Nejlepší VPN pro USA

Spojené státyBěhem své historie navštívilo mnoho cestujících Spojené státy americké. Je to 3. nejlidnatější země na světě s počtem obyvatel přibližně 325 milionů. USA jsou také 4. největší rozlohou půdy na světě. Najdete zde řadu různých podnebí od extrémně horkých v létě až po extrémně chladné v zimě. Od prohlídky slavných webů až po služební cesty můžete vždy najít co dělat. Před použitím jakékoli nechráněné sítě WiFi však doporučujeme připojení k síti VPN. Zde je několik rychlých sítí VPN, které lze použít v USA.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LokalityNe
LogsBrowser
ExtensionsMart
DNS
1ExpressVPN6,67 $ExpressVPN160Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
2NordVPN3,49 $NordVPN87Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
3Soukromý přístup k internetu3,33 $PIA49Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
4CyberGhost2,75 $PIA112Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
5IPVanish5,20 $IPVanish76Zaškrtávací políčko

Spojené státy mají několik přezdívek včetně Ameriky, USA, USA, tavicího hrnce, země příležitosti a několika dalších. Země vyhlásila nezávislost na Británii v roce 1776 a v té době sestávala ze 13 kolonií. Odtamtud se země rozšířila z hranice na hranici a za ní. V roce 1959 americká vláda udělila Havaji státnost na dokončení 50 států.

V průběhu let byla USA hlavní supervelmocí. Je to také jeden z nejlepších modelů kapitalismu a svobody na celém světě. Z největších 35 společností na světě je 15 z nich americké. Některé z nejznámějších architektur a slavných míst se nacházejí v USA. Jak můžete očekávat, určitě najdete regionální rozdíly v závislosti na tom, kde žijete nebo navštěvujete.

Ve většině zemí je k dispozici vysokorychlostní internet a mnoho podniků a národních řetězců nabízí svým zákazníkům bezplatné Wi-Fi. Pokud budete z jakéhokoli důvodu používat internet, budete chtít chránit své soukromí pomocí VPN. Stejně jako u jakékoli velké oblasti je počítačová kriminalita ve velkých městech po celých Spojených státech stále větší. Starosta města New York ve skutečnosti oznámil, že plánuje zavádění veřejných nástrojů kybernetické bezpečnosti, aby pomohl obyvatelům zabránit v hackování. Při použití sítě VPN vytvoříte zabezpečené a šifrované připojení k serveru podle vašeho výběru. Díky tomu jsou zločinci mnohem obtížnější ukrást vaše zranitelná data.

Druhým důvodem, proč používat VPN v USA, je pomoci vám obejít geo-omezení. USA neomezují internet pouze na základě obsahu. Pokud však navštěvujete jinou zemi, můžete mít problém s přístupem k vašemu oblíbenému obsahu. Chcete-li tento problém vyřešit, stačí se připojit k serveru VPN v oblasti, do které chcete přistupovat. To vám pomůže obejít všechna geografická omezení.

Jaká je nejlepší VPN pro USA?

Náš seznam nejlepších VPN pro USA je založen na následujících kritériích:

 • Testy rychlosti prováděné v New Yorku, Los Angeles a Chicagu
 • Testována spolehlivost každé sítě VPN pro streamování obsahu HD
 • Odblokování omezení kanálů a živých sportovních událostí
 • Silné šifrování pro ty, kteří se zaměřují na ochranu soukromí
 • Upřednostňujeme poskytovatele, kteří neuchovávají protokoly využití
 • Mobilní aplikace a podpora pro Amazon Firestick pro streamování

Zde je seznam nejlepších VPN služeb, které lze v USA použít:

1. Nejlepší VPN pro USA: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte se na 12 měsíců a získejte 3 Měsíce ZDARMA na naší VPN s hodnocením # 1

ExpressVPN spojuje rychlý VPN přístup s MediaStreamerem, který funguje jako služba Smart DNS pro odblokování přístupu k geo-omezenému obsahu. Služba VPN pomůže zašifrovat vaše připojení a odblokovat živé sportovní události. Na jejich webových stránkách najdete dokonce i seznam nejnovějších živých zábavních a sportovních akcí. Být na Britských Panenských ostrovech staví ExpressVPN mimo 5 očí a 14 očí zemí. Udržují politiku bez protokolování, která byla v průběhu let ověřována na základě významných právních požadavků.

ExpressVPN spravuje velmi rozsáhlou síť VPN. Síť ExpressVPN se mimo USA může pochlubit tisíci serverů na klíčových místech, což pomáhá chránit soukromí jejich uživatelů. Jejich síť můžete použít k ochraně vašeho soukromí, odblokování cenzury a sledování vašich oblíbených streamovacích služeb odkudkoli.

Aplikace ExpressVPN vám umožňuje vybrat umístění serveru až do města, ale nemusíte si vybírat konkrétní server. Místo toho klient vybere nejrychlejší server ve vámi vybraném umístění. Musíte také vědět, že některá města se na klientské kartě na doporučené kartě nezobrazují. Chcete-li najít konkrétní, budete chtít vybrat kartu „Vše“, otevřít Severní Ameriku a poté otevřít Spojené státy americké. Nyní můžete vybrat umístění serveru USA. Testovali jsme servery v NYC, Dallasu a LA. Umístění serverů v našich testech fungovalo dobře. ExpressVPN byl nejrychlejší VPN v každém městě.

Rychlostní test ExpressVPN v USA

Snad největší výhodou použití ExpressVPN je jejich podpora pro širokou škálu zařízení. ExpressVPN nabízí vlastní software VPN pro Windows, Mac, iOS a Android. Připojte se současně ze svého počítače i mobilního telefonu pomocí až 3 současných připojení. Můžete také nainstalovat webové rozšíření ExpressVPN pro Chrome nebo Firefox. Chcete chránit celou svou domácí síť pomocí jediného účtu VPN? Pokud ano, můžete použít routerovou aplikaci ExpressVPN k nastavení všech nastavení. Funkce MediaStreamer přidává podporu inteligentních DNS pro herní konzole (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atd.), Mediální krabice (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atd.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetřete 49% a získejte 3 měsíce zdarma s 12 měsíci naší # 1 hodnocené VPN

ExpressVPN si v našich rychlostních testech vedl velmi dobře. Jsou skvělou volbou pro ochranu soukromí a odblokování geografických omezení. Zákaznická podpora je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Užijte si nejlepší VPN za méně peněz s jistotou, protože ExpressVPN nabízí 30denní záruku vrácení peněz.

Navštivte ExpressVPN

2. Nejlepší VPN pro USA: NordVPN

NordVPN

Zaregistrujte se na 36 měsíců za pouhých 3,49 $ měsíčně (70% sleva)

Společnost NordVPN sídlí v Panamě, kde někteří uživatelé upřednostňují použití společnosti VPN, která má skutečné sídlo ve Spojených státech. Zjistíte, že společnost NordVPN má v USA silné zastoupení se servery umístěnými po celé zemi. Členové mají plný přístup do své sítě v USA i mimo ni za velmi dobrou cenu.

Zjistíte, že NordVPN má možná nejlepší kombinaci služeb za cenu, pokud se přihlásíte k odběru dlouhodobějšího účtu. Všichni uživatelé mají plný přístup k síti a vlastnímu softwaru. Můžete se připojit pomocí klienta VPN pro Windows nebo Mac. Mají také snadno použitelnou mobilní aplikaci pro zařízení Android i iOS (iPhone, iPad).

Testovali jsme výkon serverů v New Yorku, Dallasu a Los Angels. Jak vidíte na obrázku níže, čísla byla dobrá. Při připojení k síti NordVPN byste neměli mít problém dělat cokoli chcete.

NordVPN US speed test

Chcete získat přístup ke streamovacím službám jako Netflix, Amazon Prime Video nebo BBC iPlayer odkudkoli na světě? Pokud ano, NordVPN je skvělá volba. Jedná se o jedinou službu VPN, která může stále odblokovat Netflix. Můžete se zaregistrovat k neomezené službě VPN a SmartDNS s 30denní zárukou vrácení peněz.

Navštivte NordVPN

3. Nejlepší VPN pro USA: PIA

Soukromý přístup k internetu

Zaregistrujte se na 12 měsíců za pouhých 3,33 $ měsíčně (72% sleva)

Soukromý přístup k internetu (PIA) poskytuje uživatelům několik různých možností. Na rozdíl od minulosti již nemusíte nastavovat profil pro každý server VPN. Nyní se můžete připojit k libovolnému umístění serveru v 29 zemích. Tým PIA uspořádal své servery podle regionů, zemí a měst. Umístění serveru jsou uvedena v abecedním pořadí podle zemí. Jakmile vyberete místo, můžete se snadno připojit k místům v USA.

Existuje mnoho uživatelů torrentu, kteří milují přístup k soukromému internetu. Služba obsahuje funkci, která zastaví komunikaci vašeho systému, pokud dojde k výpadku připojení k jejich službě. To znamená, že pokud váš šifrovaný přístup VPN z jakéhokoli důvodu bude zrušen, bude to v bezpečí.

Používáme klienta PIA pro Windows a není toho moc co do nastavení a použití. Službu však nebudete chtít podceňovat. PIA nabízí různé úrovně ochrany soukromí v závislosti na vašich potřebách. Můžete ovládat úrovně šifrování a najít správnou rovnováhu mezi soukromí a rychlostí. Jak vidíte níže, síť PIA je zastoupena na klíčových místech po celých Spojených státech.

PIA US speed test

Pokud jde o klienta Windows, tým PIA zahrnoval přepínač zabíjení na internetu. Přepínač kill zabije vaše připojení k internetu kdykoli dojde k selhání VPN. To může být užitečné pro ty, kteří chtějí zajistit anonymitu. Soukromý přístup k internetu nabízí členům 30denní záruku vrácení peněz.

Navštivte soukromý přístup k internetu

4. Nejlepší VPN pro USA: CyberGhost

CyberGhost

Zaregistrujte se na 36 měsíců za pouhých 2,75 $ měsíčně (79% sleva)

CyberGhost byl založen v roce 2001 7 nadšenými mladými členy týmu v rumunské Bukurešti. Od té doby se společnost rozrostla na jednu z největších služeb VPN na světě. Tým 50+ členů se zaměřuje na ochranu soukromí uživatelů. Robert Knapp, spoluzakladatel a generální ředitel, nadále vede tým i poté, co se připojili ke skupině Crossrider v roce 2017. Od té doby se síť CyberGhost poměrně rozšířila.

CyberGhost nabízí pěknou kombinaci umístění serveru, silné šifrování a možnost odblokování populárních streamovacích služeb, jako jsou Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Některé kanály dokonce umožňují odblokování geografických omezení pro více oblastí. Můžete například přistupovat k videoobsahu Amazon Prime v USA, Německu nebo Velké Británii. Klient Windows také umožňuje anonymní surfování, ochranu WiFi, anonymní torrent, odblokování základních webů (Google, Facebook Instagram atd.) A výběr serveru.

Opět jsme se připojili k serverům VPN umístěným v New Yorku, Dallasu a Los Angeles, abychom otestovali síť CyberGhost. Jak vidíte níže, výkon byl přiměřený ve všech 3 městech. To je jeden z důvodů, proč doporučujeme službu VPN pro širokou škálu účelů.

Rychlostní test CyberGhost USA

Klient CyberGhost VPN je jedním z našich oblíbených. Používání je velmi snadné a zahrnuje řadu pokročilých funkcí, které pomáhají chránit vaše soukromí online. V Německu mají vývojový tým, který neustále přidává funkce klientovi a mobilním aplikacím. Můžete se zaregistrovat pro plný přístup k síti CyberGhost s 45denní zárukou vrácení peněz.

Navštivte CyberGhost

5. Nejlepší VPN pro USA: IPVanish

IPVanish

Zaregistrujte se na 12 měsíců za pouhých 5,20 $ měsíčně (sleva 57%)

IPVanish nabízí několik serverů v této oblasti, takže byste zde neměli mít žádné problémy. Můžete však očekávat vysokou rychlost na různých místech světa. Z tohoto důvodu jsme si vybrali IPVanish jako jednu z našich možností, jak používat ve Virginii.

IPVanish je hostitelem serverů na všech kontinentech jiných než Antarktida, stejně jako docela v různých evropských regionech. Síť produkuje skvělé rychlosti a při našich rychlostních testech se daří dobře. Z rozbalovací nabídky můžete vybrat umístění nebo jednotlivý server.

Právě jsme zmínili, že IPVanish má servery po celém regionu a jsou vám k dispozici. Pokud narazíte na server, který má v názvu svého názvu písmeno „a“, jedná se o nejrychlejší v síti. Testovali jsme IPVanish na serverech v New Yorku, Dallasu a Los Angeles a našli jsme rychlost mezi 97 Mbps a 110 Mbps.

IPVanish US speed test

Pokud jde o hodnotu, IPVanish je těžké porazit. Nabízejí neomezený přístup k jejich síti VPN a vlastnímu softwaru pro Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a další. Směrovač můžete dokonce nastavit tak, aby chránil všechna zařízení v síti. Služba VPN je mezi uživateli Kodi velmi populární. 7denní záruka vrácení peněz se vztahuje na všechny nové členy.

Navštivte IPVanish

Přestože si myslíme, že jsme vám poskytli ty nejlepší možnosti, jak ve Spojených státech použít, vždy se můžete podívat na naše top 10 VPN seznam. Nemyslíme si však, že budete muset. Faktory pro naši volbu zahrnují rychlost, cenu, zabezpečení, spolehlivost a dokonce i umístění serveru. Bez ohledu na to, kam v USA jdete, neměli byste mít problémy s hledáním blízkého serveru. Tímto způsobem můžete získat nejlepší možné rychlosti kdekoli v USA.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map