LiquidVPN ülevaade

Alustame LiquidVPN ülevaadet ettevõtte väikese ajalooga. LiquidVPN asutas 2013. aastal Dave Cox, enam kui 15-aastase kogemusega võrguinsener, kes töötab Ameerika Ühendriikide kõige arenenumatetes privaatsetes andmekeskustes. Nad ei ole kosmose üks vanimaid ega suuremaid VPN-i pakkujaid. Tõepoolest, nad on öelnud, et nende eesmärk pole VPN-võrgu infrastruktuuri laiendamisel mitte kvantiteet, vaid pigem kvaliteet. Nad keelduvad kompromisse tegemast, kui tegemist on nende kasutajate privaatsuse ja turvalisusega. Seetõttu on LiquidVPN loonud põhinõuded privaatsuse, võrgu neutraalsuse, kasutuspoliitika, riistvara, koondamise, liikluse, võrgutasu ja ribalaiuse osas, millele andmekeskused peavad vastama, enne kui nad kaaluvad sinna serverite lisamist. Järelikult on tegemist üsna väikese VPN-teenusega, mille serverikeskuste väike tuum asub kogu maailma strateegilistes kohtades.


LiquidVPN ülevaade

LiquidVPN-i meeskond tunneb uhkust klienditeeninduse üle, väites, et enamik päringuid käsitletakse 30 minuti jooksul, kui just nagu öeldud – “hommikutunnid”, siis võib see võtta paar tundi. LiquidVPN on tehniliselt uuenduslik, kuna toetab mitut VPN-tunneli topoloogiat, sealhulgas IP-de moduleerimine, mida uurime hiljem. Lõpuks on LiquidVPN tulevikku suunatud teenus. Seda tõendab nende katsetamine OpenVPN-protokolli jaoks mitte-riikliku standardite ja tehnoloogia instituudi (NIST) krüpteerimisalgoritmidega, nagu Camellia-256-CBC, mõnes selle asukohas.

Hinnakujundus ja eripakkumised

LiquidVPN hinnastruktuur erineb enamikust VPN-idest selle poolest, et nad hindavad oma teenust oma võrguga samaaegsete ühenduste arvu järgi. Nad kutsuvad oma pakkumisi: SideKick, mis võimaldab kahte samaaegset ühendust; Road Warrior, mis lubab nelja, ja Ultimate, mis lubab kaheksat. Nagu enamik VPN-i pakkujaid, pakuvad nad pikema perioodi tellimisel kõigi oma plaanide jaoks allahindlusi. LiquidVPN pakub kõiki oma plaane kahel perioodil: üks kuu ja üks aasta.

LiquidVPN hinnakujundus

Nagu ülal näete, turustab LiquidVPN oma SideKicki plaani hinnaga 7,00 dollarit kuus ja 57,00 dollarit kuus, mis tähendab, et saate kokku hoida 27,00 dollarit või umbes 32% ostes sisseoste teenusega aastas. Ehkki Ultimate-plaanil on potentsiaal säästa teid kuuhinnast rohkem kui 50%, vajavad tegelikult paljusid samaaegseid ühendusi tegelikult vaid vähesed energiatarbijad. Seetõttu näib LiquidVPN teenuse “magus koht” olevat Road Warriori plaan. Selle paketi aastaks registreerumisel saate kokku hoida 51,00 dollarit ehk umbes 42,5% kuuhinnast. Nautige piiramatut VPN-i nelja samaaegse ühenduse kaudu lihtsalt 5,75 dollarit kuus.

LiquidVPN teenus annab teile piiramatu juurdepääsu umbes 44 serverile 9 erinevas riigis. Kogu oma Interneti-liikluse kaitsmiseks ja kaitsmiseks on teil juurdepääs mõnele kõige kindlamale krüptimisalgoritmile. Samuti saate Internetis surfates valida oma anonüümsuse taseme nende nelja tüüpi IP-tunneliühenduste hulgast. Lisaks on teil juurdepääs nende privaatsele krüpteeritud, nullloogimisega LiquidDNS-i teenusele. LiquidDNS teenuse kasutamine võimaldab teil pääseda juurde nende beetafunktsioonile, mis võimaldab teil nautida paljusid erinevaid USA ja Ühendkuningriigi auruteenuseid nende VPN-i asukohtadest.

LiquidVPN aktsepteerib paljusid erinevaid maksevõimalusi, sealhulgas Bitcoin, krediitkaardid ja PayPal. Krediitkaardid, mida aktsepteeritakse, hõlmavad Visa, Mastercard, Discover American Express, JCB, EnRoute, Diners Club, Visa Debit ja Visa Electron. Maksmine toimub USA dollarites. Bitcoini abil maksmine võimaldab teil rohkem anonüümsust.

Riskivaba prooviperiood

Ehkki LiquidVPN ei paku ühegi teenuse jaoks tasuta prooviversiooni, on neil 7-päevane raha tagasi garantii. See võimaldab teil teenuse üle vaadata ja vaadata, kas see sobib teie jaoks. Kui te pole nende teenusega mingil põhjusel rahul, tagastavad nad teie tellimustasu hea meelega teenuse esimese seitsme päeva jooksul. Tagasimakse saamiseks peate esmalt oma teenuse tühistama ja seejärel saatma pileti arveldusosakonda. Tagasimakse antakse seitsme päeva jooksul pärast teenuste eest maksmist ainult juhul, kui te pole enne tagasimakse taotlemist mõistlikult ressursse kasutanud. Seda viimast osa, nende mõistmise eest vastutava dokumendi “põhjendamatu hulga ressursse”, saaks selgemaks teha.

Külastage LiquidVPN

LiquidVPN teenuse omadused

LiquidVPN-i teenus hõlmab juurdepääsu 44 serverile 16 linnas 9 erinevas riigis, juurdepääsu enam kui 2000 avalikule IP-aadressile. Need, kes tellivad oma VPN-teenuse, saavad kasutada ka oma LiquidDNS-i. LiquidDNS on LiquidVPN krüptitud null logi nutikas DNS-teenus. See on privaatne DNS-teenus, mis 100% kuulub LiquidVPN-ile ja mida haldab LiquidVPN-i abonentidele. See võimaldab teil krüptitud ja nulliga logimise otsingupäringuid täita. See aitab kaitsta teid soovimatu turustamise, selliste saitide nagu Twitter ja YouTube valitsuse tsensuuri ja pahatahtliku andmepüügi eest.

Nende LiquidDNS-serverite kasutamine kogu Interneti-surfamiseks mitte ainult ei suurenda teie privaatsust, vaid võimaldab teil ka juurdepääsu nende uuele beetateenusele, mis võimaldab teil vaadata USA ja Ühendkuningriigi voogesituse meediume nende VPN-serverite mis tahes asukohast ilma vajaduseta. looge ühendus vastavas riigis asuva serveriga.

Veel üks funktsioon, mida LiquidVPN-teenus pakub, on võimalus valida VPN-tunneli ühenduses kasutatava IP-ühenduse tüüp. Valikud, mida saate teha, on järgmised:

 • Jagatud IP – üldine topoloogia, mida enamus VPN-e kasutab
  • See on vaikimisi kõigi VPN-protokollide jaoks: OpenVPN, SSTP, L2TP, PPTP
  • Ühendusi valvab NAT (Network Address Translation) tulemüür
  • Soovitatav seadmetele, millel pole tulemüüri (nt nutitelefonid ja tahvelarvutid) ega juurdepääsu Wi-Fi kuumades kohtades, nagu teie kohalik restoran
  • Pakub teatavat anonüümsust, kuna IP-sid jagatakse teiste LiquidVPN-i kasutajate vahel
 • Avalik IP – pakub ühe seansi kohta ühe dünaamiliselt määratud avaliku IP-aadressi
  • Aadressid lähevad pärast kasutamist tagasi kogumisse, et need teistele kasutajatele ümber määrata
  • Soovitatav igapäevaseks veebis surfamiseks, P2P allalaadimiseks, mängude jaoks, VOIP ja muudeks üldisteks tegevusteks.
  • Vähem privaatsust, kuna liiklust saab IP-le jälgida ja ainult teie olete selle peal
  • Tsenseerimata juurdepääs avatud Internetile, kus kõik pordid on avatud, kuid port 25 on avatud
 • IP moduleerimine – Avalik IP modifitseerub iga uue Interneti-teenusele juurdepääsu taotlusega … st pildi laadimiseks, saidi lehe muutmiseks, lingil klõpsamiseks jne.
  • Kasutab jagatud IP-sid
  • Ühendus on lisakulu tõttu 20–40% aeglasem kui teiste VPN-ühenduste puhul
  • Annab suurima anonüümsuse, kuna seda on praktiliselt võimatu jälgida
  • Ei tööta kõigi saitidega, mida võiksite külastada
 • Pühendatud IP – Avalik IP-aadress määratakse ainult teile üksi ja see ei muutu kunagi
  • Pordi avamiseks ja sulgemiseks on teie enda jaoks vaja lisaseadistust
  • Ei anna anonüümsust, kuna liiklust saab jälgida otse avalikule IP-aadressile, millele pääseb juurde ainult teie
  • Kasutage ainult siis, kui vajate IP-aadressi, mis ei muutu

LiquidVPN teenuse viimane omadus on selle krüptimisega tagatud suurepärane turvalisus. Teenus toetab OpenVPN (UDP / TCP), SSTP, L2TP / IPsec ja PPTP protokolle. 128-bitist MPPE-d kasutav PPTP-protokoll on madalaima krüptimisega ja seda peetakse tavaliselt kasulikuks ainult siis, kui teie eesmärk on kiirus, mitte turvalisus või kui teie seadme jaoks pole muud protokolli saadaval. LiquidVPN kasutab oma SSTP jaoks AES-krüptimist, mis on mõeldud enamasti Windowsi jaoks ja suudab läbi torgata enamiku tulemüüride kaudu. Nende L2TP / IPsec-protokoll kasutab AES 256-bitist krüptimist ja sobib hästi mobiilseadmete jaoks, millel on selle tugi. Lõpuks kasutab nende OpenVPN krüptimise teostus CBC 256-bitist AES-i koos 4096-bitise RSA võtmega ja Camellia-256-CBC, kui see on saadaval. See tähendab, et suudate leida teie turvavajadustele vastava VPN-ühenduse.

Külastage LiquidVPN

LiquidVPN võrgu ja serveri asukohad

LiquidVPN võrk hõlmab juurdepääsu 44 serverile 16 linnas 9 erinevas riigis, juurdepääsu enam kui 2000 avalikule IP-aadressile.

RiigidLinnadProtokollidLogipoliitika
916OpenVPN TCP / UDP, SSTP, L2TP / IPsec, PPTPPole logisid

Nende riikide ja linnade loetelu, kus LiquidVPN-l on VPN-serverid, on lühike ja sisaldab järgmist:

 • Kanada – Toronto, ON
 • Saksamaa – Frankfurt
 • Holland – Alblasserdam; Amsterdam; Rotterdam
 • Romia – Bukarest
 • Singapur – Singapur
 • Rootsi – Stockholm
 • Šveits – Zürich
 • Ühendkuningriik – Manchester
 • Ühendriigid – Chicago, IL; Kansas City, MO; Los Angelas, CA; Manassas, VA; Miami, FL; Piscataway, NJ

Ehkki LiquidVPN-il ei pruugi olla nii palju servereid, mida mõned VPN-i pakkujad teevad, püüavad nad selle võrgus olevate serverite kvaliteedis ja strateegilises paigutuses selle korvata. Igal nende võrgu serveril on spetsiaalne 1 Gbps port, mis tagab teile ühe kiireima võimaliku Interneti-ühenduse. Kõigil nende võrgu asukohtadel on serverid, mis toetavad ühist IP-aadressimist. Neil on serverid kõigis asukohtades, mis toetavad kõiki VPN-i protokolle: OpenVPN, SSTP, L2TP / IPsec ja PPTP. Praegu on neil Windowsi ja Mac OS X jaoks klienttarkvara. Neil on ka beetaversiooniga Androidi rakendus. Nende teadmistebaasis on juhendid, mis aitavad abonentidel oma teenust käsitsi installida, kasutades kõiki toetatud protokolle Windows, Mac OS, Linux, iOS, Android, DD-WRT ruuterites ja muudes seadmetes. Lisaks neile põhinõuetele pakub LiquidVPN võrk DDoS-iga kaitstud servereid 20 Gbps, P2P jaoks optimeeritud servereid ja 10Gbps portidega servereid, mis on strateegiliselt paigutatud oma võrgu jõudluse parandamiseks.

Külastage LiquidVPN

Privaatsus ja turvalisus

Ehkki LiquidVPN asub USA-s, on neil range Pole logi privaatsuspoliitika. Nad ei logi oma VPN-i kasutajatelt mingeid kasutusandmeid. Nad säilitavad ainult oma teenuse osutamiseks vajalikku teavet. Nende enda sõnul:

LiquidVPN valiks enne teie privaatsuse rikkumise lubamist suvalise või osa oma võrgu vabatahtlikust sulgemisest ja ümberkolimisest teise jurisdiktsiooni või täieliku sulgemise. Teavitame avalikult oma kasutajate ja LiquidVPN võrguga seotud teabenõudeid. Pakume iganädalast garantiikanaleid, mis garanteerivad, et kõik saadud teabenõuded tehakse avalikult kättesaadavaks.

LiquidVPN ei säilita seansilogisid. Teie külastatud veebisaidid ja seda tüüpi andmed, mida saadate / saate, on teie ettevõte. Me ei jälgi sellist liiklust. Seansi andmeid ei salvestata ega salvestata kunagi varem, meie Interneti-andmed ja kasutamise privaatsus on meie jaoks esmatähtsad probleemid.

Nende privaatsuspõhimõtted ja läbipaistv viis, kuidas nad käsitlevad teabenõudeid, avalikult neid postitades, ja mis tahes tehtud toimingud annavad tunnistust nende pühendumisest teie privaatsusele. Samuti aktsepteerivad nad makseid Bitcoini abil, et aidata teil oma teenuse kasutamisel veelgi enam kaitsta oma privaatsust ja anonüümsust.

LiquidVPN on hoolitsenud ka teie Interneti-liikluse ja sirvimisharjumuste turvalisuse eest. Nad pakuvad tuge järgmistele VPN-protokollidele, sealhulgas OpenVPN (TCP / UDP), SSTP, L2TP / IPsec ja PPTP. See aitab teil kogu oma veebiliikluse krüptida ja kaitsta seda uteliailta. LiquidVPN-i kliendid kasutavad OpenVPN-protokolli koos CBC 256-bitise AES-iga 4096-bitise RSA võtmega või Camellia-256-CBC šifreid, mis pakuvad teile parimat tööstuses pakutavat krüptimiskaitset..

OpenVPN on VPN-protokollidest kõige turvalisem. See on väga mitmekülgne protokoll, mis toetab nüüd enamikku seadmeid. L2TP / IPsec on suurepärane valik selliste mobiilseadmete jaoks nagu iOS, kuna kõige loomulikumalt toetavad seda ja teevad seda hõlpsasti konfigureeritavaks, ehkki mõne teise protokolli jaoks võib see olla pisut aeglasem. Nende L2TP / IPseci teostus kasutab AES-256 bitti. Samuti pakuvad nad tuge Windowsi jaoks mõeldud SSTP-le, mis võimaldab enamikku tulemüüre skaleerida. Laiaulatusliku platvormitoega PPTP-protokolli toe lisamine on hõlpsasti seadistatav ja madala krüptimise tõttu kiire – võimaldab neil veelgi rohkem seadmeid toetada. See on populaarne valik voogesituse jaoks, kus turvalisus pole teie suurim mure.

Tugiteenuste pakkumine neljale erinevale OpenVPN-tunneli topoloogiale võimaldab teil oma veebiliiklust kaitsta ja ise otsustada, kui anonüümne soovite Internetis surfates olla. IP-de moduleerimise kasutamine võib muuta teie Interneti-harjumused praktiliselt jälitamatuks. LiquidVPN-il on juhendid selle installimiseks paljudesse erinevatesse seadmetesse, kasutades kõiki neid toetavaid protokolle. Nad pakuvad isegi juhendeid teenuse DD-WRT ruuteritega konfigureerimiseks. Neil on isegi juhend oma teenuse kasutamiseks koos PFSense tarkvaraga.

Külastage LiquidVPN

Käeline testimine

Lõpetame oma LiquidVPN ülevaate mõne kliendi tarkvara testimisega, et näha, kui lihtne on seda seadistada ja kasutada, ning ka testida selle üldist jõudlust. Alustuseks tahaksin öelda, et LiquidVPN esines meie kiiruskatsel hästi. LiquidVPN-l on kohandatud kliendi tarkvara nii Windowsi kui ka Maci jaoks ning äsja välja antud beetarakendus Androidi seadmetele. Nad pakuvad samm-sammult juhendeid oma teenuse konfigureerimiseks mitmesuguste protokollidega muud tüüpi seadmetel, nagu iOS, Android ja muud mobiilseadmed. Neil on ka juhendid oma teenuse kasutamiseks koos Linuxi ja DD-WRT ruuteritega.

Ühendamine Windowsi kaudu

LiquidVPN-l on Windowsi jaoks kohandatud klient, mis võimaldab teil OpenVPN-protokolli abil luua ühenduse nende võrgu kõigi serveritega. Saate kliendi alla laadida nende veebisaidilt. Kliendi installimisel näete paari häälestuskuva. Esimene võimaldab teil luua LiquidVPN jaoks töölauaikooni ja käivitada kliendi, kui installimine on lõppenud. Teine installib Windowsi jaoks OpenVPN TAP draiveri.

LiquidVPN valik

Kui valisite kliendi käitamise, kui installimine on lõpule viidud, näete ülaltoodud pildi esimese ekraanipildiga sarnast ekraanipilti. See on kliendi peamine ühenduskuva. Punasest nupust Ühenda paremal on nupp, millel on Androidi GPS-i asukoha ikoon. Sellel nupul klõpsates kuvatakse ekraanipilt, mis sarnaneb ülal asuva keskmise ekraanipildiga. See on serveri valimisekraan, kus saate valida, millise serveriga soovite ühenduse luua. See ekraan on jagatud kaheks alaks. Selle ekraani esimene ala võimaldab teil valida oma serveri valiku kriteeriumid, mis hõlmavad järgmist:

 • Piirkond – võimaldab teil näha kõiki konkreetse piirkonna servereid
  • Valikute hulka kuuluvad: kõik, Euroopa Liit, Põhja-Ameerika, Aasia, Ida-Euroopa
 • Protokoll – Võimaldab valida ühenduse jaoks kasutatava protokolli
  • Valikute hulka kuuluvad: OpenVPN, L2TP / IPsec, SSTP, PPTP
 • Topoloogia – Võimaldab valida IP-ühenduse tüübi, mis võimaldab teil kontrollida oma anonüümsuse astet
  • Valikute hulka kuulub jagatud, avalik, liikuv, pühendatud
 • Lemmikud – Võimaldab näidata ainult salvestatud lemmikservereid

Serverite valimisekraani teises osas näidatakse valitud kriteeriumidele vastavaid servereid. Pingil paremal oleval ringil noolel klõpsates kuvatakse valitud lõikude viimased latentsusajad (ping) millisekundites. Kui klõpsate punasel tähel konkreetsest serverist, valitakse see server lemmikuks. Kolmas ülaltoodud ekraanipilt näitab meie valitud lemmikuid. Klõpsates Florida USA serveril nimega Leesin, valitakse see.

LiquidVPN-ühendus

Selle tulemuseks on ekraanipilt, nagu ülaltoodud illustratsiooni vasakus servas. Nagu näete selles ekraanipildis, kuvatakse valitud server Florida, USA [Leesin] ühenduse nupul sõna “ühenda” all. Sellel nupul klõpsamine käivitab ühenduse loomise protsessi, mille tulemuseks on ülaltoodud keskmine ekraanipilt, punane ühendusnupp muutub kollaseks ühendavaks. Kui olete teenusega esimest korda ühendust luues, avaneb aken, kus saate sisestada ja salvestada oma kasutajanime ja parooli. See tuleb enne ühenduse loomist lõpule viia. Parempoolses servas olev ekraanipilt näitab lõpetatud ühendust. Nüüd, kui oleme uurinud, kuidas kliendi tarkvara abil serverit valida ja sellega ühenduse luua, heidame pilgu ühenduse ekraaniekraani osadele. Neid ülaltoodud ühenduse ekraanipildil olevaid osi uurides näeme järgmisi komponente:

 • Katkesta nupp – Sellel klõpsamisel eraldatakse meid valitud serverist
 • Serveri valiku ikoon – ilmub uuesti, kui meie valitud serverist lahti ühendatakse
 • Edastatud andmete tulpdiagramm – näitab ühenduse üles- ja allalaadimiskiirust (Mbps) ning tulpdiagrammi kogu seansi jooksul
 • Praegune seis – lahti ühendatud või ühendatud
 • Vedeliku lukustamise nupu lubamine / keelamine – Vedellukustuse Windowsi versioon kasutab Windowsi filtreerimisplatvormi API-sid reeglite tegemiseks, et seade teie Internetist täielikult lahti lõigata ja avab seejärel augu ühenduse loomiseks LiquidVPN-serveritega ja kahe asukoha vahel krüptitud tunneli loomiseks. See pakub ülimat tapmislülitit, kuna kõik katsed (pahavara, WebRTC lekked, DNS-i lekked jne) krüptitud tunnelist kõrvale hiilida lihtsalt kukutatakse, kui te pole lubanud seadistusmenüü kaudu tulemüürist mööda minna..
 • Teave
  • Praegune IP-aadress – IP-aadress, mille on määranud server, millega olete praegu ühenduses
  • Käimasoleva seansi taimer – aeg sekundites alates sessiooni algusest
  • Praeguses ühenduses kasutatakse praegust topoloogiat ja krüptimist – jagatud, OpenVPN-256 bit

Külastage LiquidVPN

Kui klõpsate ülaltoodud kolmandas ekraanipildis katkestamise nuppu, viib teid tagasi lahutatud ühenduse ekraanipilti, mis paistis vasakul vasakul. Siit saate valida mõne muu serveri, klõpsates serveri valiku ikoonil, nagu me oleme varem näidanud. Kui soovite klõpsata vasakus ülanurgas oleval käigul ja valida sätted. See avab seadete menüü, mis võimaldab teil muuta VPN-i toimimist. Sellel on kolm vahekaarti (vasakult paremale): üldine, täiustatud ja vedelikulukk. Üldseadete vahekaardil on kaks jaotist; autentimine ja valikud. Kui sisestate siin kasutajanime ja parooli, salvestatakse see serveri edaspidiste muudatuste jaoks. Üldiseadete vahekaardi suvandid hõlmavad järgmist:

 • Ühendage automaatselt, kui ühendus katkeb
 • Automaatne ühendamine, kui LiquidVPN käivitatakse
 • Käivitage süsteemi käivitamisel LiquidVPN
 • Pärast ühendamist minimeerige salve
 • Kontrollige käivitamisel programmi värskendusi
 • Keela IPv6

LiquidVPN kliendi seaded

Seadete menüü teine ​​sakk on täpsem sakk (ülaltoodud pilt on näidatud ülal). Täpsemal vahekaardil on kaks jaotist. Esimene neist on avatudVPN-i sektsioon, mis sisaldab kahte järgmist võimalust:

 • OpenVPN-protokoll – võimaldab teil muuta protokolli UDP-st TCP-le
  • UDP – kasutaja andmegrammi protokoll on vaikimisi ja kiireim protokoll
   • Paarsusvigade kontrollimine on valikuline.
   • See ei taga, et kõiki pakke tarnitakse või tellimust, kuhu nad saabuvad.
  • TCP – transpordi juhtimisprotokoll (TCP protokollist aeglasem)
   • See garanteerib, et andmed edastatakse ja võetakse vastu nende saatmise järjekorras.
   • TCP on kasulik mõnel juhul, kui soovite jäljendada HTTPS-i liiklust.
 • Port – võimaldab teil valida oma liikluse jaoks erinevad pordid
  • Pordi valikud: Automaatne (teie jaoks valitud), 53, 118, 123, 443, 921, 1194, 9201
   • Pordi muutmine võib aidata, kui teil on probleeme ühendusega
   • TCP-protokolli ja pordi 443 valimine võimaldab teil simuleerida HTTPS-i liiklust

Täpsemalt asuva vahekaardi teine ​​osa võimaldab teil oma domeeninimeserveri (DNS) käsitsi seadistada. Kui soovite kasutada LiquidVPN pakutavat teenust LiquidDNS, peaksite selle automaatseks jätma. Te peaksite seda muutma ainult siis, kui saate aru, mida teete, kuna see võib takistada teil juurdepääsu Internetile, kui sisestate vale väärtuse.

Viimane pilt võimaldab teil kindlaks teha, millisel liiklusel on lubatud voolata, kui vedeliku lukustus on lubatud. Nende ruut on kohtvõrgu (LAN) liikluse lubamiseks ja koht IP-aadresside käsitsi lisamiseks või eemaldamiseks, mida saab kasutada vedeliku lukustamise korral.

Külastage LiquidVPN

Ühendage Mac klientiga

Nii nagu Windowsi kohandatud tarkvara, saab LiquidVPN kliendi Maci jaoks alla laadida nende veebisaidilt. Nende mac-kliendil on Windowsiga sarnased funktsioonid. Seda on lihtne alla laadida ja installida. See on mõeldud kasutamiseks operatsioonisüsteemides Mac OS X 10.7 ja uuemates versioonides. Nende abil on oma Maci kliendi allalaadimine ja installimine ühe klõpsuga hõlbus. Sellel VPN-i lukustamiseks on sama vedeliku lukustamise funktsioon, mis kasutab Lioni kohal OS X-i sisseehitatud üldtunnustatud PF-reegleid. Sellel on palju samu funktsioone kui nende Windowsi kliendil. Lisaks kohandatud VPN-kliendile on LiquidVPN-l ka juhendid Mac OS Xi käsitsi konfigureerimiseks Tunnelblicki, PPTP ja L2TP jaoks.

Ühendage iPhone’ist või iPadist

LiquidVPN-l pole iOS-i rakendust, kuid need toetavad kõiki seadmeid (iPhone, iPad, iPod Touch). iOS toetab loomulikult VPN-ide L2TP / IPsec-i. LiquidVPN-l on juhendid iOS-i seadmete konfigureerimiseks, kasutades nende teenusega protokolle PPTP, L2TP / IPsec ja OpenVPN. Allpool on toodud üldine juhend, mis illustreerib, kuidas seadistada LiquidVPN jaoks L2TP / IPsec.

IOS-i jaoks seadistatud L2TP / IPsec:

 1. Kliki “SeadistusedJa klõpsake siis nuppu „Üldine“.
 2. Kerige alla ja valige „VPN
 3. Puudutage „Lisage VPN-i konfiguratsioon
 4. Valige L2TP
  1. Sisestage a kirjeldus nagu LiquidVPN-ühendus
  2. Jaotises „Server“Väljale tippige LiquidVPN serveri serveri aadress. Serveriaadressid leiate nende veebisaidi kliendialasse logides.
  3. Sisestage oma kasutajanimi ja parool VPN-i märkuse jaoks: see erineb teie saidi sisselogimisest ja LiquidVPN-i töötajad edastasid teile teie tervitatava registreerumisaadressi.
  4. Võite saada Salajane väärtus, et sisestada sellele väljale, logides sisse oma kliendi piirkonda.
  5. Tee kindlaks “Saada kogu liiklus”On lubatud.
  6. Puudutage „Salvesta”.
 5. Lülita sisse VPNPEALOma ühenduse testimiseks

Külastage LiquidVPN

Ühendage Android-seade

LiquidVPN-il on äsja välja antud Androidi seadmete beetarakendus. See rakendus pakub Androidi kasutajatele samasugust kasutusmugavust nagu Windowsi klient. Allpool on illustratsioon, mis näitab mõnda ekraanipilti Androidi rakendusest. Esimesel ekraanil kuvatakse autentimine, kus sisestate oma kasutajanime, parooli (mis saadeti tervitavas meilisõnumis), klõpsate nuppu Jäta mind meelde ja vajutate nuppu Järgmine. See salvestab teie mandaadi serveri tulevaste muudatuste hõlpsamaks muutmiseks. Valikukraani näidatakse kahes ülejäänud ekraanipildis. Sarnaselt Windowsi kliendiga saate ühenduse jaoks valida piirkonna, topoloogia ja protokolli. Pange tähele, et allpool kuvatud ekraanipiltide korral kuvatakse kahe protokolli TCP ja UPD jaoks erinevad serverid. Samuti saate vaadata uusimaid pingiväärtusi, mis aitavad teil kindlaks teha kiireima serveri, millega ühenduse luua.

LiquidVPN Androidi rakendus

Ehkki LiquidVPN-i rakendus on endiselt beetaversioon, näib see sarnaselt nende teiste klientidega ja hõlbustab nende teenuse kasutamist nende võrgu serverite ühendamiseks, ühenduse katkestamiseks ja muutmiseks. Kui tunnete nende Windowsi klienti, saate hõlpsalt ära tunda nende Androidi rakenduse ja seda kasutada.

Külastage LiquidVPN

LiquidVPN kiiruskatse

LiquidVPN sai meie kiiruskatsel hästi hakkama. Nende serveri kiirus Miamis, FL oli suurepärane. Peaksite rahul olema enamiku meie testimisel põhinevate rakenduste võrgu kiirusega. Selle testi käivitamiseks kasutati Windowsi klienti LiquidVPN Windowsi vaikeprotokolli OpenVPN (UDP) abil, mis kasutab teie Interneti-liikluse krüpteerimiseks AES 256-bitist CBC-šifrit.

LiquidVPN kiiruskatse

Nagu näete, oli otse meie ISP-ga ühenduse ja Miamis, FL asuva serveri vahelise ühenduse vahel kiiruse erinevus 12,9%. Nagu arvata võis, on ühenduse kiirus mõnevõrra vähenenud, kuid selle krüptimise taseme pakutav lisaturvalisus on seda väärt. Kiirusega veidi üle 48 Mbps peaksite olema rahul LiquidVPN teenuse jõudlusega kõigi teie Interneti-vajaduste jaoks.

LiquidVPN ülevaade: järeldus

Kuigi LiquidVPN on privaatsusruumis olnud vaid lühikest aega, umbes kaks aastat, on see nende pakutavate teenuste jaoks hea maine loonud, pöörates klientidele tähelepanu. Nende võrk pole üks suuremaid, kuid mille puudus neil puudub kvantiteediga, nad korvavad kvaliteedi. Kõigil nende serveritel on vähemalt 1 Gbps pordid, mõnel aga 10 Gbps, mõnel serveril on 20 Gbps DDoS-kaitse ja enamik serveritest on optimeeritud P2P-liikluse jaoks. Neil on 44 serverit 16 linnas, mis asuvad 9 erinevas riigis ja millel on juurdepääs enam kui 2000 avalikule IP-aadressile. Nende logimata jätmise poliitika, teabepäringute läbipaistev töötlemisviis ja krüptovaluutas Bitcoini kasutavate maksete toetamine näitavad, et nad võtavad oma liikmete privaatsust tõsiselt..

LiquidVPN toetab OpenVPN (TCP / UDP), L2TP / IPsec, SSTP ja PPTP protokolle, mis muudab nende teenuse ühilduvaks mobiilseadmete ja isegi mõne ruuteriga. Neil on kohandatud kliendi tarkvara Windowsi ja Mac OS X jaoks ning beetarakendus Androidi seadmetele. Neil on samm-sammult installimisjuhendid, mis aitavad kasutajatel konfigureerida oma teenust mitmesuguste protokollidega Windows, Mac OS, Linux, iOS, Android, DD-WRT ruuterid ja muud seadmed.

Mis mulle selle teenuse juures kõige rohkem meeldis:

 • Kohandatud tarkvara Windowsi ja Maci jaoks
 • Uus beetarakendus Androidi jaoks
 • Logi sisse keelamise poliitika
 • IP-topoloogia muutmine, et muuta teid anonüümsemaks
 • Veel anonüümseid makseviise nagu Bitcoin
 • Katsetamine mitte-NIST krüptimisega, kasutades Camellia-256-CBC mõnes serveris

Ideed teenuse parendamiseks:

 • Rakendus iOS-i seadmetele
 • Selgem garantii liigse kasutamise korral
 • Parem veebisaidi navigeerimine

LiquidVPN-teenuse abil saate iga päev surfata, Interneti-pangandust kasutada, oma lemmikvoogedastust kasutada, avalike WiFi-võrkude kasutamisel liiklust turvalisena hoida või kohaliku omavalitsuse tsensuuri ületada. See peaks sobima kõigi teie Interneti-vajaduste jaoks. Võtke nende teenust proovisõiduks ja vaadake ise. Nad pakuvad 7-päevast raha tagasi garantii. See annab aega nende teenuse üle vaadata ja vaadata, kas see sobib teie vajadustega. Kui teile meeldib nende VPN, saate registreeruda piiramatu juurdepääsu saamiseks nelja ühendusega alates 5,75 dollarist kuus.

Külastage LiquidVPN

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map