Nejlepší VPN pro Mordhau

mMordhau je středověká hra hack a lomka, kterou vydává na Steam slovinská společnost Triternion. Začalo to 29. dubna 2019. Hra se přepíná mezi 1. a 3. osobou a je celkem zábavná. Zdá se, že je to skvělý způsob, jak se zbavit agresivity. Protože je ve službě Steam, je k dispozici pouze pro Windows. Hra je populární a protože je multiplayer, velmi pravděpodobně se při hraní setkáte. To je jeden z hlavních důvodů, proč při hraní hry navrhujeme VPN. Brzy projdeme další důvody. Než to uděláme, podívejte se na nejlepší VPN pro Mordhau.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LokalityNe
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 $ExpressVPN160Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
2NordVPN3,49 $NordVPN87Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
3Soukromý přístup k internetu2,85 $PIA49Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
4CyberGhost2,75 $CyberGhost80Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
5IPVanish3,25 $IPVanish76Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko

Tato hra je považována za hru typu hack slash. Protože je středověký, zaměřuje se na boj zblízka. Volně se opírá o historické techniky a alternativní použití zbraní. Mezi zbraně patří meče, zbraně na dálku, obléhací motory a boj na koni. Cílem hry je proniknout vám do času. Pokud máte rádi gory videohry, jsme si jisti, že se vám bude líbit.

Nyní, když vidíte některé aspekty hry, existuje několik způsobů, jak vám VPN při hraní hry pomůže. Protože se můžete připojit k jednomu, vybrat si méně zaneprázdněný region pro hraní vaší hry. Ať už používáte obléhací stroj nebo střílíte někoho pomocí šipky, může multiplayerový aspekt určitě způsobit zpoždění. Samozřejmě může zpoždění znamenat rozdíl mezi konkurenčním hraním nebo skončením mrtvých. Pokud váš poskytovatel internetových služeb začne škrtit vaši aktivitu, herní svět se může zastavit. Chcete-li tento problém vyřešit, připojte se k VPN a zašifrujte svůj provoz. Pokud poskytovatel hledá vzorce hraní, služba zastaví poskytovatele v zobrazování těchto vzorců.

Co je nejlepší VPN pro Mordhau?

Pokud hledáte nejlepší odpověď na tuto otázku, musíme se podívat na několik faktorů. Za tímto účelem budou naše kritéria spojena s rychlostí a přístupem. Teprve potom vám můžeme sdělit, jaká je nejlepší VPN pro Mordhau.

 • Velké a stabilní sítě s vysokou stabilitou sítě pro snížení počtu odpojení během hraní
 • Poskytovatelé rychlých serverů v různých regionech, které vám pomohou zajistit nejlepší rychlost, kdykoli hrajete Mordhau
 • Poskytovatelé musí přísně dodržovat zásady bez protokolování, které pomáhají chránit vaše soukromí.
 • Silné šifrování, které pomáhá chránit soukromí uživatele a předcházet útokům DDoS
 • Poskytovatelé mají možnost obcházet brány firewall a obsah blokovaný geo, takže máte přístup k obsahu bez ohledu na to, kde se nacházíte

Níže vidíte podrobnější pohled na některé z nejlepších VPN pro Mordhau.

1. Nejlepší VPN pro Mordhau: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte se na 12 měsíců a získejte 3 Měsíce ZDARMA na naší VPN s hodnocením # 1

ExpressVPN spojuje rychlý VPN přístup s MediaStreamerem, který funguje jako služba Smart DNS pro odblokování přístupu k geo-omezenému obsahu. Služba VPN pomůže zašifrovat vaše připojení a odblokovat živé sportovní události. Na jejich webových stránkách najdete dokonce i seznam nejnovějších živých zábavních a sportovních akcí. Být na Britských Panenských ostrovech staví ExpressVPN mimo 5 očí a 14 očí zemí. Udržují politiku bez protokolování, která byla v průběhu let ověřována na základě významných právních požadavků.

ExpressVPN spravuje velmi rozsáhlou síť VPN. Síť ExpressVPN mimo USA se může pochlubit tisíci serverů na klíčových místech, což pomáhá chránit soukromí uživatelů. Můžete se připojit k jejich síti VPN a chránit tak své soukromí, odblokovat cenzuru a sledovat své oblíbené streamovací služby odkudkoli.

Snad největší výhodou použití ExpressVPN je jejich podpora pro širokou škálu zařízení. ExpressVPN nabízí vlastní software VPN pro Windows, Mac, iOS a Android. Připojte současně stolní počítač i mobilní zařízení až se 3 současnými připojeními. Můžete také nainstalovat webové rozšíření ExpressVPN pro Chrome nebo Firefox. Chcete chránit celou svou domácí síť pomocí jediného účtu VPN? Pokud ano, můžete ji nastavit pomocí routerové aplikace ExpressVPN. Funkce MediaStreamer přidává podporu inteligentního DNS pro zařízení, jako jsou herní konzole (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atd.), Mediální krabice (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atd.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetřete 49% a získejte 3 měsíce zdarma s 12 měsíci naší # 1 hodnocené VPN

ExpressVPN si v našich rychlostních testech vedl velmi dobře. Jsou skvělou volbou pro ochranu soukromí a odblokování geografických omezení. Zákaznická podpora je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Užijte si nejlepší VPN za méně peněz s jistotou, protože ExpressVPN nabízí 30denní záruku vrácení peněz.

Navštivte ExpressVPN

2. Nejlepší VPN pro Mordhau: NordVPN

NordVPN

Společnost NordVPN sídlí v Panamě, kde někteří uživatelé upřednostňují použití společnosti VPN, která má skutečné sídlo ve Spojených státech. Zjistíte, že společnost NordVPN má v USA silné zastoupení se servery umístěnými po celé zemi. Členové mají plný přístup do své sítě v USA i mimo ni za velmi dobrou cenu.

Zjistíte, že NordVPN má možná nejlepší kombinaci služeb za cenu, pokud se přihlásíte k odběru dlouhodobějšího účtu. Všichni uživatelé mají plný přístup k síti a vlastnímu softwaru. Můžete se připojit pomocí klienta VPN pro Windows nebo Mac. Mají také snadno použitelnou mobilní aplikaci pro zařízení Android a iOS (iPhone, iPad). Můžete použít rozšíření prohlížeče NordVPN pro Chrome, Firefox nebo Safari. NordVPN nabízí některé pokročilé funkce ochrany osobních údajů, jako je dvojitá VPN, P2P servery a dedikovaná IP, které skutečně pomáhají vyniknout službě.

Chcete získat přístup ke streamovacím službám jako Netflix, Amazon Prime Video nebo BBC iPlayer odkudkoli na světě? Pokud ano, NordVPN je skvělá volba. Jedná se o jedinou službu VPN, která může stále odblokovat Netflix. Můžete se zaregistrovat k neomezené službě VPN a SmartDNS s 30denní zárukou vrácení peněz.

Navštivte NordVPN

3. Nejlepší VPN pro Mordhau: PIA

Soukromý přístup k internetu

Soukromý přístup k internetu (PIA) poskytuje uživatelům několik různých možností. Na rozdíl od minulosti již nemusíte nastavovat profil pro každý server VPN. Nyní se můžete připojit k libovolnému umístění serveru v 33 zemích. Tým PIA uspořádal své servery podle regionů, zemí a měst. Rychlost najdete většinou rychle.

Existuje mnoho uživatelů torrentu, kteří milují přístup k soukromému internetu. Služba obsahuje funkci, která zastaví komunikaci vašeho systému, pokud dojde k výpadku připojení k jejich službě. To znamená, že pokud váš šifrovaný přístup VPN z jakéhokoli důvodu bude zrušen, bude to v bezpečí.

PIA nabízí klienta Windows a další aplikace, které jsou jednoduché a snadno použitelné. Nechcete to však podceňovat. PIA nabízí různé úrovně ochrany soukromí v závislosti na vašich potřebách. Můžete ovládat úrovně šifrování, které vám pomohou najít správnou rovnováhu mezi soukromí a rychlostí.

Pokud jde o klienta Windows, tým PIA zahrnoval přepínač zabíjení na internetu. Přepínač kill zabije vaše připojení k internetu kdykoli dojde k selhání VPN. To může být užitečné pro ty, kteří chtějí zajistit anonymitu. Soukromý přístup k internetu nabízí členům 7denní záruku vrácení peněz.

Navštivte soukromý přístup k internetu

4. Nejlepší VPN pro Mordhau: CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost byl založen v roce 2001 7 nadšenými mladými členy týmu v rumunské Bukurešti. Od té doby se společnost rozrostla na jednu z největších služeb VPN na světě. Tým 50+ členů se zaměřuje na ochranu soukromí uživatelů. Robert Knapp, spoluzakladatel a generální ředitel, nadále vede tým i poté, co se připojili ke skupině Crossrider v roce 2017. Od té doby se síť CyberGhost poměrně rozšířila.

CyberGhost nabízí pěknou kombinaci umístění serveru, silné šifrování a možnost odblokování populárních streamovacích služeb, jako jsou Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Některé kanály dokonce umožňují odblokování geografických omezení pro více oblastí. Můžete například přistupovat k videoobsahu Amazon Prime v USA, Německu nebo Velké Británii. Klient Windows také umožňuje anonymní surfování, ochranu WiFi, anonymní torrent, odblokování základních webů (Google, Facebook Instagram atd.) A výběr serveru.

Klient CyberGhost VPN je jedním z našich oblíbených. Používání je velmi snadné a zahrnuje řadu pokročilých funkcí, které pomáhají chránit vaše soukromí online. V Německu mají vývojový tým, který neustále přidává funkce klientovi a mobilním aplikacím. Můžete se zaregistrovat pro plný přístup k síti CyberGhost s 45denní zárukou vrácení peněz.

Navštivte CyberGhost

5. Nejlepší VPN pro Mordhau: IPVanish

IPVanish

USA jsou domovem několika populárních služeb VPN, ale žádná rychleji než IPVanish. Z osobní zkušenosti víme, že IPVanish bude fungovat docela dobře bez ohledu na to, ve které oblasti v zemi se nacházíte. Jejich servery jsou rychlé a služba VPN má ve Spojených státech více serverových umístění než většina poskytovatelů VPN.

Spolu s velkou stopou v USA hostí IPVanish servery na všech kontinentech kromě Antarktidy. Jejich síť VPN byla v našich rychlostních testech trvale nejrychlejší v Severní Americe. Najdete více umístění serveru v zemích, jako jsou USA a Velká Británie. Místo můžete vybrat nebo získat konkrétnější výběrem jednotlivého serveru. IPVanish je vynikající pro hraní her, ale může být zasažen pro odblokování populárních streamovacích služeb.

Pokud jde o hodnotu, IPVanish je těžké porazit. Nabízejí neomezený přístup k jejich síti VPN a vlastnímu softwaru pro Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a další. Směrovač můžete dokonce nastavit tak, aby chránil všechna zařízení v síti. Služba VPN je mezi uživateli Kodi velmi populární. 7denní záruka vrácení peněz se vztahuje na všechny nové členy.

Navštivte IPVanish

Jak vidíte, existuje několik důvodů, proč používat VPN, když hrajete Mordhau. Ať už se snažíte obejít brány firewall ve škole nebo v práci, chránit se před útoky DDoS nebo zabránit zpoždění. To znamená, že pokud byste chtěli další možnosti, můžete se kdykoli bez obav podívat na náš výběr top 10 VPN seznam. Všichni se budou chovat tak, jak byste očekávali, ale my jsme se rozhodli co nejlépe optimalizovat herní zážitek s Mordhau. Tímto způsobem můžete získat nejlepší možné rychlosti, vyhnout se zpoždění a zabránit útokům DDoS. Když si přečtete našeho průvodce, můžeme vám pomoci najít správné řešení.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map