Nejlepší VPN pro Tencent Start

Tencent StartTencent, největší čínský výrobce her, nezůstává pozadu, testuje svou novou streamingovou platformu s názvem „Start“ v partnerství. To odpovídá akci ostatních soupeřů v oboru, jako je Microsoft, Google a další. Slibuje to, že bude velký, ale může se potýkat s japonskými a západními herními společnostmi. Vzhledem k tomu, že síť a hry jsou zcela online, existuje velká šance, že narazíte na zpoždění. Při pokusu o nápravu tohoto problému doporučujeme použít VPN. Existuje několik dobrých důvodů, proč to udělat a za chvíli jim je vysvětlíme. Než to uděláme, podívejme se na nejlepší VPN pro Tencent Start.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisitServer
LokalityNe
LogsBrowser
ExtensionsMart
DNS
1ExpressVPN6,67 $ExpressVPN160Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
2NordVPN3,49 $NordVPN87Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
3Soukromý přístup k internetu2,85 $PIA49Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
4CyberGhost2,75 $CyberGhost80Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
5IPVanish3,25 $IPVanish76Zaškrtávací políčko

Velký důvod pro použití VPN s Tencent Start má co do činění s přístupem ke hrám. Společnosti jako Tencent čas od času vydávají hry v různých regionech před ostatními. I když jsou v kategorii „předčasný přístup“, určitě může nastat časový rozdíl. I když je tato praxe běžná, nemyslíme si, že byste neměli být omezeni. Pokud chcete hrát hru, která se nachází v jiném regionu, stačí se k této oblasti připojit, a poté k ní získat přístup, jak chcete.

Dalším dobrým důvodem pro použití VPN je, abyste se vyhnuli zpoždění. Tencent Start přináší řadu příslibů, ale je stále relativně úzce upoután na podrobnosti o prakticky všem. To znamená, že stále můžete narazit na zpoždění. Řešením je připojení k serveru v oblasti, která nemusí být tak zaneprázdněna. Pokud hrajete konkurenceschopně, víte, že není těžké zemřít, bez ohledu na to, jakou hru hrajete. Použití VPN může určitě změnit rozdíl mezi životem a smrtí nebo splněním cíle ve vaší oblíbené hře.

Co je nejlepší VPN pro Tencent Start?

Při zodpovězení této otázky je třeba použít několik různých faktorů. Nejdůležitější faktory se samozřejmě týkají přístupu. Poté, co se na ně zaměříme, vám můžeme sdělit, jaká je nejlepší VPN pro Tencent Start.

 • Schopnost obejít obsah se zeměpisným omezením a získat tak rychlý přístup k hrám Tencent
 • Vysokorychlostní servery, které dobře fungují s Tencentem, které pomáhají zabránit zpoždění vaší hry
 • Silné šifrování vojenské úrovně, které pomáhá chránit vaše soukromí
 • Vysoká stabilita sítě s velkými a stabilními sítěmi, která vám pomohou vyhnout se přerušenému připojení při hraní vašich oblíbených her
 • Uživatelům nabízí přísné zásady no-logs

Podívejme se hlouběji na nejlepší VPN, které se mají použít s programem Tencent Start.

1. Nejlepší VPN pro Tencent Start: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte se na 12 měsíců a získejte 3 Měsíce ZDARMA na naší VPN s hodnocením # 1

ExpressVPN spojuje rychlý VPN přístup s MediaStreamerem, který funguje jako služba Smart DNS pro odblokování přístupu k geo-omezenému obsahu. Služba VPN pomůže zašifrovat vaše připojení a odblokovat živé sportovní události. Na jejich webových stránkách najdete dokonce i seznam nejnovějších živých zábavních a sportovních akcí. Být na Britských Panenských ostrovech staví ExpressVPN mimo 5 očí a 14 očí zemí. Udržují politiku bez protokolování, která byla v průběhu let ověřována na základě významných právních požadavků.

ExpressVPN spravuje velmi rozsáhlou síť VPN. Síť ExpressVPN se mimo USA může pochlubit tisíci serverů na klíčových místech, což pomáhá chránit soukromí jejich uživatelů. Jejich síť můžete použít k ochraně vašeho soukromí, odblokování cenzury a sledování vašich oblíbených streamovacích služeb odkudkoli.

Snad největší výhodou použití ExpressVPN je jejich podpora pro širokou škálu zařízení. ExpressVPN nabízí vlastní software VPN pro Windows, Mac, iOS a Android. Připojte se současně ze svého počítače i mobilního telefonu pomocí až 3 současných připojení. Můžete také nainstalovat webové rozšíření ExpressVPN pro Chrome nebo Firefox. Chcete chránit celou svou domácí síť pomocí jediného účtu VPN? Pokud ano, můžete použít routerovou aplikaci ExpressVPN k nastavení všech nastavení. Funkce MediaStreamer přidává podporu inteligentních DNS do herních konzolí (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atd.), Mediálních boxů (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atd.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetřete 49% a získejte 3 měsíce zdarma s 12 měsíci naší # 1 hodnocené VPN

ExpressVPN si v našich rychlostních testech vedl velmi dobře. Jsou skvělou volbou pro ochranu soukromí a odblokování geografických omezení. Zákaznická podpora je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Užijte si nejlepší VPN za méně peněz s důvěrou, protože ExpressVPN nabízí 30denní záruku vrácení peněz.

Navštivte ExpressVPN

2. Nejlepší VPN pro Tencent Start: NordVPN

NordVPN

Společnost NordVPN sídlí v Panamě, kde někteří uživatelé upřednostňují použití společnosti VPN, která má skutečné sídlo ve Spojených státech. Zjistíte, že společnost NordVPN má v USA silné zastoupení se servery umístěnými po celé zemi. Členové mají plný přístup do své sítě v USA i mimo ni za velmi dobrou cenu.

Zjistíte, že NordVPN má možná nejlepší kombinaci služeb za cenu, pokud se přihlásíte k odběru dlouhodobějšího účtu. Všichni uživatelé mají plný přístup k síti a vlastnímu softwaru. Můžete se připojit pomocí klienta VPN pro Windows nebo Mac. Mají také snadno použitelnou mobilní aplikaci pro zařízení Android i iOS (iPhone, iPad).

Chcete získat přístup ke streamovacím službám jako Netflix, Amazon Prime Video nebo BBC iPlayer odkudkoli na světě? Pokud ano, NordVPN je skvělá volba. Jedná se o jedinou službu VPN, která může stále odblokovat Netflix. Můžete se zaregistrovat k neomezené službě VPN a SmartDNS s 30denní zárukou vrácení peněz.

Navštivte NordVPN

3. Nejlepší VPN pro Tencent Start: PIA

Soukromý přístup k internetu

Soukromý přístup k internetu (PIA) poskytuje uživatelům několik různých možností. Na rozdíl od minulosti již nemusíte nastavovat profil pro každý server VPN. Nyní se můžete připojit k libovolnému umístění serveru v 33 zemích. Jak vidíte níže, tým PIA uspořádal své servery podle regionu, země a města. Umístění serveru jsou uvedena v abecedním pořadí podle zemí.

Existuje mnoho uživatelů torrentu, kteří milují přístup k soukromému internetu. Služba obsahuje funkci, která zastaví komunikaci vašeho systému, pokud dojde k výpadku připojení k jejich službě. To znamená, že pokud váš šifrovaný přístup VPN z jakéhokoli důvodu bude zrušen, bude to v bezpečí.

Používáme klienta PIA pro Windows a není toho moc co do nastavení a použití. Službu však nebudete chtít podceňovat. PIA nabízí různé úrovně ochrany soukromí v závislosti na vašich potřebách. Můžete ovládat úrovně šifrování a najít správnou rovnováhu mezi soukromí a rychlostí. Jak vidíte níže, síť PIA je v klíčových místech po celých Spojených státech poměrně rychlá.

Pokud jde o klienta Windows, tým PIA zahrnoval přepínač zabíjení na internetu. Přepínač kill zabije vaše připojení k internetu kdykoli dojde k selhání VPN. To může být užitečné pro ty, kteří chtějí zajistit anonymitu. Soukromý přístup k internetu nabízí členům 7denní záruku vrácení peněz.

Navštivte soukromý přístup k internetu

4. Nejlepší VPN pro Tencent Start: CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost byl založen v roce 2001 7 nadšenými mladými členy týmu v rumunské Bukurešti. Od té doby se společnost rozrostla na jednu z největších služeb VPN na světě. Tým 50+ členů se zaměřuje na ochranu soukromí uživatelů. Robert Knapp, spoluzakladatel a generální ředitel, nadále vede tým i poté, co se připojili ke skupině Crossrider v roce 2017. Od té doby se síť CyberGhost poměrně rozšířila.

CyberGhost nabízí pěknou kombinaci umístění serveru, silné šifrování a možnost odblokování populárních streamovacích služeb, jako jsou Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Některé kanály dokonce umožňují odblokování geografických omezení pro více oblastí. Můžete například přistupovat k videoobsahu Amazon Prime v USA, Německu nebo Velké Británii. Klient Windows také umožňuje anonymní surfování, ochranu WiFi, anonymní torrent, odblokování základních webů (Google, Facebook Instagram atd.) A výběr serveru.

Klient CyberGhost VPN je jedním z našich oblíbených. Používání je velmi snadné a zahrnuje řadu pokročilých funkcí, které pomáhají chránit vaše soukromí online. V Německu mají vývojový tým, který neustále přidává funkce klientovi a mobilním aplikacím. Můžete se zaregistrovat pro plný přístup k síti CyberGhost s 45denní zárukou vrácení peněz.

Navštivte CyberGhost

5. Nejlepší VPN pro Tencent Start: IPVanish

IPVanish

USA jsou domovem několika populárních služeb VPN, ale žádná rychleji než IPVanish. Z osobní zkušenosti víme, že IPVanish bude fungovat docela dobře bez ohledu na to, ve které oblasti v zemi se nacházíte. Jejich servery jsou rychlé a služba VPN má ve Spojených státech více serverových umístění než většina poskytovatelů VPN.

Kromě velké stopy v USA hostí IPVanish servery na všech kontinentech kromě Antarktidy. Jejich síť VPN byla v našich rychlostních testech trvale nejrychlejší v Severní Americe. Najdete více umístění serveru v zemích, jako jsou USA a Velká Británie. Místo můžete vybrat nebo získat konkrétnější výběrem jednotlivého serveru. IPVanish je vynikající pro hraní her, ale může být zasažen pro odblokování populárních streamovacích služeb.

Pokud jde o hodnotu, IPVanish je těžké porazit. Nabízejí neomezený přístup k jejich síti VPN a vlastnímu softwaru pro Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a další. Směrovač můžete dokonce nastavit tak, aby chránil všechna zařízení v síti. Služba VPN je mezi uživateli Kodi velmi populární. 7denní záruka vrácení peněz se vztahuje na všechny nové členy.

Navštivte IPVanish

Bez ohledu na to, jakou hru chcete platit na Tencentu, doporučujeme použít VPN. Nahoře existuje řada různých možností, které považujeme za skvělé. Ale vždy se můžete podívat na ostatní top 10 VPN seznam. Všechny budou fungovat tak, jak očekáváte, ale my jsme se konkrétně rozhodli, abychom je optimalizovali pomocí Tencent Start. Tímto způsobem můžete získat nejlepší možné rychlosti pro své oblíbené hry nebo jakékoli nové, které se rozhodnete vyzkoušet. Přečtěte si našeho průvodce, který vám pomůže učinit co nejlepší rozhodnutí podle vašich potřeb.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map