Nejlepší VPN pro online bankovnictví

Internetové bankovnictvíOnline bankovnictví je v dnešním světě velmi běžné. Nejen, že to nabízejí velké banky, také mnoho menších bank a družstevních záložen. Protože weby obsahují velmi citlivé finanční informace, je velmi důležité, abyste se při připojení k VPN připojili. Můžeme vysvětlit, proč za pár okamžiků. Než to uděláme, prostudujte si prosím seznam našich nejlepších sítí VPN pro online bankovnictví.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisitServer
LokalityNe
LogsBrowser
ExtensionsMart
DNS
1ExpressVPN6,67 $ExpressVPN160Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
2NordVPN3,49 $NordVPN87Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
3Soukromý přístup k internetu2,85 $PIA49Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
4CyberGhost2,75 $CyberGhost80Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
5IPVanish3,25 $IPVanish76Zaškrtávací políčko

Nejlepším důvodem, proč VPN s online bankovnictvím musí být vaše osobní data v bezpečí. Finanční informace jsou velmi citlivé. V USA jsou k dispozici četné ochrany, ale co se stane, pokud tam nejste? Připojením k VPN vytvoříte vrstvu šifrování. Díky tomu je pro kybernetické společnosti mnohem těžší získat vaše osobní údaje. Samozřejmě to nezabrání tomu, aby vaše informace byly ohroženy na zadní straně, ale pomůže vám to, co můžete.

Co je nejlepší VPN pro online bankovnictví?

Zde uvádíme kritéria, která nám pomáhají při rozhodování, jaká nejlepší VPN pro online bankovnictví je.

 • Silné šifrování vojenské úrovně, které pomáhá chránit vaše soukromí a finanční údaje
 • Schopnost obejít brány firewall a omezení sítě pro online bankovnictví
 • Přísné zásady no-logs pro uživatele
 • Podpora více platformových zařízení pro mobilní aplikace

Podívejme se hlouběji na nejlepší VPN, které lze použít v online bankovnictví.

1. Nejlepší VPN pro online bankovnictví: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte se na 12 měsíců a získejte 3 Měsíce ZDARMA na naší VPN s hodnocením # 1

ExpressVPN spojuje rychlý VPN přístup s MediaStreamerem, který funguje jako služba Smart DNS pro odblokování přístupu k geo-omezenému obsahu. Služba VPN pomůže zašifrovat vaše připojení a odblokovat živé sportovní události. Na jejich webových stránkách najdete dokonce i seznam nejnovějších živých zábavních a sportovních akcí. Být na Britských Panenských ostrovech staví ExpressVPN mimo 5 očí a 14 očí zemí. Udržují politiku bez protokolování, která byla v průběhu let ověřována na základě významných právních požadavků.

ExpressVPN spravuje velmi rozsáhlou síť VPN. Síť ExpressVPN mimo USA se může pochlubit tisíci serverů na klíčových místech, což pomáhá chránit soukromí uživatelů. Můžete se připojit k jejich síti VPN a chránit tak své soukromí, odblokovat cenzuru a sledovat své oblíbené streamovací služby odkudkoli.

Snad největší výhodou použití ExpressVPN je jejich podpora pro širokou škálu zařízení. ExpressVPN nabízí vlastní software VPN pro Windows, Mac, iOS a Android. Připojte současně stolní počítač i mobilní zařízení až se 3 současnými připojeními. Můžete také nainstalovat webové rozšíření ExpressVPN pro Chrome nebo Firefox. Chcete chránit celou svou domácí síť pomocí jediného účtu VPN? Pokud ano, můžete ji nastavit pomocí routerové aplikace ExpressVPN. Funkce MediaStreamer přidává podporu inteligentního DNS pro zařízení, jako jsou herní konzole (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atd.), Mediální krabice (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atd.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetřete 49% a získejte 3 měsíce zdarma s 12 měsíci naší # 1 hodnocené VPN

ExpressVPN si v našich rychlostních testech vedl velmi dobře. Jsou skvělou volbou pro ochranu soukromí a odblokování geografických omezení. Zákaznická podpora je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Užijte si nejlepší VPN za méně peněz s jistotou, protože ExpressVPN nabízí 30denní záruku vrácení peněz.

Navštivte ExpressVPN

2. Nejlepší VPN pro online bankovnictví: NordVPN

NordVPN

Zaregistrujte se na 36 měsíců za pouhých 2,99 $ měsíčně (sleva 75%)

Společnost NordVPN sídlí v Panamě, kde někteří uživatelé upřednostňují použití společnosti VPN, která má skutečné sídlo ve Spojených státech. Zjistíte, že společnost NordVPN má v USA silné zastoupení se servery umístěnými po celé zemi. Členové mají plný přístup do své sítě v USA i mimo ni za velmi dobrou cenu.

Zjistíte, že NordVPN má možná nejlepší kombinaci služeb za cenu, pokud se přihlásíte k odběru účtu na delší dobu. Všichni uživatelé mají plný přístup k síti a vlastnímu softwaru. Můžete se připojit pomocí klienta VPN pro Windows nebo Mac. Mají také snadno použitelnou mobilní aplikaci pro zařízení Android a iOS (iPhone, iPad). Můžete použít rozšíření prohlížeče NordVPN pro Chrome, Firefox nebo Safari. NordVPN nabízí některé pokročilé funkce ochrany osobních údajů, jako je dvojitá VPN, P2P servery a dedikovaná IP, které skutečně pomáhají službě vyniknout.

Chcete získat přístup ke streamovacím službám jako Netflix, Amazon Prime Video nebo BBC iPlayer odkudkoli na světě? Pokud ano, NordVPN je skvělá volba. Jedná se o jedinou službu VPN, která může stále odblokovat Netflix. Můžete se přihlásit k neomezené službě VPN a SmartDNS již od 2,99 $ měsíčně s tříletým členstvím.

Navštivte NordVPN

3. Nejlepší VPN pro online bankovnictví: CyberGhost

CyberGhost

Zaregistrujte se na 36 měsíců za pouhých 2,75 $ měsíčně (79% sleva)

CyberGhost byl založen v roce 2001 7 nadšenými mladými členy týmu v rumunské Bukurešti. Od té doby se společnost rozrostla na jednu z největších služeb VPN na světě. Tým 50+ členů se zaměřuje na ochranu soukromí uživatelů. Robert Knapp, spoluzakladatel a generální ředitel, nadále vede tým i poté, co se připojili ke skupině Crossrider v roce 2017. Od té doby se síť CyberGhost poměrně rozšířila.

CyberGhost nabízí pěknou kombinaci umístění serveru, silné šifrování a možnost odblokování populárních streamovacích služeb, jako jsou Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Některé kanály dokonce umožňují odblokování geografických omezení pro více oblastí. Můžete například přistupovat k videoobsahu Amazon Prime v USA, Německu nebo Velké Británii. Klient Windows také umožňuje anonymní surfování, ochranu WiFi, anonymní torrent, odblokování základních webů (Google, Facebook Instagram atd.) A výběr serveru.

Klient CyberGhost VPN je jedním z našich oblíbených. Používání je velmi snadné a zahrnuje řadu pokročilých funkcí, které pomáhají chránit vaše soukromí online. V Německu mají vývojový tým, který neustále přidává funkce klientovi a mobilním aplikacím. Můžete se zaregistrovat pro plný přístup k síti CyberGhost již od 2,75 $ měsíčně během jejich aktuální propagace.

Navštivte CyberGhost

4. Nejlepší VPN pro online bankovnictví: IPVanish

IPVanish

Zaregistrujte se na 12 měsíců za pouhých 4,87 $ měsíčně (60% sleva)

IPVanish je velmi populární služba a má mnoho serverů po celém světě. Bez ohledu na to, na jakém kontinentu se nacházíte, můžete ze serverů tam dosáhnout solidního výkonu. Jsou obvykle rychlé a poskytovatel má jednu z největších sítí na světě.

Spolu s rozsáhlou světovou sítí hostuje IPVanish servery na všech kontinentech kromě Antarktidy. Jak jsme již zmínili, jsou obvykle jedním z nejrychlejších poskytovatelů na trhu. Je známo, že má více umístění serveru v řadě zemí. Místo můžete vybrat nebo získat konkrétnější výběrem jednotlivého serveru. IPVanish je vynikající pro ochranu vašeho soukromí, ale může být hit a miss pro odblokování populárních streamovacích služeb.

Pokud jde o hodnotu, IPVanish je těžké porazit. Nabízejí neomezený přístup k jejich síti VPN a vlastnímu softwaru pro Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a další za 7,50 $ měsíčně nebo 58,49 $ ročně. To vychází z pouhého 4,87 $ měsíčně na ročním plánu. 7denní záruka vrácení peněz se vztahuje na všechny nové členy.

Navštivte IPVanish

5. Nejlepší VPN pro online bankovnictví: PIA

Soukromý přístup k internetu

Zaregistrujte se na 24 měsíců za pouhých 3,49 $ měsíčně (65% sleva)

Soukromý přístup k internetu (PIA) poskytuje uživatelům několik různých možností. Na rozdíl od minulosti již nemusíte nastavovat profil pro každý server VPN. Nyní se můžete připojit k libovolnému umístění serveru v 33 zemích. Tým PIA uspořádal své servery podle regionů, zemí a měst. Rychlost najdete většinou rychle.

Existuje mnoho uživatelů torrentu, kteří milují přístup k soukromému internetu. Služba obsahuje funkci, která zastaví komunikaci vašeho systému, pokud dojde k výpadku připojení k jejich službě. To znamená, že pokud váš šifrovaný přístup VPN z jakéhokoli důvodu bude zrušen, bude to v bezpečí.

PIA nabízí klienta Windows a další aplikace, které jsou jednoduché a snadno použitelné. Nechcete to však podceňovat. PIA nabízí různé úrovně ochrany soukromí v závislosti na vašich potřebách. Můžete ovládat úrovně šifrování, které vám pomohou najít správnou rovnováhu mezi soukromí a rychlostí.

Pokud jde o klienta Windows, tým PIA zahrnoval přepínač zabíjení na internetu. Přepínač kill zabije vaše připojení k internetu kdykoli dojde k selhání VPN. To může být užitečné pro ty, kteří chtějí zajistit anonymitu. Soukromý přístup k internetu nabízí VPN od 3,49 dolaru za měsíc a záruku vrácení peněz na 7 dní.

Navštivte soukromý přístup k internetu

Jak vidíte výše, existuje několik skvělých možností VPN, které lze použít při online bankovnictví. To znamená, že najdete více na našich stránkách top 10 VPN seznam. Všechny budou fungovat tak, jak byste očekávali, ale při online bankovnictví jsme se konkrétně rozhodli, že budou dobře fungovat. Tímto způsobem můžete zajistit, aby vaše finanční informace byly zabezpečeny. Přečtením našeho průvodce můžete učinit správné rozhodnutí.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map