Nejlepší VPN pro iPhone

iPhoneTelefony iPhone X a iPhone 8 Plus byly velké vylepšení velikosti obrazovky i možností. Velké obrazovky odolné proti vodě s displejem sítnice přispívají k potěšení ze sledování videa. 5,5 palcový iPhone 8 Plus a 5,8 palcový iPhone X poskytují skvělou příležitost k prohlížení online videí. Ať už máte nejnovější iPhone nebo starší verzi, měli byste používat VPN kdykoli se připojíte k veřejné síti Wi-Fi nebo když si chcete užít obsah v jiných oblastech. Chraňte své soukromí a odblokujte geografická omezení pomocí iPhone VPN.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LokalityNe
LogsBrowser
ExtensionsMart
DNS
1ExpressVPN6,67 $ExpressVPN160Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
2NordVPN3,49 $NordVPN87Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
3Soukromý přístup k internetu3,33 $PIA49Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
4CyberGhost2,75 $PIA112Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
5IPVanish5,20 $IPVanish76Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko

Existuje několik důvodů, jak povolit VPN ve vašem iPhone. První je soukromí online. Všichni cestujeme s našimi telefony. Ať už je to do jiné země nebo do kavárny po ulici, otevřená síť Wi-Fi vás vystaví riziku. Můžete se spolehnout na VPN, která vám pomůže chránit vaše soukromí šifrováním připojení iPhone kdykoli je povoleno. Pokud jde o zabezpečení vašeho iPhone, některé VPN společnosti jsou před ostatními. Za chvíli vám doporučíme VPN, které vyvinuly vlastní aplikace pro iOS s pokročilými funkcemi, které pomáhají chránit vaše soukromí a udržovat vaše iPhone data v bezpečí. Pokud jste sledovali 60 minut telefonní hackerství, pak máte nějakou představu o tom, jak špatná situace je nyní. I když VPN není celé řešení problému, je to určitě krok správným směrem. Pokud plánujete telefon používat v sítích Wi-Fi, je nutností aplikace iPhone VPN.

Druhým důvodem použití VPN ve vašem iPhone je vyhnout se geografickým omezením. Řekněme, že žijete ve Spojených státech a plánujete cestovat do Evropy. Věděli jste, že nebudete moci sledovat obsah USA Netflix, když jste v zahraničí? Totéž platí pro ty ve Velké Británii, kteří cestují mimo zemi a ztratí přístup k BBC iPlayer. Síť VPN vám pomůže získat přístup bez ohledu na to, kam cestujete. Jak to funguje? Když se připojíte k serveru VPN v jiné zemi, přiřadí vám místní IP adresu. Pomůže vám to přístup ke streamovacím službám a kanálům v jiných zemích během cestování nebo pobytu v zahraničí. V takovém případě nemusíte mít obavy z úrovně zabezpečení a šifrování nabízené vaší sítí VPN. Naštěstí nemusíte kompromisy. Níže uvedené VPN vám pomohou streamovat videa HD v jiných zemích a zároveň chránit vaše soukromí.

Jaká je nejlepší VPN pro iPhone?

Náš seznam nejlepších aplikací pro iOS VPN jsme se zaměřili na následující kritéria:

 • Výkon a spolehlivost aplikace pro iOS pro iPhone a iPad
 • Přednost pro zabezpečené protokoly včetně IKEv2 a OpenVPN
 • Doporučujeme pouze VPN, které neuchovávají protokoly využití
 • Schopnost odblokovat populární streamovací služby a živé sporty
 • Aplikace VPN pro stolní, mobilní a Amazon Firestick zařízení

Zde je seznam nejlepších VPN služeb pro uživatele iPhone:

1. Nejlepší VPN pro iPhone: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte se na 12 měsíců a získejte 3 Měsíce ZDARMA na naší VPN s hodnocením # 1

Ať už mluvíme o iOS nebo jiném operačním systému, ExpressVPN má nejlepší software v oboru. Ti, kteří dávají přednost zobrazení mapy, ocení nejnovější aplikaci ExpressVPN pro iOS. Ve výchozím nastavení se můžete pohybovat po mapě světa a připojit se k libovolnému umístění serveru. Aplikace má také zobrazení seznamu pro výběr serverů. Můžete přepínat mezi protokoly OpenVPN UDP, OpenVPN TCP a IPSec. Doufáme, že v budoucnu přidají podporu IKEv2. Mezitím můžete také nastavit aplikaci na automatické opětovné připojení, pokud dojde k výpadku připojení VPN. ExpressVPN věří, že s jejich službami budete spokojeni, až budete mít příležitost to vyzkoušet. Nabízejí všem novým členům 30denní záruku vrácení peněz, což je dostatek času na vyzkoušení služby na všech vašich zařízeních.

ExpressVPN pro iPhone

Služba ExpressVPN je stejně působivá na široké spektrum zařízení. Mají vlastní klienty pro Mac, Windows, iOS a Android a tvoří náš „top 5“ seznam v každé kategorii. Jejich software byl vždy působivý, ale rok 2016 přinesl několik vylepšení. Pro začátečníky je aplikace mnohem snadnější nastavovat a používat. Můžete se jednoduše připojit klepnutím na umístění serveru. Jejich stolní aplikace zahrnují testy rychlosti, které vám pomohou najít nejrychlejší server. Klient systému Windows také obsahuje funkci přepínače VPN kill. Pokud jde o aplikaci pro iOS, můžete nastavit oblíbená umístění serveru tak, aby se rychle připojila z iPhonu na jakýkoli server ExpressVPN v 94 zemích.

Kupón ExpressVPNUšetřete 49% a získejte 3 měsíce zdarma s 12 měsíci naší # 1 hodnocené VPN

ExpressVPN si v našich rychlostních testech vedl velmi dobře. Jsou skvělou volbou pro ochranu soukromí a odblokování geografických omezení. Zákaznická podpora je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Užijte si nejlepší VPN za méně peněz s jistotou, protože ExpressVPN nabízí 30denní záruku vrácení peněz.

Navštivte ExpressVPN

2. Nejlepší VPN pro iPhone: NordVPN

NordVPN

Zaregistrujte se na 36 měsíců za pouhých 3,49 $ měsíčně (70% sleva)

Společnost NordVPN sídlí v Panamě, kde někteří uživatelé upřednostňují použití společnosti VPN, která má skutečné sídlo ve Spojených státech. Zjistíte, že společnost NordVPN má v USA silné zastoupení se servery umístěnými po celé zemi. Členové mají plný přístup do své sítě v USA i mimo ni za velmi dobrou cenu.

Zjistíte, že NordVPN má možná nejlepší kombinaci služeb za cenu, pokud se přihlásíte k odběru dlouhodobějšího účtu. Všichni uživatelé mají plný přístup k síti a vlastnímu softwaru. Můžete se připojit pomocí klienta VPN pro Windows nebo Mac. Mají také snadno použitelnou mobilní aplikaci pro zařízení Android i iOS (iPhone, iPad).

Aplikace pro NordVPN pro iPhone

Chcete získat přístup ke streamovacím službám jako Netflix, Amazon Prime Video nebo BBC iPlayer odkudkoli na světě? Pokud ano, NordVPN je skvělá volba. Jedná se o jedinou službu VPN, která může stále odblokovat Netflix. Můžete se zaregistrovat k neomezené službě VPN a SmartDNS s 30denní zárukou vrácení peněz.

Navštivte NordVPN

3. Nejlepší VPN pro iPhone: PIA

Soukromý přístup k internetu

Zaregistrujte se na 12 měsíců za pouhých 3,33 $ měsíčně (72% sleva)

Private Internet Access (PIA) poskytuje uživatelům iPhone čistou aplikaci pro iOS. Na rozdíl od minulosti již nemusíte nastavovat profil pro každý server VPN. S novou aplikací PIA se můžete připojit k libovolnému umístění serveru v 29 zemích. Jak vidíte níže, tým PIA uspořádal své servery podle oblastí pro uživatele iPhone. Umístění serveru je uvedeno v abecedním pořadí podle zemí. Jakmile vyberete umístění, aplikace se připojí. Můžete se snadno připojit a odpojit jediným klepnutím na posuvník. Verze 2.5 zavedla novou funkci Blokování obsahu Safari, která blokuje reklamy pro ty, kteří se rozhodnou ji povolit. Nejnovější aplikace pro iOS podporuje připojení OpenVPN i IPSec.

Aplikace PIA iOS

Aplikace pro iOS od Private Internet Access je docela vpřed. Veškerý jejich software se snadno používá. Pokud se chcete připojit z Mac nebo Windows, doporučujeme použít funkci přepínače VPN kill, kterou nabízí PIA. Mají také ochranu proti úniku DNS, ochranu proti úniku IPv6 a funkce předávání portů v klientském počítači. Přestože mobilní aplikace neobsahují pokročilé funkce, můžete se snadno připojit k libovolnému serveru a šifrovat připojení. Nezapomeňte se připojit k PIA kdykoli pomocí sítě Wi-Fi, která pomáhá chránit před krádeží dat. Neomezují použití, takže můžete VPN kdykoli nechat pro ochranu soukromí.

Navštivte soukromý přístup k internetu

4. Nejlepší VPN pro iPhone: CyberGhost

CyberGhost

Zaregistrujte se na 36 měsíců za pouhých 2,75 $ měsíčně (79% sleva)

Se spuštěním CyberGhost 7 na podzim roku 2018 má VPN pravděpodobně nejlepší software v oboru. Jednou z prvních věcí, kterou si všimnete, je rozhraní CyberGhost 7. Totéž platí pro Mac, Windows, iOS, Android a Amazon Fire TV. To znamená, že můžete očekávat stejný zážitek bez ohledu na zařízení. To je skvělé, protože můžete používat VPN až na 7 zařízeních najednou. To je velmi užitečné při ochraně vašeho soukromí doma nebo na cestách. Zpět do aplikace pro iOS. Můžete se připojit k libovolnému umístění VPN serveru a filtrovat servery, které podporují streamování HD. Můžete dokonce nastavit oblíbené položky pro rychlý přístup k určitým umístěním na serveru. Aplikace iOS vás také ochrání na WiFi hotspotech. Můžete aplikaci sdělit, jak reagovat na zabezpečené a nezabezpečené sítě. To vám dává větší kontrolu.

Aplikace pro CyberGhost pro iPhone

Podívejte se blíže na uživatelské rozhraní. Je to jednoduché, ale efektivní. Jednoduše klepněte na víko a připojte se k nejlepšímu serveru nebo si vyberte libovolné umístění. Nová aplikace umožňuje vybrat konkrétní umístění serveru a dokonce i individuální server. Tím získáte plnou kontrolu nad tím, ke kterému serveru se v kterémkoli okamžiku připojujete. Také si všimnete karet pro „Streamování“ a „Oblíbené“. Streamování zahrnuje servery na klíčových místech (USA, Velká Británie, Německo, Francie, Finsko, Dánsko), abyste si mohli užívat své oblíbené streamingové služby i mimo region. Nejlepší ze všech CyberGhost je VPN bez protokolu, takže při používání služby máte další vrstvu soukromí.

Navštivte CyberGhost

5. Nejlepší VPN pro iPhone: IPVanish

IPVanish

Zaregistrujte se na 12 měsíců za pouhých 5,20 $ měsíčně (sleva 57%)

IPVanish jsme vybrali jako jednu z nejlepších iPhone VPN na základě práce, kterou odvedli při vývoji pokročilých funkcí pro uživatele iOS. Je to jedna věc mít pěkně vypadající aplikaci pro iPhone, ale většina z nich postrádá další funkce ochrany osobních údajů, které vám pomohou zajistit ochranu. IPVanish začíná tím, že vám dává možnost vybrat si mezi protokoly IKEv2 a IPSec. IKEv2 je nejlepší protokol pro iPhone, aniž by byl příliš technický. Jeho podpora pro MOBIKE pomáhá rychlému opětovnému připojení k VPN při přechodu z hotspotů nebo při přechodu z domácího Wi-Fi na mobilní data. Aplikace IPVanish pro iOS také obsahuje funkce pro automatickou aktivaci při připojení k sítím Wi-Fi nebo při návštěvě konkrétních webů. Jak ukážeme, máte nad aplikací plnou kontrolu.

Aplikace IPVanish pro iOS

Výše uvedený obrázek obsahuje tři snímky obrazovky, které vám poskytnou úplný obrázek aplikace VPN pro iOS. První obrázek ukazuje, že jsme odpojeni. Můžete se snadno připojit posunutím jezdce doprava. Tím se připojíte k serveru podle vašeho výběru a výsledkem bude obrázek vpravo. Na obrazovce uprostřed je uveden seznam umístění serveru. V aplikaci si můžete vybrat kterékoli z jejich 85+ serverových umístění ve více než 60 zemích v aplikaci. Mezi servery VPN můžete snadno přepínat kdykoli pomocí několika klepnutí.

Nastavení IPVanish pro iOS

Jak můžete vidět na obrázku výše, aplikace IPVanish pro iOS vám dává plnou kontrolu nad tím, jak jejich VPN služba spolupracuje s vaším iPhone. Můžete začít vybírat mezi protokoly IKEv2 a IPSec. Klepnutím na „On Demand“ vyvoláte obrazovku zobrazenou vpravo. Odtud můžete nastavit několik pokročilých funkcí:

 • Vždy na – Zůstaňte připojeni k IPVanish kdykoli budete používat svůj iPhone.
 • Síťové SSID – připojte se automaticky ke konkrétním sítím na základě SSID
 • Domény – připojit se automaticky pro vybrané webové stránky

Upozorňujeme, že žádné z těchto nastavení nemusíte měnit. Aplikace je připravena k připojení při prvním spuštění. Toto jsou další možnosti ochrany vašeho soukromí. Vážíme si jich, protože ve většině ostatních aplikací VPN chybí pokročilé možnosti ochrany osobních údajů.

Pomozte nám najít nejlepší iPhone VPN je předmětem našeho příspěvku, ale IPVanish patří mezi téměř všechny kategorie. Do své aplikace pro Android vkládají stejnou úroveň úsilí. Uživatelé Windows a Mac najdou pokročilé funkce, jako je přepínač zabíjení VPN a schopnost střídat IP. Jejich zásady „nulového záznamu“ jsou jen dalším znakem toho, že berou vaše soukromí vážně. Používáme IPVanish denně a doporučujeme vám vyzkoušet.

Navštivte IPVanish

6. Nejlepší VPN pro iPhone: Surfshark

Surfshark

Zaregistrujte se na 24 měsíců za pouhých 1,99 $ měsíčně (83% sleva)

Surfshark zahájil svou VPN službu v roce 2018. Od té doby společnost udělala v komunitě docela šplouchnutí. Tým pokračuje v růstu a přidává umístění serverů do své vysokorychlostní sítě. Zaměřili se na soukromí a hodnotu. Tato služba zahrnuje další funkce, jako je CleanWeb (blokuje reklamy a malware), Whitelister (split tunneling), MultiHop double VPN, kill switch, soukromý DNS a ochrana proti úniku.

Díky velké síti serverů po celém světě, silnému šifrování a možnosti odblokování populárních streamovacích služeb, jako jsou Netflix, YouTube Premium a Amazon Prime, existuje mnoho příležitostí, jak si tuto službu užít. K videu Amazon Prime Video máte přístup ve více oblastech, včetně USA, Německa a Velké Británie. Klient Windows vám dává možnost připojit se k fyzickým umístěním serveru, virtuálním serverům (nejvhodnějším pro odblokování geo-omezení), serverům, které podporují použití P2P, a serverům MultiHop.

Surfshark aplikace pro iPhone

Pokud jde o hodnotu a funkce, Surfshark je vynikající volbou pro ty, kteří chtějí chránit své soukromí a odblokovat omezení. Všechny jejich VPN aplikace byly navrženy s podobným uživatelským rozhraním a snadno se používají. Můžete se zaregistrovat k neomezenému bezrizikovému účtu VPN, protože Surfshark nabízí 30denní záruku vrácení peněz.

Navštivte Surfshark

7. Nejlepší VPN pro iPhone: StrongVPN

StrongVPN

Zaregistrujte se na 12 měsíců za pouhých 4,37 $ měsíčně (41% sleva)

Tým StrongVPN je spolu od roku 1995. Začali v prostoru webhostingu a rozrostli se na společnost s více než 60 zaměstnanci, která je pro službu VPN velmi velká. Službu StrongVPN známe již od roku 2010 a v průběhu let se neustále inovují. Až do roku 2016 nabízeli několik plánů VPN, které bylo trochu matoucí pochopit. To se všechno změnilo, protože StrongVPN má nyní jediný plán s neomezeným přístupem k jejich síti 400+ serverů ve 44 městech po celém světě. Tuto službu doplňují vlastní aplikace pro iOS, Android, Mac a Windows. Mají také průvodce nastavením pro směrovače Chromium, DD-WRT a Tomato. Bez ohledu na to, jaké zařízení používáte k připojení, můžete při použití StrongVPN očekávat rychlé a spolehlivé připojení.

Aplikace StrongVPN pro iOS

Aplikace StrongVPN iPhone VPN je jednou z nejlepších pro ty, kteří se chtějí jednoduše připojit a připojit. Jak můžete vidět výše, aplikace pro iOS vám dává možnost „Klepnutím se připojit“. To je vše, co musíte udělat pro připojení a šifrování dat. Aplikace ve výchozím nastavení používá protokol IKEv2, což si opravdu vážíme. Můžete také vybrat L2TP nebo PPTP, ale důrazně doporučujeme držet se IKEv2. Použití IKEv2 vám pomůže rychle se rychle připojit, když se pohybujete mezi sítěmi. To může být užitečné zejména pro ty, kteří hodně cestují. Pokud kliknete na umístění serveru uvedené v dolní části aplikace, zobrazí se seznam serverů zobrazený na středním obrázku. Odtud můžete vybrat libovolné umístění serveru a protokol, který chcete použít.

Navštivte StrongVPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map