Nejlepší VPN pro Motorola One Hyper

Motorola Hyper OneMotorola byla už nějakou dobu a jsou známá pro některé velmi ikonické telefony z dávných dob. Nyní se snaží být známí pro věci jako Motorola One Hyper. Společnost Hyper, kterou nyní vlastní Lenovo, je jen jedním z telefonů na stále více přeplněném trhu s telefony. Samozřejmě existují věci, které odlišují telefon od ostatních. To zahrnuje 64 MP obrázků a 32 MP selfie v jakémkoli světle, s technologií Quad Pixel a Night Vision. Můžete očekávat, že telefon bude fungovat dobře a za nižší cenu než mnoho jiných telefonů. Stále se však budete chtít připojit k VPN, kdykoli se rozhodnete používat ji. O tom vám brzy řekneme více. Než to však uděláme, prosíme vás, abyste se podívali na nejlepší VPN pro Motorola One Hyper.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisitServer
LokalityNe
LogsBrowser
ExtensionsMart
DNS
1ExpressVPN6,67 $ExpressVPN160Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
2NordVPN3,49 $NordVPN87Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
3Soukromý přístup k internetu2,85 $PIA49Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
4CyberGhost2,75 $CyberGhost80Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
5IPVanish3,25 $IPVanish76Zaškrtávací políčko

Při používání Motorola One Hyper si dokážete představit, že existuje několik skvělých důvodů pro připojení k VPN. Nejprve se podíváme na bezpečnost. Připojení k otevřené síti Wi-Fi může být riskantní, od cestování do zahraničí po pobyt v místní kavárně nebo provozovně. Tehdy se připojíte k síti VPN. Za chvíli můžeme doporučit některé poskytovatele VPN, kteří mají aplikace pro Android a další pokročilé funkce. Protože my všichni používáme naše telefony v sítích WiFi, je VPN pro Motorola One Hyper nezbytností.

Najdete další dobrý důvod pro připojení k VPN. To vám pomůže obejít ge-omezení. I když na to možná nepřemýšlíte, nemůžete vidět obsah z domácí oblasti, aniž byste jej museli používat. V tomto případě vám připojení k VPN poskytne regionální IP adresu pro jakoukoli oblast, kterou chcete použít. To vám pomůže získat přístup ke streamovacím službám a kanálům v jiných zemích během cestování nebo pobytu v zahraničí.

Jaká je nejlepší VPN pro Motorola One Hyper?

Několik důležitých kritérií, která používáme při určování toho, která nejlepší VPN pro Motorola One Hyper je stejně vyvážená. Z tohoto důvodu jsme se zaměřili na obě sady stejně. Zde jsou ty, které jsme použili.

 • Schopnost odblokovat populární streamovací služby a živé sporty
 • Aplikace VPN pro stolní, mobilní a Amazon Firestick zařízení
 • Vysokorychlostní servery výkonu a spolehlivosti, které dobře fungují s One Hyper
 • Přednost pro zabezpečené protokoly včetně IKEv2 a OpenVPN
 • Poskytovatelé, kteří neuchovávají protokoly využití

Zde je seznam nejlepších VPN služeb pro uživatele Motorola One Hyper:

1. Nejlepší VPN pro Motorola One Hyper: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte se na 12 měsíců a získejte 3 Měsíce ZDARMA na naší VPN s hodnocením # 1

ExpressVPN spojuje rychlý VPN přístup s MediaStreamerem, který funguje jako služba Smart DNS pro odblokování přístupu k geo-omezenému obsahu. Služba VPN pomůže zašifrovat vaše připojení a odblokovat živé sportovní události. Na jejich webových stránkách najdete dokonce i seznam nejnovějších živých zábavních a sportovních akcí. Být na Britských Panenských ostrovech staví ExpressVPN mimo 5 očí a 14 očí zemí. Udržují politiku bez protokolování, která byla v průběhu let ověřována na základě významných právních požadavků.

ExpressVPN spravuje velmi rozsáhlou síť VPN. Síť ExpressVPN mimo USA se může pochlubit tisíci serverů na klíčových místech, což pomáhá chránit soukromí uživatelů. Můžete se připojit k jejich síti VPN a chránit tak své soukromí, odblokovat cenzuru a sledovat své oblíbené streamovací služby odkudkoli.

Snad největší výhodou použití ExpressVPN je jejich podpora pro širokou škálu zařízení. ExpressVPN nabízí vlastní software VPN pro Windows, Mac, iOS a Android. Připojte současně stolní počítač i mobilní zařízení až se 3 současnými připojeními. Můžete také nainstalovat webové rozšíření ExpressVPN pro Chrome nebo Firefox. Chcete chránit celou svou domácí síť pomocí jediného účtu VPN? Pokud ano, můžete ji nastavit pomocí routerové aplikace ExpressVPN. Funkce MediaStreamer přidává podporu inteligentního DNS pro zařízení, jako jsou herní konzole (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atd.), Mediální krabice (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atd.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetřete 49% a získejte 3 měsíce zdarma s 12 měsíci naší # 1 hodnocené VPN

ExpressVPN si v našich rychlostních testech vedl velmi dobře. Jsou skvělou volbou pro ochranu soukromí a odblokování geografických omezení. Zákaznická podpora je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Užijte si nejlepší VPN za méně peněz s jistotou, protože ExpressVPN nabízí 30denní záruku vrácení peněz.

Navštivte ExpressVPN

2. Nejlepší VPN pro Motorola One Hyper: NordVPN

NordVPN

Zaregistrujte se na 36 měsíců za pouhých 3,49 $ měsíčně (70% sleva)

Společnost NordVPN sídlí v Panamě, kde někteří uživatelé upřednostňují použití společnosti VPN, která má skutečné sídlo ve Spojených státech. Zjistíte, že společnost NordVPN má v USA silné zastoupení se servery umístěnými po celé zemi. Členové mají plný přístup do své sítě v USA i mimo ni za velmi dobrou cenu.

Zjistíte, že NordVPN má možná nejlepší kombinaci služeb za cenu, pokud se přihlásíte k odběru účtu na delší dobu. Všichni uživatelé mají plný přístup k síti a vlastnímu softwaru. Můžete se připojit pomocí klienta VPN pro Windows nebo Mac. Mají také snadno použitelnou mobilní aplikaci pro zařízení Android a iOS (iPhone, iPad). Můžete použít rozšíření prohlížeče NordVPN pro Chrome, Firefox nebo Safari. NordVPN nabízí některé pokročilé funkce ochrany osobních údajů, jako je dvojitá VPN, P2P servery a dedikovaná IP, které skutečně pomáhají službě vyniknout.

Chcete získat přístup ke streamovacím službám jako Netflix, Amazon Prime Video nebo BBC iPlayer odkudkoli na světě? Pokud ano, NordVPN je skvělá volba. Jedná se o jedinou službu VPN, která může stále odblokovat Netflix. Můžete se zaregistrovat k neomezené službě VPN a SmartDNS již od 3,49 dolaru měsíčně s tříletým členstvím.

Navštivte NordVPN

3. Nejlepší VPN pro Motorola One Hyper: CyberGhost

CyberGhost

Zaregistrujte se na 36 měsíců za pouhých 2,75 $ měsíčně (79% sleva)

CyberGhost byl založen v roce 2001 7 nadšenými mladými členy týmu v rumunské Bukurešti. Od té doby se společnost rozrostla na jednu z největších služeb VPN na světě. Tým 50+ členů se zaměřuje na ochranu soukromí uživatelů. Robert Knapp, spoluzakladatel a generální ředitel, nadále vede tým i poté, co se připojili ke skupině Crossrider v roce 2017. Od té doby se síť CyberGhost poměrně rozšířila.

CyberGhost nabízí pěknou kombinaci umístění serveru, silné šifrování a možnost odblokování populárních streamovacích služeb, jako jsou Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Některé kanály dokonce umožňují odblokování geografických omezení pro více oblastí. Můžete například přistupovat k videoobsahu Amazon Prime v USA, Německu nebo Velké Británii. Klient Windows také umožňuje anonymní surfování, ochranu WiFi, anonymní torrent, odblokování základních webů (Google, Facebook Instagram atd.) A výběr serveru.

Klient CyberGhost VPN je jedním z našich oblíbených. Používání je velmi snadné a zahrnuje řadu pokročilých funkcí, které pomáhají chránit vaše soukromí online. V Německu mají vývojový tým, který neustále přidává funkce klientovi a mobilním aplikacím. Můžete se zaregistrovat pro plný přístup k síti CyberGhost již od 2,75 $ měsíčně během jejich aktuální propagace.

Navštivte CyberGhost

4. Nejlepší VPN pro One Hyper: Surfshark

Surfshark

Zaregistrujte se na 24 měsíců za pouhých 1,99 $ měsíčně (83% sleva)

Surfshark zahájil svou VPN službu v roce 2018. Od té doby společnost udělala v komunitě docela šplouchnutí. Tým pokračuje v růstu a přidává umístění serverů do své vysokorychlostní sítě. Zaměřili se na soukromí a hodnotu. Tato služba zahrnuje další funkce, jako je CleanWeb (blokuje reklamy a malware), Whitelister (split tunneling), MultiHop double VPN, kill switch, soukromý DNS a ochrana proti úniku.

Díky velké síti serverů po celém světě, silnému šifrování a možnosti odblokování populárních streamovacích služeb, jako jsou Netflix, YouTube Premium a Amazon Prime, existuje mnoho příležitostí, jak si tuto službu užít. K videu Amazon Prime Video máte přístup ve více regionech, včetně USA, Německa a Velké Británie. Klient Windows vám dává možnost připojit se k fyzickým umístěním serveru, virtuálním serverům (nejvhodnějším pro odblokování geo-omezení), serverům, které podporují použití P2P, a serverům MultiHop.

Pokud jde o hodnotu a funkce, Surfshark je vynikající volbou pro ty, kteří chtějí chránit své soukromí a odblokovat omezení. Všechny jejich VPN aplikace byly navrženy s podobným uživatelským rozhraním a snadno se používají. S dvouletým předplatným se můžete zaregistrovat k neomezenému účtu VPN za pouhých 1,99 $ měsíčně.

Navštivte Surfshark

5. Nejlepší VPN pro Motorola One Hyper: PIA

Soukromý přístup k internetu

Zaregistrujte se na 12 měsíců za pouhých 3,33 $ měsíčně (67% sleva)

Soukromý přístup k internetu (PIA) poskytuje uživatelům několik různých možností. Na rozdíl od minulosti již nemusíte nastavovat profil pro každý server VPN. Nyní se můžete připojit k libovolnému umístění serveru v 33 zemích. Tým PIA uspořádal své servery podle regionů, zemí a měst. Rychlost najdete většinou rychle.

Existuje mnoho uživatelů torrentu, kteří milují přístup k soukromému internetu. Služba obsahuje funkci, která zastaví komunikaci vašeho systému, pokud dojde k výpadku připojení k jejich službě. To znamená, že pokud váš šifrovaný přístup VPN z jakéhokoli důvodu bude zrušen, bude to v bezpečí.

PIA nabízí klienta Windows a další aplikace, které jsou jednoduché a snadno použitelné. Nechcete to však podceňovat. PIA nabízí různé úrovně ochrany soukromí v závislosti na vašich potřebách. Můžete ovládat úrovně šifrování, které vám pomohou najít správnou rovnováhu mezi soukromí a rychlostí.

Pokud jde o klienta Windows, tým PIA zahrnoval přepínač zabíjení na internetu. Přepínač kill zabije vaše připojení k internetu kdykoli dojde k selhání VPN. To může být užitečné pro ty, kteří chtějí zajistit anonymitu. Soukromý přístup k internetu nabízí VPN od 3,33 dolaru za měsíc a záruku vrácení peněz na 7 dní.

Navštivte soukromý přístup k internetu

Když se připojíte k VPN, budete mít možnost chránit svůj Motorola One Hyper před možnými zloději. Můžete jej také použít k obcházení geografických omezení. Výše jsme vám poskytli některé z našich oblíbených možností. To znamená, že vždy najdete více na našem top 10 VPN seznam. I když budou všichni fungovat tak, jak byste očekávali, rozhodli jsme se optimalizovat výkon, když používáte Motorola One Hyper. Tímto způsobem získáte nejlepší možnou ochranu. Čtením našeho průvodce vám můžeme pomoci učinit správnou volbu.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map