Leviala kilbi ülevaade

Kas otsite lihtsat ja hõlpsasti kasutatavat VPN-i? Siis võiks Hotspot Shieldi teenus olla teie jaoks. Nad eemaldavad kõik tehnilised üksikasjad sirge graafilise liidese abil. Nende teenuse ülevaade näitab, et see on alati sisse lülitatud, nii et vaikimisi alustatakse Windowsiga ega vaja kasutajalt täiendavat sisestust, välja arvatud juhul, kui ta soovib VPN-serveri riiki muuta. Tasuta teenust toetab see, kui kuvatakse brauseris pidevalt ribareklaame, mis on minu arvates tüütud. Pigem tasuksin VPN-teenuse eest, mis tegeleb nende reklaamide põhjustatud tähelepanu kõrvalejuhtimisega.


Leviala kilp

Hinnakujundus ja eripakkumised

Hotspot Shield on VPN-ruumis ebatavaline, kuna nad pakuvad oma teenuse täiesti tasuta versiooni piiramatu ribalaiusega. Nende tasuta VPN-i lähem ülevaade näitab siiski, et sellel on mõned silmatorkavad piirangud. Esimene neist on see, et see võimaldab teil luua ühenduse ainult virtuaalserveriga, millel on USA asukoht. Teiseks piirab see teid ühe ühendusega. Need on paljude kasutusalade jaoks tõsised piirangud. Lisaks, kui proovite muuta kanalite olekut nende „valitud saitide” loendis, kuvatakse nende Elite teenuse ülesmüük. Lõpuks kuvatakse teie brauseri ülaosas nende sponsorite ribareklaamid, kuna tasuta teenuse eest maksavad kolmandate osapoolte reklaamid. Katse muuta riiki, lisada valitud sait või pääseda valitud saidile käivitab ülesmüügireklaamid. See plaan on alati aktiveeritud, kuid soovi korral saate selle keelata.

Hotspot Shieldi hinnakujundus

Hotspot Shield pakub ka VPN-i tasulist versiooni, mida nad nimetavad oma Elite-teenuseks. Elite teenus pakub oma liikmetele juurdepääsu VPN-serveritele 18 riigis. Selles ei kuvata ühtegi ribareklaami ega ühtegi tüüpi reklaami. Elite teenuse abil saate kasutada viit samaaegset ühendust. Lisaks pakub see nende teenuse kasutamisel kaitset pahavara eest. Seda müüakse tähtajaga pakendites 1 kuu, 6 kuud ja 24 kuud, pikemaajaliste plaanide korral rakendatakse suuremaid allahindlusi. Kuuplaan müüb 12,99 dollarit, 6-kuuline plaan on 53,94 dollarit ja 24-kuuline plaan on 71,76 dollarit. Plaanide eest tasutakse ühe makse alguses iga tähtaja alguses.

Hotpoint Shield toetab mõnda erinevat tüüpi makseviisi. Nende hulka kuuluvad PayPal, peamised krediitkaardid ja pangaülekanne. PayPali konto kaudu maksmine võimaldab teil selle kaudu hallata VPN-i tellimuse arveldust. Nad aktsepteerivad ka suuremaid krediitkaarte, nagu Visa, MasterCard, American Express, Discover ja JCB. Muude maksevõimaluste hulka kuuluvad sularahaÜ, MOL, Rixty, giropay, necard, pangaülekanne, paysafecard ja mobiiltelefon sõltuvalt teie valitud riigist. Paljud neist maksevõimalustest sisaldavad teie anonüümsuse kaitsmiseks ettemakstud kaarte.

Riskivaba prooviperiood

Hotspot Shieldil on nende VPN-teenuse tasuta versioon, mis võimaldab teil näha, kuidas seal teenus töötab. Tasuta VPN-teenuse kasutamiseks pole vaja kontot, kuid selle käivitamiseks peate VPN-i kliendi või rakenduse alla laadima ja installima. Ehkki selle suhtes kehtivad ülalnimetatud piirangud, pole sellel plaanil ribalaiuse piiranguid, nii et peaksite saama seda põhjalikult hinnata, et näha, kas soovite Elite teenusepaketti osta. Hotspot Shield pakub 30-päevast raha tagasi garantii ka neile, kes ostavad Elite versiooni.

Külastage leviala kilpi

Hotspot Shield võrgu ja serveri asukohad

Hotspoti kilbi veebisaidil on nende VPN-võrgu kohta väga vähe tehnilist teavet. Taotlesin osa sellest teabest nende tugisüsteemi kaudu, kuid ei saanud vastust. Nad on varem maininud, et neil on sellele küsimusele vastates sadu virtuaalservereid kogu maailmas.

RiigidAsukohadServeridProtokollid
2530+2500OpenVPN

Hotspot Shieldi tasulistel abonentidel on piiramatu juurdepääs kõigile virtuaalsetele asukohtadele, mida see praegu toetab. Praegu on neil servereid 25 riigis. See tähendab, et saate kasutada nii palju andmeid kui soovite ja luua ühenduse kõigi serveri asukohtadega. Kaasatud loendisse saate lisada ka uusi asukohti ja URL-e. Lisaks saate ühe konto kaudu ühendada kuni 5 seadet. See on tõesti kasulik neile, kes reisivad ja tahavad välismaal viibides kodus või muudes riikides etendusi vaadata.

Hotspot Shieldil on virtuaalsed asukohad järgmistes riikides:

 • Ameerika – Brasiilia, Kanada, Mehhiko, Ameerika Ühendriigid
 • Aasia – Hiina, Hongkong, India, Jaapan.
 • Euroopa – Tšehhi Vabariik, Taani, Prantsusmaa, Saksamaa, Iirimaa, Holland, Venemaa, Hispaania, Rootsi, Šveits, Ukraina, Ühendkuningriik.
 • Lähis-Ida – Iraan, Türgi, AÜE
 • Okeaania – Austraalia, Uus-Meremaa

Külastage leviala kilpi

Privaatsus ja turvalisus

VPN-teenuse valimisel on paljude inimeste mureks privaatsus. See hõlmab nii nende sirvimisharjumuste kui ka isikliku teabe privaatsust. See toob VPN-i logimispoliitika esiplaanile. Kuna Hotpoint Shieldi tasuta VPN-i toetab kolmandate osapoolte reklaamimine, on meil selles osas pisut jama. Nad mainivad, et nad ei seosta teie sirvimistegevusi teie konto andmetega. Kui teie VPN-istungjärk on suletud, kustutatakse ka kogu teie veebitegevustega seotud teave. Nad ütlevad täpselt, millist teavet nad koguvad, kuidas seda kasutatakse ja kellega nad seda jagavad. See teave pärineb otse nende privaatsuspoliitika lehelt:

Kasutaja edastatud teave.  … Hotspot Shieldi kasutamisel ei seostata teie isiklikke andmeid teie veebitegevustega ja AnchorFree ei nõua, et edastaksite meile oma isiklikud andmed, välja arvatud juhul, kui otsustate minna Hotspot Shield Elite’i või registreeruda kontole.

Küpsised. Kui kasutate meie teenust, võime teie arvutisse saata ühe või mitu küpsist – väikese tekstifaili, mis sisaldab tähtnumbrilisi tähti. Me kasutame nii sessiooniküpsiseid kui püsivaid küpsiseid. Püsiv küpsis jääb alles pärast brauseri sulgemist ja teie brauser võib seda kasutada meie teenuse edaspidisel kasutamisel.

Automaatselt kogutud teave.  Kui kasutate meie teenust, võime automaatselt salvestada teie veebibrauserist teatud teabe, kasutades eri tüüpi patenteeritud tehnoloogiaid (näiteks küpsiseid), mis võivad sisaldada teie IP-aadressi või unikaalset seadme ID-d. Näiteks võime koguda teie IP-aadressi, kui alustate teenuse kasutamist; me ei salvesta aga logisid, mis seostavad teie IP-aadressi teie veebitegevustega, mis toimuvad teenuse kasutamisel. AnchorFree kasutab automaatselt kogutud teavet ainult koondatult, kärbitud kujul või “räsitud” või “virtuaalse” IP-aadressi genereerimiseks. AnchorFree võib kasutada automaatselt kogutud teavet teie üldise asukoha tuvastamiseks, teenuse parendamiseks või teenuse kaudu kuvatavate reklaamide optimeerimiseks.

Võime kasutada küpsiseid ja automaatselt kogutavat teavet, mida meie teenuses kogume, et: (i) pakkuda kohandatud reklaame, sisu ja teavet; (ii) jälgib ja analüüsib teenuse ja kolmanda osapoole turundustegevuse tõhusust; ja (iii) jälgib saidi kogukasutuse mõõdikuid, näiteks külastajate koguarvu ja vaadatud lehti.

Ehkki nad näivad ütlevat, et nad ei logi individuaalset teavet lihtsalt koondatult (rühmana), usun, et kasutajatel oleks vaja lugeda kogu Hotspot Shieldi privaatsuseeskirju tervikuna ja teha oma otsus oma tasuta teenuse “tõelise väärtuse” osas..

Külastage leviala kilpi

Käeline testimine

Hotspot Shieldil on kohandatud tarkvara Windowsi, Maci, iOS-i (iPhone, iPad) ja Androidi seadmetele. Nende Windowsi ja Maci kliendid installivad vaid ühe klõpsuga ja neil on lihtsustatud graafilised kasutajaliidesed. Tehnilisi üksikasju haldab nende tarkvara automaatselt, seega pole teenuse kasutamiseks vaja tehnilisi teadmisi. Selle tulemusel soovivad tehniliselt kalduvad kasutajad, kes soovivad oma VPN-teenuse üle suuremat kontrolli, otsida mujalt. Samuti saate rakenduse iOS (iPhone, iPad) alla laadida iTunes Store-ist ja Androidi rakendust Google Playst.

Ühenduse loomine Windowsi VPN-kliendiga

Hotspot Shieldi uusima versiooni saate alla laadida otse nende veebisaidi liikmete alalt. Installimine on üsna lihtne ja võtab vaid minut. Pärast kliendi installimist käivitatakse see esimest korda. Sel ajal peate sisestama oma Hotspot Shieldi kasutajanime ja parooli. Seejärel võtab teid vastu lihtne nupp, millel on nupp. Kuna nupu all olevad sõnad näitavad, et alustamiseks klõpsake lihtsalt nupul ühenduse loomiseks. See loob ühenduse lähima VPN-serveriga. Pärast ühendamist kuvab klient teie virtuaalse IP-aadressi, nagu allpool külvatud.

Hotspot Shield Windowsi rakendus

Samuti saate serveri asukohti vahetada, klõpsates rakenduse paremas alanurgas oleval alal „Sirvimine”. See avab riikide loetelu, nagu allpool näidatud. Kliendil selle asukohaga ühenduse loomiseks võite klõpsata mis tahes riigil. Kuigi me sooviksime võimalust valida konkreetseid serveri asukohti (linnu) selliste riikide jaoks nagu Ameerika Ühendriigid, ei toeta klient seda. Lähim, kuhu saab tulla, on riigi valimine. Sellest hetkest valib Hotspot Shield teie ühenduseks parima serveri.

Valige serveri asukoht

Kuigi Windowsi VPN-i rakendust on üsna lihtne kasutada, saate mõned sätted konfigureerida. Selleks peate klõpsama vasakus ülanurgas ja nurgas oleval kolmel horisontaaljoonel ja seejärel vasakul valima vahekaardi Seaded. Teid tervitatakse reaga üldistest sätetest ja määrake käitumine erinevate võrgutüüpide jaoks. Ma soovitaksin lubada funktsioon “IP-lekke ärahoidmine” ja seada klient automaatselt sisse lülituma, kui loote ühenduse ohtlike WiFi levialadega. Samuti määrate kliendi käima, kui Windows käivitub. Rakendus sisaldab ka tapmislüliti funktsiooni, mis katkestab teie Interneti-ühenduse, kui Hotspot Shield pole saadaval.

Hotspot Shield kliendi seaded

Hotspot Shield kliendi seadistamiseks ja kasutamiseks Windowsi jaoks on kõik vajalik. Kuna võite öelda, et rakendust on üsna lihtne kasutada.

Külastage leviala kilpi

Ühenduse loomine Mac VPN-i kliendiga

Lisaks Windowsi tarkvarale on Hotspot Shieldil olemas ka töötav Maci klient, millel on kõik samad olulised funktsioonid. Võite haarata uusima versiooni nende veebisaidilt. Nagu Windowsi tarkvara, näitab ka Maci tarkvara ülevaade, et see kasutab krüpteerimiseks ka nende patenteeritud VPN-protokolli.

Ühendage iPhone’ist või iPadist

Hotspot Shield pakub ka tasuta iOS-i rakendust. Selle saate alla laadida Apple iTunes’i rakenduste poest. Mobiilirakendus vajab iOS 9.0 või uuemat. See toetab iPhone, iPad ja iPod Touch. See hõlmab järgmiste keelte tuge: inglise, araabia, prantsuse, saksa, indoneesia, jaapani, korea, portugali, vene, hispaania ja türgi. Rakendus on optimeeritud iPhone 10, iPhone 8 ja iPhone 7 Plus jaoks.

Hotspot Shield ios rakendus

Kui installite Hotspot Shield iOS-i rakenduse oma iPhone’i või iPadile, saate seda teha

 • Lülitage VPN sisse / välja ja muutke rakenduses virtuaalseid asukohti.
 • Vabastage sellise sisu nagu Facebook, YouTube, Netflix, BBC, ITV Player ja Pandora blokeerimine.
 • Juurdepääs VoIP- ja sõnumsiderakendustele, sealhulgas Skype ja Viber.
 • Valige virtuaalsete asukohtade hulgast Austraalias, Kanadas, Hiinas, Saksamaal, Hongkongis, Indias, Jaapanis, Suurbritannias ja USA-s.
 • Turvaline veebitegevus pangataseme krüptimisega.
 • Parima privaatsuse tagamiseks peitke oma IP-aadress & turvalisus.

Lühidalt, iOS-i rakendus jäljendab suures osas Windowsi kliendi sama funktsionaalsust.

Külastage leviala kilpi

Ühenduse loomine Androidi rakendusega

Hotspot Shieldil on nende VPN-teenuse jaoks olemas ka Androidi rakendus. Lisaks funktsioonidele, mis on ühised kogu nende kohandatud tarkvara jaoks, on sellel tapmislüliti. See funktsioon loobub teie Interneti-ühendusest automaatselt, kui VPN katkeb, nii et teie tegelikku IP-d ei kuvata. Alloleval joonisel on toodud mõned rakenduse osalised ekraanid. Nagu näete, on need sarnased nende Windowsi klientidega.

Hotspot Shield Android

Rakendust on väga lihtne kasutada. Koputage lihtsalt ühenduse loomiseks mis tahes virtuaalset asukohta. Teie jaoks valitakse automaatselt kiireim server. Sellel rakendusel on paljude muude kohandatud tarkvararakenduste funktsioone.

Külastage leviala kilpi

Leviala varjestuse kiiruse test

Nagu alati, ei saa ükski ülevaatamine tõesti olla täielik ilma teenuse esmakordse testimiseta. Testisin Hotspot Shield teenust, et näha, kuidas see ühenduse kiirust mõjutab. Ma eeldan, et need tulemused on nende teenindusele tüüpilised, kuna läbisin mitu sarnase tulemusega kiiruskatset.

Kiirkatse hospoti kilbis

Nagu näete, oli otse minu ISP-ga ühenduse ja New Yorgi serveriga ühenduse vahel kiiruse erinevus umbes 45%. Krüptimine lisab üldkulusid, nii et võite oodata ühenduse kiiruse vähenemist. Nagu alati, on see langus kompromiss kõrgema turvalisuse taseme saavutamiseks. Ligikaudu 73 Mbit / s kiirusega saate HD-sisu hõlpsalt voogesitada ja suuri faile kiiresti alla laadida.

Leviala kilbi ülevaade: järeldus

Hotspot Shieldil on VPN-teenus, mis võimaldab teil turvaliselt veebis surfata, meediat voogesitada geokorrastatud saitidelt ja hoida teid isiklikele pangakontodele juurdepääsu tagades. Neil on virtuaalsed asukohad 25 erinevas riigis. Nende tasuta VPN võimaldab teil proovida VPN-i teenust, kui olete algaja kasutaja, kuna see teeb teie jaoks kõik tehnilised otsused. Nende vaikimisi on pakkuda täielikku kaitset ja peita teie IP-aadress, tunneldades kõik andmed teie masinasse ja arvutist läbi nende teenuse loodud virtuaalse tunneli. Kõik, mida peate tasulise abonendina tegema, on valida täielik või nutikas kaitse ja valige virtuaalne asukoht. See muudab nende teenuse ideaalseks algajatele või osalise tööajaga VPN-i kasutajatele. Kuid see ei pruugi olla piisavalt jõuline nende jaoks, kes kasutavad VPN-i kogu aeg ja soovivad omada igapäevase kasutamise kiiruse ja turvalisuse tasakaalustamisel rohkem kontrolli..

Mis mulle selle teenuse juures kõige rohkem meeldis:

 • Lihtne kasutada Windowsi ja Maci tarkvara
 • Mobiilirakendused iPhone’ile, iPadile ja Androidile
 • Tähtajaliste plaanide soodushinnad
 • Viis samaaegset ühendust

Ideed teenuse parendamiseks:

 • Toetage rohkem VPN-protokolle
 • Jätkake nende VPN-võrgu laiendamist
 • Andke kasutajatele võimalus valida linn (praegu piiratud riigiga)
 • Kaaluge tasuta VPN-i pakkumise leidmist vähem pealetükkivalt

Seda teenust üle vaadates leidsin, et nende tasuta teenus on kohati pealetükkiv ja lausa tüütu. Mitu korda viis see mind brauseri lehelt, kus ma olin, lahti ja avas juhuslikult ettevõtte uudiste lehe. Õnneks ei kaotanud ma ühtegi praegust sisu, millega töötasin. Ka pärast poolteist tööpäeva ei ole ma ikka oma tugipiletilt vastust saanud. Sellegipoolest töötab nende premium VPN-teenus üsna hästi. Kui otsustate kasutada Hotspot Shieldit, soovitaksin raha tasulisele kontole kulutada.

Külastage leviala kilpi

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map