Vancouveru. Připojili jsme se k jednomu z nich a otestovali výkon. Jak vidíte, naše rychlost stahování byla 83,88 Mbps.

Klient CyberGhost VPN je jedním z našich oblíbených. Používání je velmi snadné a zahrnuje řadu pokročilých funkcí, které pomáhají chránit vaše soukromí online. V Německu mají vývojový tým, který neustále přidává funkce klientovi a mobilním aplikacím. Můžete se zaregistrovat pro plný přístup k síti CyberGhost s 45denní zárukou vrácení peněz.

Navštivte CyberGhost

4. Nejlepší VPN pro Vancouver: IPVanish

IPVanish

Zaregistrujte se na 12 měsíců za pouhých 5,20 $ měsíčně (sleva 57%)

V tomto případě použijeme servery umístěné ve Vancouveru. IPVanish byl v našem posledním rychlostním testu trochu pomalý, ale stále jsou skvělou volbou při hledání služby VPN. Mají více serverových umístění v Severní Americe než ostatní společnosti na našem seznamu. Díky tomu jsou pro Kanadu volbou VPN VPN.

Spolu s velkou stopou v USA hostí IPVanish servery na všech kontinentech kromě Antarktidy. Síť byla v našich rychlostních testech trvale nejrychlejší VPN v Severní Americe a Evropě. Najdete více umístění serveru v zemích, jako jsou USA a Velká Británie. Můžete vybrat umístění nebo individuální server.

IPVanish Vancouver test rychlostiIPVanish hostí 15 serverů ve Vancouveru a můžete se rozhodnout připojit k některému z nich. Testovali jsme server IPVanish ve Vancouveru, yvr.c13.ipvanish.com, a rychlost byla 102,68 Mbps.

Pokud jde o hodnotu, IPVanish je těžké porazit. Nabízejí neomezený přístup k jejich síti VPN a vlastnímu softwaru pro Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a další. Směrovač můžete dokonce nastavit tak, aby chránil všechna zařízení v síti. Služba VPN je mezi uživateli Kodi velmi populární. 7denní záruka vrácení peněz se vztahuje na všechny nové členy.

Navštivte IPVanish

Pokud byste chtěli vidět více, můžete si prohlédnout další možnosti z našich 10 nejlepších VPN serverů seznam. To znamená, že si nemyslíme, že budete muset. Ty, které jsme si vybrali dříve, byly založeny na spolehlivosti, rychlosti, ceně, zabezpečení a umístěních. Protože existuje mnoho poskytovatelů se servery poblíž Vancouveru, měli byste dosáhnout co nejlepších rychlostí. Bez ohledu na to, co streamujete, dobrá rychlost je pro všechno zásadní. Všechny naše možnosti mají skvělé sítě, takže neexistují žádné špatné možnosti. Náš průvodce vám pomůže vybrat nejlepší možnost pro vaše potřeby.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map