Nejlepší VPN pro Tempe

Tempe, ArizonaTempe, Arizona je domovem Arizonské státní univerzity (ASU). Nachází se na východ od Phoenixu a má populaci více než 182 tisíc. Na rozdíl od některých univerzitních měst je ve městě a jeho okolí spousta věcí. Pokud plánujete cestu do oblasti Tempe nebo Phoenix, možná budete muset použít veřejné WiFi. Pokud ano, doporučujeme se nejprve připojit k VPN. Tento důležitý krok brzy vysvětlíme. Žádáme vás však, abyste se podívali na náš seznam nejlepších VPN pro Tempe.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LokalityNe
LogsBrowser
ExtensionsMart
DNS
1ExpressVPN6,67 $ExpressVPN160Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
2NordVPN3,49 $NordVPN87Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
3Soukromý přístup k internetu3,33 $PIA49Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
4CyberGhost2,75 $PIA80Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
5IPVanish5,20 $IPVanish76Zaškrtávací políčko

Ačkoli brzy domorodí Američané usadili oblast v 15. století, oni velmi opustili to. Americká armáda však v roce 1865 založila centrum Tempe v roce 1865. Udělali tak, aby zásobili Fort McDowell pěstovaným jídlem a zvířaty. Dnes v ekonomice dominuje obchod a obchod.

Pokud jste fotbalový fanoušek, víte, že Arizonské státní Sundevils hrají své hry na Sundevil Stadium. Po mnoho let to byl domov Fiesta Bowl. Během dnů BCS hostila Fiesta Bowl několik národních mistrovských her.

Ať už navštěvujete Tempe a díváte se na ASU hry nebo z jiných důvodů, je pravděpodobné, že budete mít nějaké prostoje. Naštěstí mnoho podniků a zařízení nabízí svým zákazníkům bezplatné Wi-Fi. Před připojením k WiFi na jednom z těchto míst je důležité použít VPN. Pokud ne, necháváte se zranitelní vůči útoku. Je to proto, že kybernetičtí zločinci by rádi dali ruce na vaše data. Vždy riskujete, že za rohem někdo číhá a čeká na nalezení zranitelného cíle. Při použití sítě VPN vytvoříte zabezpečené a soukromé připojení k serveru podle vašeho výběru. Díky tomu je pro kyberkrooků mnohem obtížnější ukrást vaše data.

Dalším důvodem, proč používat VPN, je pomoci vám obejít geografická omezení. Pokud rádi sledujete fotbal, víte, že ceny, které se dostanou do her, mohou být vysoké. Tuto hru byste mohli vždy sledovat v televizi, ale co když nemáte kabelové nebo satelitní předplatné? Zde byste mohli hru sledovat online. Hry však mohou být zablokovány, protože jste ve městě kvůli licenčním právům. Říká se jim výpadek proudu a určitě mohou být nepříjemné. Pomocí sítě VPN se můžete připojit k serveru v jiné oblasti. To zastaví detekční software mediální společnosti v blokování vaší oblasti. Takto si můžete hru užít tak, jak byste normálně online.

Zde je další příklad. Pokud jste se někdy pokusili používat WiFi ve škole nebo v práci, je velká šance, že jste zažili organizační firewall. To jsou zprávy, které dostanete, pokud se pokusíte o přístup na web, který si škola nemyslí, že byste měli vidět. Jsou velmi běžné ve školách, firmách a dokonce v některých zemích. Použití VPN vám také pomůže obejít tato omezení. Teď vidíte, proč je to důležité, tady je něco více o možnostech, o kterých jsme hovořili dříve.

1. Nejlepší VPN pro Tempe: IPVanish

IPVanish

Phoenix je známý pro své horké počasí. Můžeme vám říci, že IPVanish má ve Phoenixu síťové operační centrum (NOC) a funguje tam docela dobře. Nebudete se muset starat o dobré rychlosti, ať jste kdekoli ve městě. Služba VPN má ve Spojených státech více umístění serverů než ostatní společnosti na našem seznamu. Díky tomu je IPVanish jednou z našich oblíbených sítí VPN, která se používají v Tempu.

CountryLocationsUSA Server Locations
6389Ashburn, Atlanta, Boston, Chicago, Dallas, Denver, Las Vegas, Los Angeles, Miami, New York, Phoenix, San Jose. Seattle, Washington DC

Spolu s velkou stopou v USA hostí IPVanish servery na všech kontinentech kromě Antarktidy. Síť byla v našich rychlostních testech trvale nejrychlejší VPN v Severní Americe a Evropě. Najdete více umístění serveru v zemích, jako jsou USA a Velká Británie. Můžete vybrat umístění nebo individuální server.

IPVanish hostí 24 serverů ve Phoenixu a vy máte přístup ke všem z nich. Doporučujeme vybrat jeden, který začíná v názvu serveru „a“. Například phx-a01.ipvanish.com. Ve většině případů najdete servery typu „a“ jako nejrychlejší. Testovali jsme server IPVanish ve Phoenixu, phx.a16.ipvanish.com, a zjistili jsme, že rychlost byla 63,56 Mbps. Naše kabelové připojení k internetu se maximalizuje přibližně stejnou rychlostí.

IPVanish Phoenixx test rychlosti

Pokud jde o hodnotu, IPVanish je těžké porazit. Nabízejí neomezený přístup k jejich síti VPN a vlastnímu softwaru pro Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a další za 7,50 $ měsíčně nebo 58,49 $ ročně. To funguje na spravedlivé 4,87 $ měsíčně o ročním plánu. 7denní záruka vrácení peněz se vztahuje na všechny nové členy.

Navštivte IPVanish

2. Nejlepší VPN pro Tempe: ExpressVPN

ExpressVPN

Pokud jste někdy zablokovali zobrazování obsahu na základě vaší polohy, nazývají se geo-omezení. Použitím funkce MediaStreamer ExpressVPN a jejich rozsáhlé sítě serverů můžete vytvořit možnost inteligentního DNS. To znamená, že můžete obejít tyto typy geobloků, se kterými jste se dříve setkali. Služba také zašifruje váš online provoz, aby ochránila vaše soukromí.

CountryLocationsUSA Server Locations
94160Atlanta, Boston, Chicago, Dallas, Denver, Kansas City, Los Angeles, Miami, Minneapolis, New Jersey, New York, Phoenix, Salt Lake City, San Francisco, San Jose, Santa Monica, Seattle, Tampa, Virginie, Washington, DC

Rozsáhlá síť VPN, kterou jim ExpressVPN dělá, je dobrou volbou pro ochranu vašeho soukromí. Ať už jste v Tempu, Phoenixu, jiných amerických městech nebo někde v zahraničí, mají na klíčových místech stovky serverů, které vám pomohou chránit vaše soukromí a překonat geografická omezení.

Chcete-li používat aplikaci ExpressVPN, musíte ji stáhnout a nainstalovat. Jakmile ji otevřete, klikněte na tlačítko s nápisem „Vybrat umístění“. Nyní budete muset jít do sekce „vše“ a do vyhledávacího pole výše zadejte text Phoenix (protože je tak blízko Tempe). Bohužel si nemůžete vybrat individuální server, ale můžete si vybrat město, ke kterému se chcete připojit. To je pravděpodobně provedeno kvůli vyrovnávání zátěže na serverech VPN. Testovali jsme server ve Phoenixu a dostali rychlost 54,54 Mbps.

Rychlostní test ExpressVPN Phoenix

Služba ExpressVPN má vyšší cenu než někteří poskytovatelé v komunitě. Některé nabídky za nižší cenu však nenabízejí funkce ani rozsáhlou síť. To znamená, že se jedná o poskytovatele s vysokou hodnotou z důvodu snadného použití, rozsáhlé sítě, skvělých funkcí, zákaznických služeb a dalších důvodů. Můžete se připojit pomocí počítače, kapesního zařízení, směrovače a herní konzole (SmartDNS) pomocí jediného účtu VPN 6,67 $ měsíčně s ročním předplatným.

Navštivte ExpressVPN

3. Nejlepší VPN pro Tempe: NordVPN

NordVPNSpolečnost NordVPN sídlí v Panamě, kde někteří uživatelé upřednostňují použití společnosti VPN, která má skutečné sídlo ve Spojených státech. Zjistíte, že společnost NordVPN má v USA silné zastoupení se servery umístěnými po celé zemi. Členové mají plný přístup do své sítě v USA i mimo ni za velmi dobrou cenu.

CountryLocationsUSA Server Locations
6180Atlanta, Buffalo, Chicago, Dallas, Denver, Los Angeles, Miami, New York, Phoenix, Salt Lake City, San Jose, Seattle, St. Louis, Washington DC

Zjistíte, že NordVPN má možná nejlepší kombinaci služeb za cenu, pokud se přihlásíte k odběru dlouhodobějšího účtu. Všichni uživatelé mají plný přístup k síti a vlastnímu softwaru. Můžete se připojit pomocí klienta VPN pro Windows nebo Mac. Mají také snadno použitelnou mobilní aplikaci pro zařízení Android i iOS (iPhone, iPad).

NordVPN hostí 27 serverů ve Phoenixu. Klient NordVPN bohužel neukazuje město serveru. Nicméně nám laskavě poskytli čísla serverů pro Phoenix. Budete se chtít připojit k jednomu z následujících serverů: 317, 337-342, 821-824, 988-1003. Nejjednodušší způsob, jak vybrat konkrétní číslo serveru, je vybrat kartu „Servery“ v aplikaci a poté výsledky třídit podle abecedy. Poté můžete posouvat dolů a vybrat libovolné z výše uvedených čísel serverů. Můžete zobrazit procento času načítání a vzdálenost k jednotlivým serverům. Testovali jsme server USA 821 ve Phoenixu a zjistili jsme, že je rychlý s rychlostí stahování 63,64 Mbps.

Test rychlosti NordVPN Phoenixx

Chcete získat přístup ke streamovacím službám jako Netflix, Amazon Prime Video nebo BBC iPlayer odkudkoli na světě? Pokud ano, NordVPN je skvělá volba. Jedná se o jedinou službu VPN, která může stále odblokovat Netflix. Můžete se přihlásit k neomezené službě VPN a SmartDNS již od 3,99 $ měsíčně s dvouletým členstvím.

Navštivte NordVPN

4. Nejlepší VPN pro Tempe: PIA

Soukromý přístup k internetuSoukromý přístup k internetu (PIA) poskytuje uživatelům několik různých možností. Na rozdíl od minulosti již nemusíte nastavovat profil pro každý server VPN. Nyní se můžete připojit k libovolnému umístění serveru v 28 zemích. Jak vidíte níže, tým PIA uspořádal své servery podle regionu, země a města. Umístění serveru jsou uvedena v abecedním pořadí podle zemí. Jakmile vyberete umístění, můžete se snadno připojit k serverům ve Phoenixu.

Existuje mnoho uživatelů torrentu, kteří milují přístup k soukromému internetu. Služba obsahuje funkci, která zastaví komunikaci vašeho systému, pokud dojde k výpadku připojení k jejich službě. To znamená, že pokud váš šifrovaný přístup VPN z jakéhokoli důvodu bude zrušen, bude to v bezpečí.

Používáme klienta PIA pro Windows a není toho tolik, pokud jde o nastavení a použití. Jeho jednoduchost neznamená, že klient není bohatý na funkce. PIA nabízí různé úrovně ochrany soukromí v závislosti na vašich potřebách. Můžete ovládat úrovně šifrování a najít správnou rovnováhu mezi soukromí a rychlostí. Jak vidíte, náš test rychlosti ukázal, že PIA při připojení k Phoenixu běžela rychlostí 62,36 Mbps.

Test rychlosti PIA Phoenixx

Pokud jde o klienta Windows, tým PIA zahrnoval přepínač zabíjení na internetu. Přepínač kill zabije vaše připojení k internetu kdykoli dojde k selhání VPN. To může být opravdu užitečné pro ty, kteří chtějí zajistit anonymitu ve Phoenixu. Jsou také dobré služby, které chcete použít, pokud chcete přistupovat k různým regionům Netflixu. Soukromý přístup k internetu nabízí VPN od pouhých 2,50 $ měsíčně.

Navštivte soukromý přístup k internetu

5. Nejlepší VPN pro Tempe: StrongVPN

StrongVPN

StrongVPN má centrálu ve Spojených státech a má jednu z nejlépe zavedených a nejlepších sítí VPN v zemi. Dříve společnost účtovala uživatelům poplatky na základě počtu serverových umístění a protokolů, které použili. Jak se komunita změnila, StrongVPN nyní nabízí členům plný přístup k jejich síti se stovkami serverů po celém světě.

ZeměMístěníServersUSA Server LocationsSoftwareMonthlyYearlyRefund
2043600Atlanta, Chicago, Dallas, Las Vegas, Los Angeles, Miami, New York, Phoenix, San Francisco, Seattle, Washington DCOkna7,50 $52,49 $7 dní

Nejnovějším přírůstkem do služby StrongVPN je funkce StrongDNS. Každý, kdo se přihlásí k účtu StrongVPN, získá také bezplatný přístup k StrongDNS, což je inteligentní služba DNS používaná k obcházení geografických omezení. Je to skvělé řešení pro ty, kteří plánují cestovat mimo USA a chtějí získat přístup k Netflixu.

StrongVPN je hostitelem 6 serverů ve Phoenixu. Nemůžete vybrat konkrétní server. Místo toho budete chtít kliknout na rozbalovací nabídku umístění serveru a zvolit Spojené státy – Phoenix. Pro nejlepší výkon jsme vybrali OpenVPN UDP. Po připojení k serveru ve Phoenixu jsme testovali naši rychlost a zjistili, že je 62.03 Mbps.

Test rychlosti StrongVPN Phoenixx

StrongVPN laskavě nabízí našim návštěvníkům slevu 25%. Kupón se hromadí nad rámec svých běžných termínových slev. Můžete si užít neomezený počet VPN a bezplatný přístup SmartDNS za pouhých 7,50 $ měsíčně nebo 52,49 $ ročně. Roční účet funguje na spravedlivý 4,37 $ měsíčně. Na nové uživatele se vztahuje 7denní záruka vrácení peněz.

StrongVPN

6. Nejlepší VPN pro Tempe: HMA

HMA Pro VPN

HideMyAss byl uveden do života v roce 2005, když Jack Cator, šestnáctiletý student v Anglii, se rozhodl, že chce vytvořit službu, která pomůže lidem vyhnout se cenzuře. Konkrétně Jack nemohl získat přístup k webům sociálních médií a online hrám, protože byly zablokovány ve školní síti. HMA přidala stovky tisíc uživatelů první měsíc a od té doby se rozrostla na jednu z největších služeb VPN na světě s více než 350 umístěními serverů. Privax, mateřská společnost HMA Pro VPN, se připojil k týmu AVG v roce 2015.

HMA Pro VPN Network – USA Server Locations
Anchorage, Ashburn, Asheville, Atlanta, Baltimore, Bath, Bedford, Billings, Boston, Cheyenne, Chicago, Columbia, Columbus, Dallas, Des Moines, Grand Forks, Honolulu, Idaho Falls, Jacksonville, Lansing, Las Vegas, Los Angeles, Louisville , Madison, Magnolia, Miami, Montgomery, Nashville, New Orleans, New York, Oklahoma City, Omaha, Philippi, Phoenix, Portland, Providence, Rutland, Saint Paul, Salt Lake City, San Jose, Scranton, Seattle, Souix Falls, South Bend, St Louis, Trimbull, Washington DC, Wichita, Wilmington

Pokud je vaším cílem najít VPN s nejvíce umístěními serveru, pak HideMyAss je vaše nejlepší volba. Jen mějte na paměti, že HMA zaznamenává aktivitu uživatelů, což je problém některých uživatelů VPN. HMA hostuje 175 serverů VPN ve Spojených státech, včetně několika serverů ve Phoenixu. Chcete-li se připojit k serveru ve Phoenixu, budete chtít přejít do „Režimu umístění“ a začít vybírat „Změnit umístění“. Poté klikněte na záložku „Města“ a vyhledejte Phoenix. Odtud si můžete vybrat umístění serveru USA, Arizona, Phoenix. Připojili jsme se k serveru ve Phoenixu, abychom otestovali a zjistili, že rychlost byla 62,22 Mbps.

Test rychlosti HMA Phoenixx

V roce 2016 vedla společnost HMA a několik dalších předních poskytovatelů VPN cestu ke zjednodušení vlastního klientského softwaru. Výsledkem je celá sada vlastních aplikací, které usnadňují připojení každého uživatele k síti HMA a šifrování vašeho připojení. Mají k dispozici software pro Windows, Mac, Android a iOS. Můžete se také připojit k HMA prostřednictvím routeru. HMA nabízí neomezený přístup k VPN od pouhých 6,99 $ měsíčně a nabízí všem novým uživatelům 30denní bezrizikovou záruku vrácení peněz.

Navštivte Hide My Ass

Vždy se můžete bez obav podívat na naše top 10 VPN seznam služeb, pokud chcete další možnosti. To znamená, že si myslíme, že možnosti, které jsme zmínili první, budou vyhovovat vašim potřebám. Vybrali jsme je na základě faktorů rychlosti, spolehlivosti, ceny a bezpečnosti. Hledali jsme také poskytovatele se servery nacházejícími se ve Phoenixu a Tempu. Tímto způsobem budete mít přístup k nejlepším rychlostem. Všichni samozřejmě mají skvělé sítě, takže se opravdu nemůžete pokazit. Rychlost je důležitá, pokud plánujete stahování nebo streamování živého obsahu. Doufejme, že náš průvodce vám pomůže učinit informované rozhodnutí podle vašich potřeb.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map