Nejlepší VPN pro Mexiko

MexikoMexiko je jižním sousedem USA a je jedenáctou nejlidnatější zemí na světě. Je také domovem některých ztracených domorodých civilizací, jako jsou Aztékové a Mayové. V současné době je nově industrializované Mexiko považováno za rozvíjející se moc. Odhaduje se, že do roku 2050 budou mít pátou největší ekonomiku na světě. Ačkoli existuje několik opatření týkajících se osobních údajů, nezdá se, že by ve vymáhání práva bylo mnoho. Z tohoto důvodu byste v Mexiku chtěli použít VPN. Zde jsou některé z nejlepších možností.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LokalityNe
LogsBrowser
ExtensionsMart
DNS
1ExpressVPN6,67 $ExpressVPN160Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
2IPVanish4,87 $IPVanish76Zaškrtávací políčko
3HMA Pro VPN2,99 $HideMyAss280
4NordVPN3,49 $NordVPN87Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
5CyberGhost2,75 $CyberGhost112Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko

Pojďme se podívat na několik důvodů, proč používat virtuální soukromou síť. Prvním důvodem je samozřejmě bezpečnost vašich důležitých dat. Pomocí sítě VPN vytvoříte soukromé, zabezpečené a šifrované připojení k serveru. To vám v některých případech pomůže zastavit potenciální predátory nebo dokonce vládu. Kyberzločinci by mohli čekat, až využijí zranitelné cíle.

Dalším důvodem pro použití VPN je, že vám pomůže obejít geo-blokování. I když Mexiko nemá mnoho pravidel blokujících webové stránky, stále byste byli blokováni, pokud byste se pokusili získat přístup k něčemu mimo cílovou oblast. Použitím VPN v tomto případě byste se mohli připojit k VPN v jiné oblasti a měli byste přístup k obsahu, který chcete vidět, stejně jako byste tam byli. Totéž lze říci o jakékoli jiné zemi, ke které se připojíte.

A tady máte dva nejlepší důvody, proč používat VPN v Mexiku. To znamená, že můžete objevit další později. Používání VPN v zemi je moudrý nápad, od ochrany před podvody a zvědavýma očima až po obcházení geobloků a omezení. Nyní, když jsme vysvětlili, proč je to tak důležité, povíme vám o některých věcech, které je třeba hledat.

Jaká je nejlepší VPN pro Mexiko?

Na tuto otázku můžeme odpovědět tak, že se podíváme na několik faktorů. Poté se můžeme rozhodnout pro nejlepší VPN pro danou zemi.

 • Vysokorychlostní servery, které v Mexiku fungují dobře
 • Podpora více platforem pro mobilní zařízení, včetně Amazon Firestick
 • Poskytovatelé, kteří neukládají protokoly
 • Schopnost pomáhat uživateli prohlížet geo-omezený a sportovní zatemněný obsah
 • Silné šifrování, které pomáhá zabezpečit soukromí uživatele
 • Velké a stabilní sítě, které pomáhají uživateli vyhnout se odpojení

Pojďme se hned podívat a podívat se na nejlepší VPN pro Mexiko:

1. Nejlepší VPN pro Mexiko: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte se na 12 měsíců a získejte 3 Měsíce ZDARMA na naší VPN s hodnocením # 1

ExpressVPN spojuje rychlý VPN přístup s MediaStreamerem, který funguje jako služba Smart DNS pro odblokování přístupu k geo-omezenému obsahu. Služba VPN pomůže zašifrovat vaše připojení a odblokovat živé sportovní události. Na jejich webových stránkách najdete dokonce i seznam nejnovějších živých zábavních a sportovních akcí. Být na Britských Panenských ostrovech staví ExpressVPN mimo 5 očí a 14 očí zemí. Udržují politiku bez protokolování, která byla v průběhu let ověřována na základě významných právních požadavků.

ExpressVPN spravuje velmi rozsáhlou síť VPN. Síť ExpressVPN se mimo USA může pochlubit tisíci serverů na klíčových místech, což pomáhá chránit soukromí jejich uživatelů. Jejich síť můžete použít k ochraně vašeho soukromí, odblokování cenzury a sledování vašich oblíbených streamovacích služeb odkudkoli.

Rychlostní zkouška ExpressVPN v Mexiku

Aplikace ExpressVPN umožňuje vybrat umístění serveru až do města, ale nemusíte si vybírat konkrétní server. Místo toho klient vybere nejrychlejší server ve vámi vybraném umístění. Musíte také vědět, že některá města se na klientské kartě na doporučené kartě nezobrazují. Možná najdete ten problém s městy, které jsme zmínili. Jednoduše vyberte kartu Vše, otevřete Ameriku a poté otevřete Mexiko. V této chvíli můžete vybrat servery. Když jsme testovali server v Mexico City, byla rychlost 102,49 Mbps.

Snad největší výhodou použití ExpressVPN je jejich podpora pro širokou škálu zařízení. ExpressVPN nabízí vlastní software VPN pro Windows, Mac, iOS a Android. Připojte se současně ze svého počítače i mobilního telefonu pomocí až 3 současných připojení. Můžete také nainstalovat webové rozšíření ExpressVPN pro Chrome nebo Firefox. Chcete chránit celou svou domácí síť pomocí jediného účtu VPN? Pokud ano, můžete použít routerovou aplikaci ExpressVPN k nastavení všech nastavení. Funkce MediaStreamer přidává podporu inteligentního DNS pro zařízení, jako jsou herní konzole (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atd.), Mediální krabice (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atd.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetřete 49% a získejte 3 měsíce zdarma s 12 měsíci naší # 1 hodnocené VPN

ExpressVPN si v našich rychlostních testech vedl velmi dobře. Jsou skvělou volbou pro ochranu soukromí a odblokování geografických omezení. Zákaznická podpora je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Užijte si nejlepší VPN za méně peněz s důvěrou, protože ExpressVPN nabízí 30denní záruku vrácení peněz.

Zobrazit nabídky ExpressVPN

2. Nejlepší VPN pro Mexiko: IPVanish

IPVanish

Zaregistrujte se na 12 měsíců za pouhých 4,87 $ měsíčně (60% sleva)

USA jsou domovem mnoha lidí a mnoho služeb VPN tam má servery. To zahrnuje i IPVanish. Můžeme vám říci z osobních znalostí, že to bude fungovat dobře, bez ohledu na to, v jaké oblasti v Mexiku se nacházíte. Můžete očekávat rychlé servery a více umístění serverů v Jižní Americe než mnoho jiných služeb VPN. Z těchto důvodů jsme si vybrali IPVanish jako jednu z našich možností, jak používat v Mexiku.

Stejně jako pokrytí v této oblasti, IPVanish hostí servery na všech kontinentech kromě Antarktidy. Síť produkuje skvělé rychlosti v Severní Americe a Evropě, když provádíme naše testy rychlosti. Najdete více umístění serveru po celé oblasti. Z rozbalovací nabídky můžete vybrat umístění nebo jednotlivý server.

IPVanish Mexico speed test

IPVanish hostí řadu serverů v místech, které jsme zmínili výše, a můžete se rozhodnout připojit k některému z nich. Pokud vidíte servery, které mají v názvu serveru písmeno „a“, jedná se o nejrychlejší. Například byste hledali jeden označený podobně jako gdl-c01.ipvanish.com. (nachází se v Guadalajara). Ve většině případů si všimnete, že „a“ servery jsou nejrychlejší. Místo toho však všechny tyto servery mají ve svém názvu „c“. Testovali jsme tam server IPVanish, gdl-c08, a zjistili jsme, že rychlost byla 104,85 Mbps.

Pokud jde o hodnotu, IPVanish je těžké porazit. Nabízejí neomezený přístup k jejich síti VPN a vlastnímu softwaru pro Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a další za 7,50 $ měsíčně nebo 58,49 $ ročně. To vychází z pouhého 4,87 $ měsíčně na ročním plánu. 7denní záruka vrácení peněz se vztahuje na všechny nové členy.

Zobrazit nabídky IPVanish

3. Nejlepší VPN pro Mexiko: HMA

HMA VPN

Zaregistrujte se na 36 měsíců za pouhých 4,29 $ měsíčně (64% sleva)

HideMyAss byl uveden do života v roce 2005, když Jack Cator, šestnáctiletý student v Anglii, se rozhodl, že chce vytvořit službu, která pomůže lidem vyhnout se cenzuře. Konkrétně Jack nemohl získat přístup k webům sociálních médií a online hrám, protože byly zablokovány ve školní síti. HMA přidala stovky tisíc uživatelů první měsíc a od té doby se rozrostla na jednu z největších služeb VPN na světě s více než 350 umístěními serverů. Privax, mateřská společnost HMA Pro VPN, se připojil k týmu AVG v roce 2015.

HMA Mexico test rychlosti

Pokud je vaším cílem najít VPN s nejvíce umístěními serveru, pak HideMyAss je vaše nejlepší volba. Jen mějte na paměti, že HMA zaznamenává aktivitu uživatelů, což je problém některých uživatelů VPN. HMA hostuje některé servery VPN v Mexiku včetně několika serverů ve velkých městech. Chcete-li se tam připojit k serveru, budete chtít přejít do „režimu umístění“ a začít výběrem „změnit umístění“. Poté klikněte na záložku „Města“ a najděte nejbližší mexické město. Připojili jsme se k serveru v Mexico City, abychom testovali a zjistili, že rychlost byla 107,03 Mbps.

V roce 2016 vedla společnost HMA a několik dalších předních poskytovatelů VPN cestu ke zjednodušení vlastního klientského softwaru. Výsledkem je celá sada vlastních aplikací, které usnadňují připojení každého uživatele k síti HMA a šifrování vašeho připojení. Mají k dispozici software pro Windows, Mac, Android a iOS. Můžete se také připojit k HMA prostřednictvím routeru. HMA nabízí neomezený přístup k VPN od pouhých 4,29 $ měsíčně a nabízí všem novým uživatelům 30denní záruku vrácení peněz bez rizika.

Zobrazit nabídky HMA

4. Nejlepší VPN pro Mexiko: NordVPN

NordVPN

Zaregistrujte se na 36 měsíců za pouhých 3,49 $ měsíčně (70% sleva)

Společnost NordVPN sídlí v Panamě, kde někteří uživatelé upřednostňují použití společnosti VPN, která má skutečné sídlo ve Spojených státech. Zjistíte, že společnost NordVPN má v USA silné zastoupení se servery umístěnými po celé zemi. Členové mají plný přístup do své sítě v USA i mimo ni za velmi dobrou cenu.

Zjistíte, že NordVPN má možná nejlepší kombinaci služeb za cenu, pokud se přihlásíte k odběru dlouhodobějšího účtu. Všichni uživatelé mají plný přístup k síti a vlastnímu softwaru. Můžete se připojit pomocí klienta VPN pro Windows nebo Mac. Mají také snadno použitelnou mobilní aplikaci pro zařízení Android i iOS (iPhone, iPad).

NordVPN Mexico speed testNordVPN hostuje v Queretaru řadu serverů. Z konzoly kliknutím na 3 vodorovné tečky napravo od země můžete najít oblast serveru a zobrazit procenta dostupných serverů. Testovali jsme server umístěný v Queretaru. Rychlost stahování byla 92,20 Mbps.

Chcete získat přístup ke streamovacím službám jako Netflix, Amazon Prime Video nebo BBC iPlayer odkudkoli na světě? Pokud ano, NordVPN je skvělá volba. Jedná se o jedinou službu VPN, která může stále odblokovat Netflix. Můžete se zaregistrovat k neomezené službě VPN a SmartDNS již od 3,49 dolaru měsíčně s tříletým členstvím.

Zobrazit nabídky NordVPN

5. Nejlepší VPN pro Mexiko: CyberGhost

CyberGhost

Zaregistrujte se na 36 měsíců za pouhých 2,75 $ měsíčně (79% sleva)

CyberGhost byl založen v roce 2001 7 nadšenými mladými členy týmu v rumunské Bukurešti. Od té doby se společnost rozrostla na jednu z největších služeb VPN na světě. Tým 50+ členů se zaměřuje na ochranu soukromí uživatelů. Robert Knapp, spoluzakladatel a generální ředitel, nadále vede tým i poté, co se připojili ke skupině Crossrider v roce 2017. Od té doby se síť CyberGhost poměrně rozšířila.

CyberGhost byl založen v roce 2001 7 nadšenými mladými členy týmu v rumunské Bukurešti. Od té doby se společnost rozrostla na jednu z největších služeb VPN na světě. Tým 50+ členů se zaměřuje na ochranu soukromí uživatelů. Robert Knapp, spoluzakladatel a generální ředitel, nadále vede tým i poté, co se připojili ke skupině Crossrider v roce 2017. Od té doby se síť CyberGhost poměrně rozšířila.

CyberGhost nabízí pěknou kombinaci umístění serveru, silné šifrování a možnost odblokování populárních streamovacích služeb, jako jsou Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Některé kanály dokonce umožňují odblokování geografických omezení pro více oblastí. Můžete například přistupovat k videoobsahu Amazon Prime v USA, Německu nebo Velké Británii. Klient Windows také umožňuje anonymní surfování, ochranu WiFi, anonymní torrent, odblokování základních webů (Google, Facebook Instagram atd.) A výběr serveru.

Rychlostní test CyberGhost Mexico

Protože jsme chtěli otestovat server v Mexiku, otevřeli jsme klienta Windows a rozšířili rozhraní. Odtud budete chtít kliknout na kartu Všechny servery, pokud ještě není aktivní. Přejděte dolů do Mexika a klikněte napravo od hvězdy. Tím se zobrazí úplný seznam serverů. Síť CyberGhost zahrnuje servery v Mexico City. Tam jsme se připojili k serveru a dostali rychlost 62,93 Mbps.

Klient CyberGhost VPN je jedním z našich oblíbených. Používání je velmi snadné a zahrnuje řadu pokročilých funkcí, které pomáhají chránit vaše soukromí online. V Německu mají vývojový tým, který neustále přidává funkce klientovi a mobilním aplikacím. Můžete se zaregistrovat pro plný přístup k síti CyberGhost již od 2,75 $ měsíčně během jejich aktuální propagace.

Zobrazit nabídky CyberGhost

Jste vítáni podívat se na naše 10 nejlepších VPN služeb pokud chcete jiná rozhodnutí, ale výběr, který jsme zde provedli, by vás měl udržet šťastný. Vybrali jsme si tyto poskytovatele pro Mexiko před jinými předními službami založenými na zabezpečení, ceně, regionálních umístěních a rychlosti. Hledali jsme také služby s dobrou sítí serverů VPN, ke které se můžete připojit ve vaší oblasti. Spolehliví poskytovatelé VPN poskytnou rychlé sítě pro streamování HD obsahu z jiných míst a chrání vaše soukromí.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map