Nejlepší VPN pro Bombaj, Indie

BombajBombaj (do roku 1995 známý jako Bombaj) je nejlidnatějším městem v Indii. Je domovem populace 12,4 milionu lidí a finančního, obchodního a zábavního kapitálu země. Pokud se chystáte navštívit město kvůli podnikání nebo potěšení, měli byste se při používání internetu určitě připojit k VPN. Existuje několik důvodů, proč tak učinit, včetně ochrany soukromí online a odblokování geografických omezení. Zde je náš seznam nejlepších VPN pro Bombaj.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LokalityNe
LogsBrowser
ExtensionsMart
DNS
1ExpressVPN6,67 $ExpressVPN160Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
2NordVPN3,49 $NordVPN87Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
3Soukromý přístup k internetu3,33 $PIA49Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
4CyberGhost2,75 $PIA80Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
5IPVanish5,20 $IPVanish76Zaškrtávací políčko

Bombaj má za svou dlouhou historii několik jmen. Někdy místní obyvatelé stále používají jména Kakamuchee a Galajunkja. Nicméně, od 1538 k 1995, město bylo známé pod jménem Bombay. V roce 1995 indická vláda oficiálně změnila název na Bombaj.

V moderní době bylo město, stejně jako zbytek Indie, v důsledku liberalizace v roce 1991 svědkem ekonomického boomu. Existuje mnoho věcí, které přitahují návštěvníky do bezprostřední oblasti. Kromě velkých podniků vám může město nabídnout muzea, univerzity, architekturu, filmy (známé jako Bollywood), festivaly, sport a další. pokud se chystáte z nějakého důvodu do Bombaje, nedojde vám nic, co byste měli dělat.

Se všemi návštěvníky města z různých důvodů existuje mnoho zařízení, která svým mecenášům nabízejí bezplatné Wi-Fi. I když je to skvělé pro mnoho lidí, je to také skvělé pro počítačové zločince. Dokážete si představit, že na tuto skutečnost čeká mnoho lidí. Připojením k VPN serveru podle vašeho výběru vytvoříte bezpečné a šifrované připojení. To zločincům znesnadní přístup k citlivým údajům.

Dalším důvodem, proč používat VPN v Bombaji, je pomoci vám obejít cenzuru. Přestože Indie nemá plodný filtrační software, existuje několik blokovaných webových stránek a aplikací. Připojením k serveru mimo zemi můžete tento software oklamat, aby si myslel, že jste někde jinde. Poté si můžete užít stránky a aplikace, které normálně používáte.

Pojďme se na to podívat a podívat se na nejlepší VPN pro Bombaj.

1. Nejlepší VPN pro Bombaj: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte se na 12 měsíců a získejte 3 Měsíce ZDARMA na naší VPN s hodnocením # 1

ExpressVPN spojuje rychlý VPN přístup s MediaStreamerem, který funguje jako služba Smart DNS pro odblokování přístupu k geo-omezenému obsahu. Služba VPN pomůže zašifrovat vaše připojení a odblokovat živé sportovní události. Na jejich webových stránkách najdete dokonce i seznam nejnovějších živých zábavních a sportovních akcí. Být na Britských Panenských ostrovech staví ExpressVPN mimo 5 očí a 14 očí zemí. Udržují politiku bez protokolování, která byla v průběhu let ověřována na základě významných právních požadavků.

ExpressVPN spravuje velmi rozsáhlou síť VPN. Síť ExpressVPN se mimo USA může pochlubit tisíci serverů na klíčových místech, což pomáhá chránit soukromí jejich uživatelů. Jejich síť můžete použít k ochraně vašeho soukromí, odblokování cenzury a sledování vašich oblíbených streamovacích služeb odkudkoli.

Rychlostní test ExpressVPN MumbaiAplikace ExpressVPN umožňuje vybrat umístění serveru až do města, ale nemusíte si vybírat konkrétní server. Místo toho klient vybere nejrychlejší server ve vámi vybraném umístění. Musíte také vědět, že některá města se na klientské kartě na doporučené kartě nezobrazují. Budete chtít vybrat kartu „Vše“, otevřít Asii a poté otevřít Indii. Nyní můžete vybrat umístění serveru Bombaj nebo Chennai. Jak vidíte, testovali jsme server na Bombaji a rychlost byla 142,24 Mbps.

Snad největší výhodou použití ExpressVPN je jejich podpora pro širokou škálu zařízení. ExpressVPN nabízí vlastní software VPN pro Windows, Mac, iOS a Android. Připojte se současně ze svého počítače i mobilního telefonu pomocí až 5 současných připojení. Můžete také nainstalovat webové rozšíření ExpressVPN pro Chrome nebo Firefox. Chcete chránit celou svou domácí síť pomocí jediného účtu VPN? Pokud ano, můžete použít routerovou aplikaci ExpressVPN k nastavení všech nastavení. Funkce MediaStreamer přidává podporu inteligentních DNS do herních konzolí (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atd.), Mediálních boxů (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atd.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetřete 49% a získejte 3 měsíce zdarma s 12 měsíci naší # 1 hodnocené VPN

ExpressVPN si v našich rychlostních testech vedl velmi dobře. Jsou skvělou volbou pro ochranu soukromí a odblokování geografických omezení. Zákaznická podpora je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Užijte si nejlepší VPN za méně peněz s jistotou, protože ExpressVPN nabízí 30denní záruku vrácení peněz.

Navštivte ExpressVPN

2. Nejlepší VPN pro Bombaj: NordVPN

NordVPN

Zaregistrujte se na 36 měsíců za pouhých 3,49 $ měsíčně (70% sleva)

Společnost NordVPN sídlí v Panamě, kde někteří uživatelé upřednostňují použití společnosti VPN, která má skutečné sídlo ve Spojených státech. Zjistíte, že společnost NordVPN má v USA silné zastoupení se servery umístěnými po celé zemi. Členové mají plný přístup do své sítě v USA i mimo ni za velmi dobrou cenu.

Zjistíte, že NordVPN má možná nejlepší kombinaci služeb za cenu, pokud se přihlásíte k odběru dlouhodobějšího účtu. Všichni uživatelé mají plný přístup k síti a vlastnímu softwaru. Můžete se připojit pomocí klienta VPN pro Windows nebo Mac. Mají také snadno použitelnou mobilní aplikaci pro zařízení Android i iOS (iPhone, iPad).

NordVPN Mumbai test rychlostiTestovali jsme rychlost v Indii a, jak vidíte na obrázku níže, a rychlost stahování byla 75,68 Mbps. Při používání serveru byste neměli mít problém dělat cokoli chcete.

Chcete získat přístup ke streamovacím službám jako Netflix, Amazon Prime Video nebo BBC iPlayer odkudkoli na světě? Pokud ano, NordVPN je skvělá volba. Jedná se o jedinou službu VPN, která může stále odblokovat Netflix. Můžete se zaregistrovat k neomezené službě VPN a SmartDNS s 30denní zárukou vrácení peněz.

Navštivte NordVPN

3. Nejlepší VPN pro Bombaj: PIA

Soukromý přístup k internetu

Zaregistrujte se na 12 měsíců za pouhých 3,33 $ měsíčně (72% sleva)

Soukromý přístup k internetu (PIA) poskytuje uživatelům několik různých možností. Na rozdíl od minulosti již nemusíte nastavovat profil pro každý server VPN. Nyní se můžete připojit k libovolnému umístění serveru v 29 zemích. Jak vidíte níže, tým PIA uspořádal své servery podle regionu, země a města. Umístění serveru jsou uvedena v abecedním pořadí podle zemí.

Existuje mnoho uživatelů torrentu, kteří milují přístup k soukromému internetu. Služba obsahuje funkci, která zastaví komunikaci vašeho systému, pokud dojde k výpadku připojení k jejich službě. To znamená, že pokud váš šifrovaný přístup VPN z jakéhokoli důvodu bude zrušen, bude to v bezpečí.

PIA Mumbai test rychlostiPoužíváme klienta PIA pro Windows a není toho moc co do nastavení a použití. Jeho jednoduchost neznamená, že klient není bohatý na funkce. PIA nabízí různé úrovně ochrany soukromí v závislosti na vašich potřebách. Můžete ovládat úrovně šifrování a najít správnou rovnováhu mezi soukromí a rychlostí. Jak vidíte, náš test rychlosti ukázal, že PIA při připojení k Bombaji běžela rychlostí 99,42 Mbps.

Pokud jde o klienta Windows, tým PIA zahrnoval přepínač zabíjení na internetu. Přepínač kill zabije vaše připojení k internetu kdykoli dojde k selhání VPN. To může být užitečné pro ty, kteří chtějí zajistit anonymitu. Soukromý přístup k internetu nabízí členům 30denní záruku vrácení peněz.

Navštivte soukromý přístup k internetu

4. Nejlepší VPN pro Bombaj: CyberGhost

CyberGhost

Zaregistrujte se na 36 měsíců za pouhých 2,75 $ měsíčně (79% sleva)

CyberGhost byl založen v roce 2001 7 nadšenými mladými členy týmu v rumunské Bukurešti. Od té doby se společnost rozrostla na jednu z největších služeb VPN na světě. Tým 50+ členů se zaměřuje na ochranu soukromí uživatelů. Robert Knapp, spoluzakladatel a generální ředitel, nadále vede tým i poté, co se připojili ke skupině Crossrider v roce 2017. Od té doby se síť CyberGhost poměrně rozšířila.

CyberGhost nabízí pěknou kombinaci umístění serveru, silné šifrování a možnost odblokování populárních streamovacích služeb, jako jsou Netflix, YouTube Red a Amazon Prime. Některé kanály dokonce umožňují odblokování geografických omezení pro více oblastí. Můžete například přistupovat k videoobsahu Amazon Prime v USA, Německu nebo Velké Británii. Klient Windows také umožňuje anonymní surfování, ochranu WiFi, anonymní torrent, odblokování základních webů (Google, Facebook Instagram atd.) A výběr serveru.

Test rychlosti CyberGhost MumbaiProtože jsme chtěli otestovat server v Indii, otevřeli jsme klienta Windows a rozšířili rozhraní. Odtud budete chtít kliknout na kartu Všechny servery, pokud ještě není aktivní. Přejděte dolů do Indie a klikněte napravo od hvězdy. Tím se zobrazí úplný seznam serverů. Síť CyberGhost zahrnuje servery v Bombaji. Tam jsme se připojili k serveru a dostali rychlost 14,84 Mbps.

Klient CyberGhost VPN je jedním z našich oblíbených. Používání je velmi snadné a zahrnuje řadu pokročilých funkcí, které pomáhají chránit vaše soukromí online. V Německu mají vývojový tým, který neustále přidává funkce klientovi a mobilním aplikacím. Můžete se zaregistrovat pro plný přístup k síti CyberGhost s 45denní zárukou vrácení peněz.

Navštivte CyberGhost

5. Nejlepší VPN pro Bombaj: IPVanish

IPVanish

Zaregistrujte se na 12 měsíců za pouhých 5,20 $ měsíčně (sleva 57%)

USA jsou domovem několika populárních služeb VPN včetně IPVanish. Z osobní zkušenosti víme, že IPVanish bude fungovat docela dobře bez ohledu na to, ve které oblasti v zemi se nacházíte. Jejich servery jsou rychlé a služba VPN má ve Spojených státech více serverových umístění než většina poskytovatelů VPN.

Spolu s velkou stopou v USA hostí IPVanish servery na všech kontinentech kromě Antarktidy. Síť byla v našich rychlostních testech trvale nejrychlejší VPN v Severní Americe a Evropě. Najdete více umístění serveru v zemích, jako jsou USA a Velká Británie. Můžete vybrat umístění nebo individuální server.

IPVanish Mumbai test rychlostiIPVanish hostí 4 servery v Bombaji a můžete se rozhodnout připojit k některému z nich. Když jsme testovali server IPVanish v Bombaji, bom-c03, a zjistili jsme, že rychlost byla 17,03 Mbps.

Pokud jde o hodnotu, IPVanish je těžké porazit. Nabízejí neomezený přístup k jejich síti VPN a vlastnímu softwaru pro Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a další. Směrovač můžete dokonce nastavit tak, aby chránil všechna zařízení v síti. Služba VPN je mezi uživateli Kodi velmi populární. 7denní záruka vrácení peněz se vztahuje na všechny nové členy.

Navštivte IPVanish

Když se podíváme na výše uvedené možnosti, máme pocit, že jsme vám dali nejlepší výběr pro Bombaj. Můžete se klidně podívat na naše top 10 VPN seznam dalších možností. Ujistěte se, že poskytovatel, kterého si vyberete, má servery umístěné v Bombaji a na Dillí. Rozhodli jsme se na základě bezpečnosti, rychlosti, spolehlivosti a dokonce i ceny. Hledali jsme také poskytovatele se servery ve stejné oblasti jako Bombaj. Tímto způsobem můžete získat nejlepší možné rychlosti. Všechny naše volby mají dobré sítě, takže neexistují žádné špatné volby. Pro streamování obsahu jsou klíčové dobré rychlosti. Doufejme, že můžete využít našeho průvodce pro nejlepší rozhodnutí.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map