FlashRoutersi privaatsusrakenduse ülevaade – VPN-kaitse kõigile

Linksys WRT3200ACM ruuterMeil oli rõõm katsetada Linksys WRT3200ACM AC3200 DD-WRT ruuterit FlashRouters nädalavahetusel. Selle eesmärk oli heita pilk uuele rakendusele FlashRouters Privaatsusrakendus, mis sisaldab lihtsat, kuid samas väga tõhusat liidest ühenduse loomiseks mõne maailma suurima VPN-teenusega. Nagu hetkega näete, on kõik, mida vajate alustamiseks, VPN-konto. Ülejäänud osade eest hoolitseb privaatsuserakendus. Mis kõige parem, ühendades VPN-iga FlashRoutersi privaatsusrakenduse kaudu, saate kogu VPN-i kontoga kaitsta oma võrku.


Mis on FlashRouter ja kuidas see töötab?

Lühidalt öeldes on FlashRouters Ameerika Ühendriikides asuv ettevõte, mis müüb brändinimede ruuterid, millele on eelinstalleeritud DD-WRT või Tomato püsivara. Ruuteri kasutamisel avatud lähtekoodiga püsivaraga on mitmeid eeliseid. Alustuseks kõrvaldab see palju vigu ja turvaauke, mis on jätnud miljonid tarbija ruuterid rünnakuks avatud. Privaatsuse seisukohast toetab DD-WRT ja Tomato püsivara OpenVPN, L2TP ja PPTP VPN ühendusi. Samuti leiate, et kohandatud ruuterid toimivad paremini kui samad seadmed, mis on laaditud tehase püsivaraga.

Mida teeb FlashRoutersi privaatsuserakendus?

FlashRoutersi meeskond on oma VPN-i privaatsuserakenduse lisamisega oma seadmete kasulikkust veelgi laiendanud. Rakendus võimaldab teil ruuteri kaudu hõlpsasti ühenduse luua populaarsete VPN-teenustega ja isegi teenuseosutajate vahel vahetada. Ainus eeldus on a VPN tellimine. See kaitseb kogu teie võrku, sealhulgas seadmeid, mis muidu ei ühildu VPN-iga, näiteks mängukonsoolid ja voogesitusboksid.

Milliseid VPN-teenuseid toetab FlashRouteri privaatsuse rakendus?

Meie ülevaatamise ajal hõlmas FlashRoutersi privaatsuserakendus tuge 11 VPN-i pakkujale, sealhulgas ExpressVPN, Hide My Ass (HMA), IPVanish, IVPN, NordVPN, privaatne Interneti-juurdepääs (PIA), ProtonVPN, PureVPN, SaferVPN, VyprVPN ja Windscribe. Testisime rakendust koos IPVanishi, PIA ja ExpressVPN-iga, et saaksime rääkida kasutusmugavusest. Tutvume hetkega üksikasjalikumalt.

Kas ma saan oma olemasolevale ruuterile installida VPN-i privaatsuse rakenduse?

Lühike vastus on ei. Rakenduse kasutamiseks peate seadme ostma FlashRoutersist. Kui teil on juba nutitelefoni ruuter ja soovite lisada VPN-i tuge, võiksite kaaluda ExpressVPN-ruuteri rakendust. See aitab teil alustada ilma palju tehnilisi teadmisi. Muidu soovitan tungivalt osta FlashRoutersi meeskonnalt eelinstalleeritud DD-WRT või Tomato ruuter.

FlashRoutersi privaatsusrakendus: praktiline testimine

Enne kui me rakendusse sukeldume, tahan mainida, mida võite oodata seadme FlashRoutersist ostmisel. Alustuseks on kaasas väike pamflett, mis aitab teil alustada. Mõne minuti jooksul on teil ruuter Internetiga ühendatud ja saate kasutada FR privaatsusrakendust oma lemmik VPN-iga ühenduse loomiseks. Juhend sisaldab ka kontaktteavet ja tugiteenuste tunde. Teil on hea meel teada saada, et FlashRoutersi vestlusteenuse tunnid on 7 päeva nädalas. Võite neile e-postiga saata või külastada FR-i abikeskust, et leida vastuseid paljudele tavalistele küsimustele.

Pärast uue ruuteri boksi eemaldamist ja seadistamist järgige seadmega kaasasolevaid juhiseid. Lõpuks avate veebibrauseri ja külastate flashrouterapp.com. See suunab kohalikule lehele. Märkus. Kui lehe avamisel kuvatakse tühi ekraan, peate brauseriakna inkognito režiimis sulgema ja taaskäivitama. Kui see ei aita, minge edasi ja lähtestage ruuter. Tegime ja see lahendas küsimuse kohe. Kahtluse korral taaskäivitage ��

Kui FlashRoutersi privaatsusrakendus käivitub, tervitatakse teid järgmise ekraaniga:

FlashRoutersi privaatsuse rakendus

Ühendamine IPVanish VPN-iga

Esimene asi, mida soovite teha, on klõpsake rippmenüüd „Vali”. Siit leiate toetatud VPN-teenuste loendi. Alustasime IPVanishi valimisega. Vasakpoolsel ekraanipildil on FlashVoutersi privaatsusrakenduse liides IPVanishi jaoks. Nagu näete, on serveri asukoha valimiseks rippmenüü. Kui hakkate kirjutama linna nime, tagastab rakendus kõik teie päringule vastavad tulemused. Kui olete serveri valinud, sisestage lihtsalt oma kasutajanimi ja parool ning klõpsake nuppu “Ühenda”. Samuti saate oma eelistuste põhjal valida, kas lülitada VPN-isse automaatne ühendus või mitte, ja lubada funktsiooni „Globaalne tapmise lüliti”..

FlashRoutersi IPVanish-ühendus

Ühendasime paljude IPVanishi serveri asukohtadega ja leidsime, et need kõik toimivad üsna hästi. Nagu ülal näete, ühendasime Chicago serveriga ja testisime oma kiirust. Jõudlus oli väga hea, kui allalaadimiskiirus oli 65,39 Mbit / s kaabelühendusel, mille maksimum oli umbes 70 Mbit / s. Samuti viisime IPVanishi veebisaidil läbi privaatsuskontrolli, et kinnitada, et meie IP-aadress on muutunud üheks geograafiliseks asukohaks Chicagos. Samuti viisime läbi kiire DNS-i lekke testi, mis on osa meie tavalisest testimisprotsessist. FlashRoutersi seadme, privaatsuserakenduse ega IPVanishi ühendusega ei olnud meil probleeme.

Ühendamine privaatse Interneti-juurdepääsuga (PIA)

Järgmisena otsustasime luua ühenduse PIA-ga. See oli sama lihtne. Peamine erinevus oli täiendav rippmenüü, mis võimaldas meil valida AES-128 ja AES-256 bitise krüptimise vahel. Valisime tugevaima võimaliku krüptimise jaoks valiku AES-256. Esimene asi, mida PIA serveri rippmenüü uurimisel märkate, on see, et igas asukohas on nii TCP kui ka UDP suvand. Valisime kiirema kiiruse jaoks UDP. Kui teil on ühendusprobleeme, võite alati üle minna TCP-le, mis sisaldab tõrkekontrolli.

FlashRouters PIA-ühendus

Taas ühendasime PIA VPN-serveriga Chicagos. Nagu näete, oli etendus peaaegu identne IPVanishiga. Pärast ühenduse loomist Chicagos asuva serveriga testisime oma kiirust ja leiti, et see on 65,47 Mbps. Paistab, et nii IPVanish kui ka PIA käivad Chicagos läbi LogicWebi, nii et sarnastel kiirustel on mõte. Taas tegime ilma probleemideta IP-aadressi ja DNS-i lekketesti. FlashRoutersi privaatsuserakendus töötas ilma probleemideta, kui saime liidese algselt laadida.

Järeldus

Võib-olla on uue FlashRoutersi privaatsusrakenduse kõige muljetavaldavam omadus lihtne kasutajaliides. Rakendus ei vaja teie privaatsuse tagamiseks palju tehnilisi teadmisi. See on suur pluss, kuna ruuteri konfigureerimine võib olla hirmutav ja mõnikord ohtlik ülesanne. FlashRoutersi seade Linksys WRT3200ACM toimis kõigis meie testides väga hästi. Soovitame seadet kindlasti. Ainus pakkuja, keda me testida ei saanud, oli ExpressVPN, kuna rakendus nõudis lisateavet. Kui kasutate ExpressVPN-i, laadib FlashRoutersi meeskond oma VPN-rakenduse teie seadmesse eelsalvestatud. Üldiselt avaldasime FlashRoutersi privaatsuserakendusele suurt muljet ja soovitame tungivalt kasutada seda kõigi teie võrgu seadmete kaitsmiseks ühe VPN-kontoga. Kui teil on võimalus rakendust ise proovida, saatke meile sõnum @VPNFan ja andke meile teada, mida arvate.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map