ExpressVPN ülevaade 2020

Meie ExpessVPN ülevaates märgitakse, et need on üks peamisi veebipõhiseid privaatsusteenuseid selles valdkonnas. Nad on tegutsenud alates 2009. aastast. Nende peakorter asub Briti Neitsisaartel, kus puuduvad andmete säilitamise direktiivid, nagu paljudes teistes riikides, näiteks Austraalias, Ühendkuningriigis ja teistes. ExpessVPN on loonud võrgu, mis koosneb enam kui 3000 serverist, mis asuvad 94 riigis üle maailma. Kui soovite Internetis turvaliselt, privaatselt ja anonüümselt surfata, on ExpessVPN suurepärane valik.


ExpressVPN

Hinnakujundus ja eripakkumised

ExpressVPN-i teenust müüakse kolme paketi abil (näidatud allpool), mille hinnad diskonteeritakse vastavalt tähtaja pikkusele. Need tähtajad hõlmavad ühte kuud, kuut kuud ja 12 kuud. Nende baasmäär on 12,95 dollarit kuus. Kuuekuulise plaani sõlmimisel langeb hind 9,99 dollarini ja säästab kuuhinnast umbes 23%. Parim tehing on 15-kuuline plaan vaid 6,67 dollari eest kuus. See säästab teid 49% soodsamalt Kuuhind, mis on suurepärane väärtus.

ExpressVPN-i hinnakujundus

Maksevõimalused

ExpessVPN pakub mitmesuguseid võimalusi oma teenuse eest tasumiseks. Maksta saab krediitkaardiga, sealhulgas Visa, MasterCard, American Express, JCB ja Diners Club International. Lisaks neile aktsepteerivad nad ka Visa deebetkaarte: Electron ja Delta.

ExpressVPN maksevõimalused

Kui olete tüüpi inimene, kellele meeldib kõiki oma veebimakseid hoida tsentraliseeritud asukohas, aktsepteerivad nad ka PayPali. Interneti-anonüümsuse suurendamiseks toetab ExpessVPN ka makseid, kasutades Bitcoini. Samuti aktsepteerivad nad makseid kasutades rakendusi WebMoney, Alipay, UnionPay, Yandex Money, Giropay, iDEAL, SOFORT, Maestro, Interac Online, MINT, FanaPay ja OneCard..

Riskivaba prooviperiood

Kuigi ExpessVPN-il pole oma veebipõhist privaatsusteenust tasuta prooviversioon, pakuvad nad kõigile uutele kasutajatele täielikku 30-päevast raha tagasi garantii. Seda seetõttu, et nad on kindlad, et kui näete, kui kiire ja usaldusväärne nende VPN-võrk on, soovite seda ka edaspidi kasutada. Kõigi oma seadmete jaoks riskivaba VPN-võrgu, tugiteenuste ja ühilduvuse täielikuks testimiseks on teil 30 päeva. Samuti saate nende teenust proovida kõigi veebisaitidega, millele soovite juurde pääseda. See hõlmab populaarseid voogesitusmeedia saite. Seega on teil piisavalt aega teadliku ostuotsuse tegemiseks.

Kui te pole mingil põhjusel nende VPN-teenusega sel perioodil täiesti rahul, tagastavad nad kogu teie ostuhinna. Kuna tagasimakse tehakse USA dollarites, võib see erineda algsummast, kui maksisite kohalikus valuutas või Bitcoinis. Tagasimaksetaotlused tuleb esitada 30 päeva jooksul alates algsest ostukuupäevast. Pärast seda makstavad tagasimaksed on ExpessVPN ainupädevuses.

Külastage ExpressVPN-i

ExpressVPN teenuse eelised

ExpessVPN teenus pakub oma kasutajatele järgmisi eeliseid:

 • Kohandatud rakendused – kasutajad saavad juurdepääsu hõlpsasti kasutatava kohandatud tarkvara täielikule komplektile.
 • Toetatud seadmed – Windows, Mac OS X, iOS, Android ja ruuterid.
 • Palgid – ExpessVPN-i hobid ei salvesta abonentide tegevust ega ühenduse logisid.
 • Garantii – kõigi plaanidega kaasneb 30-päevane raha tagasi garantii.
 • VPN-protokollid – Interneti-liikluse turvamiseks saate valida OpenVPN (UDP / TCP), L2TP / IPSec, SSTP ja PPTP vahel.
 • Sisseehitatud DNS – igal VPN-serveril on privaatsuse ja anonüümsuse tagamiseks oma privaatne null-teadmisteta DNS.
 • Samaaegsed seadmed – saate ühe kontoga ühendada kuni viis igat tüüpi seadet.
 • Ruuteri rakendus – ruuterirakenduse kasutamine võimaldab teil ühendada seadmeid, mida muidu ei toetata, näiteks PlayStation, Xbox ja muud WiFi-toega seadmed.
 • Võrgu lukustus – Windowsi ja Mac OS X kasutajatel on juurdepääs tapmislülitile, mis aitab kaitsta nende privaatsust, kaitstes IPv4 ja IPv6 lekkeid.
 • Optimeeritud võrk – üle 1500 serveri optimaalsetes kohtades, et pakkuda suurt ribalaiust kõigile VPN-i klientidele
 • Toetus – otsevestluse tugi on saadaval 24 tundi ööpäevas, seitse päeva nädalas.

ExpressVPN võrgu ja serveri asukohad

ExpessVPN on aastatega kasvanud ja hõlmab nüüd ühte tööstuse suurimaid VPN-võrke. Nende võrk hõlmab kõiki mandreid, välja arvatud Antarktika. See sisaldab üle 3000 serveri. Serverid on strateegiliselt paigutatud 160 erinevasse kohta, mis paiknevad 94 erinevas riigis. Võrgu jõudluse suurendamiseks on neil palju servereid paljudes populaarsetes kohtades, näiteks Hollandis, USA-s, Ühendkuningriigis, Austraalias ja muudes kohtades.

Neil on oma serverite turvalisuse, töökindluse ja kiiruse osas ranged standardid. Nad on loonud oma VPN-võrgu, kasutades ainult esimese astme andmekeskusi. Seetõttu koosneb nende võrk nii füüsilistest kui ka virtuaalserverite asukohtadest. Enamikul ExpessVPN-i asukohtadest on füüsilised serverid riigis, kus IP-aadress on registreeritud. Need füüsilised asukohad hõlmavad järgmist:

 • Ameerika
  • Ameerika Ühendriigid: Atlanta, Chicago, Dallas, Denver, Hollywood, Kansas City, Los Angeles, Miami, New Jersey, New York, Phoenix, Salt Lake City, San Francisco, San Jose, Seattle, Tampa, Virginia, Washington DC
  • Kanada: Montréal, Toronto, Vancouver
  • Argentiina, Bahama, Brasiilia, Tšiili, Colombia, Costa Rica, Ecuador, Guatemala, Mehhiko, Panama, Peruu, Venezuela,
 • Aasia ja Vaikse ookeani
  • Austraalia: Brisbane, Melbourne, Perth, Sydney
  • Kambodža, Hongkong, Jaapan, Kõrgõzstan, Malaisia, Mongoolia, Uus-Meremaa, Singapur, Lõuna-Korea, Taiwan, Tai, Vietnam
 • Euroopa
  • Ühendkuningriik: Berkshire, Docklands, Ida-London, Kent, London, Maidenhead
  • Saksamaa: Darmstadt, Frankfurt, Nürnberg
  • Itaalia: Cosenza, Milano
  • Holland: Amsterdam, Rotterdam
  • Hispaania: Barcelona, ​​Madrid
  • Albaania, Austria, Aserbaidžaan, Belgia, Bulgaaria, Horvaatia, Küpros, Tšehhi, Taani, Eesti, Soome, Prantsusmaa, Gruusia, Kreeka, Ungari, Island, Iirimaa, Läti, Leedu, Luksemburg, Moldova, Norra, Poola, Portugal, Rumeenia , Venemaa, Serbia, Slovakkia, Sloveenia, Hispaania, Rootsi, Šveits, Ukraina
 • Aafrika, Lähis-Ida ja India
  • India: Chennai, Mumbai
  • Alžeeria, Egiptus, Iisrael, Keenia, Kõrgõzstan, Lõuna-Aafrika

Nende rangete standardite jõustamiseks on mõnes riigis mõnikord vaja kasutada virtuaalservereid. Virtuaalserver pakub IP-aadressi muule riigile kui see, kus ta elab. Need moodustavad vähem kui 3% ExpressVPN-i kogu serveribaasist. Riigid, kellel on need (via) ja riigid, kellele nad pakuvad IP-aadresse, hõlmavad järgmist:

 • (kaudu Argentiina) – Uruguay
 • (kaudu Madalmaad) – Andorra, Armeenia, Valgevene, Bosnia ja Hertsegoviina, Mani saar, Jersey, Liechtenstein, Makedoonia, Malta, Monaco, Montenegro, Türgi
 • (kaudu Singapur) – Bangladesh, Bhutan, Brunei, Indoneesia, Laos, Aomen, Myanmar, Nepal, Pakistan, Filipiinid, Sri Lanka
 • (kaudu Suurbritannia) – India

ExpessVPN-võrk toetab OpenVPN (UDP / TCP), L2TP / IPSec, SSTP ja PPTP protokolle. Vaikimisi valib see teie jaoks parima protokolli. Tänu sellele on piiratud tehniliste teadmistega kasutajatel teenuse kasutamine lihtne. Neile, kellel on rohkem tehnilisi teadmisi, võimaldavad need teil ka valida oma protokolli, nii et teil oleks VPN-ühenduse üle rohkem kontrolli. See ei piira Torrenti ega P2P liiklust.

Nende teenus toetab mitmesuguseid opsüsteeme, sealhulgas Windows, Mac OS X, Linux, iOS ja Android. See võimaldab seda kasutada laias valikus seadmetes, sealhulgas Windowsi ja Mac OS X personaalarvutites, süle- ja tahvelarvutites, iPadides, iPhone’ides, Androidi seadmetes ja ruuterites. Ruuterirakenduse kasutamine võimaldab tal toetada veelgi suuremat arvu WiFi-seadmeid, sealhulgas PlayStation, Xbox ja muud voogesitusboksid.

Külastage ExpressVPN-i

ExpressVPN ja teie veebipõhine privaatsus

ExpessVPN on üks väheseid turvateenuseid, kes on oma privaatsuseeskirjad hõlpsalt mõistetavas inglise keeles ümber kirjutanud. See on võimaldanud neil läbipaistvust suurendada. Nad tahavad, et kõik saaksid aru, millist teavet nad teevad ja mida ei kogu, kuidas seda kogutakse ja kuidas seda hoitakse.

Mida ExpressVPN ei salvesta

ExpessVPN-l on teie teenuse kasutamisel ranged logimisreeglid seoses ühenduse ja tegevuste logidega. Väljavõte privaatsuseeskirjadest on järgmine:

Me ei kogu teie tegevuse logisid, sealhulgas sirvimisajaloo, liikluse sihtkoha, andmesisu ega DNS-i päringute logimist. Samuti ei salvestata kunagi ühenduse logisid, see tähendab, et ei logita teie IP-aadressi, väljaminevat VPN-i IP-aadressi, ühenduse ajatemplit ega seansi kestust.

Mida ExpressVPN oma VPN-võrgust salvestab

Nad koguvad diagnostika ja hoolduse jaoks anonüümset teavet. Sellegipoolest saate nende rakendustest loobuda. Lisaks logivad nad sisse ka mingit isikupäratu kasutamise statistikat. Siin on mõned väljavõtted nende privaatsuseeskirjadest, mis selgitavad, mida nad säilitavad ja kuidas seda kasutatakse:

Kogume teavet selle kohta, kas olete VPN-ühenduse kindlal päeval (kuid mitte konkreetsel kellaajal) edukalt loonud, millisesse VPN-i asukohta (kuid mitte teie määratud väljaminevat IP-aadressi) ja millisest riigist / ISP-st (aga mitte teie allika IP-aadress).

Kogume teavet teie tarbitud andmeedastuse kogusumma kohta.

Nende enda sõnul: “Võib-olla teame näiteks, et meie klient John oli teisipäeval ühenduses meie New Yorgi VPN-iga ja edastanud 24 tunni jooksul kokku 823 MB andmeid.” ExpressVPN tugirühm kasutab seda teavet ühenduse probleemide tuvastamiseks ja nende inseneride võrguprobleemide tuvastamiseks ja parandamiseks.

Niisiis, milline on teie privaatsuse otsus?

Mida see siis täpselt tähendab? Kuna ExpessVPN kasutab dünaamilist IP-aadressi jagamist, ei saa Johni jaoks konkreetset käitumist määrata, kuna tuhanded teised kliendid on samal päeval ka samasse asukohta ühendatud. Selle järgi näete, et nad ei kogu konkreetse isiku tegevusega seotud andmeid. Kuna see on nii, siis pole sunniviisil neil mingit teavet kasutaja surfamisharjumuste kohta.

Usume, et see näitab, et ExpessVPN võtab teie isiklikku privaatsust tõsiselt ja teeb kõik endast oleneva, et seda hoitaks kolmandate osapoolte käest. Nende kolmandate osapoolte hulka võivad kuuluda pahatahtlikud isikud, pealetükkivad valitsused, kohmakad Interneti-teenuse pakkujad ja teised. Nagu alati, peaksite kontrollima nende privaatsuseeskirju.

Külastage ExpressVPN-i

Interneti-anonüümsuse kaitsmine

ExpressVPN sibula sait

Absoluutne anonüümsus veebis ei ole võimalik, kuid võite teha mõned toimingud, et end anonüümsemaks muuta. Esimene neist on teie privaatsust ja anonüümsust austava VPN-teenuse kasutamine. Järgmisena saate kasutada sellist võrku nagu Tor anonüümsuse võrk. ExpessVPN on välja töötanud sibulaadressi neile, kes soovivad või peavad sellele juurde pääsema anonüümsemalt. Pakkudes sibulateenust, kõrvaldavad nad väljumissõlmede jälgimise ja võimaldavad Tor-kasutajatel veebisaiti kiiremini laadida.

Anonüümne makse

ExpessVPN aitab teil end algusest peale anonüümsena hoida. Need võimaldavad teil maksta nende teenuse eest, kasutades Bitcoini kaudu BitPay. See tähendab, et nende teenuse kasutamiseks peate ainult e-posti aadressi.

Dünaamiline IP-aadressi jagamine

Järgmisena, nagu ka kõik VPN-id, varjab ExpessVPN teie tõelist IP-aadressi ja pakub teile selle riigi, kelle kaudu ühendate. Seda IP-aadressi jagatakse kõigi nende võrgus sama serveriga ühendatud abonentide vahel. See aitab suurendada teie VPN-võrgu kasutamisel anonüümsust. Lisaks sellele vahetavad nad kõigi klientide kasutatavaid IP-aadresse, et muuta nende kasutajad veelgi anonüümsemaks.

Sisemine null-teadmiste DNS

ExpessVPN kasutab oma sisseehitatud null-teadmiste DNS-i. Null teadmine tähendab, et see ei salvesta teie DNS-i tegevuse isikuandmeid. Iga nende võrgu server töötab selle abil. Seega, kui olete ühendatud nende VPN-teenusega, on teie DNS-päringud kaitstud sama krüptimis- ja tunnelimisprotokolliga, mis katab ülejäänud teie veebiliikluse. Seega on nad kolmandate osapoolte eest varjestatud. See aitab veelgi kaitsta teie privaatsust ja säilitada veebis anonüümsust.

Anonüümsuse kohtuotsus

Nagu funktsioonidest, mida ExpressVPN teenus kasutab, näete, teevad nad kõik endast oleneva, et säilitada teie veebis anonüümsus. Võite selles ettevõtmises aidata, kustutades enne nende teenusele juurdepääsu oma brauseri küpsised, tagamaks, et neid ei kasutata teie enneaegseks paljastamiseks.

Mida saate teha oma veebianonüümsuse suurendamiseks??

Siin on mõned asjad, mida saate teha ExpressVPN-teenuse kasutamisel veebis anonüümsuse kaitsmiseks:

 • Hallake oma brauseri küpsiseid vastutustundlikult.
 • Sirvige privaatsusrežiimis.
 • Võtke kasutusele krüptitud e-posti lähenemisviis nagu ProtonMail.
 • Installige Chrome’i, Foxfire’i, Androidi jaoks Foxfire ja brauserite jaoks laiend HTTPS visur.
 • Laadige alla jälgimisvastane pistikprogramm, nagu näiteks Electronic Frontier Foundation, Privacy Badger, Disconnect või Ghostery.
 • Ärge avage tundmatuid e-kirju ega juurdepääsu lühendatud linkidele, mida te ei tunne.
 • Internetti kasutades vältige oma asukoha, e-posti aadressi või muu isikliku teabe sisestamist tasuta asjade jaoks.

See pole täielik loetelu. Samuti on see vähem drastiline lähenemine kui ühiskonnast eemaldumine, kui võtate näiteks telefoni kraavi, kustutate oma sotsiaalmeediakontod, kasutate ainult sularaha ja muud.

Kui soovite ExpressVPN-teenuse kasutamisel oma anonüümsust maksimeerida, saate kogu Interneti sirvimiseks kasutada ametlikku Tor-brauserit ja sellega seotud Tor-võrku. Peaksite siiski teadma, et täiendava anonüümsuse kompromiss on Interneti-kiiruse märgatav langus.

Külastage ExpressVPN-i

Kuidas ExpressVPN teie Interneti-liiklust turvab??

Lisaks oma IP-aadressi maskeerimisele ja liikluse voldimisele teiste VPN-i kasutajatega, kasutab ExpressVPN ka kogu teie Interneti-liikluse kaitsmiseks krüptimist. Selle kasutatav algoritm sisaldab 256-bitiste võtmetega AES-i (Advanced Encryption Standard). See on sama krüptimine, mida paljud riigid kasutavad salastatud dokumentide turvamiseks.

ExpressVPN tunneli loomine

Ehkki ExpressVPN võimaldab teil valida OpenVPN (UDP / TCP), L2TP / IPSec, SSTP ja PPTP protokollide vahel, vaikivad nende rakendused OpenVPN-i kasutamist. Paljud usuvad, et see on kõige turvalisem VPN-protokoll. Ehkki L2TP / IPSec ja SSTP peetakse ka turvalisteks protokollideks, soovitame kasutada OpenVPN-i, välja arvatud juhul, kui ühendusprobleemid nõuavad selle muutmist.

Krüpteerimise seisukohast toimib OpenVPN sarnaselt TLS-i ja HTTPS-iga, kuna see kasutab sertifitseeritud sertifikaate krüptitud tunneli rajamiseks, et kaitsta keset keset rünnakuid (MitMA). Seda krüptitud tunnelit kasutatakse seejärel jagatud krüptimisparameetrite edastamiseks teie arvuti ja teie kaudu ühendatud ExpressVPN-serveri vahel. ExpressVPN-teenus loob selle tunneli RSA-sertifikaadi abil, mis vastab 4096-bitisele võtmele. Seda kontrollitakse SHA-512 abil.

Kontrollige kanalite krüptimist

Juhtkanalit kasutatakse jagatud andmete krüptimisparameetrite edastamiseks. ExpressVPN kasutab juhtkanali krüptimiseks AES-256-GCM-SHA384, HMAC autentimiseks SHA-256. Nagu me juba varem mainisime, on AES laialdaselt kasutatav krüptimisstandard ja valitsused kasutavad AES-256 salajaseks suhtluseks. Galois / loendurirežiim (GCM) on sümmeetriliste võtmete krüptograafiliste plokkide šifrite töörežiim koos autentimisega, mis on selle efektiivsuse ja jõudluse tõttu laialdaselt omaks võetud.

Andmekanali krüptimine

Andmekanali krüptimine tagab, et teie veebiliiklus on teie arvuti ja võrguserveri vahel liikudes krüpteeritud ja kaitstud kolmandate osapoolte eest. ExpressVPN kasutab sümmeetrilist krüptimisalgoritmi: AES-256-CBC, mis on initsialiseeritud 256-bitise võtmega. CBC on Cipher Block Chaining. CBC abil tagavad nad, et iga järjestikune teade sõltub eelkäijast. See muudab kanali katkestuste hõlpsa tuvastamise hoolimata sellest, kui lühike.

Võtmeläbirääkimised peetakse Elliptic Curve Diffie-Hellmani (ECDH) võtmevahetusega. Pärast võtme jagamist ja kinnitamist kasutatakse seda kogu teie seansi liikluse krüptimiseks ja dekrüpteerimiseks.

Täiuslik edasisaladus

ExpressVPN peab iga teenusepakkujaga ühenduse loomisel uue klahvi. Kui ühendus kestab kauem kui 60 minutit, lepivad nad uue klahviga automaatselt läbi. See tagab, et ebatõenäolisel juhul, kui keegi ohustab teie arvutit või teie kaudu ühendatud VPN-serverit, suudab ta dekrüpteerida kõigest 60 minutit liiklust. Kõik, mis sellest kaugemale jääb, oleks määratlematu, kuna seda peetakse edasiseks saladuseks.

ExpressVPN turvalisus: kohtuotsus

Näete, et ExpressVPN-i kohandatud tarkvara on loodud tagama teie veebiliiklust, kindlustades selle kindla OpenVPN-i rakendusega. Nad kaitsevad MitMi rünnakute eest. See kindlustab krüpteerimis- ja kontrollialgoritmidega nii juhtimis- kui ka andmekanalid. Lõpuks rakendavad nad PFS-i, et kaitsta teie edasist Interneti-liiklust ja piirata mis tahes kokkupuudet, kui teie isiklikku turvalisust rikutakse. Lühidalt öeldes on ExpressVPN-teenuse kasutamisel kogu teie Interneti-liiklus turvaliselt kaitstud.

ExpressVPN tugi

ExpressVPN-il on palju võimalusi, kuidas leida vastuseid võimalikele küsimustele või probleemidele. Saate kasutada nende ööpäevaringset veebivestlust, et saada vastuseid paljudele oma küsimustele. Kui nad ei saa teid aidata või teil on ühenduse probleemidega, saate oma probleemide lahendamiseks luua e-posti pileti. See võimaldab teil lisada faile, mis aitavad nende tugimeeskonnal teie probleemi lahendada.

Lisaks nendele on ExpressVPN-is ulatuslik loetelu juhenditest nende rakenduste installimiseks ja kasutamiseks ning teenuse käsitsi installimiseks paljudesse erinevatesse seadmetesse. See sisaldab ka KKK ja tõrkeotsingu jaotisi. Neil on ka ajaveeb, Facebook ja Twitteri kontod, kus nad arutavad uusi probleeme ja asju, mis võivad mõjutada teie veebipõhist privaatsust, turvalisust ja anonüümsust.

Külastage ExpressVPN-i

ExpressVPN-i videoülevaade

ExpressVPN-i kohta lisateabe saamiseks vaadake meie videoülevaadet. Tutvustame teile esimest korda nende Windows VPN-i klienttarkvara ja nende võrgu kiirust. Siit saate teada, kuidas kasutada teenust teiste riikide veebisaitide blokeeringute tühistamiseks ja veebipõhise privaatsuse kaitsmiseks.

Klienditarkvara ja mobiilirakendused

Liikmed saavad alla laadida uusimad ExpressVPN-i rakendused Windowsi, Mac OS X, Linuxi, iOS-i ja Androidi jaoks. Kui olete konto registreerunud, saadavad nad teile parooliga tervitava meili, et saaksite sisse logida oma konto lehele nende veebisaidil. Sealt saate valida oma operatsioonisüsteemi ja alla laadida vastava rakenduse.

Oleme ExpressVPN klientidele välja töötanud täieliku juhendite komplekti. Neis kirjeldatakse üksikasjalikult iga opsüsteemi seadistusi ja mõnda keerukamat suvandit. Soovitan teil pärast ExpressVPN-i registreerumist läbi lugeda teie seadme kohta käiv juhend. Lingi iga juhendi kohta leiate järgmistest osadest.

Alustame ülevaate üle ExpressVPN Windowsi jaoks (ExpressVPN Windowsi installijuhend):

ExpressVPN asukohavalik

Tarkvaras on väga lihtne navigeerida. Saate loendist valida mis tahes serveri asukoha. Märkad Atlanta kõrval kollast tähte, mis tähendab, et see on märgitud lemmikuks. Soovitame teil hõlpsaks juurdepääsuks määrata mõned lemmikud. See muudab ExpressVPN-võrguga ühenduse loomise veelgi kiiremaks. Tulemusest rääkides hõlmab klient kiiruskatset. Test loob väärtuste loendi, sealhulgas kiirusindeksi, latentsuse (ping) ja allalaadimiskiiruse. Kiiruseindeksi tulemus näitab teid kiireimatele serveritele.

Nagu teiste VPN-i pakkujate puhul, määrab ka ExpressVPN teie praeguse asukoha põhjal parimad serverid. Me mainime seda, kuna teame, et mõned kasutajad reisivad palju. Kui kuulute sellesse kategooriasse, siis soovitan teil läbida kiiruskatse igal ajal, kui sõidate mõnda teise piirkonda. See aitab teil jõudlust maksimeerida. Te märkate kiiresti, et ExpressVPN-võrk saab kiiruse osas üsna hästi hakkama.

ExpressVPN valikud

Meie juhendis on palju üksikasju, kuid soovime mõned seaded kiiresti üle vaadata. Saate seada kliendi ühendama OpenVPN (UDP või TCP), L2TP / IPSec, PPTP või SSTP abil. Samuti on vaikeseade lasta tarkvaral valida teie protokoll automaatselt. Soovitan jätta vaikeseade, kui teil pole probleeme. Teine funktsioon, mida soovite kaaluda, on võrgulukk. See on Interneti tapmise lüliti. Kuulete seda tavaliselt ka kui VPN-i tapmise lülitit. Võrgu lukustuse lubamine kaitseb teie privaatsust, peatades side, kui VPN langeb, kuni see taasühendatakse.

Järgmine rivistus on ExpressVPN Macile (ExpressVPN Maci installijuhend):

ExpressVPN Maci kiiruse test

Maci fännid märkavad klientide vahel ühist teemat. Taas saate valida mis tahes serveri asukoha ja luua ühenduse ExpressVPN-võrguga. Suurim erinevus on see, et Maci klient ei paku VPN-i tapmise lüliti funktsiooni. Loodame, et see lisatakse tulevasse värskendusse. Kuni selle ajani võisite kaaluda viskoossuse kasutamist, kuid see nõuab rohkem tehnilisi teadmisi.

Lisasime kiiruskatse ekraanipildi. See on osa nii Maci kui ka Windowsi rakendustest. Saate kliendi seadistada käivitamisel automaatselt teie valitud serveriga ühenduse looma. See valib protokolli automaatselt. Teise võimalusena võite valida OpenVPN (TCP või UDP), L2TP või PPTP vahel. Me ei soovita PPTP-d kasutada, kuna see pole nii turvaline. Kui teie ainus eesmärk on geopiirangute blokeeringu blokeerimise tühistamine, siis vaadake nende MediaStreamer SmartDNS-i teenust, mis on teie tellimusega kaasas.

ExpressVPN Mac klient

Maci fännid märkavad klientide vahel ühist teemat. Taas saate valida mis tahes serveri asukoha ja luua ühenduse ExpressVPN-võrguga. Suurim erinevus on see, et Maci klient ei paku VPN-i tapmise lüliti funktsiooni. Loodame, et see lisatakse tulevasse värskendusse. Kuni selle ajani võisite kaaluda viskoossuse kasutamist, kuid see nõuab rohkem tehnilisi teadmisi.

ExpressVPN Mac - jagatud tunneldamine

Lisasime kiiruskatse ekraanipildi. See on osa nii Maci kui ka Windowsi rakendustest. Saate kliendi seadistada käivitamisel automaatselt teie valitud serveriga ühenduse looma. See valib protokolli automaatselt. Teise võimalusena võite valida OpenVPN (TCP või UDP) või L2TP vahel. Nägime hea meelega ExpressVPN PPTP-prügikasti kui võimalust, kuna see pole nii turvaline. Lisaks VPN-i tapmislülitile toetab ExpressVPN-i kliendi uusim versioon Maci jaoks jagatud tunneldamist. See võimaldab teil valida, kas mõni rakendus läbib VPN-i või mitte. See võib olla üsna kasulik saitidele, mis ei tööta VPN-iga hästi. Saate olla ühenduses ja suunata neid rakendusi VPN-i asemel ISP-ühenduse kaudu. Kui teie ainus eesmärk on geopiirangute blokeeringu blokeerimise tühistamine, siis vaadake nende MediaStreamer SmartDNS-i teenust, mis on teie tellimusega kaasas.

Nüüd uurime mobiilirakenduste osas ExpressVPN iOS-i jaoks (IPVanish iOS-i installijuhend):

ExpressVPN iOS-i ühendus

ExpressVPN on üks meie lemmikrakendusi iPhone’ile. Saate seda ka iPadis käivitada. Te märkate kohe kaardivaadet. See teeb teie serveri asukoha leidmise ja valimise lihtsaks. Muidugi võite saitide blokeerimiseks valida ka mõne teise riigi serveri. Rakendus soovitab teile serveri asukohti. Saate seada lemmikud tulevikus hõlpsaks juurdepääsuks. Samuti näete aega, mis on jäänud enne teie järgmise konto uuendamist.

IOS-i rakenduses pole liiga palju jagamist. See töötab täpselt nii, nagu võiks arvata. Need, kes eelistavad, saavad serverite nimekirja valimise asemel vaadata serverite loendit. Rakendus jagab loendi soovitatud serveriteks, lemmikuteks ja kõigiks serveriteks piirkonna järgi – Ameerika, Ameerika, Euroopa, Africe, Lähis-Ida & Aasia ja Aasia Vaikse ookeani piirkond. Valige UDP, TCP või IPSec vahel või laske rakendusel teie eest hoolitseda. Samuti saate seada rakenduse automaatseks uuesti ühenduse loomiseks juhuks, kui teie ühendus katkeb. See aitab kaitsta teie privaatsust.

Viimane rakendus, mille üle vaatame, on ExpressVPN Androidile (ExpressVPN Androidi häälestusjuhend):

ExpressVPN Androidi ühenduse loomise protsess

Kuigi iOS-i rakendust on kenam vaadata, töötab Androidi rakendus kõik korras. Kaardivaade puudub Androidi kasutajatel, kuid serveri saate valida loendivaates. Kiireima asukoha valimiseks näete pingimisaegu. Rakendus kasutab OpenVPN-i ja võimaldab teil valida automaatse, UDP või TCP. Privaatsuse kaitsmiseks saate seada automaatse ühenduse funktsiooni. VPN-iga ühenduse loomine on unustatud, kuni on liiga hilja. See aitab selle eest teie eest hoolitseda.

Loodame, et tulevikus lisatakse Macile ja mobiilirakendustele võrgulukk (VPN tapmise lüliti) või samaväärne funktsioon. On veel mõned funktsioonid, mis oleksid samuti toredad, nagu pordi edastamine ja võimalus VPN-iga ühenduse loomiseks, kui see tuvastab kliendi eelseadeldud võrgud või saidid. Praegu kasutame IPVanishit, kui neid lisafunktsioone soovitakse. Muidu arvan, et olete ExpressVPN-i klienitarkvaraga üsna rahul. See on hästi läbi mõeldud ja hõlpsasti kasutatav nii laua- kui ka mobiiltelefonides.

Külastage ExpressVPN-i

ExpressVPN kiiruskatse

Tegime ExpressVPN kiiruse testi, kasutades vaikimisi protokolli seadet. See tähendab, et kogu veebiandmed on krüpteeritud 256-bitise algoritmiga. Meie kiirustest näitas, et ExpressVPN-teenust hinnati ühe kiireima teenuse hulka, mida oleme üle vaadanud. Nagu arvata võis, on meie andmete krüptimise tõttu kiiruse langus. Võrgu kasutamisega kaasnev lisaturvalisus, privaatsus veebis ja suurem anonüümsus on siiski oma kulusid väärt.

ExpressVPN kiiruskatse

Nagu meie ülaltoodud kiiruskatsest näete, on ExpressVPN-võrgu kiirus kiire ja teenuse kasutamisest tulenev kiiruskaotus on nominaalne. Meie tulemused näitavad, et ühenduse krüptimine vähendas meie allalaadimiskiirust 135,36 MB / s 113,11 MB / s serverisse Chicagos, IL. See on kahju umbes 16,5%. Sarnased tulemused saadi ka teistes kohtades. Võttes arvesse nende võrgu kiirust, tähendab see, et isegi ülitugeva krüptimise korral olete ExpressVPN-teenuse kasutamisel oma töötulemustega rahul.

Järeldused

ExpressVPN-teenus on tegutsenud alates 2009. aastast. Nende peakorter asub Briti Neitsisaartel, kus puuduvad piiravad andmete säilitamise direktiivid. See pole ühegi niinimetatud “silmade” võrgustiku liige. ExpressVPN on üks peamisi teenuseid veebipõhises privaatsustööstuses. Nad on välja töötanud ühe suurema VPN-võrgu.

Nende võrgus on üle 1500 serveri, mis on jaotatud 94 erineva riigi vahel. See kasutab nii füüsilisi kui ka virtuaalseid servereid. Ainult umbes 3% selle võrgust põhineb virtuaalserveritel. ExpressVPN serverid on levinud kogu maailma mandritel. Ainus erand on Antarktika. Nad haldavad servereid 148 erinevas linnas.

Kohandatud VPN-tarkvara muudab teenuse hõlpsamaks kasutamiseks Windowsi, Maci ja Linuxi laua-, süle- ja tahvelarvutitega. Neil on ka rakendused iOS-i, Androidi ja Amazon Fire’i seadmetele. Kõik need vaikimisi on OpenVPN, mis on vaieldamatult parim VPN-protokoll kiiruse ja turvalisuse jaoks. Kõik nende võrguühendused on turvatud ülitugevate (256-bitiste) šifrite abil. See muudab nende turvalisuse võrreldavaks sellega, mida valitsused kasutavad salastatud andmete kaitsmiseks.

ExpressVPN ei pea oma VPN-i kasutajate ühenduse ega tegevuse logisid. Nad säilitavad teenuse hoolduse hõlbustamiseks minimaalselt mitteisiklikke andmeid. Seda ei jagata kolmandate osapooltega. Need võimaldavad teil teenuse eest maksta, kasutades mitmesuguseid meetodeid, sealhulgas Bitcoini suurema anonüümsuse tagamiseks. Nende teenusel on paljude serveri kasutajate jaoks samad IP-aadressid, et suurendada privaatsust ja anonüümsust.

Neil on 24/7/365 veebivestluste tugi. Töötajad, kes seda vestlust korraldavad, on viisakad ja asjatundlikud. Kui nad ei saa teie küsimusele või probleemile vastata, eskaleeritakse see kellelegi, kes saab. Samuti saate luua oma e-posti pileti. Üldiselt võtab vastus mõni tund. Neil on oma veebisaidil ulatuslik tugijaotis. See sisaldab installijuhendeid, KKK-sid ja arvukaid tõrkeotsingu vastuseid. Neil on ka ajaveeb ja sotsiaalmeedias Facebookis, Twitteris ja YouTube’is.

Lisaks VPN-teenusele on ExpressVPN-is olemas ka MediaStreamer SmartDNS-i teenus voogesituse pakkujatele juurdepääsu saamiseks ja tüütute geopiirangute vältimiseks. Kõigil liikmetel on juurdepääs teenusele. Funktsiooni kasutamiseks registreerige lihtsalt voogesitatava seadme IP-aadress nende veebisaidi kontoekraani vahekaardil DNS. Teile antakse nende DNS-serverite IP-aadressid, et neid oma seadmesse lisada. Need leiate nende konto litsentside lehelt nende veebisaidil. See on sama leht, kust te nende kliendi tarkvara alla laadite.

Asjad, mis meile nende teeninduses meeldisid

 • ExpreesVPN-l on kohandatud töölaua tarkvara Windowsi, Mac OS X ja Linuxi jaoks.
 • Neil on rakendused iOS-i, Androidi ja Fire’i mobiilseadmete jaoks.
 • Teenust saate proovida riskivabalt tänu 30-päevasele raha tagastamise garantiile
 • Saate juurdepääsu nende MediaStreameri teenusele, mis töötab koos Netflixiga.
 • OpenVPN on kogu kohandatud tarkvara vaikimisi protokoll.
 • Nad soodustavad pikemaajalisi plaane.
 • Nende teenuse ostmiseks saab kasutada Bitcoini.
 • ExpressVPN-l on väga kiire võrk.

Asjad teenuse parendamiseks

 • Kallimad kui mõned VPN-id, kuid võite kasutada meie Kupong 49% soodsamalt päästma.

ExpressVPN meeskonna eesmärk on pakkuda oma kasutajatele võrguturvet, privaatsust ja muuta nad võimalikult anonüümseks. Neil on servereid igal mandril, välja arvatud Antartica. Võite proovida nende VPN-võrku riskivabalt, kuna nad pakuvad 30-päevast raha tagasi garantii. See annab teile piisavalt aega nende ühilduvuse, kiiruse ja toe testimiseks. Peaksite seda proovima kõigi seadmetega, mida regulaarselt kasutate. Proovige seda ka kõigi veebisaitide kaudu, mida sageli külastate. Kui olete teenusega rahul, saate nautida 15 kuud piiramatut VPN-i vaid 6,67 dollari eest kuus.

Külastage ExpressVPN-i

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map