Nejlepší VPN pro Baton Rouge

Baton RougeBaton Rouge je druhé největší město v Louisianě. S počtem obyvatel téměř 231 tis. Je toto hlavní město na druhém místě ve státě New Orleans. Je mnoho věcí, které přitahují lidi do města. Je hlavním střediskem pro průmyslové, petrochemické, lékařské a výzkumné činnosti a stává se rostoucím technologickým centrem na jihu. Kromě toho je domovem tygrů Louisiana State University (LSU). Pokud si nejste vědomi, byli prvním fotbalovým týmem na jižní škole, který se stal národním šampionem. Pokud je návštěva města v budoucnu, musíte před použitím veřejné sítě Wi-Fi použít síť VPN. Než vám řekneme proč, měli byste se podívat na náš seznam nejlepších VPN pro Baton Rouge.


RankVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
LokalityNe
LogsBrowser
ExtensionsMart
DNS
1ExpressVPN6,67 $ExpressVPN160Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
2NordVPN3,49 $NordVPN87Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
3Soukromý přístup k internetu3,33 $PIA49Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
4CyberGhost2,75 $CyberGhost80Zaškrtávací políčkoZaškrtávací políčko
5IPVanish5,20 $IPVanish76Zaškrtávací políčko

Lidské obydlí Baton Rouge sahá až do doby ledové. Město získalo své jméno od francouzského průzkumníka Pierra Le Moyne d’Iberville. Když v roce 1699 poslal svoji průzkumnou stranu na řeku Mississippi, uviděli červený sloup označující hranici lovu mezi domorodými lovišti Houma a Bayogoula. Baton Rouge se samozřejmě překládá do „červené tyčinky“ ve francouzštině. V 1817, vůdcové osady včlenili město.

Ve městě je dnes co dělat. Můžete navštívit muzea, parky, historické památky, přírodní středisko Bluebonnet Swamp Nature Center, zoo, zajít na jídlo a další. Navíc můžete chytit fotbalový zápas LSU. Je jasné, že vám ve městě nedojde nic, co byste měli dělat. Bez ohledu na to, jaké jsou vaše zájmy, vždy můžete najít něco, co vás udrží obsazeno.

Díky veškerému turistickému ruchu a lidem v okolí nabízí mnoho míst zákazníkům bezplatné Wi-Fi, aby přilákali firmy. Wi-Fi zdarma je skvělé, pokud používáte určitou ochranu. Pomocí VPN vytvoříte bezpečné a šifrované připojení k serveru podle vašeho výběru. To vás zastaví v vyčerpání citlivých informací a bude velmi obtížné pro kybernetika narušit vaše soukromí.

Další důvod, proč používat VPN, souvisí s omezeními sítě a geobloky. Pokud se nacházíte v síti, která není vaše, mohou správci spravovat to, co vidíte a nevidíte. To se děje ve školách, organizacích, společnostech a dokonce v některých zemích. Když se v takovém případě připojíte k síti VPN, můžete oklamat software tak, aby si myslel, že jste někde jinde. Blokovací software navíc nemůže vidět, kam směřujete, takže vás nemůže blokovat.

To jsou nejlepší důvody, proč používat VPN v Baton Rouge, ale po registraci se můžete dozvědět více. Ať už se pokoušíte obejít síťová omezení organizace, chránit své soukromí nebo dokonce sledovat zatemněnou hru, VPN vás pokryla. Se všemi dostupnými možnostmi protokolu budete chtít použít šifrovací protokoly IKEv2 nebo OpenVPN. Pokud máte možnost si vybrat mezi verzemi OpenVPN, je verze UDP nejrychlejší. Verze TCP je však vhodná pro ty, kteří mají problémy s připojením.

1. Nejlepší VPN pro Baton Rouge: IPVanish

IPVanish

Protože v Baton Rouges nejsou žádné servery, použijeme v Atlantě servery IPVanish. Ze zkušenosti můžeme říci, že servery v Atlantě jsou rychlé a spolehlivé. Zjistíte také, že IPVanish má ve Spojených státech více umístění serverů, než jakákoli jiná služba VPN. Díky tomu jsou v Baton Rouge jednou z našich možností připojení k VPN.

CountryLocationsUSA Server Locations
6389Ashburn, Atlanta, Boston, Chicago, Dallas, Denver, Las Vegas, Los Angeles, Miami, New York, Phoenix, San Jose. Seattle, Washington DC

Spolu s velkou stopou v USA hostí IPVanish servery na všech kontinentech kromě Antarktidy. Síť byla v našich rychlostních testech trvale nejrychlejší VPN v Severní Americe a Evropě. Najdete více umístění serveru v zemích, jako jsou USA a Velká Británie. Můžete vybrat umístění nebo individuální server.

IPVanish hostí 48 serverů v Atlantě a můžete se rozhodnout připojit k některému z nich. Doporučujeme vybrat jeden, který začíná v názvu serveru „a“. Například atl.a01.ipvanish.com. Ve většině případů najdete servery typu „a“ jako nejrychlejší. Když jsme testovali server IPVanish v Atlantě, atl-a41, zjistili jsme, že rychlost byla 43,50 Mbps.

IPVanish New Orleans speed test

Pokud jde o hodnotu, IPVanish je těžké porazit. Nabízejí neomezený přístup k jejich síti VPN a vlastnímu softwaru pro Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick a další za 7,50 $ měsíčně nebo 58,49 $ ročně. To funguje na spravedlivé 4,87 $ měsíčně o ročním plánu. Na členy se vztahuje 7denní záruka vrácení peněz.

Navštivte IPVanish

2. Nejlepší VPN pro Baton Rouge: ExpressVPN

ExpressVPN

Díky ExpressVPN fungují jejich rychlý přístup k VPN a MediaStreamer jako inteligentní služba DNS. To vám pomůže odblokovat přístup k zeměpisně omezenému obsahu. To je docela výhoda pro odblokování živých sportovních událostí. Na webových stránkách ExpressVPN najdete dokonce i seznam nejnovějších živých zábavních a sportovních akcí.

CountryLocationsUSA Server Locations
94160Atlanta, Boston, Chicago, Dallas, Denver, Kansas City, Los Angeles, Miami, Minneapolis, New Jersey, New York, Phoenix, Salt Lake City, San Francisco, San Jose, Santa Monica, Seattle, Tampa, Virginie, Washington, DC

Jak vidíte v tabulce výše, ExpressVPN spravuje velmi rozsáhlou síť VPN. Síť ExpressVPN mimo USA se může pochlubit stovkami serverů na klíčových místech, což pomáhá chránit soukromí jejich uživatelů. Jejich síť můžete použít k ochraně vašeho soukromí, odblokování cenzury a sledování vašich oblíbených týmů odkudkoli.

Aplikace ExpressVPN umožňuje vybrat umístění serveru až do města, ale nemůžete si vybrat konkrétní server. Místo toho klient vybere server ve vámi vybraném umístění. Musíte také vědět, že některá města se na klientské kartě na doporučené kartě nezobrazují. To samozřejmě platí pro Atlanta (nejlepší volba serveru v Baton Rouge). Budete chtít vybrat kartu „Vše“, otevřít Ameriku a poté otevřít Spojené státy americké. V tomto okamžiku můžete vybrat umístění serveru USA – Atlanta. Jak vidíte, testovali jsme server v Atlantě a rychlost vyšla na 53,59 Mbps.

Rychlostní test ExpressVPN New Orleans

Přestože je ExpressVPN prodáván za vyšší cenu než ostatní služby v našem seznamu, hodnota je vzhledem k velikosti jejich síťových a servisních funkcí vysoká. Počítač, ruční zařízení, směrovač a herní konzoli (SmartDNS) můžete připojit k jedinému účtu VPN za pouhých 6,67 $ měsíčně s ročním předplatným.

Navštivte ExpressVPN

3. Nejlepší VPN pro Baton Rouge: HMA

HMA Pro VPN

HideMyAss byl uveden do života v roce 2005, když Jack Cator, šestnáctiletý student v Anglii, se rozhodl, že chce vytvořit službu, která pomůže lidem vyhnout se cenzuře. Konkrétně Jack nemohl získat přístup k webům sociálních médií a online hrám, protože byly zablokovány ve školní síti. HMA přidala stovky tisíc uživatelů první měsíc a od té doby se rozrostla na jednu z největších služeb VPN na světě s více než 350 umístěními serverů. Privax, mateřská společnost HMA Pro VPN, se připojil k týmu AVG v roce 2015.

HMA Pro VPN Network – USA Server Locations
Anchorage, Ashburn, Asheville, Atlanta, Baltimore, Bath, Bedford, Billings, Boston, Cheyenne, Chicago, Columbia, Columbus, Dallas, Des Moines, Grand Forks, Honolulu, Idaho Falls, Jacksonville, Lansing, Las Vegas, Los Angeles, Louisville , Madison, Magnolia, Miami, Montgomery, Nashville, New Orleans, New York, Oklahoma City, Omaha, Philippi, Phoenix, Portland, Providence, Rutland, Saint Paul, Salt Lake City, San Jose, Scranton, Seattle, Souix Falls, South Bend, St Louis, Trimbull, Washington DC, Wichita, Wilmington

Pokud je vaším cílem najít VPN s nejvíce umístěními serveru, pak HideMyAss je vaše nejlepší volba. Jen mějte na paměti, že HMA zaznamenává aktivitu uživatelů, což je problém některých uživatelů VPN. HMA hostuje 175 VPN serverů ve Spojených státech, včetně několika serverů v New Orleans (protože je nejblíže k Baton Rouge). Chcete-li se tam připojit k serveru, budete chtít přejít do „Režimu umístění“ a začít vybírat „Změnit umístění“. Poté klikněte na kartu Města a vyhledejte New Orleans. Odtud si můžete vybrat umístění serveru USA, Louisiana, New Orleans. Připojili jsme se k serveru v New Orleans, abychom otestovali rychlost a zjistili, že je rychlost 30,64 Mbps.

HMA New Orleans speed test

V roce 2016 vedla společnost HMA a několik dalších předních poskytovatelů VPN cestu ke zjednodušení vlastního klientského softwaru. Výsledkem je celá sada vlastních aplikací, které usnadňují připojení každého uživatele k síti HMA a šifrování vašeho připojení. Mají k dispozici software pro Windows, Mac, Android a iOS. Můžete se také připojit k HMA prostřednictvím routeru. HMA nabízí neomezený přístup k VPN od pouhých 6,99 $ měsíčně a nabízí všem novým uživatelům 30denní bezrizikovou záruku vrácení peněz.

Navštivte Hide My Ass

I když existují i ​​jiné možnosti, vždy se můžete podívat na naše top 10 VPN seznam. Cítíme však, že jsme vám poskytli ty nejlepší možnosti. Vybrali jsme je na základě rychlosti, spolehlivosti, ceny, zabezpečení a umístění. Vzhledem k tomu, že v Batonu Rouge nebo v jeho blízkosti se nachází mnoho, určitě dosáhnete nejlepších rychlostí. Pro ty, kteří se snaží streamovat obsah, je rychlost velmi důležitá. Všechny naše možnosti mají samozřejmě skvělé sítě. To znamená, že nemůžete pokazit žádnou z možností. Doufejme, že vám náš průvodce pomůže učinit informované rozhodnutí.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map