Nejlepší VPN pro Reykjavík, Island

ReykjavíkReykjavík je hlavní a největší město na Islandu. Nachází se na jižním pobřeží zálivu Faxa a má odhadovanou populaci 128 tisíc obyvatel. Zjistíte, že mnoho návštěvníků se vydává na cestu do města a země z různých důvodů. Od sledování polární záře po návštěvu Imagine Peace Tower a dalších, nechcete nechat ujít nejsevernější hlavní město země na světě. Při návštěvě však budete chtít používat VPN na veřejných WiFi. Za pár okamžiků vám o tom řekneme více. Než to uděláme, podívejte se na seznam našich nejlepších sítí VPN pro seznam Reykjavik.


RankProviderPriceVisitVPN Statistiky
Výběr redakceExpressVPNCena ExpressVPNNavštívit stránku
Přečtěte si recenzi
Statistiky ExpressVPN
2NordVPNCena NordVPNNavštívit stránku
Přečtěte si recenzi
Statistiky NordVPN
3CyberGhostCena CyberGhostNavštívit stránku
Přečtěte si recenzi
Statistiky CyberGhost

Když se podíváte na zprávu Freedomhouse.org, Island je jedním z nejvíce volných míst na světě. To však neznamená, že můžete nechat svou stráž dolů. Zatímco vláda Reykjavíku a Islandu vás nebude sledovat, existují další, které využijí svobody města. Můžete se vsadit, že čekají na příležitost najít nechráněného uživatele. Pomocí VPN je váš provoz zabezpečený a šifrovaný. Proto je pro tyto zločince velmi obtížné získat přístup k vašim soukromým informacím.

Přestože v Reykjavíku nebo na Islandu téměř neexistuje cenzura, stále můžete využít druhého důvodu použití VPN. To je obejít geo-omezený obsah. Pokud chcete přistupovat k obsahu z vaší domovské oblasti nebo dokonce z oblasti mimo Island, obvykle byste tomu zabránili. Jednoduše se připojte k VPN v oblasti, do které chcete přistupovat, a neměli byste mít žádné problémy. Je to proto, že oklamává blokovací software, aby si myslel, že se nacházíte někde jinde.

Jaká je nejlepší VPN pro Reykjavík?

Zaměřili jsme se na následující kritéria, abychom určili náš seznam nejlepších VPN pro Reykjavík. Všimnete si, že se více zaměřujeme spíše na druhý důvod než na první.

 • Schopnost odblokovat populární streamovací služby z vašeho domovského regionu nebo jiných regionů
 • Servery VPN, které fungovaly dobře v Reykjavíku
 • Velká a stabilní síť, která vám pomůže eliminovat odpojení
 • Mobilní aplikace a podpora pro zařízení Amazon Firestick
 • Silné šifrování vojenské úrovně, které pomáhá chránit soukromí
 • Poskytovatelé bez zásad protokolování

Zde je seznam nejlepších VPN služeb pro Reykjavík:

1. Nejlepší VPN pro Reykjavík: ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN spojuje rychlý VPN přístup s MediaStreamerem, který funguje jako inteligentní DNS služba, která pomáhá odblokovat přístup k nějakému skvělému geo-omezenému obsahu. Služba VPN pomůže zašifrovat vaše připojení a odblokovat živé sportovní události. Na jejich webových stránkách najdete dokonce i seznam nejnovějších živých zábavních a sportovních akcí.

ExpressVPN spravuje velmi rozsáhlou síť VPN. Kromě USA a Kanady se síť ExpressVPN může pochlubit stovkami serverů na klíčových místech, což pomáhá chránit soukromí jejich uživatelů. Jejich síť můžete použít k ochraně vašeho soukromí, odblokování cenzury a sledování vašich oblíbených týmů odkudkoli.

Aplikace ExpressVPN umožňuje vybrat umístění serveru až do města, ale nemůžete si vybrat konkrétní server. Místo toho klient vybere server ve vámi vybraném umístění. Musíte také vědět, že některá města se na klientské kartě na doporučené kartě nezobrazují. Možná najdete tento problém se servery na Ukrajině (nejbližší umístění). Jednoduše vyberte kartu „Vše“, otevřete Evropu a poté otevřete Island. V této chvíli můžete vybrat servery. Když jsme testovali server v Reykjavíku, byla rychlost 119,00 Mb / s.

Rychlostní test ExpressVPN Reykjavík

Zatímco ExpressVPN je prodáván za vyšší cenu než ostatní služby v našem seznamu, hodnota je vysoká vzhledem k velikosti jejich síťových a servisních funkcí. Počítač, ruční zařízení, směrovač a herní konzoli (SmartDNS) můžete připojit k jedinému účtu VPN za pouhých 6,67 $ měsíčně s 30denní zárukou vrácení peněz.

Navštivte ExpressVPN

2. Nejlepší VPN pro Reykjavík: NordVPN

NordVPN

Společnost NordVPN sídlí v Panamě, kde někteří uživatelé upřednostňují použití společnosti VPN, která má skutečné sídlo ve Spojených státech. Zjistíte, že společnost NordVPN má v USA silné zastoupení se servery umístěnými po celé zemi. Členové mají plný přístup do své sítě v USA i mimo ni za velmi dobrou cenu.

Zjistíte, že NordVPN má možná nejlepší kombinaci služeb za cenu, pokud chcete získat předplatné na delší dobu. Všichni uživatelé mají plný přístup k síti a vlastnímu softwaru. Můžete se připojit pomocí klienta VPN pro Windows nebo Mac. Mají také snadno použitelnou mobilní aplikaci pro zařízení Android i iOS (iPhone, iPad).

NordVPN je hostitelem řady serverů na Ukrajině (protože se jedná o nejbližší umístění. Z konzoly kliknutím na 3 vodorovné tečky vpravo od země můžete najít oblast serveru a zobrazit procenta dostupných serverů. Testovali jsme server umístěný v Reykjavíku a rychlost stahování byla 112,79 Mb / s.

Test rychlosti NordVPN Reykjavík

Chcete získat přístup ke streamovacím službám jako Netflix, Amazon Prime Video nebo BBC iPlayer odkudkoli na světě? Pokud ano, NordVPN je skvělá volba. Jedná se o jedinou službu VPN, která může stále odblokovat Netflix. Můžete se přihlásit k neomezené službě VPN a SmartDNS již od 2,99 $ měsíčně s tříletým členstvím.

Navštivte NordVPN

3. Nejlepší VPN pro Reykjavík: CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost byl založen v roce 2001 7 nadšenými mladými členy týmu v rumunské Bukurešti. Od té doby se společnost rozrostla na jednu z největších služeb VPN na světě. Tým 50+ členů se zaměřuje na ochranu soukromí uživatelů. Robert Knapp, spoluzakladatel a generální ředitel, nadále vede tým i poté, co se připojili ke skupině Crossrider v roce 2017. Od té doby se síť CyberGhost poměrně rozšířila.

CyberGhost nabízí pěknou kombinaci umístění serveru, silné šifrování a možnost odblokování populárních streamovacích služeb, jako jsou Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Některé kanály dokonce umožňují odblokování geografických omezení pro více oblastí. Můžete například přistupovat k videoobsahu Amazon Prime v USA, Německu nebo Velké Británii. Klient Windows také umožňuje anonymní surfování, ochranu Wi-Fi, torrent anonymně, odblokování základních webů (Google, Facebook Instagram atd.) A výběr serveru.

Protože jsme chtěli otestovat server v Reykjavíku, otevřeli jsme klienta Windows a rozšířili rozhraní. Odtud budete chtít kliknout na kartu Všechny servery, pokud ještě není aktivní. Přejděte dolů na Ukrajinu a klikněte napravo od hvězdy. Tím se zobrazí úplný seznam serverů na Islandu. Síť CyberGhost zahrnuje několik serverů v Reykjavíku. Připojili jsme se k jednomu z nich a otestovali představení Reykjavíku. Jak vidíte, naše rychlost stahování byla 110,52 Mbps.

Rychlostní test CyberGhost Reykjavik

Klient CyberGhost VPN je jedním z našich oblíbených. Používání je velmi snadné a zahrnuje řadu pokročilých funkcí, které pomáhají chránit vaše soukromí online. V Německu mají vývojový tým, který neustále přidává funkce klientovi a mobilním aplikacím. Můžete se zaregistrovat a získat plný přístup k síti CyberGhost již od 2,75 $ měsíčně během jejich současné propagace.

Navštivte CyberGhost

I když si možná nemyslíte, že potřebujete VPN v Reykjavíku, existuje několik dobrých důvodů, proč jej používat. Pokud chcete vidět jiné možnosti než výše uvedené, podívejte se na naše poskytovatele top 10 seznam VPN. Všechny možnosti v tomto seznamu by měly fungovat dobře, ale my jsme se rozhodli na základě řady faktorů. Takto jsme optimalizovali naše volby pro Reykjavík. Bez ohledu na vaše aktivity ve městě je ochrana VPN při používání internetu dobrý nápad. Když použijete našeho průvodce, můžete učinit správné rozhodnutí podle svých potřeb.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map