VPNSecure.me ülevaade

See on minu ülevaade VPNSecure.me-ist, mis kannab kaubamärki VPN.S Secure Networks, mis algas turvaruumis 2011. aastal. Need asuvad Austraalias Queenslandis. Nende eesmärk on pakkuda kasutajatele avatud ja turvalist internetti. Selle saavutamiseks pakuvad nad VPN-, SSH- ja HTTP-puhverserveri teenuseid. Need teenused aitavad säilitada teie privaatsust, anonüümsust ja turvalisust Internetis surfates. Lisaks on neil ka nutikas DNS-teenus, mis võimaldab teil vaadata mõne teie lemmiku voogesituse meediumikanali sisu, eemaldades nendelt tüütud geoplokid.


VPNSecure.me ülevaade

Hinnakujundus ja eripakkumised

VPNSecure pakub mitmeid teenuseid, sealhulgas VPN, SSH (krüptitud puhverserver), HTTP puhverserver (krüptimata – ainult IP-aadress) ja nutikam DNS. VPN krüpteerib kogu liikluse ja laseb selle läbi turvalise tunneli. Teisalt loob SSH turvalise tunneli ainult nende rakenduste jaoks, mille olete selle kasutamiseks seadnud. Seda nimetatakse sageli vaese mehe VPN-iks. HTTP-puhverserver toimib lihtsalt vahendajana teie ja Interneti vahel, nii et teie IP on maskeeritud.

VPNSturvateenus

VPN.S pakub pakutavate teenuste jaoks palju erinevaid plaane. Esiteks on neil põhiline OpenVPN-kava. See plaan sisaldab mobiilsideseadmete rakendusi, juurdepääsu kõigile VPN-serveritele 41 riigis üle maailma, OpenVPN-protokolli, HTTP-puhverserveri juurdepääsu ja targemat DNS-i juurdepääsu. Seda turustatakse kolme erineva pikkusega pakendiga, mis hõlmavad 1 kuu, 6 kuud ja 12 kuud. Neil on ka tasuta 30-päevane OpenVPN-pakett, mis piirab teie kasutamist 2 GB-ni.

VPNSecure OpenVPN-i hinnakujundus

Nagu teised, kelle oleme üle vaadanud, pakub VPNSecure tähtaja pikenemisel oma OpenVPN-ile igakuiseid allahindlusi. Järelikult võite saada nende teenuse kuu eest 9,95 dollarit kuus, 6 kuud 8,30 dollarit kuus ja 12 kuud ainult 7,50 dollarit kuus. Seega, kui registreerute aastaks, on see nagu saamine kolm kuud teenust tasuta.  Samuti pakuvad nad paketti, mis sisaldab OpenVPN-i ja PPTP-d, mille eest saate vaid 9,16 dollarit kuus. Kui vajate, on neil ka OpenVPN ja SSH Socks plaanid, millel on pühendatud IP-aadressid veel umbes 10,00 dollariga kuus.

Allpool on alamhulk muudest teenusepakettidest, mida nad pakuvad lisaks tavaplaanile. Krüptitud VPN-plaan on ainult PPTP-plaan. HTTP-puhverserver on lihtsalt selle rakenduse IP-aadressi muutmine, mis on selle kasutamiseks loodud. Nutikam DNS on teenus, mis võimaldab teil juurdepääsu geograafiliselt blokeeritud voogesituse meediumikanalitele. See on ka krüptimata teenus.

VPNSecure muud teenused

VPN-i saate vaid PPTP-protokolli abil 7,95 dollari eest kuus või kõigest 5,83 dollarist kuus kaheteistkümne kuu jooksul. HTTP puhverserveri hind võib olla 4,95 dollarit kuus või kaheteistkümne kuu tellimisel vaid 4,16 dollarit kuus. Lõpuks saate vaadata oma lemmikvoogedastavaid meediakanaleid hinnaga 4,95 dollarit kuus või vaid 3,75 dollarit, kui registreerute 12-kuuliseks teenuseks. Nagu nende hinnakujunduse lühikesest ülevaatest näete, pakub VPNSecure laia valikut teenusplaane.

Nagu enamiku muude teenuste puhul, mida üle vaatame, tehakse kõik maksed ühe maksetena kogu perioodi vältel. VPN.S aktsepteerib enamikku krediitkaarte, sealhulgas Visa, MasterCard, Discover ja American Express. Tasuda saab ka PayPali kaudu. Kui te seda teete, saate kontomaksete haldamiseks kasutada PayPali. Täiendavate maksevõimaluste hulka kuuluvad Perfect Money, Payza, CashU ja Bitcoin. Bitcoini maksmine võimaldab teil jääda anonüümsemaks.

Tagasimakseid pakutakse ainult neile, kes ei saa SecureVPN teenust üldse kasutada. Peate nende toe kaudu olema kõik võimalused ammendatud ega tohi probleemi lahendada. Lisaks ei tohi te kasutada ribalaiust rohkem kui 50 MB. Kuna need tagasimaksenõuded on väga spetsiifilised, soovitan teil enne pikema tähtajaga tellimist ära kasutada 2-päevane prooviversioon.

Riskivaba prooviperiood

VPNSecure pakub nende standardse VPN-i proovikontosid OpenVPN-, OpenVPN + PPTP-teenustes. Need kontod on 2 tööpäeva eest 2,00 dollarit. Prooviversioonid võimaldavad teil proovideperioodil ilma piiranguteta juurde pääseda kogu tasulisele teenusele. See tähendab, et teil on täielik juurdepääs kõigile nende serveritele piiramatu vahetamisega. Kui soovite mõnda neist eelistest kasutada, soovitame teil proovida OpenVPN + PPTP-d, kuna saate nende VPN-teenust sellega täielikult testida. Proovikonto võimaldab teil enne pikemaajalisele kontole registreerumist üle vaadata ja hinnata teenust, mille vastu olete huvitatud, et kontrollida, kas see sobib teie vajadustega. Kui maksate proovikonto eest PayPali abil, peate konto enne prooviperioodi lõppu tühistama, kui otsustate, et teenus pole teie jaoks või kui teile võetakse arve korduva kuuplaani eest automaatselt. Muude meetoditega maksmise korral lõpeb prooviversioon lihtsalt pärast prooviperioodi lõppu.

Lisaks tavalise OpenVPN-teenuse proovikontole pakuvad nad ka tasuta piiratud ribalaiusega kontot, mida saate kasutada nende teenuse testimiseks. Kuid ma arvan, et see konto sobib pigem juhuslikule VPN-i kasutajale. Seda saab uuendada iga 31 päeva järel ja see on piiratud 2 GB ribalaiusega. See ei uuene automaatselt, nii et peate seda iga kuu käsitsi uuendama.

Külastage VPNSecure'i

Võrgu ja serveri asukohad

VPNSecurel on mõõduka suurusega võrk, kus on üle 53 serveri 41 riigis. Selle ülevaate käigus leiti, et neil on serverid Aasias, Kesk-Ameerikas, Euroopas, Okeaanias, Lõuna-Ameerikas ja Põhja-Ameerikas. See annab neile kohaloleku igas maailmanurgas, nii et pääsete nende teenustele ligi peaaegu kõikjal. Kuna neil on asukohti kogu maailmas, leiate tõenäoliselt VPN-i kiirema juurdepääsu jaoks teie lähedal asuva serveri, sõltumata teie praegusest asukohast. On üks piirang. Sydney Australia 2 server on piiratud 50 GB ribalaiusega kuus. Kõigil teistel serveritel on piiramatu juurdepääs, sealhulgas ka teistel Austraalia serveritel.

RiigidServeridProtokollidLogipoliitika
4153OpenVPN, PPTPPole kasutuslogisid

Nende riikide ja linnade loend, kus neil on VPN-servereid, sisaldab järgmist:

 • Aafrika
  • Egiptus – Kairo; Lõuna-Aafrika – Kaplinn;
 • Aasia
  • Hongkong – Tsuen Wan; India – Noida; Iisrael – Petah Tikva; Jaapan – Komatsubara – Tokyo (2); Venemaa – Moskva; Singapur – Singapur; Taiwan – Taichung; Türgi – Istanbul;
 • Kesk-Ameerika
  • Costa Rica – San José; Panama – Los Santos;
 • Euroopa
  • Austria – Thorl; Tšehhi – Zlin; Soome – Helsingi; Prantsusmaa – Roubaix; Saksamaa – Steele; Island – Reykjavik; Iirimaa – Dublin; Mani saar – Douglas; Itaalia – Marco; Läti – Riia; Leedu – Šiauliai; Luksemburg – Steinsel; Moldova – Chisinau; Holland – Amsterdam (2); Poola – Szczyrk; Portugal – Lissabon; Rumeenia – Chiajna; Hispaania – Barcelona; Rootsi – Stockholm; Šveits – Lausanne; Ukraina – Odessa; Ühendkuningriik – org – Kent (2);
 • Okeaania
  • Austraalia – Brisbane – Sydney – Melbourne; Uus-Meremaa – Auckland;
 • Põhja-Ameerika
  • Kanada – Montreal; Mehhikos – Mehhiko; Ühendriigid – Secaucus (2) – Los Angeles (2) – Denver (2)
 • Lõuna-Ameerika
  • Brasiilia – Sao Jose Do Rio Preto; Tšiili – Santiago;

Kui tellite ainult nende nutika DNS-i teenuse, saate meediateenuste voogesituse jaoks juurdepääsu järgmiste riikide serveritele:

 • Austraalia, Austria, Tšehhi, Egiptus, Soome, Prantsusmaa, Saksamaa, Hongkong, Island, Iirimaa, Mani saar, Itaalia, Jaapan 3, Luksemburg, Holland, Uus-Meremaa, Panama, Portugal, Singapur, Hispaania, Rootsi, Šveits, Ukraina, Suurbritannia ja Ameerika Ühendriigid.

Privaatsus ja turvalisus

VPNSecure’il on logi pole privaatsuspoliitika. Nad ütlevad: „meie poliitika: VPN-i EI logita mitte nüüd, mitte kunagi ..” Nende seisukoht teie isikliku privaatsuse kohta on kokku võetud järgmiste väljavõtetega privaatsuspoliitika.

Ettevõtte VPNSecure Pty Ltd poliitika austab oma liikmete privaatsust. VPNSecure Pty Ltd ei jälgi teid ega teie teenuse kasutamist, sealhulgas selle sisu, ilma teie eelneva loata, välja arvatud juhul, kui VPNSecure Pty Ltd-l on põhjust uskuda, et selline toiming on vajalik: (1) seadusest tulenevate nõuete täitmiseks või kohtumenetluse järgimiseks; (2) kaitsta ja kaitsta VPNSecure Pty Ltd õigusi või vara (3) jõustada lepingut; või 4) kaitsta oma teiste liikmete huve.

Mis puutub teie Interneti-teabe turvalisusesse ja sirvimisharjumustesse, siis ka VPN.S hõlmas seda. Nad pakuvad ainult mõnda protokolli, sealhulgas OpenVPN ja PPTP, et krüpteerida kogu teie veebiliiklust ja hoida kõik teie võrgutehingud uudishimulikul silmal. Nende standardteenus kasutab OpenSSL-i OpenVPN-protokolli, mille andmeid kaitseb 128-bitine DES-CBC krüptimine 2048-bitise krüpteerimisega, mida kasutatakse ühenduse võtmete ja juhtkanalite jaoks. Nende SSH-teenus kasutab sarnase krüptimistugevusega OpenVPN TCP-protokolli. See tagab nende kasutajatele nii teenuse turvalisuse kui ka privaatsuse. PPTP-protokoll kasutab 128-bitist krüptimist ja seda kasutatakse peamiselt juhtudel, kui OpenVPN-i ei saa kasutada, või meediumide voogesitamiseks, kus kiirus on rohkem mure kui turvalisus.

Külastage VPNSecure'i

Käeline testimine

Ükski ülevaatus poleks täielik ilma katsetamiseta. Alustuseks tahaksin öelda, et VPNSecure esines meie kiiruskatsel hästi. Neil on kohandatud tarkvara Windowsi, Maci ja Linuxi kasutajatele. Neil on ka kohandatud rakendused mobiilseadmetele nagu iOS (iPhone, iPad) ja Android. See võimaldab peaaegu kõigil oma teenuse kasutamist sõltumata valitud OS-ist. Windowsi ja Maci tarkvara saate alla laadida otse nende veebisaidilt, pääsedes juurde nende veebisaidile allalaadimine lehel. Hõljutage hiirekursorit saidi peamenüüs tugiteenusel ja klõpsake siis allalaadimisnupul, mis ilmub allpool näidatud viisil.

VPNSecure'i allalaadimine

See leht sisaldab linke saidile Windows, Apple – Mac, Linux, ja Android / iOS lehe allosas. Ühel neist klõpsates muutuvad lingide kohal kuvatavad suvandid. Kui valite ühe neist suvanditest, alustatakse selle tarkvara allalaadimisprotsessi. See on näidatud alloleval illustratsioonil valitud Windows OS-ga.

VPNSecure Windowsi tarkvara

Ühendamine Windowsi kaudu

Nagu ülaltoodud pildil näete, on VPNSecure’il mitmesuguseid Windowsi jaoks kohandatud tarkvarasid, sealhulgas OpenVPN klient, a Nutikam DNS klient, a SSH Socks5 puhverserver klient ja a Chrome’i HTTP puhverserver pikendus. Klõpsates OpenVPN klient ülaloleval pildil laadib kliendi teie arvutisse, kus saate selle siis käivitada ja installida. Pärast installimist saate vaid mõne lihtsa klõpsuga ühendada ja katkestada ühenduse VPNSecure’i võrguga. Nende Windowsi VPN-i kasutajaliides on väheseadetes puhas ja väga kasutajasõbralik. Seda saavad kohandada ka kogenumad kasutajad.

VPNSecure Windowsi klient

Kliendi esmakordsel installimisel või väljalogimisel näete sisselogimisekraani, mis sarnaneb ülaltoodud esimese ekraanipildiga. Kui olete sisestanud oma Kasutajanimi ja Parool oma konto jaoks ja klõpsake nuppu Logi sisse, suunatakse teid ühenduse ekraanile, nagu näidatud teisel pildil. Klõpsates nuppu Kolmekordne horisontaalne riba Selle ekraani vasakus ülanurgas olev ikoon kuvab libiseva menüü, et ekraane kiiresti nihutada, nagu näidatud kolmandal pildil. Klõpsamine Ühendus selles menüüs kuvatakse ühenduse ekraan uuesti (teine ​​pilt ülal). Serveriga ühenduse loomine on sama lihtne, kui klõpsate valitud serveril ja valite Ühendage hüpikust. Viimane pilt näitab ühendust Ühendkuningriigi serveriga. Serveri lahtiühendamiseks korrake toimingut ja valige Katkesta ühendus valik. Ühenduse ekraani abil on lihtne oma ühenduse olekut ja asukohta ühe pilguga öelda.

Nagu näete, on VPNSecure Windowsi tarkvara abil serverite vahetamine väga lihtne. Klõpsates Seadistused avaneb ülaltoodud libisevas menüüs seadete ekraan, millel on järgmiste märkide ruudud ja nupud:

 • DNS-i lekkekaitse lubamine – parandage DNS-i lekked, et aidata säilitada teie anonüümsust, kui rakendus halvasti käitub.
 • Salvestage kasutajanimi ja parool – lubab VPNSecure kliendi käivitamisel automaatset sisselogimist.
 • Avage käivitamisel – käivitage VPN.S-klient, kui teie arvuti käivitub
 • Keela Interneti-ühendus katkestamisel – tapke lüliti, et kaitsta ja kindlustada oma Interneti kasutamist. See on kliendi sulgemisel keelatud.
 • Tühjenda viimaste serverite loend – klõpsake varem kasutatud serverite loendi tühjendamiseks.
 • Windows 8 marsruudi parandus – probleemide lahendamiseks, mida Windows 8 mõnikord OpenVPN-i teenusega kaasneb.

Lisaks neile seadetele on neil mõned konfiguratsiooni- ja marsruutimisseaded, mida tehnilisemad kasutajad saavad ära kasutada. Klõpsamine Turvaline köitmine võimaldab teil siduda üksikud rakendused VPN-ühendusega, nii et nad ei saa ilma VPN-iga ühendamata Internetti pääseda. See on beetaversioonis, nii et testige seda kindlasti oma rakendusega, et veenduda selle ühilduvuses. Klõpsamine Toetus võimaldab teil luua probleemipileti ja soovi korral saata koos sellega logiteavet. Logi välja klõpsates logitakse teid VPN-i kliendist välja ja naasetakse sisselogimiskuvale. VPNSecurel on ka PPTP-ühenduste käsitsi installimise juhendid.

Külastage VPNSecure'i

Ühendage Mac klientiga

VPNSecure’i klient Mac OS X jaoks on väga sarnane selle Windowsi tarkvaraga. See teeb VPN-teenusega ühenduse loomise hõlpsaks neile, kes võivad kasutada mõnda muud OS-i. Mac-kliendi uusima versiooni saate alla laadida otse VPN.S-i veebisaidilt nagu Windowsi tarkvara puhul. Maci kliendil on sarnane kasutajaliides nagu Windowsi nõosel. See on puhas, sellel on vaid paar põhiseadet ja sama lihtne kasutada. Maci kasutajad hindavad selle lihtsust ja suudavad serverit vahetada vaid paari klõpsuga. Mac tarkvara kasutab ühenduste jaoks OpenVPN-protokolli. VPNSecurel on ka käsitsi juhendid PPTP seadistamiseks Mac OS X-is neile, kes seda vajavad.

Ühendage iPhone’ist või iPadist

VPNSecure’il on ka rakendus iPhone’ile, iPadile ja iTouchile. Rakendus vajab iOS 4.3 või uuemat ja on optimeeritud iPhone 5 jaoks. Apple iOS kasutajad, kes kasutavad teenusega ühenduse loomiseks ka töölaua OS-i, saavad aru, et rakenduse välimus ja välimus on sama, mis nende töölaua klientidel. Rakendusel on Windowsi ja Maci klientidega sarnane GUI-liides, ilma funktsioonideta. Sellel on ka rohkem kontoga seotud valikuid.

VPNSecure iOS-i rakendus

Ülalolevad pildid näitavad, et iOS-i rakendus töötab iPhone’is. Vasakpoolsel ekraanipildil on kohe pärast sisselogimist kuvatud rakenduse ühenduse ekraan. See sisaldab sama puhast GUI-d. VPN-serveritega ühenduse loomine või lahtiühendamine hõlmab vaid mõnda kraani. Ülal vasakul olev pilt näitab sisselogimisel peamist ühenduse kuva. Keskmine pilt näitab libiseva ekraani menüüd, millele pääseb juurde, koputades nuppu Kolmekordne horisontaalne riba ikoon pildi vasakus ülanurgas. Viimane pilt näitab Singapuri VPN-serveriga ühendatud rakendust. Liugmenüül on lisa Konto saki ei leitud töölauakliendist. Muud vahelehed sarnanevad töölaua kolleegidega. VpNSecurel on ka manuaalne juhend iOS-i seadmete PPTP-protokolli konfigureerimiseks.

Külastage VPNSecure'i

Ühendage Android-seadmetega

Sarnaselt Windowsi ja Maci rakendusega leidis ka minu ülevaade, et VPNSecure’i rakendus Androidi jaoks kasutab serveritega ühenduse loomiseks ka OpenVPN-i protokolli. See toetab Android 4.0 või uuemat. See rakendus aitab hoida teie WiFi-ühendusi turvalisemaks, krüpteerides kogu Androidi Interneti-liikluse ja edastades selle kogu turvalise tunneli kaudu.

VPNSecure Androidi rakendus

Ülaltoodud joonis näitab mõnda ekraanipilti rakenduses. Esimesel on kujutatud sisselogimiskuva. Kui olete sisestanud oma Kasutajanimi, Parool ja klõpsake nuppu Logi sisse nuppu, kuvatakse keskuse kohal kuvatav ühendusekraan. Viimasel ekraanil kuvatakse Portugalis OpenVPN UDP serveriga ühendatud rakendus. Nagu iOS-i rakendus, on serverite valimiseks või muutmiseks vaja vaid mõnda lihtsat kraani. Samuti on sellel libistatav menüü, millele pääsete juurde, koputades nuppu Kolmekordne horisontaalne riba rakenduse suvandite konfigureerimiseks pildi vasakus ülanurgas olev ikoon.

Külastage VPNSecure'i

VPNSecure Speed ​​Test

VPNSecure tegi meie kiiruskatsel päris hästi. Nende Washington DC-s asuva serveri kiirus oli hea. Meie testimise põhjal peaksite olema rahul nende võrgu kiirusega. Seda testi tehti nende Windowsi kliendi ja OpenVPN UDP protokolli abil.

VPNSecure Windowsi kiirustest

Nagu näete, oli otse minu ISP-ga ühenduse loomise ja Washington DC-i serveri vahelise ühenduse vahel kiiruse erinevus umbes 29%, nagu eeldatud oli, ühenduse kiiruse languses, kuid lisandunud turvalisuse jaoks, mida andis teie andmete krüptimine ja selle ühenduse loomine on väärt kiiruse kaotust. Ligi 25 Mbps kiirusega on teenus endiselt piisavalt kiire kõigi teie Interneti-vajaduste jaoks. Teil pole probleeme nende teenuse kasutamisel oma tehingute turvamiseks või meediumide voogesitamiseks oma lemmikteenuse pakkujalt.

VPNSecure’i ülevaade: järeldus

VPNSecure on olnud privaatsusruumis alates 2011. aastast. Neil on võrk, millel on üle 53 serveri, mis hõlmavad 41 erinevat riiki. Neil pole logipoliitikat, kuid näib, et nad vihjavad oma privaatsuseeskirjades, et nad saaksid logida, kui neil on piisavalt provokatsioone. Neil on Windowsi, Maci, Linuxi, iOS-i ja Androidi jaoks kohandatud tarkvara, mis teeb nende VPN-teenuse kasutajatele hõlpsaks. Neil on OpenVPN ja PPTP protokollide tugi. Neil on ka nutikas DNS-teenus, mis on tasuta koos nende tasuliste VPN-kavadega.

Mis mulle selle teenuse juures kõige rohkem meeldis:

 • Lihtne kasutada kohandatud tarkvara Windowsi, Mac OS X ja Linuxi jaoks
 • Mobiilirakendused iOS-i ja Androidi jaoks
 • Kohandatud tarkvara kõige turvalisema protokolli OpenVPN jaoks koos valikulise PPTP-toega, kui teil on seade, mis ei toeta OpenVPN-i
 • TCP-ga määratud serverid tulemüüride hõlpsamaks muutmiseks
 • Nende tähtajaliste plaanide soodushinnad
 • Veel anonüümseid maksevõimalusi, näiteks Bitcoin

Ideed teenuse parendamiseks:

 • Selgitage oma privaatsuseeskirjades mõnda keelt, mis võib põhjustada teabe kogumist
 • Konsolideerige plaanid ja minimeerige pakutavate plaanide arv miinimumini
 • Integreerige PPTP või muud protokollid nende kohandatud tarkvarasse
 • Lisage nende nutikale DNS-teenusele rohkem toetatud kanaleid

Minu ülevaade VPN.S-i teenusest leidis veebisaidi, mida oli lihtne navigeerida. Kohandatud tarkvara GUI oli väga kasutajasõbralik, kuna see oli lühike ja hõlpsasti kasutatav minimaalsete sätetega. Nende abil on VPN-serveritega valimine, ühendamine või uuesti ühendamine lihtne vaid ühe klõpsuga või kaks, olenemata sellest, millist OS-i või seadet soovite kasutada. Kasutage ära nende 2-päevast prooviversiooni ja vaadake, mida enda jaoks arvate.

Külastage VPNSecure'i

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map