Nejlepší VPN pro Ann Arbor

Ann Arbor, MichiganAnn Arbor, Michigan je šesté největší město ve státě. Má populaci přibližně 114 k a nachází se 45 kilometrů západně od Detroitu. Ekonomika města se těžce zaměřuje na špičkové technologie a je domovem University of Michigan. Shodou okolností se populace jen stydí z celkového počtu lidí, kteří se vejdou na stadion UM zvaný „Velký dům“. Pokud plánujete výlet do Ann Arbor a chcete používat veřejné WiFi, měli byste se nejprve připojit k VPN. Než se podělíme o podrobnosti, proč je to důležité, podívejte se na naše nejlepší VPN pro Ann Arbor.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LokalityNe
LogsBrowser
ExtensionsMart
DNS
1ExpressVPN6,67 $ExpressVPN160Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
2NordVPN3,49 $NordVPN87Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
3StrongVPN4,37 $StrongVPN46Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
4HMA Pro VPN4,29 $HideMyAss280

Jako mnoho měst v USA, domorodí Američané obývali oblast, která je nyní Ann Arbor. V roce 1824 však město založili spekulanti John Allen a Elisha W. Rumsey. Rozhodli se pojmenovat město pro své manželky (oba pojmenované Ann) a porosty bur dubů. Krátce po té době v roce 1837 se Michiganská univerzita přestěhovala z Detroitu do Ann Arbor.

Jak asi uhodnete, znamená to, že identita města je úzce spjata s univerzitou a je jí definována. Michiganská univerzita dnes zaměstnává více než 26% obyvatel města. Špičkové technologie, zdravotnictví a biotechnologie jsou hlavními součástmi městské ekonomiky. Přitahují je do oblasti výzkumem univerzity & rozvojové dolary i absolventy. Wolverines fotbal je samozřejmě také obrovským lákadlem do této oblasti.

Pokud se ocitnete v Ann Arbor, nebudete mít problémy s hledáním firem, které nabízejí bezplatné Wi-Fi. To může být pro uživatele skvělá věc, ale může to být také skvělé pro kyberkrooky. Existuje spousta lidí, kteří čekají na zadržení vašich soukromých dat. Používáte-li VPN, vytvoříte připojení k zabezpečenému a šifrovanému serveru. To je pro zloděje velmi obtížné ukrást vaše citlivé informace.

Dalším skvělým důvodem je pomoci vám obejít geobloky. Pokud jste někdy byli na webových stránkách a byli jste zablokováni, pravděpodobně už víte, co to je. Mediální společnosti, organizace a dokonce i některé země vám zabrání vidět něco, co od vás nechtějí vidět pomocí brány firewall. V tomto případě vám VPN pomůže připojit se k serveru na jiném místě. Tímto způsobem můžete oklamat software brány firewall, aby vám umožnil vidět, co byste chtěli vidět.

Pojďme se hned podívat a podívat se na nejlepší VPN pro Ann Arbor.

1. Nejlepší VPN pro Ann Arbor: ExpressVPN

ExpressVPN

Zaregistrujte se na 12 měsíců a získejte 3 Měsíce ZDARMA na naší VPN s hodnocením # 1

ExpressVPN spojuje rychlý VPN přístup s MediaStreamerem, který funguje jako služba Smart DNS pro odblokování přístupu k geo-omezenému obsahu. Služba VPN pomůže zašifrovat vaše připojení a odblokovat živé sportovní události. Na jejich webových stránkách najdete dokonce i seznam nejnovějších živých zábavních a sportovních akcí. Být na Britských Panenských ostrovech staví ExpressVPN mimo 5 očí a 14 očí zemí. Udržují politiku bez protokolování, která byla v průběhu let ověřována na základě významných právních požadavků.

ExpressVPN spravuje velmi rozsáhlou síť VPN. Síť ExpressVPN se mimo USA může pochlubit tisíci serverů na klíčových místech, což pomáhá chránit soukromí jejich uživatelů. Jejich síť můžete použít k ochraně vašeho soukromí, odblokování cenzury a sledování vašich oblíbených streamovacích služeb odkudkoli.

Rychlostní test ExpressVPN v Chicagu

Pokud používáte aplikaci ExpressVPN, můžete vybrat umístění města, ke kterému se chcete připojit. I když se nemůžete připojit k určitému serveru, klient VPN pro vás vybere nejlepší možnost. V tomto případě budete chtít vybrat server v Chicagu (protože je to nejbližší město se serverem ExpressVPN). Mnoho serverů je uvedeno na doporučených serverech, města v Chicagu však nemusí být. Chcete-li najít město, přejděte na kartu „Vše“. Nyní můžete napsat do vyhledávacího pole „Chicago“. Když to uděláte, vytáhne to Chicago místa. Jak vidíte níže, náš test rychlosti v Chicagu a rychlost byla 58,03 Mbps.

Snad největší výhodou použití ExpressVPN je jejich podpora pro širokou škálu zařízení. ExpressVPN nabízí vlastní software VPN pro Windows, Mac, iOS a Android. Připojte se současně ze svého počítače i mobilního telefonu pomocí až 3 současných připojení. Můžete také nainstalovat webové rozšíření ExpressVPN pro Chrome nebo Firefox. Chcete chránit celou svou domácí síť pomocí jediného účtu VPN? Pokud ano, můžete použít routerovou aplikaci ExpressVPN k nastavení všech nastavení. Funkce MediaStreamer přidává podporu inteligentního DNS pro zařízení, jako jsou herní konzole (PS4, Xbox One, Nintendo Switch atd.), Mediální krabice (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV atd.) A Smart TV.

Kupón ExpressVPNUšetřete 49% a získejte 3 měsíce zdarma s 12 měsíci naší # 1 hodnocené VPN

ExpressVPN si v našich rychlostních testech vedl velmi dobře. Jsou skvělou volbou pro ochranu soukromí a odblokování geografických omezení. Zákaznická podpora je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Užijte si nejlepší VPN za méně peněz s důvěrou, protože ExpressVPN nabízí 30denní záruku vrácení peněz.

Navštivte ExpressVPN

2. Nejlepší VPN pro Ann Arbor: IPVanish

IPVanish

Zaregistrujte se na 12 měsíců za pouhých 4,87 $ měsíčně (60% sleva)

Ann Arbor je skvělá oblast s mnoha technologickými společnostmi. Nemají tam však své vlastní servery. V tomto případě se připojujeme k serveru v Clevelandu v Ohiu, protože je to jen 117 mil daleko. Můžete také použít Chicago, ale je to téměř dvojnásobná vzdálenost. Služba funguje docela dobře v okolí, bez ohledu na to, kde v oblasti jste. IPVanish má ve Spojených státech více umístění serverů než ostatní společnosti na našem seznamu. Díky tomu jsou jednou z našich nejlepších voleb, které můžete použít v Ann Arbor.

Spolu s velkou stopou v USA hostí IPVanish servery na všech kontinentech kromě Antarktidy. Síť byla v našich rychlostních testech trvale nejrychlejší VPN v Severní Americe a Evropě. Najdete více umístění serveru v zemích, jako jsou USA a Velká Británie. Můžete vybrat umístění nebo individuální server.

IPVanish Detroit test rychlosti

IPVanish hostuje 3 servery v Clevelandu a můžete se rozhodnout připojit k některému z nich. Když jsme testovali server IPVanish v Clevelandu, cle-c03, a zjistili jsme, že rychlost byla 63,20 Mbps. To se blíží maximální rychlosti našeho kabelového připojení k internetu.

Pokud jde o hodnotu, IPVanish je těžké porazit. Nabízejí neomezený přístup k jejich síti VPN a vlastnímu softwaru pro Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a další za 7,50 $ měsíčně nebo 58,49 $ ročně. To vychází z pouhého 4,87 $ měsíčně na ročním plánu. 7denní záruka vrácení peněz se vztahuje na všechny nové členy.

Navštivte IPVanish

3. Nejlepší VPN pro Ann Arbor: StrongVPN

StrongVPN

Zaregistrujte se na 12 měsíců za pouhých 4,37 $ měsíčně (41% sleva)

StrongVPN má centrálu ve Spojených státech a má jednu z nejlepších sítí VPN v zemi. V minulosti společnost účtovala uživatelům na základě počtu serverových umístění a protokolů, které použili. To se změnilo, protože StrongVPN nyní nabízí členům plný přístup k jejich síti se stovkami serverů po celém světě.

Nejnovějším přírůstkem do služby StrongVPN je funkce StrongDNS. Každý, kdo se přihlásí k účtu StrongVPN, získá také bezplatný přístup k StrongDNS, což je inteligentní služba DNS používaná k obcházení geografických omezení. Je to skvělé řešení pro ty, kteří plánují cestovat mimo USA a chtějí získat přístup k Netflixu.

StrongVPN Detroit test rychlosti

StrongVPN hostí řadu serverů umístěných v Chicagu (Opět, protože je nejblíže Ann Arbor). Bohužel nemůžete vybrat konkrétní server. Místo toho budete chtít kliknout na rozevírací seznam umístění serveru a zvolit Spojené státy – Chicago. Pro nejlepší výkon jsme vybrali OpenVPN UDP. Po připojení k serveru jsme testovali naši rychlost a zjistili, že je 61,74 Mbps.

StrongVPN laskavě nabízí našim návštěvníkům slevu 25%. Kupón se hromadí nad rámec svých běžných termínových slev. Můžete si užít neomezený počet VPN a bezplatný přístup SmartDNS za pouhých 7,50 $ měsíčně nebo 52,49 $ ročně. Roční účet vyjde na pouhých 4,37 $ měsíčně. Na nové uživatele se vztahuje 7denní záruka vrácení peněz.

Navštivte StrongVPN

4. Nejlepší VPN pro Ann Arbor: HMA

HMA VPN

Zaregistrujte se na 36 měsíců za pouhých 2,99 $ měsíčně (sleva 75%)

HideMyAss byl uveden do života v roce 2005, když Jack Cator, šestnáctiletý student v Anglii, se rozhodl, že chce vytvořit službu, která pomůže lidem vyhnout se cenzuře. Konkrétně Jack nemohl získat přístup k webům sociálních médií a online hrám, protože byly zablokovány ve školní síti. HMA přidala stovky tisíc uživatelů první měsíc a od té doby se rozrostla na jednu z největších služeb VPN na světě s více než 350 umístěními serverů. Privax, mateřská společnost HMA Pro VPN, se připojil k týmu AVG v roce 2015.

Test rychlosti HMA East Lansing

Pokud je vaším cílem najít VPN s nejvíce umístěními serveru, pak HideMyAss je vaše nejlepší volba. Jen mějte na paměti, že HMA zaznamenává aktivitu uživatelů, což je problém některých uživatelů VPN. HMA hostuje 175 VPN serverů ve Spojených státech, včetně několika serverů v oblasti Lansing (protože je to jen 50 mil od Ann Arbor). Chcete-li se tam připojit k serveru, budete chtít přejít do „Režimu umístění“ a začít vybírat „Změnit umístění“. Poté klikněte na záložku „Města“ a vyhledejte Lansing. Odtud si můžete vybrat umístění serveru USA, Michigan, Lansing. Připojili jsme se k serveru v Lansingu, abychom spustili test a zjistili, že rychlost byla 45,20 Mb / s.

V roce 2016 vedla společnost HMA a několik dalších předních poskytovatelů VPN cestu ke zjednodušení vlastního klientského softwaru. Výsledkem je celá sada vlastních aplikací, které usnadňují připojení každého uživatele k síti HMA a šifrování vašeho připojení. Mají k dispozici software pro Windows, Mac, Android a iOS. Můžete se také připojit k HMA prostřednictvím routeru. HMA nabízí neomezený přístup k VPN od pouhých 4,99 $ měsíčně a nabízí všem novým uživatelům 30denní záruku vrácení peněz bez rizika.

Navštivte Hide My Ass

Nahoře vidíte nejlepší dostupné možnosti, které můžete použít v Ann Arbor. To znamená, že se můžete vždy blíže podívat na naše top 10 VPN seznam služeb pro další možnosti. Neměli byste to ale muset. Protože jsme se rozhodovali na základě rychlosti, spolehlivosti, ceny, zabezpečení a umístění serveru. Tímto způsobem můžete získat nejlepší rychlosti. Všichni mají skvělé sítě, protože jsou všichni dobře známí. S našimi návrhy se nemůžete pokazit. Dobré rychlosti jsou důležité, pokud plánujete streamování obsahu ve vysokém rozlišení nebo jen nechcete narazit na problémy s vyrovnávací pamětí. Nezapomeňte si vybrat poskytovatele s dobrou pověstí. S naší pomocí můžete učinit solidní rozhodnutí, které bude vyhovovat vašim potřebám.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map