Nejlepší VPN pro Colorado

ColoradoColorado je stát nacházející se v jižních Skalistých horách. Má odhadovanou populaci téměř 5,7 milionu lidí. V posledních několika letech stát zažil příliv návštěvníků a cestovního ruchu. To je částečně způsobeno jejich liberálními zákony o používání marihuany. Ať už z tohoto důvodu plánujete navštívit stát nebo jiné, budete chtít určitě použít VPN, když používáte veřejné WiFi. Můžeme vám za chvíli poskytnout více informací. Nejprve se podívejte na náš seznam nejlepších VPN pro Colorado.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LokalityNe
LogsBrowser
ExtensionsMart
DNS
1ExpressVPN6,67 $ExpressVPN160Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
2Soukromý přístup k internetu3,33 $PIA52Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
3NordVPN3,49 $NordVPN87Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
4IPVanish4,87 $IPVanish76Zaškrtávací políčko

Nejlepším důvodem použití VPN v Coloradu je ochrana vašeho soukromí. Zatímco je Colorado v USA a nemá žádné vládní monitorování, nejste v bezpečí. Nemusíte hledat těžké důkazy o krádeži identity. Připojením k VPN vytvoříte zabezpečené a soukromé připojení k serveru podle vašeho výběru. To ztěžuje komukoli, kdo ukradne vaše soukromá data.

Druhým důvodem pro použití VPN v Coloradu není důvod vládní cenzury, ale pomoci vám obejít geo-omezení a firewally. Chcete-li toho dosáhnout, měli byste se připojit k VPN v jiné oblasti. Tímto způsobem můžete pokračovat, jako byste normálně.

Co je nejlepší VPN pro Colorado?

Abychom na tuto otázku nejlépe odpověděli, musíme se podívat na nejdůležitější faktory, které je třeba použít v Coloradu. Nejprve se zaměříme na obcházení firewallů a geo-omezení. Tímto způsobem můžeme určit nejlepší VPN pro Colorado.

 • Servery VPN, které fungují dobře v Coloradu (všechny VPN testované na Denver, Colorado Springs a Pueblo)
 • Schopnost odblokovat geografická omezení v Coloradu
 • Velká a stabilní síť, která vám pomůže vyhnout se přerušenému připojení
 • Poskytovatelé VPN, kteří neuchovávají protokoly využití
 • Silné šifrování na vojenské úrovni, které pomáhá chránit soukromí v regionu
 • Mobilní aplikace a podpora pro zařízení Amazon Firestick

Nyní se podrobněji podíváme na nejlepší VPN pro Colorado.

1. Nejlepší VPN pro Colorado: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte se na 12 měsíců a získejte 3 Měsíce ZDARMA na naší VPN s hodnocením # 1

ExpressVPN spojuje rychlý VPN přístup s MediaStreamerem, který funguje jako služba Smart DNS pro odblokování přístupu k geo-omezenému obsahu. Služba VPN pomůže zašifrovat vaše připojení a odblokovat živé sportovní události. Na jejich webových stránkách najdete dokonce i seznam nejnovějších živých zábavních a sportovních akcí. Být na Britských Panenských ostrovech staví ExpressVPN mimo 5 očí a 14 očí zemí. Udržují politiku bez protokolování, která byla v průběhu let ověřována na základě významných právních požadavků.

ExpressVPN spravuje velmi rozsáhlou síť VPN. Síť ExpressVPN se mimo USA může pochlubit tisíci serverů na klíčových místech, což pomáhá chránit soukromí jejich uživatelů. Jejich síť můžete použít k ochraně vašeho soukromí, odblokování cenzury a sledování vašich oblíbených streamovacích služeb odkudkoli.

Aplikace ExpressVPN umožňuje vybrat umístění serveru až do města, ale nemusíte si vybírat konkrétní server. Místo toho klient vybere nejrychlejší server ve vámi vybraném umístění. Musíte také vědět, že některá města se na klientské kartě na doporučené kartě nezobrazují. Možná zjistíte, že problém se servery v této oblasti. Jednoduše vyberte kartu „Vše“, otevřete USA a poté otevřete Colorado. V této chvíli můžete vybrat servery. Připojili jsme server v Denveru a otestovali rychlost na Denveru, Colorado Springs a Pueblo. Výsledky se pohybovaly mezi 116 Mbps a 121 Mbps, což téměř maximalizovalo naše kabelové připojení k internetu.

Rychlostní test ExpressVPN Colorado

Snad největší výhodou použití ExpressVPN je jejich podpora pro širokou škálu zařízení. ExpressVPN nabízí vlastní software VPN pro Windows, Mac, iOS a Android. Připojte se současně ze svého počítače i mobilního telefonu pomocí až 3 současných připojení. Můžete také nainstalovat webové rozšíření ExpressVPN pro Chrome nebo Firefox. Chcete chránit celou svou domácí síť pomocí jediného účtu VPN? Pokud ano, můžete použít routerovou aplikaci ExpressVPN k nastavení všech nastavení. Funkce MediaStreamer přidává podporu inteligentního DNS pro zařízení, jako jsou herní konzole (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atd.), Mediální krabice (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atd.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetřete 49% a získejte 3 měsíce zdarma s 12 měsíci naší # 1 hodnocené VPN

ExpressVPN si v našich rychlostních testech vedl velmi dobře. Jsou skvělou volbou pro ochranu soukromí a odblokování geografických omezení. Zákaznická podpora je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Užijte si nejlepší VPN za méně peněz s důvěrou, protože ExpressVPN nabízí 30denní záruku vrácení peněz.

Zobrazit nabídky ExpressVPN

2. Nejlepší VPN pro Colorado: PIA

Soukromý přístup k internetu

Zaregistrujte se na 12 měsíců za pouhých 3,33 $ měsíčně (67% sleva)

Soukromý přístup k internetu (PIA) poskytuje uživatelům několik různých možností. Na rozdíl od minulosti již nemusíte nastavovat profil pro každý server VPN. Nyní se můžete připojit k libovolnému umístění serveru v 33 zemích. Jak vidíte níže, tým PIA uspořádal své servery podle regionu, země a města. Umístění serveru jsou uvedena v abecedním pořadí podle zemí.

Existuje mnoho uživatelů torrentu, kteří milují přístup k soukromému internetu. Služba obsahuje funkci, která zastaví komunikaci vašeho systému, pokud dojde k výpadku připojení k jejich službě. To znamená, že pokud váš šifrovaný přístup VPN z jakéhokoli důvodu bude zrušen, bude to v bezpečí.

PIA nabízí klienta Windows a další aplikace, které jsou jednoduché a snadno použitelné. Nechcete to však podceňovat. PIA nabízí různé úrovně ochrany soukromí v závislosti na vašich potřebách. Můžete ovládat úrovně šifrování, které vám pomohou najít správnou rovnováhu mezi soukromí a rychlostí. Jak vidíte, náš test rychlosti ukázal, že PIA v tomto regionu funguje dobře. Připojili jsme se k serveru PIA v Denveru a rychlost testovala na Denver, Colorado Springs a Pueblo. Jak vidíte, výsledky se pohybovaly od 53 Mbps v Pueblu až po 84 Mbps v Denveru.

Rychlostní zkouška PIA Colorado

Pokud jde o klienta Windows, tým PIA zahrnoval přepínač zabíjení na internetu. Přepínač kill zabije vaše připojení k internetu kdykoli dojde k selhání VPN. To může být užitečné pro ty, kteří chtějí zajistit anonymitu. Soukromý přístup k internetu nabízí VPN od pouhých 3,33 $ měsíčně.

Zobrazit nabídky PIA

3. Nejlepší VPN pro Colorado: NordVPN

NordVPN

Zaregistrujte se na 36 měsíců za pouhých 3,49 $ měsíčně (70% sleva)

Společnost NordVPN sídlí v Panamě, kde někteří uživatelé upřednostňují použití společnosti VPN, která má skutečné sídlo ve Spojených státech. Zjistíte, že společnost NordVPN má v USA silné zastoupení se servery umístěnými po celé zemi. Členové mají plný přístup do své sítě v USA i mimo ni za velmi dobrou cenu.

Zjistíte, že NordVPN má možná nejlepší kombinaci služeb za cenu, pokud se přihlásíte k odběru dlouhodobějšího účtu. Všichni uživatelé mají plný přístup k síti a vlastnímu softwaru. Můžete se připojit pomocí klienta VPN pro Windows nebo Mac. Mají také snadno použitelnou mobilní aplikaci pro zařízení Android i iOS (iPhone, iPad).

NordVPN hostí několik serverů v Denveru. Z konzoly kliknutím na 3 vodorovné tečky napravo od země můžete najít oblast serveru a zobrazit procenta dostupných serverů. Připojili jsme se k serveru VPN umístěnému v Denveru, Colorado a testovali jsme rychlosti do Denveru, Colorado Springs a Pueblo. Výkon se pohyboval mezi 19 Mbps a 40 Mbps.

NordVPN Colorado test rychlosti

Chcete získat přístup ke streamovacím službám jako Netflix, Amazon Prime Video nebo BBC iPlayer odkudkoli na světě? Pokud ano, NordVPN je skvělá volba. Jedná se o jedinou službu VPN, která může stále odblokovat Netflix. Můžete se zaregistrovat k neomezené službě VPN a SmartDNS již od 3,49 dolaru měsíčně s tříletým členstvím.

Zobrazit nabídky NordVPN

4. Nejlepší VPN pro Colorado: IPVanish

IPVanish

Zaregistrujte se na 12 měsíců za pouhých 4,87 $ měsíčně (60% sleva)

IPVanish nabízí několik serverů v této oblasti, takže byste zde neměli mít žádné problémy. Můžete však očekávat vysokou rychlost na různých místech světa. Z tohoto důvodu jsme si vybrali IPVanish jako jednu z našich možností přejít na použití v Coloradu.

IPVanish je hostitelem serverů na všech kontinentech jiných než Antarktida, stejně jako docela v různých evropských regionech. Síť produkuje skvělé rychlosti a při našich rychlostních testech si vedou dobře. Z rozbalovací nabídky můžete vybrat umístění nebo jednotlivý server.

Právě jsme zmínili, že IPVanish má servery po celém regionu a jsou vám k dispozici. Pokud narazíte na server, který má v názvu svého názvu písmeno „a“, jedná se o nejrychlejší v síti. Připojili jsme se k serveru VPN IPVanish v Denveru a otestovali rychlosti do Denveru, Colorado Springs a Pueblo. Jak vidíte, rychlost stahování byla mezi 14 Mbps a 24 Mbps.

IPVanish Colorado test rychlosti

Pokud jde o hodnotu, IPVanish je těžké porazit. Nabízejí neomezený přístup k jejich síti VPN a vlastnímu softwaru pro Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a další za 7,50 $ měsíčně nebo 58,49 $ ročně. To vychází z pouhého 4,87 $ měsíčně na ročním plánu. 7denní záruka vrácení peněz se vztahuje na všechny nové členy.

Zobrazit nabídky IPVanish

Určitě existuje několik skvělých možností VPN, které můžete použít v Coloradu. Měli byste být schopni vidět výhody používání jednoho, když tam. To znamená, že se můžete vždy podívat na naše poskytovatele top 10 seznam VPN pro další možnosti. Všichni budou dělat svou práci, ale my jsme se rozhodli na základě řady faktorů. Takto jsme optimalizovali naše rozhodnutí pro Colorado. Bez ohledu na vaše důvody, proč jít, ochrana VPN je dobrý nápad. Pomocí našeho průvodce můžete chránit své soukromí a dělat nejlepší možné rozhodnutí.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map