Nejlepší VPN pro reproduktory Sonos WiFi

Sonos Wifi reproduktorSonos je společnost reproduktorů, která je známá výrobou baterií a připojením bezdrátových reproduktorů. Reproduktory Sonos WiFi se připojují k vaší domácí síti a fungují jako zařízení IoT (Internet of Things). To znamená, že je budete chtít chránit, aby jim zabránili v hackování. Způsob, jak toho dosáhnout, je připojit se k VPN. Řekneme vám, proč je to za okamžik tak důležité. Než to však uděláme, žádáme vás, abyste se podívali na nejlepší VPN pro reproduktory Sonos WiFi Speakers.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisitServer
LokalityNe
LogsBrowser
ExtensionsMart
DNS
1ExpressVPN6,67 $ExpressVPN160Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
2NordVPN3,49 $NordVPN87Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
3Soukromý přístup k internetu2,85 $PIA49Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
4CyberGhost2,75 $CyberGhost80Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
5IPVanish3,25 $IPVanish76Zaškrtávací políčko

Primárním důvodem, proč se budete chtít připojit k VPN pomocí reproduktorů Sonos WiFi Speakers, je ochrana vašeho soukromí. Vzhledem k tomu, že tyto reproduktory mají WiFi, jak jsme již zmínili, fungují jako zařízení internetu věcí (IoT). To jsou věci, jako jsou inteligentní pomocníci, chladničky, inteligentní zvonky a mnoho dalších. Ať už jsou vaše zařízení tyto reproduktory nebo cokoli jiného, ​​jsou notoricky slabé z hlediska zabezpečení. Když je však spustíte přes router, můžete je všechny chránit. V tomto případě vám připojení k VPN poskytne vrstvu šifrování. Díky tomu bude pro každého mnohem těžší zadržet vaše soukromé informace ve vaší síti nebo hacknout vaše reproduktory.

Jaký je nejlepší VPN pro reproduktory Sonos WiFi??

Protože reproduktory Sonos WiFi jsou zařízení IoT, budeme se chtít soustředit na zabezpečení. Tímto způsobem vám můžeme sdělit, jaká je nejlepší VPN pro reproduktory Sonos WiFi Speakers.

 • Poskytovatelé se silným vojenským šifrováním, které vás chrání před útoky DDoS a chrání vaše soukromí
 • Poskytovatelé s přísnou politikou bez protokolů
 • Vysoká stabilita sítě, která zabraňuje odpojení při používání reproduktorů Sonos WiFi
 • Rychlé servery v různých regionech vám poskytnou nejlepší možné rychlosti při používání reproduktorů Sonos WiFi

Níže jsou uvedeny některé z nejlepších sítí VPN pro reproduktory Sonos WiFi.

1. Nejlepší VPN pro reproduktory Sonos WiFi: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte se na 12 měsíců a získejte 3 Měsíce ZDARMA na naší VPN s hodnocením # 1

ExpressVPN spojuje rychlý VPN přístup s MediaStreamerem, který funguje jako služba Smart DNS pro odblokování přístupu k geo-omezenému obsahu. Služba VPN pomůže zašifrovat vaše připojení a odblokovat živé sportovní události. Na jejich webových stránkách najdete dokonce i seznam nejnovějších živých zábavních a sportovních akcí. Být na Britských Panenských ostrovech staví ExpressVPN mimo 5 očí a 14 očí zemí. Udržují politiku bez protokolování, která byla v průběhu let ověřována na základě významných právních požadavků.

ExpressVPN spravuje velmi rozsáhlou síť VPN. Síť ExpressVPN mimo USA se může pochlubit tisíci serverů na klíčových místech, což pomáhá chránit soukromí uživatelů. Můžete se připojit k jejich síti VPN a chránit tak své soukromí, odblokovat cenzuru a sledovat své oblíbené streamovací služby odkudkoli.

Snad největší výhodou použití ExpressVPN je jejich podpora pro širokou škálu zařízení. ExpressVPN nabízí vlastní software VPN pro Windows, Mac, iOS a Android. Připojte současně stolní počítač i mobilní zařízení až se 3 současnými připojeními. Můžete také nainstalovat webové rozšíření ExpressVPN pro Chrome nebo Firefox. Chcete chránit celou svou domácí síť pomocí jediného účtu VPN? Pokud ano, můžete ji nastavit pomocí routerové aplikace ExpressVPN. Funkce MediaStreamer přidává podporu inteligentního DNS pro zařízení, jako jsou herní konzole (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atd.), Mediální krabice (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atd.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetřete 49% a získejte 3 měsíce zdarma s 12 měsíci naší # 1 hodnocené VPN

ExpressVPN si v našich rychlostních testech vedl velmi dobře. Jsou skvělou volbou pro ochranu soukromí a odblokování geografických omezení. Zákaznická podpora je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Užijte si nejlepší VPN za méně peněz s jistotou, protože ExpressVPN nabízí 30denní záruku vrácení peněz.

Navštivte ExpressVPN

2. Nejlepší VPN pro reproduktory Sonos WiFi: NordVPN

NordVPN

Zaregistrujte se na 36 měsíců za pouhých 3,49 $ měsíčně (70% sleva)

Společnost NordVPN sídlí v Panamě, kde někteří uživatelé upřednostňují použití společnosti VPN, která má skutečné sídlo ve Spojených státech. Zjistíte, že společnost NordVPN má v USA silné zastoupení se servery umístěnými po celé zemi. Členové mají plný přístup do své sítě v USA i mimo ni za velmi dobrou cenu.

Zjistíte, že NordVPN má možná nejlepší kombinaci služeb za cenu, pokud se přihlásíte k odběru dlouhodobějšího účtu. Všichni uživatelé mají plný přístup k síti a vlastnímu softwaru. Můžete se připojit pomocí klienta VPN pro Windows nebo Mac. Mají také snadno použitelnou mobilní aplikaci pro zařízení Android a iOS (iPhone, iPad). Můžete použít rozšíření prohlížeče NordVPN pro Chrome, Firefox nebo Safari. NordVPN nabízí některé pokročilé funkce ochrany osobních údajů, jako je dvojitá VPN, P2P servery a dedikovaná IP, které skutečně pomáhají službě vyniknout.

Chcete získat přístup ke streamovacím službám jako Netflix, Amazon Prime Video nebo BBC iPlayer odkudkoli na světě? Pokud ano, NordVPN je skvělá volba. Jedná se o jedinou službu VPN, která může stále odblokovat Netflix. Můžete se zaregistrovat k neomezené službě VPN a SmartDNS již od 3,49 dolaru měsíčně s tříletým členstvím.

Navštivte NordVPN

3. Nejlepší VPN pro reproduktory Sonos WiFi: Surfshark

Surfshark

Zaregistrujte se na 24 měsíců za pouhých 1,99 $ měsíčně (83% sleva)

Surfshark zahájil svou VPN službu v roce 2018. Od té doby společnost udělala v komunitě docela šplouchnutí. Tým pokračuje v růstu a přidává umístění serverů do své vysokorychlostní sítě. Zaměřili se na soukromí a hodnotu. Služba zahrnuje další funkce, jako je CleanWeb (blokuje reklamy a malware), Whitelister (split tunneling), MultiHop double VPN, kill switch, privátní DNS a ochranu proti úniku.

Díky velké síti serverů po celém světě, silnému šifrování a možnosti odblokování populárních streamovacích služeb, jako jsou Netflix, YouTube Premium a Amazon Prime, existuje mnoho příležitostí, jak si tuto službu užít. K videu Amazon Prime Video máte přístup ve více regionech, včetně USA, Německa a Velké Británie. Klient Windows vám dává možnost připojit se k fyzickým umístěním serveru, virtuálním serverům (nejvhodnějším pro odblokování geo-omezení), serverům, které podporují použití P2P, a serverům MultiHop.

Pokud jde o hodnotu a funkce, Surfshark je vynikající volbou pro ty, kteří chtějí chránit své soukromí a odblokovat omezení. Všechny jejich VPN aplikace byly navrženy s podobným uživatelským rozhraním a snadno se používají. S dvouletým předplatným se můžete zaregistrovat k neomezenému účtu VPN za pouhých 1,99 $ měsíčně.

Navštivte Surfshark

4. Nejlepší VPN pro reproduktory Sonos WiFi: CyberGhost

CyberGhost

Zaregistrujte se na 36 měsíců za pouhých 2,75 $ měsíčně (79% sleva)

CyberGhost byl založen v roce 2001 7 nadšenými mladými členy týmu v rumunské Bukurešti. Od té doby se společnost rozrostla na jednu z největších služeb VPN na světě. Tým 50+ členů se zaměřuje na ochranu soukromí uživatelů. Robert Knapp, spoluzakladatel a generální ředitel, nadále vede tým i poté, co se připojili ke skupině Crossrider v roce 2017. Od té doby se síť CyberGhost poměrně rozšířila.

CyberGhost nabízí pěknou kombinaci umístění serveru, silné šifrování a možnost odblokování populárních streamovacích služeb, jako jsou Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Některé kanály dokonce umožňují odblokování geografických omezení pro více oblastí. Můžete například přistupovat k videoobsahu Amazon Prime v USA, Německu nebo Velké Británii. Klient Windows také umožňuje anonymní surfování, ochranu WiFi, anonymní torrent, odblokování základních webů (Google, Facebook Instagram atd.) A výběr serveru.

Klient CyberGhost VPN je jedním z našich oblíbených. Používání je velmi snadné a zahrnuje řadu pokročilých funkcí, které pomáhají chránit vaše soukromí online. V Německu mají vývojový tým, který neustále přidává funkce klientovi a mobilním aplikacím. Můžete se zaregistrovat pro plný přístup k síti CyberGhost již od 2,75 $ měsíčně během jejich aktuální propagace.

Navštivte CyberGhost

5. Nejlepší VPN pro reproduktory Sonos WiFi: PIA

Soukromý přístup k internetu

Zaregistrujte se na 12 měsíců za pouhých 3,33 $ měsíčně (67% sleva)

Soukromý přístup k internetu (PIA) poskytuje uživatelům několik různých možností. Na rozdíl od minulosti již nemusíte nastavovat profil pro každý server VPN. Nyní se můžete připojit k libovolnému umístění serveru v 33 zemích. Tým PIA uspořádal své servery podle regionů, zemí a měst. Rychlost najdete většinou rychle.

Existuje mnoho uživatelů torrentu, kteří milují přístup k soukromému internetu. Služba obsahuje funkci, která zastaví komunikaci vašeho systému, pokud dojde k výpadku připojení k jejich službě. To znamená, že pokud váš šifrovaný přístup VPN z jakéhokoli důvodu bude zrušen, bude to v bezpečí.

PIA nabízí klienta Windows a další aplikace, které jsou jednoduché a snadno použitelné. Nechcete to však podceňovat. PIA nabízí různé úrovně ochrany soukromí v závislosti na vašich potřebách. Můžete ovládat úrovně šifrování, které vám pomohou najít správnou rovnováhu mezi soukromí a rychlostí.

Pokud jde o klienta Windows, tým PIA zahrnoval přepínač zabíjení na internetu. Přepínač kill zabije vaše připojení k internetu kdykoli dojde k selhání VPN. To může být užitečné pro ty, kteří chtějí zajistit anonymitu. Soukromý přístup k internetu nabízí VPN od 3,33 dolaru za měsíc a záruku vrácení peněz na 7 dní.

Navštivte soukromý přístup k internetu

Při poslechu hudby na reproduktorech Sonos WiFi je důležité chránit zařízení připojením k síti VPN. I když jsme vám dali několik skvělých možností výše, můžete se podívat na naše další top 10 VPN seznam. Přestože všichni budou dobře fungovat, rozhodli jsme se, že budeme pracovat s reproduktory Sonos WiFi nejlépe. Tímto způsobem můžete získat nejlepší ochranu. Čtením našeho průvodce si můžete udělat správné rozhodnutí podle svých potřeb.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map