Plokkideta ülevaade

Alustame meie Blockless ülevaadet vähese teabega ettevõtte kohta. Blockless on Kanada põhinev ettevõte, mille eesmärk on alati olnud võimaldada teil hõlpsat sirvimist, ilma et peaksite muretsema riikide või piirkondade piiride pärast. See võimaldab teil vaadata oma lemmiksaateid kõikjal maailmas. Nende teenus on taskukohane ja nad pakuvad ühe nädala pikkust tasuta prooviperioodi.


Plokkideta ülevaade

Alates 2016. aasta algusest on nad värskendanud nii oma saiti kui ka eesmärke, keskendudes paremini oma kasutajate privaatsusele ja turvalisusele. Selleks on nad lisanud nutika reklaamide blokeerimise tehnoloogia Smart Guard, mida saab kasutada mitte ainult arvutite, vaid kõigi seadmetega, mida toetab Blockless DNS. Tuginedes ka hiljutistele värskendustele, nagu automaatne DNS-i installimine ning Windowsi ja Mac OS X-i klientide käivitamine, on nad alustanud oma Windowsi ja Mac OS X-i kliendi VPN-teenuste beetaversioonide testimist koos Blockless-i mobiilirakenduste ja brauserilaiendite loomisega.

Hinnakujundus ja eripakkumised

Plokkideta DNS-teenust turustatakse ühe konfiguratsiooni abil. Nad pakuvad seda kolmes perspektiivis paketides: kord kuus, poolaastas ja aastas. Nagu enamik pakkujaid, on nende hinnad tähtaja pikkuse järgi diskonteeritud. Kuu pakett on 4,95 dollarit kuus. Poolaasta pakett on 27,25 dollarit, arve esitatakse iga kuue kuu tagant. See maksab kõigest 4,55 dollarit kuus, mis on kokkuhoid, mis ületab 7% nende kuu hinnast. Teenistusaastaks registreerumine on 49,95 dollarit, arve võetakse iga kaheteistkümne kuu tagant. See tähendab, et saate aasta nende teenistuse eest õiglaselt 4,16 dollarit kuus.  See on 16% kokkuhoid, mis on nagu kahe kuu tasuta teenuse Blockless teenuse saamine.

Plokkideta hinnakujundusPlokkideta saab maksta suuremate krediitkaartidega. Nende hulka kuuluvad VISA, MasterCard, Diners ja JCB.

Tasuta prooviperiood

Blockless soovib, et proovite nende teenust ise järele proovida, et saaksite olla kindel, et see vastab teie ootustele. Seetõttu nõuavad nad kõigilt enne tasulise tellimuse registreerimist 7-päevase tasuta proovikonto loomist. Prooviversioonile registreerumiseks pole vaja makseteavet. Nagu allpool näidatud, on Blockless 7-päevase proovikonto registreerimiseks vaja ainult kehtivat e-posti aadressi ja parooli. Prooviversioon aegub pärast seitsme päeva möödumist, nii et te ei pea isegi kontot tühistama. Kuid peate nende DNS-i oma süsteemist eemaldama. Selle kohta saate teavet veebisaidi Blockless tugialal.

Plokkideta konto seadistamine

Külastage Blocklessi

Kuidas plokkideta töötab?

Plokkideta on peamiselt nutikas DNS-teenus, mille eesmärk on võimaldada kasutajatel sirvida ja vaadata voogesituse sisu ilma paljude pakkujate kasutatavate tehislike riiklike ja piirkondlike piirideta. Nende teenus töötab, muutes teie seadme DNS-serveri aadressiseadeid. See võimaldab nende teenusel pealtkuulata nende pakkujate autoriseerimistaotlusi ja varustada neid virtuaalse IP-aadressiga, mis vastab nende kunstlikele piiridele ja võimaldab teil juurdepääsu nende voogesitatud raamatukogudele. See võimaldab teil nautida nende sisu kõikjal maailmas.

Kuidas Blockless töötab?

Erinevalt tavapärastest VPN-idest, kus kogu teie seadme ja teenuse vaheline liiklus on krüpteeritud ja serveri kaudu Internetti saadetud, läbib nutika DNS-serveri tegelikult ainult väike osa liiklusest. Kui serveri ja teenusepakkuja vahelise suhtluse sissejuhatus ja käepigistus on lõpule jõudnud, saadetakse ülejäänud liiklus teenusepakkujalt otse teie seadmesse. Kuna voogesituse liiklust pole krüptitud, ei saa HD-filmide või oma lemmikmuusika kuulamise ajal Interneti-jõudlust kaotada. See võimaldab teil pääseda piirkondlikult lukustatud veebisaitidele kõikjal maailmas, aeglustamata Interneti-ühenduse kiirust. Lõpuks, kuna need ei ole plokkideta DNS-liikluse krüptimine, ei paku see sama turvalisuse taset kui tavalised VPN-teenused.

Plokkideta võrk

Plokkideta võrgul on serverid 25 erinevas piirkonnas. See hõlmab järgmisi riike: Austraalia, Austria, Belgia, Brasiilia, Kanada, Hiina, Prantsusmaa, Saksamaa, Kreeka, India, Iirimaa, Itaalia, Jaapan, Lexembourg, Mehhiko, Holland, Uus-Meremaa, Norra, Portugal, Venemaa, Lõuna-Aafrika , Rootsis, Šveitsis, Ühendkuningriigis ja Ameerika Ühendriikides. See loob ülemaailmse võrgu, mille serverid asuvad kõigil suurematel maailmajagudel, välja arvatud Antarktika.

Plokkideta Windowsi installimine

Plokkidevaba toetab mitmesuguseid seadmeid, nagu lauaarvutid, nutitelefonid, mängukonsoolid, nutitelerid, meediumipleierid ja ruuterid. Kui logite sisse oma kontole veebisaidil Blockless ja valite abimenüü, siis lubab seadistusjuhendi nupp teil kasutada kolmeastmelist protsessi (nagu allpool näidatud), et leida juhend seadme käsitsi konfigureerimiseks Blockless DNS-teenuse kasutamiseks. . Nende veebisaidi tugiosas on ka lai valik hõlpsasti järgitavaid juhendeid, mida saate otsida.

Plokkideta seadme DNS-i häälestamineJuhendite esimene samm on võimaluse korral kohandatud Blockless tarkvara installimise link. Kuid need näitavad teile ka, kuidas oma seadme DNS-i käsitsi muuta. Blockless-teenus võimaldab teil luua ühenduse ükskõik kus, kuid ainult ühest kohast korraga. Selle põhjuseks on asjaolu, et Blockless sünkroonib pärast sisselogimist teie individuaalse asukoha (IP-aadressiga). Seetõttu peate teisest võrgust sisse logides oma kontole sisse logima ja klõpsama nuppu “Kasuta seda asukohta”. Ruuteri konfigureerimine teenuse Blockless kasutamiseks võimaldab teil teenust ära kasutada kõigis sellega ühendatud seadmetes.

Külastage Blocklessi

Blockless Windowsi kliendi kasutamine

Kui klõpsate juhendis lingil Windows 10 asuvat Blockless Appi, salvestab see installifaili oma arvutisse. Käivitage installifail ja näete allpool esimest sarnast ekraani. Seejärel seadistab see teie arvutis Windowsi plokivaba teenuse. Kui see on valmis, näete ekraani nagu allpool. Sellel ekraanil nupul Finish klõpsates käivitatakse rakendus.

Installige Blockless

Kui klient esimest korda käivitate, näete sisselogimisekraani, nagu allpool näidatud. Sellel ekraanil sisestate oma konto mandaadi, mille saite oma konto kinnitamisel, ja tervitate e-posti aadressi Blockless töötajatelt. Seejärel klõpsake nuppu Logi sisse.

Plokkideta sisselogimine

See avab rakenduse Blockless Windowsi põhiekraani, nagu on näidatud esimesel pildil. Vaikimisi ühendatakse see esimesel käivitamisel teie asukohale lähima serveriga. Allpool näidatud peamisel ühendamise ekraanil on ainult mõned juhtnupud, mis muudavad selle õppimise ja seadistamise väga lihtsaks. Serverite vahetamist saab teostada ühel kolmel erineval viisil: otsige kasti nime järgi, kerige nime ja valige see hiirega või klõpsake ühel heledamast hallist riigist kaardil. Allpool olevad pildid näitavad regiooni, mida muudetakse Ühendkuningriigist (vasakul) Ameerika Ühendriikideks (paremal). Pange tähele, et see kinnitab, et meie piirkonda on muudetud, kasutades riigi lipuikooni.

Plokkideta serveri muudatused

Abi klõpsamisel kuvatakse järgmised valikud: seadme konfigureerimine Blockless-teenuse jaoks, tugiteenuste artiklite otsimine või tugipileti avamine. Ühenduse peaekraanile naasmiseks on olemas ka sulgemisnupp.

Põhiekraani allosas on lüliti, mis võimaldab Smart Guardi sisse ja välja lülitada. Praegu on see sisse lülitatud. Smart Guard eemaldab veebisaitidelt mõned reklaamid ja graafika, mis suurendab teie brauseri kiirust, vähendades lehtede laadimisaega. Veelgi olulisem on see, et nende reklaamide blokeerimine aitab kaitsta teie veebipõhist privaatsust, kuna nad ei suuda teie veebipõhiseid harjumusi ja sirvimisharjumusi jälgida. See aitab teil vältida suunatud turunduskampaaniaid.

Plokkideta eelistused

Põhiekraani viimane funktsioon, mida tahame vaadata, on kliendi seaded, millele pääseb juurde, klõpsates ekraani paremas ülanurgas allapoole jääval karaat sümbolil. Seejuures kuvatakse ülaltoodud ripploend (ülal vasakul). Siit saate valida eelistused, hallata tellimusi, muuta konto seadeid ja teenuse väljalogimist. Eelistuste valimisel avaneb ülal näidatud rakenduse seadete ekraan (paremal). Siit saate vastava märkeruudu valimisega teha järgmist:

 • Seadistage selles seadmes plokkideta DNS
 • Sünkrooni asukoht automaatselt selle seadmega
 • Alustage rakendust süsteemi käivitamisel
 • Kontrolli kas uuendused on saadaval

Nagu ülejäänud Blockessi DNS-klient, on ka valikud tavalised, kuna automaatse sünkroonimise seade on kõige kasulikum säte. See säästab teid sellest, et peate iga kord, kui võrke vahetate, minema Blocklessi veebikontole.

Külastage Blocklessi

Plokkideta Android ja Google Chrome

Blocklessil on nende teenuse jaoks Androidi rakendus, mille saate Google’i poest alla laadida. See nõuab Android 2.1 ja uuemat. See võimaldab teil oma kontot oma Android-seadmest hallata. Sarnaselt Windowsi kliendiga saate muuta oma piirkonna eelistusi, värskendada oma IP-d ja veenduda, et teie konto on kõik aktiivne. Allpool on pildid sisselogimisekraanist (vasakul) ja ühenduse põhiekraanilt (paremal). Sisselogimiskuva võimaldab teil pärast õigete mandaatide sisestamist sisse logida.

Plokkideta Andriodi rakendus

Ülaloleval (paremal) kuvataval ühenduse põhiekraanil kontrollitakse, kas teil on kehtiv konto, seadme IP-aadress (asukoht) on teie kontoga sünkroonitud ja kas seadme DNS on õigesti seadistatud. Kui mõni neist nurjub, kuvatakse see rohelise asemel punasega. Piirkonna valija abil saate valitud riigiga ühenduse loomiseks puudutada. See muudab teenuse teenusega ühendatud piirkondade vahetamise lihtsaks. Blocklessil on ka Google Chrome’i laiend, mis käitub sarnaselt nende Androidi rakendusega.

Käed testimisel

Tegime tavalise kiiruse testi Blockless DNS-i teenuses ja, nagu arvata võis, märkasime sellega ühendatud ühenduse ajal allalaadimiskiiruses või sirvimisel üldiselt muutusi. Erinevalt tavalistest VPN-idest, mis kogu teie liiklust VPN-i kaudu saadavad, ühendab Blockless teid otse nende toetatavate saitidega. Neil on juhendid oma DNS-teenuse konfigureerimiseks paljudes seadmetes, sealhulgas arvutites, digiboksides, telerites, mängukonsoolides, blu-ray, telefonides, tahvelarvutites ja ruuterites. Need leiate nende veebisaidi tugilehelt.

Samuti viisime läbi nende uue beetakliendi kiiruskatse Windowsi jaoks koos täieliku VPN-i juurutamisega. Vasakul allpool on ekraanil ekraanil oma peaakna surfamise režiim. Seda akent eristatakse helesinise gabariidi, välgulöögi, nupu ja valitud kaardipiirkonnaga. Nagu näete, on kliendil samad valikud kui Windowsi kliendil, mis sisaldab abi, eelistusi, tellimuse haldamist, konto sätteid ja väljalogimist. Eelistused on samad, mis eelmisel kliendil, koos lülitiga, et valida VPN-teenuse jaoks OpenVPN UDP või TCP. Praegu valitud piirkonnas klõpsates ilmub parempoolse libistamise aken. See võimaldab teil valida piirkonna, milleks soovite muuta. Smart Guard on surfimisakna jaoks välja lülitatud.

Blockless VPN Windowsi jaoks

Kui piirkond on valitud selliseks, nagu ülaltoodud juhul on Ameerika Ühendriigid, siis surfamise / turvalise nupu klõpsamine lülitab VPN-kaitse sisse või välja. See on nii lihtne. Teisel ekraanil kuvatakse peamine ühendusekraan, kui VPN on sisse lülitatud. Kui VPN on aktiivne, on teil kaitse, et kõik teie andmed krüptitakse OpenVPN-protokolli abil. Lisaks on teie tegelik IP-aadress maskeeritud ja asendatud Blockless-serveris ühega. Sel juhul on meile Atlantas antud IP-aadress ja meie identiteet on anonüümne. Smart Guard on turvalise VPN-i jaoks sisse lülitatud. Turvalist ühendust tähistab näidik, valitud linn, nupp ja valitud kaardipiirkond punasega. See muudab kaitsmata sinise ühenduse eristamise lihtsaks.

Külastage Blocklessi

Kiiruskatse

Blockless VPN-i teenuse kiirtest ei olnud kiireim, mida me näinud oleme, kuid teenus on endiselt beetaversioon, nii et oleme kindlad, et nad lahendavad endiselt mõned probleemid. Sellegipoolest oli Interneti-ühenduse kiirus ilma VPN-iga 51,21 Mbps ja Blockless VPN-iga 33,09 Mbps. See tähendab, et Blockless VPN-teenusega ühenduse loomisel oli ühenduse kiirus langenud umbes 35%. Nagu arvata võis, on Blockless VPN-teenuse pakutavast krüptimisest tulenevalt kiirus vähenenud. Kiiruse vähendamine on seda väärt, kui teie eesmärk on privaatsus ja kaitse. Kui ei, saate nende teenust käivitada surfirežiimis, mis ei kaota kiirust. Ikka kiirusel 33,09 Mbps ei tohiks teil enamiku Interneti-tehingute korral nende VPN-teenuse kasutamisel probleeme olla.

Plokkideta kiiruskatse

Järeldus

Kui see, mida otsite peamiselt teenusest, mis võimaldab teil pääseda juurde geograafiliselt piiratud voogesituse meediumisisule, võiks Blockless olla teie jaoks teenus. Need blokeerivad 25 erinevat piirkonda, sealhulgas USA, Suurbritannia, Kanada, Austraalia jt. Nende teenus töötab Windowsi, Mac OS X, mängukonsoolide, nutitelerite, meediumipleierite, mobiiltelefonide, tahvelarvutite ja isegi ruuteritega. Seadme konfigureerimine nende teenuse kasutamiseks hõlmab DNS-serveri sätete muutmist, et osutada nende omadele. See on lihtne protsess. Blocklessi meeskond on aga kõigi nende toetatud seadmete jaoks hõlpsasti juhendatud juhendeid. Need leiate nende veebisaidi tugilehelt. Neil on isegi automatiseeritud häälestusrakendused Windowsi, Mac OS X, Androidi jaoks ja kroomibrauseri laiendused.

Hiljuti on nad alustanud beetatestiga uut VPN-teenust, mis kasutab kogu teie Interneti-liikluse krüptimiseks OpenVPN (TCP / UDP) protokolli, et kaitsta teie veebipõhist privaatsust ja turvalisust. See on lisaks nende krüptimata DNS-teenusele. Seetõttu saate nende teenuse kasutamisel valida, kas kiirus või turvalisus on teie eesmärk. Praegu on nad (seisuga 29.2.2016) välja lasknud beetaversiooni, mis sisaldab uut VPN-teenust Windowsi ja Mac OS X jaoks. See pole kiiret VPN-i, mida me kunagi näinud oleme. Sellel on põhiline graafiline liides ja see teeb serverite valimise ja muutmise lihtsaks. Valige lihtsalt piirkond, kuhu soovite lülituda, ja lülitage surfamise / turvalise nuppu sisse ja kogu teie Interneti-liiklus on turvaline. See muudab nende teenuse seadistamise ja kasutamise väga lihtsaks.

Teenuse hulgas meeldisid meile järgmised asjad:

 • Seda saab paigaldada paljudele seadmetele
 • Võimaldab 25 piirkonna ülemaailmset surfamist ilma kunstlike piirkondlike piiranguteta
 • Ühenduse kiirus ei kao, nagu tavaliselt tavalistele VPN-idele surfamise (nutikas DNS) režiimis
 • Beeta tarkvara Windowsi ja Mac OS X jaoks, mis sisaldab uut VPN-teenust
 • OpenVPN (TCP / UDP) protokolli tugi VPN-ile

Ideed teenuse parendamiseks:

 • Luba rohkem kui üks samaaegne ühendus
 • Anonüümsemaks muutmiseks lisage makseviisina BitCoin
 • Beetaversiooni arenedes lisateavet nende uue VPN-teenuse kohta nende veebisaidil.
 • Lisage VPN-teenus iOS-i ja Androidi rakendustesse
 • Lisage iOS-i jaoks uued protokollid, näiteks L2TP / IPSec

Soovitame teil proovida Blocklessit ise. Registreeruge nende 7-päevaseks tasuta prooviversiooniks ja testige nende teenust. Proovige vaadata oma lemmikspordiüritust, voogesituse meediumiteenuse pakkujat või muud sisu 25st piirkonnast, mille nad teevad ülemaailmselt kättesaadavaks kõikjal maailmas. Kui otsustate, et teile meeldib nende teenuse kasutamine, saate selle registreeruda alates 4,16 dollarist kuus.

Külastage Blocklessi

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map